212


Általános eszmecsere, felhasználói vélemények, ötletek, újdonságok
  • MuchACHO79
    #132
    Este bekapcsoltam a repülő üzemmódot 70%os akkunál. 1 perc után kikapcsolt a képernyő is. Mikor bekapcsoltam reggel meglepődtem, 70% maradt.
  • lalakov
    #131
    Vidd vissza és cseréltesd ki.
  • gyeprefos007
    #130
    boltban újan vettem és Hollandiában élek. amúgy minden adata tökéletesen megegyezik a note 2-vel a méretek a proci stb... szal minden. a papirjai is megvannak. egyedül a tárhellyel van gondom :S
  • lalakov
    #129
    Másik fórumról:
    "Új rom , új modem , új CSC
    N7100XXDME6_N7100OXXDMF1_N7100XXDME4"
  • MuchACHO79
    #128
    Fel. Érdekes, hogy a changelist nem változott.
  • lalakov
    #127
    Feltetted?
  • MuchACHO79
    #126
    Ma megint új frissités jött. 7xMb
  • MuchACHO79
    #125
    Factory reset után is ez a helyzet?
  • ZsirosKenyer
    #124
    S3-on kb 11 giga a szabad hely note2-n is hasonlo lehet vagy kicsit kevesebb..

    Lehet vettel egy clone-t...
  • lalakov
    #123
    Biztos, hogy Note 2-öt vettél?
  • gyeprefos007
    #122
    Sziasztok! Ma szereztem be egy Samsung Galaxy Note II-őt és nem értem hogy miért csak 600 mega szabad ehlyem van és ősszesen 1,6giga tárhelyem? a telefon-nak 16gigásnak kellene lennie. :S
  • MuchACHO79
    #121
    Én semmi változást nem vettem észre.
  • lalakov
    #120
    Szerintem picit jobban merül és lassabban lehet tölteni.
  • lalakov
    #119
    Érdekes, a mostani verzió nálam tökéletes, rekordot döntött a maximális bekapcsolási időben. A frissítés miatt kap egy újraindítást, a számláló 1050 óránál (43,75 nap) jár. Remélem a frissítés semmit nem ront el.
  • ZsirosKenyer
    #118
    bugfix.

    itt tudod követni milyen update-ek jönnek ki

    A Samu sosem ad ki az új frissítésekhez changelog-ot, aho lrészletesen leírná mik lettek javítva, csak changelist-et (azt mutatja, hány változtatást/hibát javítottak)

    Eszerint a legfrissebb rom verziószáma : N7100XXDMC3

    a changelist: 1071214
  • MuchACHO79
    #117
    Ma reggel telepitett a telóm valami 50 mbos frissitést, de a verziószám nem változott. Mi lehetett az?
  • MuchACHO79
    #116
    Kollégám noteja (1) rendszeresen újraindul. Neki is az ominózus chipje van.
  • Stockbauer33 #115
    Nem volt ez miatt bevitt készülék(Pécs).Pár S3-ast vittekbe az is szoftveres problémával.

    Innentől írnak róla
  • MuchACHO79
    #114
    Fejlemény?
  • MuchACHO79
    #113
    Tök mindegy, hogy beszarik vagy nem. Általában gari idő leteltével a telefon tönkremegy, de legalább lesz alkatrész a többieknek. Ha működik még akkor elavult lesz. Ott a Nokia N8asom. Szebb képeket csinál mint ez, de 25ért sem kell senkinek.
  • ZsirosKenyer
    #112
    Az S III-akat is érinti ez az ügy.
    A sajátomat 2012. júniusban vettem és a legenda szerint már rég halottnak kéne lennie.
    Ha jól tudom a lent leírt chippek kb 5-6 %-át érinti az eset, szóval nem kell ráparázni, főleg, hogy 2 év a gyári gari.
    Mondjuk én okostelefont gari nélkül már nem vennék soha, csajom második ájfonja fosott be, pont az 1 év gari lejárta után.
  • Stockbauer33 #111
    Nálam is ugyan ez Én se vettem észre eddig semmit de van egy samsung szervizes ismerősöm majd érdeklődöm h mennyire cumi ez így

    ha mégis kéne
  • MuchACHO79
    #110
    Hát ez szivás. Az enyémben is őrült chip van. Nem teljesen világos a dolog. Nem fagy, 4.1.2 van fenn, most akkor kevesebb eséllyel fog behalni a teló?
  • MuchACHO79
    #109
    Röviden: Nem.
    Részletesebben taglalva: IGO nem létezik hivatalosan android eszközökre. A buherált változatomban annyi csak a negativum, hogy a menüknél egy árnyék folyamatosan látszik a képernyő közepétől majdnem a széléig. Ettől eltekintve használható, szeretem.
  • Svindler
    #108
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy n2-höz létezik-e olyan IGO ami gyári, megvásárolható, mindenféle buheramentes verzió? Próbálgattam már többféle torrentes verziót de egyikkel sem voltam teljesen megelégedve. Nem vagyok egy hatalmas guru mindenféle átírogatásban stb, de magát a programot nagyon szerettem, iphone 3-4 készüléken is azt használtam és tökéletesen működött. Jó lenne egy normális verziót elérni már n2-re is.
  • Stockbauer33 #107
    ?????????????
  • MuchACHO79
    #106
    Nekem néma üzembe továbbra is "felveszi" a vonalat időnként amikor valaki hiv. Kihangosító pedig mindenesetben bekapcsolva van.
  • lalakov
    #105
    Mindenki meg van elégedve. :-D

    ˆ peso56: A Kiest felejtsd el, csak bajt csinálhat. A szinkronra a legjobb a gmail fiók.
  • peso56
    #104
    Van-e valakinek tapasztalata a Kies-el. Én eddig (1996 óta)Nokia-t használtam, utoljára E7-est. Most áttétem SG Nogte II-vel az Androidra. Névjegy, naptár szinkron PC és telo között. Mi a legjobb megoldás? Pl hallottaam a MyPhoneExplotrer-ről is?
  • MuchACHO79
    #103
    Na. Senkit nem érdekel már a topic?
  • MuchACHO79
    #102
    Üdv!

    Most már másodszor jelentkező probléma miatt kérek tanácsot.

    Telefon néma+rezgőre állitva, a telefon műbőr fliptokban letéve a hátára.
    Beszélgetünk egy szobában normál hangerővel, a telefontól kb 1-2 méterre.

    Egyszercsak a telefon elkezd sisteregni, majd hallatszik belőle: haló xy vagyok...
    Jelenség: Kicsengés nélkül fogadja a telefon a hivást egyből kihangosító üzemmóddal.

    MIÉRT???
  • Yoda001
    #101
    http://www.apkmania.co/ :)
  • puma1
    #100
    hátha valaki járt már így: Note 2-nél 4.1.2-es gyári romnál a következő hiba áll fent: Nem csatlakozik a nethez a teló egyáltalán. Ami érdekes, az, hogy máig minden jó volt, de reggel amikor csatlakozni szeretett volna a hálózathoz ismerősöm, leragadt ott, hogy ip cím lekérése..... Ő már a 2. ismerősöm aki így jár. EZ mitől lehet, és mi lehet a megoldás?
  • MuchACHO79
    #99
    Android alkalmazásbolt.
    GetAPK.co, nagyon jó, megtaláltam a alábbi hátteret is teljes verzióban...
  • MuchACHO79
    #98
    Azt irja le van tiltva, de reggelre feltöltött mindent dropboxba ami a telómon volt :))) Most megint le van tiltva...

    https://play.google.com/store/apps/details?id=opotech.starfieldLWPFree&hl=hu
    Felraktam freeben, faszányos :)
  • lalakov
    #97
    Az nekem is le van tiltva, de direkt, különben mindent szinkronizálna a géppel, ami nem lenne jó. Én telefonról csak az automata kép/videó feltöltésre használom. Illetve ha nagyon el kéne érnem valamit akkor manuálisan azt leszedem, de ez ritka.
    Szerintem ezt a Dropbox első indításánál lehetett beállítani, most én sem látom hol lehetne bekapcsolni.
  • Stockbauer33 #96
    Ez - az Note2-höz
  • MuchACHO79
    #95
    ERedetileg csak 2-t kaptam, aztán néhány lépést követően felment 52 gigára. MIndegy. Valamiért nem tudom rendesen használni.
    A felhő beállitásoknál ott van a dropbox, tárhely használat 92Mb (0.2%)
    Csak wifi kipipálva
    Képek: engedélyezve
    Videok: engedélyezve

    Fiókok beállitásbnál dropbox:
    Fiók neve felül
    Alatta: szinkronizálás letiltva.
    Account settingsben Campera upload engedélyezve
    passcode nincs kipipálva
    Elvileg minden jó, mégis azt jelzi, hogy letiltva
    Hol kell bekapcsolni?
  • lalakov
    #94
    2GB?? A telefonhoz kaptál 50-et.
  • Stockbauer33 #93
    Ghoo Power

    " Hatásfoka szintén 90 százalék körüli, ami azt jelenti, hogy az iPhone 4-et hatszor teljesen fel tudja tölteni. Ár/érték arányban ugyanazt nyújtja, mint közepes kapacitású testvérei, hiszen ára 16 000 forint."

    Ezért megér hozzá venni egy kis táskát :)