22
  • jawarider2
    #22
    " eltörpül az általa felhalmozott, mintegy 120 milliárd dollárhoz képest."

    Úgy tippelem, hogy ebből pl. Magyarországot meg lehetne venni.Bazz és ez 1 cég az USA-ban....
  • narumon
    #21
    de ez egy ÁRFOLYAM! Nem pedig veszteség. Egy mutatószám vagy te minden nap elszenvedsz veszteséget amikor pl emelkedik az euró? És nyereséget termelsz amikor csökken? Szerintem csak akkor ha REALIZÁLOD és ez igen nagy különbség.
  • cateran
    #20
    Ha meg eddig 1000 dodo volt darabja, most meg 750, akkor ertelmezheto...viszonyitas kerdese az egesz.
  • NEXUS6
    #19
    Mármint kínai nem?
  • G_ArchAngel #18
    "Gomnabácsi ha ifon 2000 dollár lesz, akkor is megveszik a népek, szóval tökmindegy, amúgy mindenhol előfizetéssel veszik az emberek, szóval tök mindegy..."

    Pont mint a koreai masolatat, nem?
  • Inquisitor
    #17
    "Idén a Google kezdte a texasi üzemében gyártatni a forgalomba végül nem került Nexus Q médialejátszóját."

    Ezt csak én nem értem? A Nexus Q-ról tudtommal szó nem volt, hogy kereskedelmi forgalomba kerülne idén, a bemutatón a jegyet megfizetők kaptak olyat ajándékba a többi Nexus motyóval és kész.
  • Inquisitor
    #16
    "Foxcon leépités, ..."
    Leépítés? Lehet a hírből nem derül ki, de a Foxconn nyitott gyárat az USA-ban és egyenlőre találgatás van milyen Apple cuccok készülnek majd ott. Malajziában továbbra is tervbe van véve a "kis" 1 millió munkahelyes üzem/város.
  • HM
    #15
    100millió $ból nem hinném, hogy robotgyárakat épít az apple. A biorobot mexikói/fekete/bevándorló olcsóbban dolgozik. Könnyebb kirúgni/felvenni, ha szükséges.
  • narumon
    #14
    Veszteség? 210 USD-t esett a részvény értéke, így értelmezhető. A veszteség szó itt nem értelmezhető mert ha én 15 USD-ért vettem a részvényt és még megvan még akkor is igen nagy pluszban vagyok, nem veszteségben. Csak a helyes szóhasználatra hívtam fel a figyelmet!
  • igazamvanvagyig
    #13
    Sok ilyen "látszat"intézdedést szeretnék látni mondjuk az összes eu-s cégtől.
  • NEXUS6
    #12
    A múltkor volt egy cikk, hogy a robot ugyan drágább, de egy melós 3 évi költségével összevethető.
    Teljesen reális, hogy visszahozzák nyugatra a termelést. De sajnos a kormánnyok agyilag még csak ott tartanak, hogy a melóst hogy halasszák meg
    mielött nyugdíjba lépne.
  • caius marius
    #11
    Ötletnek nem rossz, de valszeg tényleg csak látszat intézkedés.
  • pixx
    #10
    Bocs már 210 dollár a veszteség részvényenként
  • pixx
    #9
    Az apple most hazavisz egy terméket, maradt másik 19 amit gyártat a Foxconnál. Szerintem ez az egész dolog csak a bizalom visszaállításáról szól, a részvényesek felé.
    Az elmúlt 8 hónapban 170 dollárt esett a részvény ára az Applenek, plusz az Iphone5, és az Ipad mini inkább negatív hangokat váltott ki, meg a fantasztikus térkép szolgáltatás:D volt itt baki rendesen, 13 collos retina macbook árazása stb.
    Mondjuk nálam a biztosítékot az Ipad4 verte ki, meg lightning csati...szánalom...
    Idén csak baromságokat csináltak... tényleg Jobs nélkül nem az igazi, a dízájnt meg hagyjuk...kezd elveszni a cég...
    Na mindegy, most elkezdik etetni a népet, hogy hazaviszik a gyártást, hogy a bizalom meglegyen, hogy minőségi munka lesz, meg nem lesz ütlegelés, mint a Foxconnál.


    Gomnabácsi ha ifon 2000 dollár lesz, akkor is megveszik a népek, szóval tökmindegy, amúgy mindenhol előfizetéssel veszik az emberek, szóval tök mindegy...
  • Vol Jin
    #8
    Szerintem csak azt fogják mondani, hogy semmi nem változott, továbbra is olyan hülye vagy, mint voltál.
  • gombabácsi
    #7
    hú de így drágább lesz az ifon!
    mi lesz így a fejlett világ felsőbbrenű ifon népével?
  • Tetsuo
    #6
    A tomeggyartas, a vadkapitalizmus es a tulnepesedes, az elert novekedesi korlatok miatt semmi jora nem lehet szamitani. Sehol. :)
  • sanyicks
    #5
    mostmár az usában is elég olcsó a munkaerő, a válságnak köszönhetően, így már az is jó :D
  • zola2000
    #4
    A nagy éhenhalások munkanélküliség miatt lassan itt lesznek európában, nem kínában...
  • narumon
    #3
    Mindjárt jönnek az apple haterek és megmondják, hogy most meg ezért szemét az apple.
  • EnxTheOne
    #2
    Foxcon leépités, és 100,000 melos és a családjuk éhen hal.
  • Dluinet
    #1
    Gondolom robotok fognak csak a gyárban dolgozni.