202
Fiúk-Lányok Szakítás Tippek/Tanácsok egymásnak egymástól
  • IXEMGabeo
    #122
    "Az ilyen 18-23 évesek még magukkal sincsenek tisztában. És nem érett a felfogásuk ehez a világhoz. Gyerekesek, szex-re mennek, pénz kell nekik, és fullos verda!"

    szexre na igen és mindig hangoztatják mennyire tisztességesek, mert ők mégcsak 1 pasival feküdtek le életük során aha:D szexéhesek, de nem fekszenek le akárkivel a jófiúk általában elbújhatnak sajnos...
  • chhaya #121
    Tündér vagyok és sosem bántanék senkit!
  • Kongy
    #120
    Ezzel egyetértek. Van, akinek az a jó csaj, aki ilyen plázacica, kifestett, szilikonmellű liba, és csak arra indul be, de kisebb kompromisszumokat kell kötni azért. Nem azt mondom, hogy hajtsunk ronda, dagadt lányokra de most, értitek.. nem lehet mindig a miénk a legszebb, majd lesz más, elvégre nem feleséget választ az ember tizen-huszon évesen, de mondjuk én még majd később sem, mert nekem nem kell ahhoz papír, hogy valakivel együtt legyek..
  • hundredeyes
    #119
    Éljetek abban a hitben, hogy jó csajt csak pénzzel lehet megszerezni. A jó is szubjektív, ez a bajotok... Át kéne értékelni mi számít jónak. Ez a pénzre mennek duma a tipikus vesztesek dumája, akik nem tudnak megszerezni egy csajt azzal, hogy jól elszórakoztatják, közös programok stb... Aki pénzzel szedi fel őket se különb...
  • davidka003
    #118
    Nem hallottam még senkitől, hogy izmosnak kell lenni az arcnak. :D
  • hundredeyes
    #117
    Lényegtelen, ha valaki unalmas szürke életet él az a pofájára is kiül, akármennyire jól nézett ki előtte elcsúnyítja. Fordítva is igaz.
  • hundredeyes
    #116
    Izmos is?
  • davidka003
    #115
    Arctorna. xd
    Bitch please.
    Mi ez az arctorna?
    Nekem feszes a bőr az arcomon nem vagyok 50 éves. :D
  • bajgunar
    #114
    Ma talált be picsa társkerin, 19 éves, de Ő megmondta a tuti!
    ~ 20 perc beszélgetés, vagyis ő mondta, én szóhoz se jutottam.
    Shoppingolt tegnap, elvert 150k-et (mert megteheti) ez volt a kar-i ajcsja, olyan pasit keres aki adonisz!!! az ágyban is, aki azt csinál amit akar, nem azt amit szabad, és nem azért mert nem lehet, hanem azért mert MEGTEHETI! Jah és rúdtáncol szegénykém, hobbiból!
    Na mind 1, többit nem is sorolom.
    A vége az lett, hogy megkaptam, hogy sosem lesz normális nőm, mert ~20 perc hallgatás után nem mondtam azt, hogy juhhuuu, IGEN, talizzunk!
    Erre ~lefaszozott, és lelépett!
  • hundredeyes
    #113
    Az elsőért könnyen tehetsz, sport, arctorna, stb... :D
  • davidka003
    #112
    Na és hogy dugod meg a jó csajt? Jó csajoknak tényleg kell valami plusz.
    Vagy legyél nagyon jóképű vagy legyen pénzed.
  • davidka003
    #111
    Vagy például most volt egy 20 éves csaj, kb 1 hónapja ismertem. Mondom neki, hogy arra gondoltam, hogy elhívnám pizzázni. Azt mondja oké szívesen eljönne. Mondom akkor majd megbeszéljük az időpontot. 3 nap múlva véletlen összefutottunk a városban. Azt mondja aranyos srác vagyok meg aranyos, hogy elhívtam de nem akar mégse velem eljönni.
    Mindenkinél vannak visszautasítások de próbálkozni kell.
    Sokan 2 kudarc után hagyják az egész társkeresést pedig 2 visszautasítás az semmi. Több ezer lány van a városban is.
  • hundredeyes
    #110
    Ez a duma a lúzereké, egy jó csajt megdugsz jól, és tiéd lesz, ennyi: D
  • Neoncsoves
    #109
    én is kevés embert engedek közel magamhoz, illetve nem hiszem, hogy azt a szintet tudnám hozni érzelemkimutatás terén, amelyre szüksége lehetne egy lánynak, úgyhogy inkább megspórolom mindenkitől a fájdalmat és önmagamra meg a pénzre koncentrálok. a szeretet sosem fog kenyeret tenni az asztalodra, meg nem tudsz lakáshitelt kifizetni a szeretettel :)
  • davidka003
    #108
    Tudnék én mesélni cifra dolgokat. Mikor 16 éves voltam, volt egy csaj. Anyja adott 1500 Ft-ot, hogy menjünk el fagyizni. Olyan helyre mentünk ahol árultak alkoholmentes koktélt is meg fagyit is. Csaj kért egy koktélt 1400 Ft-ért én meg néztem ahogy megissza.
    Pénz volt nálam de úgy voltam vele, hogy tudod mit bazd meg magad. xd
    Többet nem is kerestem a csajt.
  • Kongy
    #107
    Ha már itt tartunk, azért a csaj se legyen csóró, ne mindig az legyen, hogy mindent a csávónak kell fizetnie, oké, udvariasság faszság, de az már poén, amikor a csaj később viszi vissza a könyvtárba a könyvet, és nincs nála 500 ft, és neked kell kifizetni :D Az azért úgy adta, amikor velem ez történt :D Nem elég, hogy nem az én hibám, hogy felelőtlen szar volt, és nem vitte vissza, de még hiába kidobok 500 ft-ot, mert ennyi KP-t nem képes magánál hordani basszus.. úristen..
  • bajgunar
    #106
    Jah benyomtam, a folyt.:
    Aki nem épp plázacica, és elmúlt min. 24. éves! Az alatti még "majdnem" normális gondolkodásmódú, és felfogású lánnyal sajnos még nem találkoztam!
    Az ilyen 18-23 évesek még magukkal sincsenek tisztában. És nem érett a felfogásuk ehez a világhoz. Gyerekesek, szex-re mennek, pénz kell nekik, és fullos verda!
    Téged meg ha dobnak, felejtsd el őket! Majd ha itt fog a kapuban térdenállva könyörögni, akkor majd meghallgatom. Addig meg szóba sem állok vele, HA ő dobott. De Ha meg én dobtam? Nem keresem többet a társaságát.
    Annyira egyszerű! Tudom, könnyű elmondani! De tényleg, idővel rájössz.
    Ebből áll az élet! Kapcsolatok jönnek létre és mennek tönkre, meg leckéket ad fel, melyeket meg kell oldani, földbe tipor és tudni kell felállni, stb.. De egy percig sem szabad csüggedni é elszomorodni!
  • bajgunar
    #105
    Egy a lényeg! Ha JÓ NŐT akarsz magadnak, akkor legyen kocsid (ha lehet ne szuzuki), legyen pénzed, legyen egzisztenciád, kockás has, kacsalábon forgó kecó a rózsadombon, és hatnullás bankkártya! De emellett fikarcnyi érzelmed ne legyen, mert akkor a földbe döngölnek! Ergo ~ kirakati bábu legyél 0 érzelemmel!
    És akkor minden fullos csaj a tiéd lehet.
    De ha egy hűséges, normális, korrekt, őszinte csajt szeretnél, aki nem msn-en fog veled szakítani, vagy sms-ben, és fb-on basztatni, és tuti hogy hűséges lesz hozzád, akkor kénytelen leszel a szomszéd kissé túlsúlyos gizikét körbehálózni!
  • hundredeyes
    #104
    "és igen a nő ottfog hagyni jobb pasiért, mert mi is ilyenek vagyunk hogy jobb nőket ámítjuk össze-vissza, meg egyszerre 5-6ot fűzünk." ne magadból indulj ki :)
  • bajgunar
    #103
    tigeroo
    Nekem is volt olyan, hogy én voltam a 76. kiskutyája! Amikor beolvastam neki, még neki állt feljebb, hogy még a második sem leszek! Aztán mit ad isten? 4 (igen!!!! NÉGY ) facebook adatlapja van! Egyiken bélusnak írogat, másikon jocinak, harmadikon nekem! Mikor elhajtottam, meg ki volt akadva, persze én voltam a szemét! Erre rá, szerintetek hol láttam viszont a ribancot??? NAPISZAR -on !!!
    Érdekes, hol kapcsolatban van, hol nem. Most meg ki jelent meg társkeresőn???? A kis ribizliiii. Már megint! Most keresi a 94. kiskutyáját, persze fb-on kapcsolatban van! Szerencsétlen gyerek, csak őt sajnálom, hogy fog ő is pofára esni!
  • Slinky Cyle
    #102
    "és ha barátként tekint rád akkor neked kell változni, kigyúrni magad, férfiasabban kinézni vagy férfiasabban viselkedni,"

    gondoltál már arra, hogy vannak olyen fiúk is, akik nem akarnak férfiasan kinézni, és úgy viselkedni..
    vannak olyan fiúk is akik szeretnek kis girnyónak kinézni..
    olyan gyengének kitűnni amilyennek csak lehet, és a viselkedésével is hangsúlyozni, hogy gyenge, és bárki megtudja őt verni.. vannak akik szeretnek gyerekesen viselkedni, szeretnek megélni minden érzelmet..

    persze az ilyen fiúkra egy csaj sem nézne rá soha.. és a fiúk többsége is lúzernek tartja az ilyen fiúkat, és piszkálják ahol csak lehet..

    és mégis ezek a fiúk így érzik jól magukat, és nem akarnak megváltozni =)
  • Kongy
    #101
    na az is :D hát basszus, ez a legundorítóbb. ha elege van belőled az a minimum, hogy a pofádba mondja, ne pedig írogatva.. fél a reakciótól vagy nem tudom. mondjuk ha velem akkor személyesen szakít, és mondja, hogy van más, akkor nagy valószínűséggel felpofoztam volna, de most mondjátok azt, hogy nem jogosan! :D
  • tigeroo
    #100
    lúzer csicska. örüljön a nő hogy a faszom a kezébe adom.

    amúgy énis ismerek olyat, még azt se engedte meg a csajának hogy az esernyőt felhúzza az utcán mert megbámulják míg áll...

    nem kell függni a másik személytől, szerintem ez csak arról szól hogy jólérzed magad vele és kész. kidobnak, naés, volt már csaj akit meg én kosaraztam ki, nagy ügy ez erről szól az élet megy tovább, voltam énis szerelmes, szerelmi bánatos de nem érdemes foglalkozni ilyesmivel idővel rájön mindenki.

    és igen a nő ottfog hagyni jobb pasiért, mert mi is ilyenek vagyunk hogy jobb nőket ámítjuk össze-vissza, meg egyszerre 5-6ot fűzünk.

    és ha barátként tekint rád akkor neked kell változni, kigyúrni magad, férfiasabban kinézni vagy férfiasabban viselkedni, persze minden nő kurva meg csak a külsőre hajt, ezt mondjátok egy olyan duci csajnak akire a pasik rá se néznek. naugye, ez mindkét oldalon megvan.

    amúgy meg, észrelehet venni ha egy csaj már nem akar veled lenni, nem keres úgy. valamilyen szinten azis megcsalás ha már nem a te társaságod keresi, de nincs is ezzel baj, felesleges erőltetni, egyszerűen nyitogatja őis a lehetőségeket, mert nem akar vesztesként kikerülni a párkapcsolatból. olyankor jönnek a játszadozások, sunnyogások a kapcsolat vége felé, meg hogy nem akar megbántani a másik fél, aztán veszekedés, stb. nem kell megvárni míg hónapokig húzza az agyad. ha viszont hagyja valaki akkor meg is érdemli!

    faszt. vagy veled akar lenni, vagy nem. a többi csak kifogás, viszont kötődés a jóhoz, kényelmeshez, megszokotthoz, szóval lehúzás. az élet pedig rövid ehhez. tudni kell kiszállni mint a pókerben, ennyi
  • Sippie
    #99
    ez egyébként nem hülyeség, mi is akkor lettünk nyugiba az exemmel, miután töröltük egymást fb-ről... ő nem látta én mit lájkolok, én nem láttam ő mit, és nem volt gond
  • davidka003
    #98
    Engem MSN-en dobott egy csaj. Náluk voltam egy 3 órát délután, megyek haza este 7-kor rámír, hogy szakítani akar. wtf. Személyesen nem tudta volna mondani.
  • High end PC #97
    Számomra alapszabály: sose regisztrálj a facebookra valós profilt, amivel felveszed a csajod, ha annyira fent akarsz lenni információt gyűjteni, csinálj kamu profilt, kamu névvel, és mondd a csajodnak, hogy nem vagy fent a facebookon. Ők a közösségi portálok boszorkányai, gyakorlatilag ebből előnyt is kovácsolnak, pár naponta látom a facebook veszekedéseket, besértődéseket, gyakorlatilag sokszor ott alakulnak ki a szakítások mindenféle ürüggyel, a nők mesterkélt módon játszadoznak online a "kapcsolatban" füllel, legegyszerűbb, ha álnévvel vagy fent, a csajod így nem tudja játszadozni a kisded játékait.
  • Kongy
    #96
    Nekem is volt ilyen, ugyanazzal a barátnővel, aki facen is dobott :D hát szánalom a köbön a kiscsaj, annyi szent.. bár azóta sem volt olyan lány, aki olyan jól nézett volna ki mint ő. :S csak nemhogy barátnőm is olvassa ezt xd rendes meg minden, meg nemis csúnya, tetszik, de nyilván van azért egy rangsor :DD
  • Wootan
    #95
    A netes dumálás arra jó, hogy kiszűrje az ember az egoista parasztokat.
    Saját tapasztalat:
    Dumálok egy csajjal, fél óránként ír egy fél mondatot. Erre írom neki normálisan, hogyha nem ér rá, akkor majd beszélünk máskor. Erre kiakad, hogy nem kell pattogni, mással is beszél.
    Más alkalommal én beszéltem több emberrel, így neki is ritkábban tudtam válaszolni. Erre kifakad, hogy neki ez így nem pálya, hogy nem figyelek rá, stb. stb.

    Hát ezután már nem barátkoztunk :)
  • Kongy
    #94
    Így igaz. De az is baj, ha nem írsz 10 percig, mert akkor az van, hogy biztos valami más kurvával chatelsz :D true story.
    Ja meg még a "kapcsolatban" kirakása. SOHA SE rakjátok ki. Volt már olyan, hogy velem úgy szakított egy ribi, hogy átrakta, hogy mással van kapcsolatban, úgy, hogy előtte nem is beszéltünk kb :DD szóval vicces dolgok jöhetnek ki belöle :D Már eleve ott van a baj, akinél attól függ egy kapcsolat, hogy facebookon kint van-e. :D Agyfasz.
  • hundredeyes
    #93
    Ha jó lucskos, és elélvezett, az azt jelenti, hogy Ő is használt téged, ennyi.
  • IXEMGabeo
    #92
    ezért volt ez a sok háború:))
  • IXEMGabeo
    #91
    én nem csak megbaszni akarom őket azaz egyéjszakást létesíteni, hanem az eksön után simogatni ezzel tulajdonképp megápolom a lelküket és így nem érezhetik h ki vannak használva :DDDDD
  • davidka003
    #90
    Ez egyértelmű. Facebook-on írsz valamit és hiába raksz szmájlit full komolyan veszi. Ezért is utálom a netes beszélgetést. Aztán pedig megy a sértődés pedig csak viccből írok valamit.
  • Kongy
    #89
    ajajj gyerekek :D hát ezek a nők nagyon, de nagyon furcsa lények :D egyszerűen nem lehet kifürkészni a logikájukat :D mondok egy példát. tökjó együtt vagyunk délután végig, marha jól megvagyunk, este mindketten felmegyünk face-re, hogy beszéljünk még kicsit, erre nemnagyon tudok mit írni, és mondom oké akkor megyek aludni, erre megsértődik, hogy mit megyek aludni, közben ő ugyanúgy nem írt nekem XD valami gyökér sorozatot nézett, de azért nem mehetek aludni.. na mind1. ez csak egy a sok idegesítő eset közül, de a tanulság az, hogy ne lógjatok facebookon a barátnőtökkel, inkább töltsétek vele az egész délutánt, mert a face csak konfliktusokat szül, mivel sokan nem bírják intelligensen használni.
  • Wootan
    #88
    "A két nem közti kapcsolat egy harcnak felfogható, vannak vesztesek és győztesek, ennyi az egész"

    Szerintem ez a nagy baj, hogy sokan így fogják fel. Én egy párkapcsolatban nem harcolni akarok, hanem szeretni és szeretve lenni.

    Egyébként vicces amikor nők panaszkodnak, hogy minden pasi szemét, stb. stb. Csak azt felejtik el, hogy már nem a középkorban élünk, amikor apuci szabta meg hogy kivel állhat össze. Ma azt a kort éljük amikor MINDIG a Nő választ. Ő dönti el, kivel kezd és kivel nem. Tehát ha egy nő mindig szemét fickót fog ki, azt csak magának köszönheti.
  • hundredeyes
    #87
    Nem mindegy? Játszani kell, nem kell itt az álszent duma, hogy mennyire szemét volt a másik, belement a játékba, ilyen egyszerű.
  • Slinky Cyle
    #86
    ebben a harcban kik a győztesek?
  • hundredeyes
    #85
    Segget csináltok a szátokból, ugyanúgy, ahogy azok, akiket fikáztok. A két nem közti kapcsolat egy harcnak felfogható, vannak vesztesek és győztesek, ennyi az egész, én jót röhögök a pancsereken akik mindenüket odaadják egy nőnek. :DDD
  • bajgunar
    #84
    Jah és olvasd el a #80-ast, Slinky Cyle-nak baromira igaza van!!! (y)
  • bajgunar
    #83
    Egy szóval nem mondtam, hogy állatot kell dugni! Csak a nők 98%-a azt terjeszti, meg híreszteli és vallja, hogy a férfiak csak megbaszni tudják őket! Nem! Kurvára NEM! Persze vannak olyan pasik is, és sajnos többen.
    De tisztelet a kivételnek! És baromira NEM kéne egyik részről sem általánosítani!!!

    Mert téged még nem baszott át egy csaj se, és a legelső szerelmeddel élsz, mióta összejöttetek?! Tuti h nem egy nőd volt! És nem mindíg Te léptél ki a kapcsolatodból! Akkor meg mire ez a nagy flame?