8811
Dark Souls II
  • Tinman #8771
    Nem ládában van. Hanem ott van a tábortűz közelében a kidőlt fánál levő lájonnál'...
  • Fpocok
    #8770
    Rohadt gorgók bmeg mindenhol járhattak, állandóan belefutok a szobraikba.
    A madár börtönét nem tudtam kinyitni kulcs híján. Ha jól emlékszem, akkor felette van egy chestben, nem? Csak hát egy szobor áll előtte.
  • Tinman #8769
    Azt jelenti, hogy mennyire aktív PvP szempontból.
  • Fpocok
    #8768
    A travel képernyőn miért van valamelyik képnek narancs kerete? Mit jelent?
  • Gabe18
    #8767
    Alternatív megoldásként veszel vagy 100 nyílvesszőt, és a híd másik oldaláról 5 perc alatt kilövöd...

    DS2 DLC boss-oknál nem is maga a boss a kegyetlen sokszor, hanem az út amíg oda eljutsz. A "Frigid Outskirts" elektromos lovai a mindent eltakaró hóviharral asszem életem végéig kísérteni fognak.

    Egyszer már irtam asszem, és most is tartom, a 2. részben azzal hogy az ellenfelek 12 vagy 15 megölés után végleg eltűnnek, sutba is dobták a pályatervezést. Behánytak millió ellenfelet ahova értek, majd elfogy a parasztnak előbb utóbb felkiáltással...
  • Myselor
    #8766
    pedig az sokkal nehezebb mindig mint az alapjáték:) érdemes
  • Fpocok
    #8765
    Se DS2, se DS3 dlcivel nem játszottam, szóval kiváncsi leszek.
  • Tinman #8764
    Scholar az nem a fairplayről híres. A DLC-k meg... aztaqrva... a 2. és a 3. vérlázítóan beteges.
  • Myselor
    #8763
    hát ez ilyen:) undorító és gyerekes megoldás.gyorsan alá kell futni miután kiirtottál mindenkit előtte.aztán levágod nem nehéz csak hogy addig midnenkit meg kell ölni
  • Fpocok
    #8762
    Mi a fax? Mentem volna Ornstein felé, erre a platformon egy kibaszott nagy sárkány, aki egyből fúj, ahogy kidugom fejem. WTF?


  • Fpocok
    #8761
    Foggalmam sincs milyen platformról van szó, de majd meglátom gondolom :D

    Amúgy meztelen karaktert kezdtem és eddig mindenhol megöltem, még a legeslegelső jelenésnél is. Csodálkoztam is, hogy nem volt ott, ahol alapból bossfight lenne vele.
  • Rony94
    #8760
    Jól van, nem szóltam. A szövegértésem most cserbenhagyott egy csöppet. Elnézést.
  • sirdond
    #8759
    lol?
  • Rony94
    #8758
    HA Forestben a létrán felmászol arra a platformra, NEM ver el (ha ügyes vagy)
  • Myselor
    #8757
    igaz 2x volt :D amúgy ha először megölted a tetőn akkor később nem jött a forestben ott a másik részen.és szerintem nincs gond a das 3al sokkal jobb mint a 2rész.a bloodborne meg egy más dolog megint.
  • Tinman #8756
    Az alapjátékban sem 1x volt... Smeltert kinyírtad, mikor legközelebb a "termében" jártál, már kaptad is az arcodba újra Pursuert. Ergo az alapjátékban 2x volt.

    De ha nagyon szigorúan nézzük, akkor él a 3 db. encounter is, hiszen Forest-ben találkozhatsz vele a létrán felmenve, majd ha (a "ha" szót ismét kiemelném, hogy mindenkinek átmenjen a jelentése) ott nem sikerül levágnod, akkor lehet vele a tetőn birkózni.

    Ha még szigorúbban nézzük, akkor meg azt mondom, hogy az alapjátékban az NG+-os duplával együtt 5x találkozhattál vele.

    A lényeg az, hogy még a leglájtosabb megoldásban is 2x találkozol vele az alapjátékban. Persze aki csak végigrohan rajta, az még a Smeltert is kihagyhatja...

    Nekem amúgy rohadtul hiányzik a classic Souls... a DaS 3 nekem nettó csalódás volt, DLC-ket megvettem, de el se indítottam még őket. Bloodborne meg egy technológiai rémálom, egy köpedelem. Csessze meg magát a From ott fent a tetőn -.-
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.06.18. 12:55:08
  • Myselor
    #8755
    az alap játékban csak 1x volt :) ez már az újrakevert szarság miatt van ennyiszer
  • Tinman #8754
    Nem is írtam sehol olyat, hogy feltétlenül elver ^^

    Ezt írtam: 7x (van benne a játékban), de 8x, ha Forestben a létrán felmászva azon a platformon elver.
  • Rony94
    #8753
    Nem feltétlenül ver el, meg lehet ölni az első alkalommal is, csak ügyesnek kell lenni. Persze ha az ember legelőször találkozik vele, azt se tudja hogy köpjön vagy nyeljen, de a lényeg hogy pár próbálkozás után nagyon könnyen kitanulhatóak a támadásai.
  • Tinman #8752
    7x, de 8x ha Forestben a létrán felmászva azon a platformon elver.

    Ugye milyen eredeti? Mennyire ötletes? -.-
  • Fpocok
    #8751
    Ez a Pursuer hányszor van benne játékban? BASZKI, MINDENHOL OTT VAN! Most vagyok a Last Bastille-nál vagy hol, az éjszakai pályán.
  • wantonly
    #8750
    Wow, nekem nem egyszer volt, hogy legyőztem egy boss-t és még épp meghaltam, persze ilyenkor nem adja meg a győzelmet. Olyan még nem volt, hogy ténylegesen 1HP-m maradjon. :D
  • Fpocok
    #8749
    Túéléltem :D


    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2017.06.14. 18:38:42
  • wantonly
    #8748
    Dupla halál? Vagy túlélted? :)
  • Fpocok
    #8747
    Elsőre lement... de valami még sem stimmel...

  • Myselor
    #8746
    felesleges költeni majd találsz jó kis pajzsokat ha mégis szeretnél használni:)
    amúgy ha jól tudom az első kovácsnál majulában is lesz nála olyan fegyver.de ebben nemvagyok biztos
  • Hunaxe
    #8745
    Köszi, csak mert akkor nem költök drága pajzsokra, majd később választok. Talán.
    Esetleg fejből valaki hogy mikor hol juthatok hozzá még egy scimitarhoz? Kezdésnek kaptam és tetszik a mozgása, jó lenne kettővel menni.
  • Myselor
    #8744
    persze hogy van értelme.sokan azthiszik hogy könyebb vele a játék de ez nem igazán van így.általában 1 max2 ütést tudsz felfogni vele de akkor már elgurulni a következő ütés elől nincs stamina.szóval azt tuti megszívod és az időzítés se mindegy.én végigjátszottam pajzsal és anélkül is nem nehezebb egyik sem.nyugodtan menj anélkül ha nem esik kezedre:)
  • Hunaxe
    #8743
    Hali, itt van értelme pajzs nélkül menni? Előtte csak a Bloodborne t toltam és hát nem igazán áll kézre a védekezés
  • wantonly
    #8742
    Üdv! Hogy lehetséges, hogy az elemi ellenállásom nem változik? Hiába veszek fel elemei ellenállás növelő gyűrűt, vagy felszerelést a tűz ellenállásom 30 marad. Sőt a villám, mágikus, stb, ellenállásom is.
  • akyyy
    #8741
    elkezdtem az egyik DLC-t, asszem a Crown of the Old Iron King. A Brume Tower-ben, ahol ilyen tüzes lényeket kell megsemmisiteni tán, valami kohós kardal. Már csak elvielg egy lény van hátra, de ilyen pince szerüségben van (szórja rám az átkot keményen), de már nincs ilyne kohós kardom. hol tudok szerezni? csomó helyen jártam már, de nem találok már sehol.
    Fent van ilyen szamuráj szerüség fej nélkül, de nem csinál semmit. Illetve ilyen barlan rendszer van még, tele olyan helyekkel ahova fel se tudok menni de az ellenség lő onnan rám, van itt egy boss, de kb ki nyírhatatlan, pedig két npc-vl is neki estem _:S
  • DarkSl4yer
    #8740
    Nincs rá varázslat,majd találsz még Fragran-et és ha akarod feloldod róluk az átkot.
  • akyyy
    #8739
    újabb el akadás, valami völgybe vagyok egy nagy ködös terület után, ahol csak úgy szúrják a köcsögök az átkot, és tele van emiatt lezárt területekkel a játék, ahol kővé dermedt NPC-k vannak. De ezt a Fragrant Branch of Yore
    már meg vettem mindkét kereskedőtől akitől meg lehetett, és nincs több. Van esetleg valami varázslat amivel feltörhető ez az átok? bár nem vagyok varázsló de hajlandó vagyok megtanulni, csak meg tudjam nekik törni az átkot :D
  • MerlinW
    #8738
    Nem mindig látjátok egymást. Csak hangulati elem, nincs különösebb célja.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.03.18. 22:37:05
  • akyyy
    #8737
    igen? az király :D bár hiába integetek ha egyet meglátok, hamar eltünnek :(
  • MerlinW
    #8736
    Igen, játékosok élőben.
  • akyyy
    #8735
    ÉS online játéknál a fehér "szellemek" mik? Nem azok amik a vér felett vannak és megnézhetőek a haláluk, hanem amik random meg jelennek pár másodperc erejéig. Azok online játékosok, élőben? VAgy csak nemrég mentek ott? :D
  • Gabe18
    #8734
    A 2. részben minden halál után vesztesz egy kicsit a maximum életerődből, 50%-ig.
    Ha elhasználsz egy "Human Effigy"-t akkor az újra felviszi 100%-ra, és újra kezdődik a folyamat.
    Illetve lehet találni egy gyűrűt ami ezt a büntetést 75%-ra csökkenti, az majd nagyon jó "barátod" lesz.
  • akyyy
    #8733
    üdv. most kezdtem el nem rég a második részt, és az a gondom, hogy az óriások földjén ( vagy mi a pontos neve nemtudom :D), eléggé le csökkent az életerőm. az elején sokkal több életem volt, most meg csak félig megyek, hiába ülök le bon fire-höz, nem gyógyít meg és csak félig megy a csík. elvileg nem vagyok még megátkozva, vagy meg lennék? nem találkoztam senki olyannal.
  • MerlinW
    #8732
    Csak szólok, hogy a szellemi tulajdon engedély nélküli és jelöletlen eltulajdonítása sérti a világ összes szabályzatát.