16775
banner
  • krisztajo
    #12690
    Myselor! Hát én ezüstöt találtam ott.
    Encore! Érdekes, kinek mi számít jónak, mert az amit leírtál egyébként a legrosszabb, a tragikus befejezés.
    De így is fel lehet fogni, bár ha figyelted a történetet, akkor mindkét testvérnek megvolt az oka, hogy olyan legyen amilyen.
  • Myselor
    #12689
    szerintem az acél kard
  • DantesHUN
    #12688
    Nem, előtte lehet úgy irányítai a beszélgetést, hogy ne ez történjen meg, győzd meg a hercegnő testvérét közvetlenül a végkifejlet előtt.
  • krisztajo
    #12687
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, mindenképpen. Ha nem ezt választod, csak a legrosszabb befejezést kaphatod.
    Sőt, ott is lesz egy döntési helyzet amiben nagyon nem mindegy mit választasz! Viszont ott van a kieg. legjobb ezüst kardja és páncélszetje is, már ha megtalálod.

    Utoljára szerkesztette: krisztajo, 2016.06.21. 11:59:08
  • Encore
    #12686
    Végigvittem a B&W kieget én is. SPOILER
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megfektettem a felhők között a hercegnő testvérét, de a kitüntetési ceremónián figyelmeztettem a hercegnőt, hogy a testvére meg akarta öletni. Ekkor Syanna ölelkezés közben a hajtűjével szúrja le a hercegnőt, őt pedig az egyik őr lövi nyakon nyíllal. Azaz mindkettő meghal, de Syanna azért megvolt előtte :D Engem hősként tartanak számon a haláluk után is. Szerintem ez a jó befejezés, az én szempontomból. Syanna gonosz pszichopata volt vesznie kellett, míg a hercegnő számomra ellenszenves volt, hogy sosem hitt nekem, és minden bizonyíték ellenére kiállt a testvére mellett, még csak nem is akart olyan súlyos büntetést adni neki, amit érdemelt volna. Egyszóval gyenge uralkodónak éreztem, jobb, hogy ki lett iktatva ő is. Geralt hős a nép szemében, míg öreg vámpír barátunknak el kell hagynia a várost. A végén Ciri látogatott meg, aki már witcher. Plusz az elátkozott, kanalas nő is ott "dolgozik" nálam, mint szakácsnő.

    Igazi mestermű ez is, csak a kiegbe 35 órát tettem bele, megcsináltam minden mellékküldetést, kincsvadászatot, stb. 53-as szinten fejeztem be. Egyetlen bánatom, hogy nem volt olyan nagy kihívás a vége, elég könnyen, alig egy perc alatt legyaktam a vámpírt is. Az előző kieg. szerintem nehezebb volt, de ez viszont hangulatosabb és nagyobb. :) A végén Geralt "kitekintése" rám (a játékosra)...meghatódtam. Több, mint 20 éve játszom, de a W3 A JÁTÉK.
  • tom2004
    #12685
    A jó bebejezéshez tennivaló.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenképp el kell menni meseországba? Az nem jó ha vámpír Őshöz elmegyek és utána megölöm Dettlafot?
  • tom2004
    #12684
    A Bolod and Wine kiegészítőben, a befejezéseket befolyásoló döntések melyik küldetésnél kezdődnek, nem akar össze jönni a jó befejezés.
  • Sith
    #12683
    A kaja bonusz aszem annyi higy ingyen kapsz (vagyis a konyhában felvehetsz) némi kaját minden nap.
  • bunny
    #12682
    Valami kaja bónusz rémlik, ha ott marad főzőcskézni, nem?
  • krisztajo
    #12681
    Hát nekem a nagymesteri páncélok elkészítésénél eléggé fogyott a pénz, pedig azt hittem már gazdag vagyok.
    Igaz hármat is elkészítettem, de az utolsónál már gondom lett volna, ha nincs mit eladnom.
    A finomított dimetiriumot nem olcsó legyártani még akkor sem ha mindenhez van recept és csak a hozzávalókat kell megvenni.
    Plusz gondolom ezek után nagyjából mindenhez ez kell majd.
  • Sith
    #12680
    Helyet Keszeg nyeregtáskájának nagyobbra cserélésével tudsz nyerni, illetve érdemes a nem instant kell dolgokat érdemes a ládádba bepakolni
  • Ainz
    #12679
    A hely miatt adtam el, kicsit zavaró hogy mindig nincs helyem..
    Amúgy köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • lwb
    #12678
    Nem tudom, én nem adtam el semmit.Így is lesz elég pénz kb mindenre, ahogy az alapjátékban is volt.
  • genndy
    #12677
    - Nehéz, jó lapjai vannak, menj vissza később.
    - Meditálsz, és legyen nálad erős alkohol
    - Beszívtad. Hacsak nem kaptál tervrajzot az alap páncélhoz is, és akkor előtte legyártod.
  • bendáj17
    #12676
    Később is vissza mehetsz erősebb paklival és akkor simán verheted. Ott fog maradni. A bombát, főzetek meditálás után újra termelődnek alkohol kell hozzá, egyszer csak legyártani.
    Ha emlékszel hol dobtad ki akkor ott lesz, ha nem akkor ez van.
  • Ainz
    #12675
    Üdv!

    Újra kezdtem a játékot az elejétől és lenne pár kérdésem!

    Vizimában a nemest hogy verjem el ? :D 10-es lapokkal dobálózik, elégé esélytelen az alap lapokkal, vagy én vagyok ennyire béna ?
    Ha például lecraftolok egy bombát, akkor később hogy tudok ugyan abból megint csinálni ? Mert csináltam számum bombát 2 darab lett belőle, de miután elhasználtam a craftolható részről eltűnt a táskámban pedig 0/2 mivel elfogyott..
    Ruha craftolásnál pedig a kaer morheni páncél kéne az egyik cucc készítéséhez, de én kidobtam még a játék elején az összes alap felszerelést, mivel nem volt helyem és nagyon gyenge volt.. így most esélytelen azokat a cuccokat megcsinálni ?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Myselor
    #12674
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lesz már több szerepe szépen felépül és egy idő után tudsz vele beszélni elküldheted a városba új életet kezdeni de ott is maradhat veletek
  • Prof William
    #12673
    Ez igaz de ebben a történetben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak simán megátkozta a csaj.


    Amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lesz még valami szerepe az öregasszonynak? Ott ül az asztalnál és eszik. Abbahagyja majd valamikor?
  • molnibalage83
    #12672
    Nem érem a játékot, most először. 8. szinten vagyok, kellemes kis karddal, 9. szintű lényeket is öltem, de 4. szintű ködárny a yrden körben szinte nem is sebződik. Oszt mitől....?
  • Palinko
    #12671
    tényleg kérhették, csak nála nagyon észnél kellett lennie az embernek mert kiforgatta minden szavát.
  • Prof William
    #12670
    Jó volt Regis temetős küldetése ahol...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A "kísértet járta" ház kanálgyűjtő rémét kellett visszaváltoztatni. Amikor később megemlítette naplója hogy kidobott egy koldust aki TÜKRÖKET árult, már derengeni kezdett valami, de aztán amikor megtudtuk a teljes sztorit és felcsendült az a Zene a Hearth of Stoneból... Zseniális! Walter O Dimm úgy tűnik kamuzzott amikor azt mondta ,hogy csak azokkkal csijál bármit is akik kérnek tőle valamit. Úgy tűnik azért néha unalmában is szórakozott mások rovására csak úgy. :) Jó visszautalás volt.
  • Kurfürst
    #12669
    Minimális Spoiler, de amikor Geralt először beszél

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cirivel Kaer Morhenben, Ciri meséli hogy több idősíkra is eljutottak, köztük egy nagyon furára ahol az emberek repültek és mindenféle drótok voltak a fejükben. Gondolom kis kacsintás a Cyberpunkra, remélem lesz is benne ilyen Easter Egg...
  • krisztajo
    #12668
    Tényleg, már el is felejtettem, hogy ott is van ládánk.
    Már olyan rég jártam ott.
    Akkor, ha jól értem a legtöbb cuccot érdemes eladni, használni már úgy sem fogom.
    De hol érdemes inkább, hol kapok érte több pénz?
    Adjam el a hercegségben, hiszen ott jó sok pénze van az árusoknak vagy a ng+-ban majd valamelyik nagyvárosban?
    Vagy a ng+-ban csak vesztenek az értékükből a régi cuccok?
  • lwb
    #12667
    Nem kell semmire várnod, White Orchardban a kocsmában már ott is a ládád, tele mindeneddel. Azt őszintén nem tudom most megmondani, hogy az állványokon lévő vérteket, fegyvereket áthozta-e, de az az igazság, hogy nagyon nem is számít, mert a legjobb vérted és fegyvered, amit áthozol is gyorsan értéktelen lesz. Az első viper kard, amit még White Orchardban találsz NG+-ban jobb a legjobb fegyvernél, amit B&W-ból hoztam át. Sokkal jobb.
  • Palinko
    #12666
    több is az mint 10 év mert a 2007-es witchert sem egy év volt kifejleszteni...

    ne keseredj el tuti visszatérnek még a witcherre, és a cyberpunk is ütős lesz meg még ígértek mást is, akció, rpg valamit.
    2020-ra meg talán lesz újabb witcher is, bár szörnyű ránézni erre a dátumra, de kivárjuk :) lehet még tovább csúszik, de 4-5 év múlva már tudni fogunk valamit tutira.
  • Gabe18
    #12665
    Hát vége lett ennek a DLC-nek is. És vele a Witcher világában történő kalandoknak is. És ez nagyon szomorú... Persze valahol megértem a fejlesztőket is, hiszen jó 10 éve csak ezen a 3 játékon dolgoztak, és most már mást is ki akarnak próbálni. De én játékosként had legyek önző, és nem érdekel semmilyen Cyberpunk marhaság, hanem újabb Witcher részeket kérek! Bőven elég lenne 1-2 évente a Hearts of Stone vagy a Blood and Wine hosszúságú és tartalmú DLC vagy nevezzék aminek akarják. Simán venném full játék áron is. Persze nem így működnek a dolgok...
    Az biztos hogy kategóriájában ez a játék sorozat olyan magasra rakta a lécet, amit számomra még megközelíteni se tud semmi.
  • krisztajo
    #12664
    Nekem is pont ez lett volna a kérdésem.
    Az összes tárgy alatt mit értesz, csak azt ami nálunk van, vagy azt is ami a ládánkban van?
    És ha eljutunk az alapban addig, hogy hozzáférjünk akkor megtalálunk benne mindent amit ott hagytunk?
    Gondolom akkor az állványokról is érdemes levenni mindent, hogy hozzáférhető legyen.
  • MerlinW
    #12663
    Úgy értettem, nem galaxy-val, hanem a weboldalról kézzel. Ott nem 13GB
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.06.19. 22:39:47
  • FartingSquirrel
    #12662
    Már be volt öltözve nem egyszer, és a lengyelek is tudnak róla. Szerintem még azon az olasz Blood and Wine-os bemutatón is ő volt ott.
  • Palinko
    #12661
    király :D

    de tényleg jól maszkolták brutál a hasonlóság. persze a tetkók kicsit illúziórombolók de egy kis munkával eltüntethetők.
    frankó lenne beöltöztetni cosplaybe, majd elküldeni a lengyel fejlesztőkhöz, hogy mi a fene, miért csináltak az életéről videójátékot? meg kéri a jogdíjat, kardokkal hadonászna :DDD bár biztos vannak biztonsági őrök, őket be kéne avatni.
  • RatBaG #12660
    wtf :D

  • FartingSquirrel
    #12659
    Lehet, hogy kérnék egy szívességet valakitől, aki tervezi, hogy jön a játékfordítói találkozóra.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tervezett programok között ott van a Gwent parti is, de attól tartok nem fog megjönni addig a rendelésem. Ha netán valaki tudna magával hozni minimum két paklit, az rendkívüli lenne. :D Természetesen vállalom érte a felelősséget, de nem hiszem, hogy aggódni kéne. (Legalábbis remélem. :D )
  • Myselor
    #12658
    nem vettél meg minden térképet azthiszem de kaer morhen-ben megtudod tlaálni youtube segítségével mindet.azthiszem valahogy én is ezt csináltam
  • gibson9
    #12657
    El akartam készíteni az összes witcher páncélt, de nincs meg a hatékonyabb farkas nadrág tervrajz. Viszont farkasiskola kincsvadászatom sincs már. Mi lehet a gond vagy a megoldás?
  • gibson9
    #12656
    Köszi a segítséget! :)
  • lwb
    #12655
    Szintet, képességeket, az összes tárgyat kivéve a quest itemeket és trófeákat (tehát fegyverek, páncélok, crafting cuccok, italok, kenőcsök stb., könyveket nem tudom), pénzt. Tervrajzokat nem tudom, de nem is számít, mert a régi tárgyak NG+-ban sokkal erősebbek, mint a legjobb cuccod, amit viszel, szóval úgyis azokat fogod legyártani és nem a régi vackokat, de tényleg nem emlékszem erre.
  • gibson9
    #12654
    New Game + lehetőségkor mit viszünk magunkkal az előző játékból? Szint, képességek, páncélok, pénz, tervrajzok?
  • genndy
    #12653
    Ha főmenüből kezdesz egy csak B&W-t? Akkor nem.
  • Party Hard
    #12652
    És ha kezdek egy BW játékot akkor a többi tartalon nem játszható?
  • lwb
    #12651
    Igen, simán. Mintha mondjuk Skelligéről mennél vissza Novigradba, Annyi csak, hogy a legutóbbi peccsig volt egy bug, ami szétbarmolta az egyik mellékküldetést, ha közben elmentél a térképről, de ezt már javították.