212


Általános eszmecsere, felhasználói vélemények, ötletek, újdonságok
  • MuchACHO79
    #92
    Igy is aggaszt mi lesz nyáron, ezt a telót nem kell ingzsebbe bedobni, nem majd még hátamra szerelhető mini atomreaktorral fogok közlekedni... :)
  • Stockbauer33 #91
    Kicsit nagyobb mint a mienk

    Yoobao

    Ghoo Power
  • MuchACHO79
    #90
    Az az értesitési sáv engem is zavart, annak örülök. naponta tölteni, hát igen, muszáj, de 1 év múlva vehetünk bele új akksit.
    Kézírásfelismerésnek személy szerint nem sok értelmét látom, ha irni akarsz ott a qwerty billentyűzet, sokkal gyorsabb azon a szövegbevitel. Ami jó lenne ha emaileket, smseket fel tudna olvasni magyarul. Na ez viszont nem megy neki. Tegnap beállitottam a dropboxot is, feltöltötte a képeimet, meg ki tudja még mit tele is lett a 2gb pedig alig van rajta néhány fotó.
  • lalakov
    #89
    Ha nem használom ki teljesen, akkor megvan a két nap, ha viszont mindent használok akkor is simán 1 nap, este meg megy a töltőre.
  • lalakov
    #88
    Engem mindig is zavart, hogy a lehúzható értesítési sávon számomra rossz sorrendben vannak az ikonok és nem is a megfelelőek vannak ott. Így nagyon örülök, hogy végre be tudom állítani.
    És végre működik a magyar kézírás felismerés. Ezt nem minden nap használom, de jól jön.
  • MuchACHO79
    #87
    2 2és fél napot kibirt eddig. Most inkább másfél.
    Nagyon hiányzott a redőnyön levő gombok testreszabhatósága. Más változással különösebben nem találkozok.
  • Yoda001
    #86
    én azóta sem frissítettem inkább, pedig nagyon szerettem volna... végülis nem bánom... az új szoftver adta lehetőségeket mennyire használjátok ki?
  • lalakov
    #85
    Érdekes, én nem veszek észre változást, maximum egy picit, de még mindig óriási a különbség a régi telefonomhoz képest.
  • MuchACHO79
    #84
    Hm, nekem is lerövidült az egy töltéssel való használhatóság ideje jelentősen az frissitést követően :(
  • Yoda001
    #83
    belső memória 64Gb-ra növelése, és elvileg arról is szól, hogy SD kártyára pakolni a cuccokat
  • Fantomlazac
    #82
    Mi a videó lényege? sajna nem beszélek angolul
  • Stockbauer33 #81
  • puma1
    #80
    futtass le egy air push detector nevű progit. Lehet valamelyik alkalmazásodba be van építve 1 reklám, ami nem engedi pihenni a telót.
  • MuchACHO79
    #79
    A szövegfelolvasó nem működik magyarul?
  • MuchACHO79
    #78
    Nem értem. Azt mondod kikapcsolt állapotban viszi el 60%át? Ott valami akku probléma lehet...

    Nálam:
    Kijelző 39%
    Androind rendszer: 16%
    Android core apps 11%
    Android operációs rendszer 10%
    Eszköz készenlétben: 7%
    Cella készenlétben 7%
    Chrome 5%
    Hanghivások 4%
    Médiaszerver 3%
    Üzenetek 2%.
  • Fantomlazac
    #77
    Minden engedélyezve van az energiatakarékosban:/ azt irja hogy a kijelző viszi el az energia 60%át. pedig azt is automatára raktam,és mindig hamar elsötétül:/ az összes többi 1-2%ot vesz el. nemértem.
  • MuchACHO79
    #76
    Nézd meg melyik alkalmazás zabálja az energiát. Meg azt is nézd meg, hogy mit engedélyeztél az energiatakarékos üzemmódnál, mert lehet, hogy semmit. (proci sebesség, képernyő frissitési sebesség, mittomén) Nekem azért 2 napot kibír energiatakarékos üzemmód nélkül is, pedig wifi, 3g megy, emailezek, gyerekek játszanak rajta és napi 1 órát biztos beszélek rajta.
  • Fantomlazac
    #75
    nekem valami gáz lehet a telefonommal. Akkumulátor kimélő üzemmódot bekapcsolom, 3g és wifi kikapcsolva, este hat órakor 100%ra feltölt a telefon, és készenléti állapotban sötét képernyővel két óra alatt 20 k.baszott százalékot merül az akksi. tulajdonképpen ha használom is akkor reggeltől estig nem birja. ez miez?
  • lalakov
    #74
    A "Hangalapú keresés"-t kell elindítani, majd Menü/Beállítások és a Google Asszisztenst kell bekapcsolni.
  • MuchACHO79
    #73
    Csoportszórás van benne meg play zene. Google now nincs parancsikonban, de elvileg ez valami háttérben futó asszisztens szolgáltatás szövegfelismeréssel és bizonyos információk megjelenitésével. Nem tudom hogy kell aktiválni.
  • lalakov
    #72
    :-D
    Google Now is van benne?
    Jött egy új zenelejátszó is, de nem tudom minek.
  • MuchACHO79
    #71
    Jó, ok, megvan az értesitési panel. Sorry
  • MuchACHO79
    #70
    Hm. Nálam nem sok változás történt, vagy én vagyok beta user. Hogy tudod szerkeszteni a rendőnyön levő ikonokat?

    Újdonságok a 4.1.2-ben:
    Some of the Enhancements in the new Jelly Bean Update:
    - Android 4.1.2 – Build JZO54K
    - Buttery Smooth Performance & Great Stability (Thanks to Project Butter) -jó, biztos, eddig se volt gond a stabilitással
    - Multi-View (Multi Windows Multitasking, same as in Note II)Újdonságok a 4.1.2-ben:Na hát ez eddig is volt.
    - Multi-View can also be disabled. na igen ez megvan, most már nem jön elő
    - Page Buddy Az meg mi?
    - Notification Panel can now be customized. Igen, de hogyan?
    - New Additions in Notification Panel Hát a multitask gomb
    - Smart Rotation (Screen Display adjusts to your angle of sightings)
    Na ezt se találtam meg.
    - Continues Input in Samsung Keyboard (Like Swipe or Android 4.2 Keyboard) Mi???????????
    - Samsung’s Cloud services Jól van.
    - Direct Call, Smart Stay and Pop-up Play Features Semmit se mondanak
    - New Widgets From the Galaxy S III Nem találtam meg
    - 2 Home screen modes - Eddig is volt kettő
    - New Notifications bar már párszor emlitették
    - Google Now oszt?
  • lalakov
    #69
    Írok hamarabb is, mert lehet később elfelejtek. :) Én nem érzek különbséget. Más fórumon van aki azt írja nincs különbség, van aki azt hogy min. 10%-kal kevesebbet bír. Most légy okos! :-D Ha nincs szükséged a lentebb általam leírt változásokra, akkor nem szükséges frissítened. ;-)
  • MuchACHO79
    #68
  • MuchACHO79
    #67
    Na akkor majd 1-2 nap múlva irj már, hogy mi a tapasztalatod, aztán ha nincs gond akkor felteszem én is.
  • lalakov
    #66
    Közben feltettem(ba**ogatott, hogy mikor frissítek már :) ). Nem lett rövidebb az üzemidő, kb. ugyanúgy merül. Viszont végre megy a magyar kézírás felismerés és szerkeszthetőek a lehúzható sávon lévő ikonok. Bluetooth nem használok, arról nem tudok mit mondani. Egyébként ez nem pont az a verzió, mint a rossz francia volt.
  • MuchACHO79
    #65
    Készenléti / használati idő drasztikusan lerövidül. (40%).
    Valami bluetooth probléma meg a már telepitett szoftverek némelyike nem működik frissités után.
  • Yoda001
    #64
    miket írnak, mi a gond?
    örülök neki, 3 hetes a telefon, csodálkoztam is hogy nincs rá frissítés... erre tessék...:)
  • MuchACHO79
    #63
    Én is várok... Külfödi fórumokon nem sok jót olvastam
  • lalakov
    #62
    Kijött a független változatokra a frissítés. Én nyúl vagyok és várok mások tapasztalataira mielőtt frissítenék.
  • Stockbauer33 #61
    Nincs mit.Örülök hogy tudtam segíteni.

    Screen shot videón kézzel,vagy s-penel home + power nyomva tartva
  • Fantomlazac
    #60
    Szia. Köszönöm,letöltöttem a dropboxodból,és lám, jó lett:) viszont van nekem egy eredeti igo primo-m, céges navigáción,abból raktam át dolgokat a telefonra,és a homályos háttérkép megszünt. a főmenüben:) mégegyszer köszi
  • Yoda001
    #59
    köszi! közben én is Note II tulaj lettem :)
  • MuchACHO79
    #58
    Nekem csak annyi problémám van az IGOval, hogy a menüben mintha egy ablak árnyéka lenne a képernyő közepén. Kissé zavaró, de amúgy semmi komoly. Stock: Like a #56ra :)
  • Beast Machine
    #57
    Mi ez a beégés dolog?
  • Stockbauer33 #56
    1270x720 a jó beállítás.

    Egy kis hasznos

    Hogyan tudok .mp3-at beállítani csengő-, SMS- illetve ébresztőhangnak?
    Létre kell hozni a belső sd gyökérkönyvtárában egy-egy mappát a különböző hangcsoportoknak, ezek pedig:
    (SD kártya): media/audio/alarms (ide kell helyezni az ébresztőhangokat)
    (SD kártya): media/audio/ringtones (ide kell helyezni a csengőhangokat)
    (SD kártya): media/audio/notifications (ide kell helyezni a jelzőhangokat)
    Miután ezeket megtetted, a beállításoknál a gyári hangok között megtalálod a bemásolt .mp3 fájlokat is, és a normál hangokhoz hasonlóan tudod őket használni.

    2 szerviz kód *#7284# *#9090#

    A beégést meg megnézheted ha beütöd a *#0*# kódot. Ez a gyári ellenőrző progi. A kék szint válaszd ki az ég be a leghamarabb.
  • Stockbauer33 #55
    Fent van az nCore-n meg a Diablo-n is.Én ezt tettem fel és hibátlan.Meg leszedtem hozzá az egész europát.Ha kell átküldöm az én sys.txt-et


    Szedle innen
  • Fantomlazac
    #54
    Köszi:) pedig ez van meg nekem is:( egyszerűen nem megy.
  • Stockbauer33 #53
    iGO_Primo_v9.6.7.235654_SR_thin_v0.5_Indiant.apk