4237
mea.jpg
  • Daermon
    #4037
    Állítólag egyedül is teljes értékű az élmény.
  • PiszkosFred
    #4036
    Igazad van, de mivel a helyi venek tanacsa hetekkel ezelott megallapitotta, hogy ez egy bukott csapat bukott jateka, es mint olyan, a topik zarhato, akkor meg miert ne?

    #4033
    Amen.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.06.12. 17:40:48
  • Daermon
    #4035
    Nem haragszunk. De dlc leak nincs :)
  • DrokOne
    #4034
    Ne haragudjatok sracok, de van kulon Anthem topic... Ide inkabb dlc leak info johetne Andromedahoz. Thx
  • MrAndree
    #4033
    Jó lenne egy normális single, mert a multiplayerről már teljesen leszoktam, a játék viszont érdekel. :)
  • PiszkosFred
    #4032
    Vagy nem :)
    - Will it be single-player friendly?
    - Yes of course! The game is designed so you can enjoy an amazing BioWare story and explore an incredible open world alone or with friends.
  • MerlinW
    #4031
    Athem multi only cucc lesz elvileg.
  • PiszkosFred
    #4030
    Ezt mar sosem fogod megtudni.
  • Daermon
    #4029
    Én szoktam :) pl Mad Max 7€, Rysen: Son of Rome anno 10€, ilyenek. Egyszer kipörgetni megéri.
  • Ainz
    #4028
    Az időt meg energiát fordíthatták volna a Mass Effectre, akkor nem lett volna ekkora szar..
  • PiszkosFred
    #4027
    Hat en vagy preorder es jatszok vele 0day, vagy sosem veszek meg egy jatekot. :) Varni sosem vartam semmire, mert ha az elejen nem erdekel, akkor kesobb sem fog.
  • Daermon
    #4026
    ME-ből átsiknezett páncélok, szörnyek... Talán majd 10€-ért egyszer :)
  • PiszkosFred
    #4025
    Neztem en is a MS XB1X konferenciat, es... gyonyoru meg minden, de ez a robotos kontent sosem erdekelt, se filmben, se jatekban, sehogy. Nem az en vilagom. A gameplay viszont erdekes(nek tunik elsore). Jovore kiderul, ha megeljuk :)
  • Daermon
    #4024
    Igen, meg láttam a bővitett videót is. Hát számomra egy csöppet meh ...
  • PiszkosFred
    #4023
  • Lyaranie #4022
    Kint van az új patch.
    Az új női arc nagyon szépre sikeredett szerintem. :D (mást még nem néztem)
  • Daermon
    #4021
    TPS és új IP lesz az rémlik, de az nem feltétlen baj.
  • Although
    #4020
    A "titkos" projekt se nekünk készül, ha jól értettem, emlékszek a hírekre. Valamilyen akciójáték lesz. Úgyhogy DA:3-al lezárult a Bio története.
  • Daermon
    #4019
    Igen Summer Sale van, akinek nincs meg pótolja :)
  • Prof William
    #4018
    A GOG-n most kb 6 euró a BG2: Enchanted Edition. Este már meg is veszem. Elkapott a nosztalgia. :)
  • Daermon
    #4017
    BG 1-2 immár EE-t mai napig előveszem 1-2 évente egy nagy kalandra :)
  • Prof William
    #4016
    Az a baj hogy igaz hogy sokan mondták hogy "nincs olyan sok hibája" meg hogy "azért jó játék" meg "egész jó" de basszus egy Biowaretől nem egy "egész jó" játékot vár az ember.
    A Mass Effect trilógia után nem egy "egész jó" -ban hanem egy méltó folyatásban kellett volna reménykedni.

    Na meg ott a Baldurs's Gate 2 ami még 17! (te jó ég) év után is sokszor köröket ver a mai RPG-k re.

    Egy kis nosztalgia
  • MerlinW
    #4015
    Erre a patch-re várt mindenki! Gratula Bio:))
  • Although
    #4014
    Ezt már a DA-nál is tudtuk ez a motor nem szerepjátékhoz való. El kell felejteni ezt a céget ennyi. ME:A már 2e se fogom megvenni, erre nem vagyok már kíváncsi.
  • Daermon
    #4013
    Patch 1.10:
    Scott románcolhat a kett Archonnal és a kett Primemal egyszerre :DDD
  • PiszkosFred
    #4012
    Le a kalappal elottuk, hogy ha mar elbasztak az idot a fejesek, legalabb a melosoknak sikerult ennyire keves ido alatt igy osszerakniuk a jatekot.
  • Prof William
    #4011
    Húha érik az új végigjátszás. :) Ha még esetleg beraknák a meleg románclehetőséget a Kett vezérrel akkor ez akár az év játéka is lehet. :)
  • Daermon
    #4010
    Az új patchet meg nem is minősítem, hogy a legnagyobb érveik, hogy a transznemű késöbb mondja el, hogy az. Meg, hogy Scott már rámehet Jallra.... Ja meg 1-1 új arc férfi-nőre. Váó.... 2017-ben.
    persze a many bugfix gondolom inkább csak marketing.
    Ez a Bio katasztrófa. Nincs rá jobb szó.
    Tudom, hogy a Dragon Aget a másik Bio stúdió csinálja, de ezek után félek már attól is :D így is DA szériát is megtépázták már nagyon.
  • Daermon
    #4009
    Na ez is csak megerősítí azt amit sejtettünk
    Meg is látszik, hogy emiatt lett ilyen. Nem csoda, hogy egy csomóan elmenekültek a fejlesztés közben.
    1 végigjátszást megért azért, de többet nem.
  • sanya200
    #4008
    Hát sajnos nekem annyira nem jött át a hangulat, a multi meg hát nem tudom a 3-nak jobban tetszett mint ennek bár nem gold-on tolom.Érdekes az APEX küldiket mindig bronza akarja tolni.De nem vonz.A 3. rész multijába vagy 400 órát beletoltam a maradék a single rész.Bár vicces pont 666 órát ír az origin
    Amúgy mitől függ mit árul éppen a boltos a hajón?Mert eléggé random ahogy láttam egyszer árul titániumot utána megnéztem a research centert visszaléptem és már más nyersanyagot árul.
    Ja az 1.8-as patch mikor jön ki nem láttam dátumot.
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2017.06.07. 16:28:26
  • Nomad90Hun
    #4007
    Hát igen.
    Én egyszer végigtoltam, szerencsére nekem ilyen falba ragadó társak / ellenfelek meg használhatatlan cuccok nem voltak.
    Én csak a scanner bugba akadtam bele 2x (amikor futás után még mindig úgy érzékeli, hogy nyomva van a shift).
    Az eleje jó, a story nem rossz, de végére nekem már nagyon üresnek tűnt 1-2 bolygó.
    A multi is eléggé összecsapott, unbalaced fegyverek, stb. Volt rá öt évük, de ahogy én látom ezt kb. 1,5 év alatt rakták össze, Annó 3-nál mindenki Spin-off-ért nyavalygott de ez 1 ilyen "nesze nektek itt a spin-off fák jú péy ász gúd" mentalitással készült. Annó Bio nem ezt jelentette még a trilógia is lefele ívelt színvonalban számomra, de ott még jó volt a Bio, Andromeda után megfogadtam ,hogy soha többet EA-től semmit nem veszek. Erős közepes lenne olyan 6/10 de mivel a ME hangulat rengetegszer átjön ezért csak ezért 7/10, de ha EA nem kavart volna bele és hagyják a Bio-t rendesen 5 évig melózni rajta akkor lett volna 9/10 is ez simán, de így hogy megjelenés előtt 2 évvel kaptak észbe kb. hogy valamit alkotni kéne amivel megint bezsebelünk 1 rakás dodót....
  • Madi92
    #4006
    Ha változást csinálsz egy profilban, akkor rá kell menteni, nem?
  • sanya200
    #4005
    És az miért van hogy még rohadtul bugos?Állandóan elfelejti hogy milyen skilljeim vannak ha profilt váltok.Pl ki van fejlesztve a remmant vi de ha átváltok és utána vissza állandóan a turrettet rakja be a remmant vi helyett.Biotik profilnál ugyanez ha később vmelyiket lecserélem pl először az annihilation vagy mi volt a középső de később átváltottam singularity-re akkor ugyanúgy profil váltásnál azt rakja be amit először használtam.A tököm kivan hogy akárhányszor profilt váltok állítgassam be mit akarok használni.Az egész profil..stb menü úgy ahogy van el van baszva.Egyszerre csak 3 skill,nem tudom mi a fasznak az eredeti jobb volt.De így hogy ez a szar bugos az ember idegeire megy.Az ellenfelek beragadnak a falba vagy a padlóba vagy akárhova aztán öld meg.Vagy mikor a semmiből beteszi eléd az ellenfelet mikor egy bázist kell támadni,kikapcsolni a riasztót,futsz sehol senki aztán szó szerint bedobja elég mögéd az ellenfelet.Látszik hogy a levegőben megjelenik aztán annyi.Mi a f*sznak kellett elkúrni ezzel a open world stílussal vagy lett volna megcsinálva akkor normálisan.Megjelent már majdnem 4 hónapja megvettem eredetiben aztán tiszta bug az egész még mindig
  • pett3rson
    #4004
    PC-n játszok vele, de -kövezés jön - nem eredeti. 1.05-ös patch fent, ilyen fekete karakterek nincsenek, olyan viszont igen, hogy eltűnnek a társak, aztán egyszer csak hopp, falból előlép..legutóbb Cora vízszintesen tartott karokkal, lebegve ment a föld felett...
    Harcban nem jeleskednek, de néha jókor lépnek közbe és segítenek azért.

    Olyan volt még, hogy a töltés nagyon sokáig tartott. a csík teljesen végigment, de nem "lépett" be a játék, maradt a töltő-képernyő. aztán 2-3 perc múlva sikerült neki..Én meg azt hittem elromlott a mentésem, mert ilyenről meg olvastam fórumon. szerencsére nekem megmaradt. A furcsa az volt, hogy egy jóval korábbi mentést meg betöltött. az gáz lett volna, ha az összes bolygó küldetést végig kellett volna tolnom ismét, még akkor is ha a mellékküldiket nem csináltam volna.

    Amúgy érdekel a sztori engem is, eddig jó, szórakoztató, bár nem egy Asimov-i magasságú :)

  • FartingSquirrel
    #4003
    Nem úgy értettem a pc-t. Kicsit kiforgattam a "fekete karakterek" jelentését. :)

    Amúgy tényleg elég bugos (PC-n), bár az utóbbi frissítésekkel már nem annyira. Most már inkább csak lefagy hébe-hóba. (Azelőtt nem fagyott.)

    Mindenesetre most már elfogadhatóan néznek ki a karakterek; még ha nem is néznek ki normálisan az arcok, azért most már természetesebb, nem olyan mű. Én azért nem adtam fel, még úgy sem, hogy a húgom karakterét elbaszta a játék (valami néger nőt rakott be). De újrakezdeni biztos, nem fogom.
  • Bandras DaSilva #4002
    Hát, konzolon sem sokkal jobb... Mondjuk ott nem fekete a karakter, de nekem még egy multi meccset sem sikerült végigtolnom mert vagy a., lefagy vagy b., crashel vagy c., fekete képernyő vagy d. előszür lefagy, aztán fekete képernyő és a végén crash. Ez PS4-en. Minden más játék nagyszerűen megy.

    Amúgy PC-n is vannak olyan bugok, hogy mész és eltűnnek a compainionok? Beszélgetnek meg minden, de nem harcolnak, nem látszanak.

    Most másodszor ugrottam neki, hogy végigtolom, de nem nagyon akarja a játék mert ezer ilyen hiba van, van amikor beakad és nem lehet tovább menni csak ha újratöltöm, van, hogy nincs opció beszélgetsére vagy vmi használatára amikor kellene, ez is csak töltés után lesz jó megint.

    Próbálkozom vele mert a sztori azért érdekelne, de nagyon nem könnyíti meg a helyzetemet, pedig azért már elég sok idő eltelt a megjelenés óta.
  • FartingSquirrel
    #4001
    Azért, mert egy pc BioWare-játék...
  • sanya200
    #4000
    Multiban miért feketék a karakterek?Nem tudja valaki?Eredeti játék,gtx1060 nem kevés hozzá.
    Legalábbis a lobbyban meg a karakterválasztó menüben.Játék közben már jó.
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2017.05.28. 23:19:16
  • TBTPumpa
    #3999
    Mass Effect Andromeda - 10 490 Ft
  • Fpocok
    #3998
    Amikor lehívod, a képernyőn meg is jelenik, hogy miből mennyi. Azt egyből megkapod.
    Amúgy ha a csillagtérképen keresgélsz bolygókat, ott is találhatsz nyersanyagot.