16775
banner
  • FartingSquirrel
    #12730
    Nincsenek érzései, akár egy pszichopatának.
  • Palinko
    #12729
    hát elég sokan, pl Geralt sem, mert elméletileg nincsenek érzelme ez többször is kiderül, hogy kamu :) de próbálja ezt mutatni.
  • Shep
    #12728
    Tegnap összeraktam a nagymesteri farkas páncélt és egész jól néz ki, mondjuk jó drága volt mindent legyártani hozzá 0-ról .) Alig maradt egy kis pénzem és a kesztyű, kardok még hiányoznak is, bár a kardok amúgy sem lényegesek.
  • Myselor
    #12727
    nem
  • tom2004
    #12726
    mese országba ismételten vissza tudok jutni?
  • DantesHUN
    #12725
    Ki nem pszichopata legalább egy kicsit a Witcher világban?
  • Palinko
    #12724
    pszicho vagy szocio,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de nem is ez a lényeg, nekem is ez jött le első végigjátszásra, jobban irritált mint akármelyik vámpír, de jó befejezést akartam. sajna a királynő soha nem hisz nekünk. nincs olyan hogy Detlaf megússz, egy olyan alkuval, hogy kártérítés után többet nem tűnik föl a környéken, elbújdosik, Syanna meg bitót kap.

    egyrészt magának köszönheti amin keresztülment, abban a sztoriban már benne volt a diagnózis, mikor megölette egyik testvérrel a másikat... nem kellett volna ez mellé más infó... másrészt meg hiába keresték nem volt fellelhető. csak a saját fejében volt jogos amit tett szerintem. és még csak nem is azt a 4 lovagot ölette meg, hanem 4 random embert aki a lovagiasság valamelyik feltételét nem tartotta be...

    Detlaf meg világos ultimátumot adott, Anna Henrietta miatt kellett beváltani a fenyegetését, emígy nem lett volna mészárlás...
  • Zegi Norbi HUN
    #12723
    Syanna egy pszichopata? Én inkább "szemet szemért"-nek nevezném az esetét. Csak képzeld magad a helyébe, amiken keresztül ment, te nem akarnád ezt megtorolni? Másrészről meg ha a hercegasszonyt nem számolom, 4 bűnös lovag(akik agyonverték, megerőszakolták, elhajtották mint egy korcsot) hal meg, szemben azzal a sok városlakóval, akiket vámpírok mészárolnak le mert Detlaff idegállapotba jön. És akkor még ott van az is, hogy a szülei is korcsnak bélyegezték, az egész udvar és úgyis bántak vele míg ki nem dobták. Mint egy szemetet :) Szóval semmi sem csak fekete és fehér. Persze ez az én szubjektív véleményem :)
  • MertHogy
    #12722
    Na csak a végére értem én is,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam elsőre a meseország, karszalagos verzió lett a befejezés, de ott minden lehetőséget kipróbáltam, a lényeg az, hogy beszéljünk Syannával, és győzzük meg arról, hogy bocsájtson meg a testvérérnek, teljesen minden ez után mit mondunk Annának, eláruljuk e, hogy ő lett volna az ötödik, vagy, hogy Syannának bűnhődnie kell, boldog véget ér a történek mindkettejüknek. E mellett Detlaffnak vesznie kellett, persze a város ostromáról ő tehetett, de valahol rá is inkább áldozatként tekintek, Regis kénytelen elhagyni Toussaintot, az ostrom idején kurva sok ember meghalt, de a bűnös nem kapja meg ami jár neki, mert a őfelsége elfogult a testvérével szemben, és ettől szép a witcher világ, nem minden tökéletes vagy igazságos. A másik verzió, hogy mindketten meghalnak, Syannát nem igazán sajnáltam, de Annának nem kívántam a halált, úgy hogy ez a bejezés nálam tuti nem játszik. Bár az egyéb befejezéseket még nem ismerem, lehet lesz számomra azok közt szimpatikusabb.
    Az a búcsú "borozgatás" Regisszel nagyon ellett találva, megható és szép befejezés volt, főleg az a kitekintés, de ennek tetejébe még Triss is ellátogatott hozzám, tökéletes lezárást kapott a játék, nehéz elhinni, hogy ennyi volt Geralt kalandjaiból, lehet egy nap folytatják, de már nem vele, számomra az meg nem ugyan az lenne.

  • Palinko
    #12721
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah, ha nem csinálod meg a választható küldit, hogy beszélsz Syannával a találka előtt akkor elúszott a jó befejezés, hiába volt meg eddig mindig karkötő stb :D igen itt ilyen apróságokra tették a hangsúlyt.
  • DantesHUN
    #12720
    Nem kell pszichopatának nevezni, lebeszélni kell róla.
  • Encore
    #12719
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, melyik döntéstől, mi függ. Ha jól fel tudom idézni, akkor ezeket csináltam: Elmentem a csajért a mesevilágba, ott szívóztam vele és lett szex, elmentem a vámpírral a cipőtisztító fiúhoz, hogy megtudjam, ki az ötödik áldozat, beszéltem erről Syanna-val, le-pszichopatáztam őt, majd elmondtam a hercegnő testőrének a dolgot, majd a ceremónián magának a hercegnőnek is.
  • sluqR
    #12718
    Aki esetleg nem vette fel meseországban a Gesheft nevű kardot, az egyik kérdőjeles szörnyfészekben(barlang) kitudja lootolni a tervrajzát! :)
  • krisztajo
    #12717
    Gabe18, Palinko! Köszi, jó ezt tudni, én nem voltam biztos benne.
  • Ainz
    #12716
    Csináltam képet, az enyémről..
  • Ainz
    #12715
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!

    A játékos frissítettem a legújabb verzióra, majd letöltöttem a script mergert nexusról + azokat a modokat a legújabb patchez amiket akarok használni.
    feltettem a script mergert, majd betallóztam a witcher 3 mappát, benne a már előre elkészített mods mappával, ami tartalmazta a modokat..
    Nyomtam egy refresht a conflictsnál ami mutatta a hibákat.. elvileg elkezdi a mergelést feljön 1 kis ablak amire ha rákattintok, akkor egy ilyesmi cucc jön fel..



    ezután megint ugyan ez és kész..
    Na de ugyan úgy errorozik az egész.. ez miért van ?? Nagyon nem értem én ezt...
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2016.06.22. 00:50:58
  • Palinko
    #12714
    az előző kieg románca se hatott ki semmit. szóval 99% ez se
  • Gabe18
    #12713
    Nem, hozzám a végén úgy is eljött az akit az alapjátékban választottam.
  • krisztajo
    #12712
    Akkor feltenném még egyszer a kérdést mindenkinek, valaki csak tudja.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a Mesevilág végén megfektetjük Syanna-t az kihat az addigi románcunkra és bukjuk azt vagy nem (vagyis a végén nem jön hozzánk el akivel addig voltunk)???


    Myselor! Köszi, akkor jól gondoltam.
  • Prof William
    #12711
    A házamnál az alkímiai labort lehet fejleszteni?

    Mert a háznagy nem ajánlja fel.
  • FartingSquirrel
    #12710
    Jaja, sikerült is, pont így. Köszi. :)
  • Minuteman
    #12709
    Sokszor nekigurul a falnak, akkor a hátára fordul és akkor kell ütni- ha jól emlékszem. Gurulj el előle és ha felfordul, akkor csapdosd! :)
  • FartingSquirrel
    #12708
    Most vagyok a lovagi tornán, ahol le kell vágni a Shealmaert. Valami tipp, hogy hogy öljem meg? Szinte alig sebzem, és már Palmerin is meghalt mellettem.
  • genndy
    #12707
    Ha két mod ütközik, mert ugyanazt a fájlt módosítja, akkor is elszáll script hibával. Erre van a Script Merger, Nexusról ugyanúgy le tudod szedni.
  • Palinko
    #12706
    a térképet amit előttem linkeltek használd, ez az a játék ahol nem lesz bajod ha össze vissza császkálsz, csak azt tarsd be, hogy kisebb szintű küldetést csináld előbb, az sem kötelező, de jobb úgy a történet szempontjából is. kovácsot majd mutatja a te térképed is megvan a piktogramja, hanem kapcsoltad ki.
  • Minuteman
    #12705
    https://witcher3map.com/v/#6/-37.831/-67.072

    Bármerre mehetsz.
  • Ainz
    #12704
    Lenne megint pár kérdésem..

    Ugye kijöttem Vizimából és kidobott a nagy map közepére kb, na onnan merre ? :D Mert elégé nem tudom mit csináljak, hova menjek.. mert hát mutatja a küldetést stb, de nem lesz gond, ha össze vissza mászkálok ?
    Kovácsot hol a fenébe találok ? full piros a páncélom, meg a cuccaim többi részei is kezdenek tönkre menni, de 2 faluba se találtam kovácsot.. nincs valami térkép, ahol mutatja a kovácsokat ?
    Feltettem 2 modot, gogos verzióval játszom 1.21 csináltam a játék mappájában mods nevű mappát, ahogy írták is a telepítésnél, beraktam a két modot, de script error miatt nem indul a játék.. a modok 1.21-hez valók... az egyik moddal végtelen hely lesz a bagben a másik leszedi a szintkövetelményt a cuccokról.. mit rontottam el ?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Myselor
    #12703
    megtaláltad akkor:) és passzolom én visszatöltöttem és nem kurtam meg az idióta kurvát mégsem csak meglestem a szexuál testét
  • krisztajo
    #12702
    Szerintem mégis megtaláltam, az nem az Ami nevű legendás acél kard volt?
    Még egy kérdés eszembe jutott, ha a Mesevilág végén megfektetjük a csajt az lenullázza az addigi románcunkat vagy arra nincs hatással?
  • Myselor
    #12701
    ott volt pontosan ahol az elhullott legendás lovag fekszik a parton ott van a feje felet a földön az acélkard :D és úgy látszik a geshaft kimaradt nekem .de nembaj a másik megvan amit tó asszonya vagy ki adott :D nekem az jobban is tetszik és nem is kellett jobb :)
  • Palinko
    #12700
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor ennyin múlott csak? :D mert nekem a pozitive ending lett, csak a testőrének mondtam el hogy Syanna akarta megölni, a királynőnek nem. egyébként voltál Syannával beszélgetni a választható küldetésben? mert lehet mégis azon múlt a dolog nem hogy elmondtad a királynőnek. tényleg kár, hogy nem lehet olyan endinget, hogy bezárják a psziho libát, a királynő is életbe marad.
  • krisztajo
    #12699
    Na akkor nekem is kimaradt valami, mert én meg acél kardot nem találtam.
    Leírnád az hol volt?
    A legendás lovagi páncél a tóparton van a torony felé félúton, valóban az elhullott lovagnál.
    Az ezüst kard pedig a végén az utolsó boss harc előtt, ahol a lidércfény jön, a csaj még figyelmeztet is hogy ne kövessük, de naná hogy követni kell.
    Ez egy easter egg még hozzá Dark Souls-os, ha meggyújtod a Bonefire-öt akkor adja a Gesheft nevű ezüst kardot ami nekem durván jobb volt az addigi legjobbnál is.
    Egyébként a játéknak plusz három titkos befejezése is van (abban különbözik, hogy ki jön a végén hozzád) a neten mindegyiket meg lehet nézni.
  • Prof William
    #12698
    A hétvégém...

  • tom2004
    #12697
    Köszönöm a válaszokat, megyek meseországba. Meg néztem a jó véget videón és nekem nem azok választási lehetőségek voltak, vagyis csak akkor adja be, ha megkeresem mese országban.
  • FartingSquirrel
    #12696
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    El kell menni meseországba, mert Syannával kell kialakítanod egy jó kapcsolatot, hogy aztán meg tudd győzni.

    #12694
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Miután Dettlaff megöli Syannát, dönthetsz, hogy hagyod elmenni, vagy megölöd.
  • DantesHUN
    #12695
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fellázadt testvérrel beszélgess, és győzd meg hogy bocsásson meg a hercegnőnek. Akkor pozitív lesz És igen, lehet meseország is kell meg szalag

    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.06.21. 15:21:20
  • bunny
    #12694
    A +1 az hogy?
  • tom2004
    #12693
    Még mindig a befejezéshez
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én már többször újra játszottam a cipőpucolós feladattól. Akárhogy csűröm csavarom mindig mindketten meghalnak. Ez nekem nagyon rossz vég. Az Ősvámpírhoz menni azért jó, mert megszereztem a legjobb páncélt acélkardot felszerelést, bár lehet akkor is megszerezhetem, ha az Őst nem keresem fel, csak bejárom a barlangot. Nem lehet csak úgy békül meg 2 testvér, ha Syannával elmegyek meseországba, megszerzem neki a szalagot, és kihozom onnan? Ha nem szükséges meseországba menni, hol rontom el?
  • FartingSquirrel
    #12692
    3+1-féle befejezés van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. Tragikus: Amikor mindkét csaj meghal. Ezt írta le Encore.
    2. Happy Eng: Nem halnak meg a testvérek. Ha Regisszel elmész még a cipőpucolóhoz kutakodni, akkor utána beszélhetsz Syannával, és jó esetben le tudod beszélni a bosszúról, ergo nem fogja megölni a húgát.
    3. Syannát megöli Dettlaff: Te börtönbe kerülsz, és Aryanna nem akar többé látni.
    +1: Dettlaff nem hal meg, ezért Regis-t sem száműzik a vámpírok... Bár ez lehet, hogy csak akkor opció, ha megöli Syannát...
  • Myselor
    #12691
    a mesevilágban?hol?én csak egy acélt meg egy páncélt egy elhullott lovagnál