199
  • levente68
    #199
    Olyanra nem is vagyok kíváncsi, kisfiam, akikkel ilyen hangot kell megütnöm.

    Veletek is mindig szépen kezdem, aztán kiharcoljátok...
  • Papichulo
    #198
    "találsz-e olyat, akit ez a nagyképű folyamatos idegenajkúságod nem zavar?"

    Nincs benne nagykepuseg. Amugy meg a lanyok imadjak ;)

    De engedd meg, hogy parafrazialjam a kerdesed! "Találsz-e olyat, akit ez a folyamatosan tragar es buta stilusod nem zavar?" :)
  • levente68
    #197
    Nem igazán megy bele a csökött agyadba, hogy elmondtam: nem fogod magyarázkodásokkal megúszni. Minden topikban félrebeszélsz és egy igazi applebuzi köcsög vagy, mit vársz, hazug tróger?
  • levente68
    #196
    profán

    nem beavatott; hétköznapi, világi; durva

    Mit jelent szerinted a profanitás és találsz-e olyat, akit ez a nagyképű folyamatos idegenajkúságod nem zavar?

    Én a 'durva' jelentéséből kiindulva válaszoltam, de ezen a szálon nem fogod megúszni kimagyarázásokkal, terelésekkel, hogy ostoba és nagyképű voltál.

    Megy a root Titanium Backup segítségével felétek? Faszfej...
  • Papichulo
    #195
    "Káromkodj inkább, de ne hazudj, mocskolódj, ferdítgess, ok?"

    Most akkor bezarult a kor, mivel visszatertunk oda, hogy en itt nem hazudtam. Ha egy kis eszed is lett volna, akkor eszrevehetted volna, hogy ezt a lepest probaltam megsporolni, amikor egybol ennek a bizonyitasat kertem toled... sajnos nem volt.
  • levente68
    #194
    Tudod mit?

    Káromkodj inkább, de ne hazudj, mocskolódj, ferdítgess, ok?

    De ha így tennél, akkor megoldódna probléma, mert én se hordanálak el hazug, ferdítgető, ostoba szarnak.

    Próbáld ki ;o)
  • Papichulo
    #193
    Azert otot, mert egynel meg konnyu lenne nevetseges ertelmezesi vitakba keveredni, otnel mar eleg elsopro lenne a bizonyitek. Viszont figyelembeveve, hogy meg egyet is keptelen vagy emliteni, ezert ezt is berakom az 'ismetcsak segget csinaltal a szadbol' fiokba :)

    ps: Amugy az is vicces, hogy a profanitas szo jelentessel sem vagy tisztaban, mivel meg a legnagyobb elfogultsagod mellett is nehezen tudsz azzal vadolni, hogy karomkodni szoktam.
  • levente68
    #192
    Rootoljál TiBi-vel, engem meg hagyjál lógva, okoska, szerinted én fogok egy percet is keresgélni az aljaskodásaid között?

    Harapjál az Apple geciségeire inkább. No meg a trolltestvéreidére.

    A nyilvánvaló dolgok helyett engem már nem ráncigálsz a szokásos genny ferdítgetéseidbe bele, azt a pöttyöst már régen és sokszor elrúgtad.

    Annyit még elárulhatsz, miért ötöt kérsz említeni, egy nem lenne elég? Vicces fiú...
  • Papichulo
    #191
    Tudom, hogy nem kene, de harapok ra... Idezz tolem mondjuk 5 dolgot, amiben hazudtam! Termeszetsen ugy, hogy valami forrassal bizonyitod be, hogy ez valotlan volt. Mondjuk a szandekossag meg akkor is ketes eselyu, de kezdjuk az elejen!
  • levente68
    #190
    Nem voltál profán? Ejjha, de hülyeségeket beszélsz, hazudsz, ferdítesz és a többi, ez persze neked semmi, te tetű?
  • Papichulo
    #189
    En soha semmilyen profanitast nem vagtam a te fejedhez es kulturaltan, megfeleloen ervelve vitatkoztam veled. Te voltal az aki tulzo erzelmeket hozott a vitaba, majd onnan autoeszkalacioval extremitasokba lendult.

    Viszont a jo hir, hogy vege az utkeresesnek. Vegre megtudtam, hogy mi az eletcelom ;)
  • levente68
    #188
    Inspiráció kérdése, tudod?

    Az a szomorú, hogy vagytok olyan aljas szemetek, hogy kihozzátok az emberből....

    Persze, az a buta, aki meglepődik ezen, hiszen nektek, tudás híján ennyi az életcélotok...
  • Papichulo
    #187
    "tudok még süllyedni"

    Az a szomoru, hogy ezt minden tovabbi nelkul ki is nezem beloled...
  • levente68
    #186
    Ó, mester, jó diákod voltam, így biztosíthatlak, tudok még süllyedni.
    Bármire képes vagyok, hogy elismerj és befogadj, ó nagy trollkirály!

  • M2 #185
    Amikor azt gondolná az ember, hogy ennél mélyebbre már nem tudsz süllyedni, mindig bebizonyítod, hogy de...
  • levente68
    #184
    Ugye, azért nem leszel öngyilkos?


    Kár.
  • levente68
    #183
    És akkor mi van?

    Hát majd root-olod Titanium Backup-pal?

    Vagy firmware-t cserélsz vele?

  • Papichulo
    #182
    Latom tavolletemben ismet csunyan leszerepeltel, de erre a hirre ujult erovel indult be a fap-fap-fap az asztal alatt :)
  • levente68
    #181
    http://www.fosspatents.com/2012/12/us-patent-office-declares-steve-jobs.html
  • levente68
    #180
    Jaja, meg az Android-ról...

  • M2 #179
    Mit tudsz te a jóérzésű emberekről?
    Annyit mint a magyar nyelvről? :-)
  • levente68
    #178
    Mondjuk, amit te tudsz, arra jóérzésű ember nem kíváncsi, de csak hajrá!

  • levente68
    #177
    Úgy van, igazad van.
  • levente68
    #176
    Úgy van, igazad van.
  • M2 #175
    Na végre! Látod megy ez! :-)
  • M2 #174
    Csak próbállak tanítani! De sajnos elég nagy az ellenállás! :-)
  • levente68
    #173
    És?

  • levente68
    #172
    Persze, persze... igazad van. ;o)

    Okos vagy és az is maradsz, persze kérdés, ki szerint...
  • M2 #171
    Azt is tudjuk, hogy keresésben is küzdesz kihívásokkal, hát segítek:

    [URL=http://www.fntudosito.hu/riport/619]"És"-sel kezdhetünk mondatot![/URL]

    "Néhány nyelvi babona, avagy nem létező nyelvi szabályok:

    „Kötőszóval nem kezdünk mondatot.” Ez a feltételezés egyszerűen helytelen! Ilyen szabály nincs a magyar nyelvben! Így az „és”-sel, sőt akár „hát”-tal is kezdhetünk mondatot. Ez a nem létező szabály, még az általános iskolában terjedhetett el, amikor minden gyerek úgy írja, meséli el mi történt vele, hogy: „És a hétvégén voltunk a nagymamámnál és ott finomat ettünk. És aztán elmentünk pecázni és fogtunk halat is. És…” Ez viszont a szóismétlés kategóriába tartozik, nem pedig egy nem létező szabályéba.

    ...

    Forrás: Dr. Bencédy József – a nyelvtudományok kandidátusa"
  • levente68
    #170
    Úgy van, igazad van.
  • levente68
    #169
    Úgy van, igazad van.

  • M2 #168
    Ismerd meg a 'szinte' szó jelentését! :-)
  • M2 #167
    "mindenki csinálhat hibát, de rám nemigen jellemző."

    Valóban, rád a mérhetetlen tudatlanság a jellemző, és ezért még az esélye sincs meg, hogy bármilyen hibádat felfedezd vagy elismerd.

    Lásd a magyar nyelvi ismeretek tárgykörben is erősen hiányos mivoltodat... :-)
  • M2 #166
    Tudod az a bizonyos ajánlás a szép fogalmazásokra, az nem úgy szól, hogy 'és'-sel, hanem hogy kötőszóval nem kezdünk mondatot.
    Na akkor most olvasd vissza csak az első pár hozzászólásodat... :-))) kapnád rá a körmösöket! :-)))
  • levente68
    #165
    Tudjátok, mit?

    Nyertetek, feladom.

    Ilyen tetvekkel én nem tudom és nem is kívánom felvenni a harcot.

    Hazudozzatok, ferdítgessetek bátran, fejtsétek ki a véleményeteket nagy pofával olyasmikről, amiről fingotok sincs, szopkodjátok egymást, trollok, tiétek a pálya.

    Eddig tartott ki az igazságszeretem táplálta energiám, innentől hagylak sötétnek, mert rengetegszer bizonyítottátok, hogy micsoda ártányok vagytok, csak az ember nem akarja elhinni, hogy ilyen létezik, hogy valakik ennyire utálják a tényeket és az igazságot.

    Bátran szidjatok bármit, holott nem ismeritek, csak a vallásotokká vált mantra jön folyamatosan...

  • levente68
    #164
    Hát, ezt elég nehéz lenne bizonyítanod, így maradjon ez az egymást szopkodásotok bizonyítéka, öcskös...

    Vicces, hogy érdemi válasz nem születik, csak terelés...
  • levente68
    #163
    #19

    „Persze, ezek foleg a sokat hozo alkalmazasok, mivel ott megeri. „

    „Termeszetesen a leghiresebb alkalmazasok - nagyreszt - minden platformon megtalalhatoak es szinten szinte minden feladatra van mindket platformon megoldas, bar atlagban szerintem meg mindig igenyesebbek az iOS appok.”

    Erre írtam:
    „De a Titanium Backup, vagy a PhoneMyPc eleve nincs iOS-re és mégis prémium minőségűek és ezek nyomán van olyan véleményem, hogy bizonyítottan nem nagy kunszt Android-ra is komoly alkalmazást írni, csak jó programozónak kell lenni.”


    Tehát, elmondom lassan, hogy te is értsd: azért említettem, hogy ezek pl. nincsenek iOS-es, mert az volt a magyarázat, hogy kábé azért vannak prémium progik Android-on, mert iOS-ről portolták azokat. Na erre kitűnő ellenpélda ez a kettő. Érthető?
  • M2 #162
    Az tényleg szomorú, hogy ő csak félig magyar, nem ez az anyanyelve és mégis sokkal jobban ismeri és használja, mint Te. Még ékezetek nélkül is! :-)
  • levente68
    #161
    Kötelező?

    Újabb vicc, gratulálok!

    Az mennyire zavar, hogy magad is elismered, van ilyen előírás, elvárás, de csak azért is ellentmondasz, persze, ha trolltestvéred mondaná, mellette csaholnál...

    Szánalmas vagy.

    "Most tőled is idézhetném tucatjára, hányszor 'vétettél' csak ezen az oldalon a nem létező szabályod ellen."

    Hát, ez érdekes lenne, mert nem hinném, hogy 'és'-sel valaha is kezdtem mondatot, de egyet hadd szögezzünk le: mindenki csinálhat hibát, de rám nemigen jellemző.
    Így ezen a téren inkább maradj csendben, mert amíg az én írásaimon igencsak érezhető, hogy igyekszem ( és elég jól sikerül is ) helyesen és szépen írni, addig tesókádon kellene köszörülnöd magad inkább...

    Aztán, lehet, hogy ha meglennének nyelvtan tankönyveim, abban megtalálnánk ezeket a szabályokat. Akkor szívesen letolnám a torkodon a könyvet, bár ne a könyvet bántsuk, jó ötlet volt az a péklapát... élével...
  • levente68
    #160
    na, állj, én használom, nem pedig kiguglizom a felsorolást a leírásából, öcsi!

    Ciki az, hogy azt se tudjátok, mit tud, de okoskodtok, hogy nem is kell.
    Mennyire nevetségesek vagytok...