162
  • netperformer
    #80
    Az USB-s kávéfőződdel nem tudok mit kezdeni.
  • mousee
    #79
    Így van, rászántam 10 percet, hogy utánanézzek a neten, hogy az adott laptop típusa támogatja-e az ubuntut, mielőtt megvettem. Fanboy vagyok, vállalom :)
  • Papichulo
    #78
    "Azt tették."

    Azert kapta az NT 6.2 nevet, mert egy teljes ujrairas! Persze, persze...
  • gothmog
    #77
    A startmenüt kihagyták mert a márketingesek szava erősebb volt, márpedig a márketingesek megmondták, hogy a desktop halott és a táblájé a jövő. A táblához pedig érintőfelület kell, ahhoz meg olyan dizájn, amit más még nem csinált, és így körbe lehet bástyázni szabadalmakkal. Az nem baj ha elsőre szar lesz, mert egyrészt a felhasználók majd hozzászoknak, mert úgysincs más választásuk, másrészt meg majd menet közben kifejlesztik hogy jó legyen.
  • gothmog
    #76
    Mert a windows az aztán minden hardvert támogatott ám mindig. Pénzért. Ugye?
    Vagy ha fizetni kell érte, akkor más megítélés alá esik? Mert ha nem, akkor mondjuk ki hogy híg a leve és szar, ne kerteljünk.
  • zord01
    #75
    Hát akkor ehhez külön grat az MS-nek. Emmár a hülyeség netovábbja. Eddig azon agyaltam, hogy egyfelől mit ártott a start gomb, másfelől, hogy miért nem lehetett beletenni egy választó gombot, hogy így, vagy úgy akarod használni. De ha már egyszer beletették, és aztán a véglegesből kivették... komolyan mondom... ezek valami nagyon kemény drogot tolnak. Más magyarázatom nincsen, egy ekkora ballépésre...


    Ami pedig az érintőképernyős PC-t illeti, hát... én hiszek a szabadságban, tőlem mindenki csináljon amit akar, de hogy nekem ilyen baromság nem kell, az egész biztos. PC-n az érintőképernyőnek abszolút feleslegesnek érzem, akkor sem kéne, ha olcsóbb lenne, mint egy nem érintős monitor. Nekem max akkor lesz olyanom, ha már kihalt a nem érintős (tehát remélem soha).

    Egy kérdés? Az MS nem csinál közvéleménykutatást, vagy azért nincs tisztában az emberek igényeivel, mert valamilyen módon torzítja a kutatásai eredményét (értsd túl specifikusak a kérdések, melyek egy irányba terelik az embereket, netán csupa informatikus kérdeztek meg a tervezés kapcsán, stb.)
    Vagy csak szimplán szarnak az emberek igényeire, véleményére. Eldöntik, hogy ez kell a népnek, az csók? És csodálkoznak, ha nem jön be? Vagy mi van?
    Mert én azt nem értem, hogy ők mit nem értenek a termékük sikertelenségét látva.

    Ami meg a divat fikázást illeti. Mikor 1 éve elkezdtek szivárogni a W8-as hírek, hát... nem voltam derülátó, de igyekeztem visszafogni magam, és folyamatosan kényszerítettem magam, hogy legyek nyitott az új rendszerre, hisz ami új, az nem mindig rossz.
    És fel voltam készülve arra, hogy nem lesz kellemes élmény a W8-cal való találkozás, de (speciális körülmények miatt) nagyon vártam, és nagyon fontos volt számomra a visszafelé kompatibilitás.
    Hát a problémámat nem oldotta meg az új rendszer, viszont olyan hihetetlenül alulmúlta az elvárásaimat, hogy immáron ténylegesen biztos vagyok benne, hogy ez a hulladék nekem nem kell. Hacsak rám nem kényszeríti valamilyen körülmény, én kerülni fogom, mint az aktív urániumot...
  • GaborT28
    #74
    [URL=http://hvg.hu/Tudomany/20121120_windows8_hasznalhatosag_szornyeteg]A Microsoft a szomszéd mosógépéhez hasonlítja legújabb operációs rendszerét, a felhasználói élmény egyik legnagyobb szakértője szerint azonban inkább a "szörnyeteg" kifejezés lenne megfelelő.[/URL]
  • netperformer
    #73
    Ez fanboy szöveg. Mi az, hogy nem támogat egy op rendszer egy hardvert? Meg vásárolj az operációs rendszerhez... kilóg a lóláb. Ha egynek sikerült, akkor mennie kell a többinek is. Ja... hogy ingyen húsnak híg a leve... de akkor mondjuk ki hogy híg a leve és szar, ne kerteljünk.
  • A1274815
    #72
    "Egérrel is lehet használni vagy nem?"

    Lehet, de nem a legkényelmesebb megoldás.
  • A1274815
    #71
    Tudod bizonyítani is? Vagy csak kötekszel?

    Amúgy tényleg válaszolj! Gyengébb szerinted egy mostani elterjedt ARM proci, mint egy i386-os annó?

    Kernelt nem fog neked senki újra írni, méghozzá azért mert ami kód létrejött benne nagyon befolyásolja a biztonságot és a stabilitást.
  • hurkaur
    #70
    forrast azonnal
  • hurkaur
    #69
    NEM.
  • A1274815
    #68
    Poén amúgy hogy a Win8 Developer preview-ban élt a Start Menu és a Start képernyő egymás mellett és egy registry hack-el belehett állítani, hogy ne a Start Képernyővel kezdjen. Aztán a Customer Preview-ra ezt a lehetőséget teljesen kivették.
  • Vol Jin
    #67
    "Az egész kernel több 10MB-os C kódból áll. Azt nem fogják néked újra írni 3 év alatt, főleg hogy a létrejöttéhez 2 évtízed kellett majdnem."

    Azt tették.
  • Vol Jin
    #66
    Egérrel is lehet használni vagy nem?
    Engem például érdekel ez az egész.
    Szerintem sokan látatlanba divatfikáznak.
  • A1274815
    #65
    "Újraírták a kernelt. Kényszerből, mert egy szaros tableten is futnia kell."

    Csakhogy ez megint nem igaz. Ugyan is NT kernelre épül az egész, az meg kezdte a karieljét az intel n10-es tervezett RISC architektúrájú proci i386-os szimulátoron, majd át került i386-ra és egyből Alpha AXP-re, majd kicsit később MIPS-re és PPC-re, sőt készült egy Motorola 68k-ás speciális változat néhány apple gépre. Az egész NT kernel úgy van megtervezve a kezdettől fogva, hogy egy kicsi Vista-tól kezdve kb. 200kB-os (előtte 120kB-os) assembly kódot kell csak az adott procira alkalmazni, illetve egy úgy nevezett hal.dll-t kell ráilleszteni a procit tartalmazó lapka felépítésére. Az egész kernel több 10MB-os C kódból áll. Azt nem fogják néked újra írni 3 év alatt, főleg hogy a létrejöttéhez 2 évtízed kellett majdnem. Amúgy az NT kernel futott i386-on is valamikor, akkor ne bírkozna meg egy 1GHz körüli ARM-mel?

    "Nem tudom mit károgtok, egyenlőre az a hátráltató, hogy alig lehet érintőképernyős monitort kapni."

    Tudod felhasználók vagyunk potenciális vásárlók, ha nekünk nem tetszik és károgunk és sokan vagyunk, jobb lenne minket is egyetlen egy ki beikszelhető négyzetecskével kielégíteni. Nekünk az kell hogy legyen választható a Start Menű és a Start Képernyő vagy akár egymás mellett is élhessenek.
  • zord01
    #64
    Uram Isten!

    A MicroSoft tényleg ennyire hülye?????

    Mégis mi a faxomat vártak a 8-tól azok után, ahogy kezelték az egész szitut.

    Kezdődött azzal, hogy a Vista iszonyat lassú volt, és gagyi, mindenki várta a 7-et, mint egy falat kenyeret, ami jól is sikerült.
    Ennek ellenére én, és a kocka haverjaim nagyon vártuk a 8-at. Majd jöttek az első hírek, hogy a rendszer egybe lesz gyúrva a tabletes winnel. Nah itt már fanyalogtunk, de ok. Legyen.
    Aztán jöttek a hírek, hogy elveszik a start gombot (anyád jól van? Biztos?), meg hogy rá leszünk kényszerítve, hogy egy olyan felületre bootoljunk, és használjunk, ami igazából PC-n használhatatlan (Orvos látott?).
    Egyértelműen sokkal célszerűbb lett volna, ha a felhasználó a telepítéskor definiálni tudja, hogy alapvetően PC-re optimalizáltan (tehát a klasszikus win formátumban, asztallal, és start gombbal), vagy tablettre szabva akarja használni az oprendszert.

    De még csak erre sem mondtuk, hogy instant halál. Adtunk neki egy esélyt. Nézzük meg, hogy milyen lesz a kompatibilitás, és a használhatóság.

    Pár napja feltelepítettük haverom gépére. Nyomkodtuk pár órát. Akkor a tapasztalatok. Gyorsan indul, de (az ex) metró felületre dob fel, rakás cuccot felismer, bár régi progik közül volt pár, amiről nem tudta hogy ez most egy körte, vagy egy program...
    Tulképpen nálam itt volt az a pont, mikor elévrzett, de még piszkálgattuk kicsit.
    Hát jöttek a röhejesebbnél röhejesebb dolgok. A start menüt egy bal oldali menüvel helyettesítették, ami néha nem akart előjönni. Egyszer konkrétan annyira nem, hogy semennyire, így kikapcsolni sem tudtuk a gépet, csak resetelni. Gratulálok MS. (Amúgy egy 2 hónapos konfigról beszélünk, elég új hardverekkel, nem egy 10 éves ótvarra tettük fel.)

    Aztán ez a kis fixfax menü is egy nagy lapát fosadék, pl még a kikapcsoló gombot is elrejtették egy plusz menü alá, minden kikapcsolás +1-2 mp. És nagyon sok olyan művelet van, ami a régi rendszerhez képest plusz 1-2 másodperc elvégezni. Plusz egy klikk itt, egy ott, az egy nap +1 perc meló, egy évben 5-6 óra plusz meló!!!!!!!

    A rendszer kész tudathasadás. A régi és az új felület ide-oda dobálgat, attól függően mit akarsz csinálni, milyen progit indítottál.
    Amíg nincs netkapcsolat a metró felület a sok "livetile csempével" 100%-ig, totálisan használhatatlan, és felesleges. Amit lesz net, átmegy szimplán csak feleslegesbe. Tableten biztos király, PC-n nulla, azaz nulla az értelme.

    Vizuálisan a rendszer 10 év visszalépés, nincs aero, az egész úgy néz ki, mint egy Nokia telefon kezelőfelülete. Csak nagyban - ha ez lehet - még rondább...

    Az elkövetkező 2 órában számtalan kisebb nagyobb elmebajjal találkoztunk, majd egy kurva nagy "ebből elég" felkiáltással betoltuk a Win 7 telepítőt, és próbáltuk elfelejteni a Win8 által előidézett sokkot...

    Én nem értem az MS-t. Értem a kényszert, hogy a PC pontosabban az egész informatikai iparág átrendeződőben van, gyünnek a tablettek, mint anno az oroszok. Minden mobilizálódik, és hát azt is felfogom, hogy igyekeznek egységesíteni a különböző platformokat. Igyekeznek megfelelni. Csak azt nem értem, hogy ezt tényleg így gondolták? Tényleg azt hitték, hogy az már elég lesz a sikerhez, ha a PC felhasználókat is rákényszerítik, hogy tabletkén használják a PC-jüket? Hogy elég lesz, ha alájuk rúgnak? Vagy ha egy félkész rendszert adnak ki?

    Hát nem. És azt sem értem továbbá, hogy miért nem képesek értelmezni az igazi problémát. Névleg, hogy a só az só, a cukor meg cukor, és ha a kettőt egybe öntöd, az nem jó semmire. Mert a windows 8 nem más, mind sós cukorka, vagy cukrozott só...

    Ez a nevetséges mutogatás a hardver gyártókra meg szánalmas. Nekem akkor sem kéne érintőképernyős PC, ha ingyen lenne. Az érintőpanel jó tabletbe (én még telefonban is utálom, de hagyjuk), de nem PC-hez.
    Alapból 65 centire van tőlem a monitor, a karom meg 60 centis, el sem érném. Ha elérném sem szeretném napi 8 órában emelgetni. Jól el van a karom az asztalra támasztva, a billentyűzetet püfölve, az egeret navigálva.
    És amúgy sem akarnám összekenni ujjlenyomatokkal, egyéb kézen található retkekkel, mert zavarnak az esti filmezésnél.

    Egy szó, mint száz, az MS mocskosul ellőtte magát, de úgy, hogy nem csak, hogy a céltáblát nem találták el, de még csak nem is jó célra lőnek.

    A kezdetektől fogva sejtettem, hogy utálni fogom az új rendszert, mivel már a korai bemutatókon is unszimpatikus volt, de hajlandó lettem volna elviselni, ha cserébe minden hibátlanul fut rajta, atom gyors, stabil, átgondolt. Egyik kritérium sem teljesül, plusz az egész egy bosszantó, felesleges elmebaj, és még csak start menü sincs.
    Szánalmas.

    Ami még szánalmasabb, hogy az MS elhitte, hogy erre majd nagy lesz a kereslet, sőt, még most sem értik igazán, hogy mi is a probléma a Windows 8-cal. Ez nem sok jót vetít előre...




  • Vol Jin
    #63
    Tévedsz. Újraírták a kernelt. Kényszerből, mert egy szaros tableten is futnia kell. Eddig az összes rendszerük összegányolt szar volt, mert majd veszel új gépet.
  • Vol Jin
    #62
    Nem tudom mit károgtok, egyenlőre az a hátráltató, hogy alig lehet érintőképernyős monitort kapni. A gyártók is idióta tutyimutyik. Folyton kárognak, hogy jajj zsugorodik a piac, és a pénzügyes meg költségcsökkentet, ami abból áll, hogy három mérnök nem csap a meglévő konfigokhoz egy érintőképernyős monitort, és Win7 helyett Win8-at.
    Kínálgatnák a portékáikat, az első fecskék után jönne a többi vevő is assan, és beindulhatna a piac.
  • zola2000
    #61
    Hiszen azt csinálták, azért nem is mernek 8000 forintnál többet kérni a windows8ért :)

    Egyébként nekem olyan szempontból tetszik a windows 8, hogy sokkal gyorsabb-jobb lett a notim windows8al, mint régebben win7el, az asztal ugyanúgy megvan, már nem is értem mi bajom volt a win8al az első pár napban a szokatlanság miatt.
  • culas25hc
    #60
    Azt nem értem, miután a win7 iszonyat jól sikerült, és még szinte friss rendszenek számít, miért nem lehetett mondjuk a win7-be egy utólag beépülő MetroUI-t írni?! Ha éppen olyan gépem van, érintésre automatikusan váltana UI-ra, egérkattintásra meg vissza normál asztali módra. Nekem alapnak tűnne, hogy az érintésvezérlést soroljuk a hagyományos vezérlés alá.
    Ha meg pl táblagépre tesszük fel ugyan azt a rendszert, akkor alapból metro töltene be, esetleg egér észlelésekor az is válthatna asztalra.

    Ja és az első benyomás. Na ez az. Legalább kinézne valahogy. A metro felületet nézve nekem olyan bezártság érzetem van (na nem ám a saját gépemen, ott nem lesz egy darabig ilyesmi) A win7 átlátszósága viszont valahogy olyan érzéseket kelt, mintha tényleg egy ablak lenne a világra a monitor. A win8 meg csak eg yszűk doboz hatását kelti.
  • zola2000
    #59
    "átlag magyarnak még 1mag mellett még az 1 giga ram se biztos hogy megvan"

    asztali számítógépben? 20ezer forintos tabletben van annyi.

    (persze akinek tényleg olyan van annak tényleg inkább xp vagy xubuntu)
  • Zombee
    #58
    Nem szar. Én második napja nyomkodom, az indítást leszámítva lényegében nem találkoztam a Start képernyővel, lehet használni a megszokott felületen, csak startmenü nincs. Egy kis buta menü van helyette, de abban lényegében benne van minden, amit én egyébként is használok a start menüből. A programokat régen se böngésztem benne, a Windows 7-nél kimondottan használhatatlan már, inkább az asztalról és Total Commanderből indítok mindent. Kár, hogy a hagyományos régi Windows külsőt már sehogyan se lehet beállítani, pusztán témaként sem. Két nap alatt elég jól belejöttem a használatába, elsőre tűnik csak ijesztőnek. Itthon nyilván nem fogom emiatt leváltani egyelőre a Windows 7-et, mivel technológiailag az is tökéletesen ellátja a feladatát egy modern 64 bites többmagos rendszeren. Tehetnék fel legálisan is 8-at, de egyelőre nem, mert ugyanazt megkapom a Win7-től is, csak ott még a retro külsőt is tudom használni. Egyébként teljesen jó rendszer, és gyors is.
  • dyra
    #57
    Nem vagyok egy nagy marketinges, de úgy tudom az első benyomás nagyon fontos. Az ember ránéz használja kicsit és levonja a konzekvenciát, hogy ez egy szar és nem kell neki. Bármi is legyen az igazság.
  • Zombee
    #56
    Nem a kinézet a baj, hanem hogy funkcionálisan teljesen más, és néhol kimondottan rosszabb, kényelmetlenebb. Önmagában az nem baj, hogy javítani akarták az asztali és mobil rendszerek együttműködését, de értelmetlen a táblás, mobilos kezelőfelületet annak minden sajátosságával az érintőképernyő nélküli asztali rendszerekre kényszeríteni. Legyen benne, hogy akinek van érintőkijelzője, használhassa, de a többinek ne kelljen.
  • dyra
    #55
    Az Apple és a Google is afelé megy, hogy kompletten mindent meg lehessen csinálni az ő rendszerükben. Tehát okostelefon, tábla, hagyományos PC, az adatok felhőben.

    Az MS is ezt a irányt nézte ki, és a logikájuk jó volt mert a hatalmas Windows fölény miatt logikus lenne, hogy sokan úgy mond az ő mindent lefedő rendszerüket használja.

    De könnyen lehet, hogy bukják ezt a pozíciót és ez akár kikezdheti az asztali rendszereknél lévő fölényűket is.

    Valahol kulcskérdés a Win 8 a Microsoftnak. Szerintem a felülettel baltázták el de nagyon. És bizony sokszor többet számít, hogy az eladandó portéka, hogy néz ki mint maga a tudása.
  • Papichulo
    #54
    "Ezt a csávót egyszer már kirúgták innen"

    Egyszer????? :)
  • asgh
    #53
    OFF:
    Ezt a csávót egyszer már kirúgták innen, mert amikor már senki sem reagált a baromságaira, elkezdett ordenáré mód zsidózni remélve, hogy azzal talán átviszi a tűrésküszöböt.
    ON:

    A Microsoft nyertes stratégiája eddig az volt, hogy pár év leszakadással követték a piacot és ha egy mások által fejlesztett megoldás működőképesnek bizonyult, akkor idővel előálltak a sajátjukkal és a windows egyeduralmának segítségével szépen kitúrták a piacról.
    A mobil piacon is ezt a stratégiát követték, csakhogy ott a "windows" hívószó egyszerűen nem működött, mert a mobil eszközöknél nem jelentkezik a desktop rendszerekre jellemző kompatibilitási kényszer. Illetve létezik, de csak a saját ökoszisztémájukban, amiknek viszont nincs kapcsolatuk a desktop rendszerekkel.
    Az MS ezért olyan területen kényszerül helyt állni, ahol kezdőnek számít: egyedi, formabontó megoldásokkal kell előállnia, ha meg akarja tartani a pozíciüit. Ezt a menedzsment is felismerte és be is indult az MS fejlesztőbrigád, sőt, kissé talán túl is görcsölték az eredetiséget. Az MS-nek pedig most kell megfizetnie a tanulópénzt. Az Apple, a Google, Nokia és a többiek ugyanis kénytelenek voltak még a kezdet kezdetén hozzászokni, hogy egy forradalmi újításnál a legkisebb részlet is képes az egész fejlesztést bedönteni. Ha csak egy rendszerelem rosszul működik, legyen az teljesítménybeli, ergonómiai, biztonsági, stb. hiba, akkor a felhasználók az egész rendszerről alakítanak ki negatív véleményt és az egész project megy a kukába.
    A Win8-cal is ez történik: ha a Metro GUI nem kellően ergonómikus, ha az érintőképernyős PC-k életképtelenek, akkor tök mindegy, hogy milyen egyéb forradalmi újítást tartalmaz még az OS, bukik az egész, pont az eredetisége miatt, mert a felhasználót döntésre kényszeríti: "_szeretem_ az új windowst, vagy nem?"
  • Zombee
    #52
    Megjegyzem, rakhatsz te bármilyen operációs rendszert a 900MHz-es Celeronod alá, az sehogy se fogja szeretni a Youtube videókat. Egyébként ilyen gépre nem kell Windows 7/8, de még P4-re sem, értelmetlen, ahogyan 32 bites XP-t (van 64 bites, de arról sok jót még nem hallottam) sem rak normális ember egy 64 bites rendszerre, amiben van 8Gb RAM, meg egy 2-4 magos processzor.
    Értelmetlen 900MHz-es gépekkel trollkodni, mikor minden alkalmazásnak nagyobb már ennél a gépigénye, nem tudsz vele kezdeni semmit.
    Bár ahogy nézem a videót, ez Celeron M, más architektúra, nem egyenértékű egy régebbi 900MHz-es géppel.
  • Nobuo
    #51
    Nem normális.
  • Lazarus
    #50
    Az az érvelés, sírok :DDDDDDD
  • mousee
    #49
    Off, de azért kis helyreigazítás:

    Ubuntu teljesen jó oprendszer, ismeretségi körömből egyre többen preferálják. Igaz főleg azok, akik nem HC userek, hanem csak zenét akarnak hallgatni, officeozni, videózni, meg jútúb/FB-ozni.

    Tény, hogy van olyan gép, amin nem úgy működik, ahogy nekik kéne (azokon nem is kell erőltetni, csak a szenvedés lesz vele), de megfelelő HW-vel addig megy, amíg el nem porlad alóla a vas. A driverek meg ugye HW gyártók sara lenne, szóval ezért nem a linux a hibás :)

    /off
  • netperformer
    #48
    Ubuntu lol... addig sem jutott el, hogy be lehessen állítani a monitor natív felbontását. Mielőtt még elkezdenétek vinnyogni, azért hozzáteszem, hogy wide notiról van szó, de attól még nagyon is hiányzik egy kurva beállítás arra, hogy nekem ilyen felbontásom van és állítsd be. Természetes megfelelő VGA és Display driverek mellett volt ilyen mallőröm, tehát fos. Ez a bajom a legtöbb linuxxal, elismerem sok esetben akár még többet is tudnak, mint a winfosok, de általában alapvető ISMÉTLEM: ALAPVETŐ szolgáltatások nem működnek, vagy bugzanak mint az atom. Ennyit a linuxról. Ha egyszer nagy nehezen összehackeli az ember, akko jó szervernek, másnak meg kuka.
  • Nobuo
    #47
    Láttam működés közben a win8-at, egyes gépeket érezhetően gyorsabb, de nem mindegyiken. Én is kipróbáltam, igaz csak néhány napig, de nálam nem volt észrevehető gyorsaság, a win7-hez képest.

    Én nem szidom, de szerintem is a Vista sorsára jut majd, ami hatalmas előrelépés volt, csak nem elég kidolgozott és ebből kifolyólag rengeteg erőforrást igényelt.

    A Microsoftnak azt is számításba kellett volna venni, hogy a legtöbb ember tényleg szereti a megszokott formában látni a rendszerét. És szerintem ez a start menü helyetti csempés dolog nagyon is eltér a hagyományostól. Én mondjuk az a fajta vagyok, akinek ha lenne érintőképernyős monitorja az asztali gépéhez (szerintem is értelmetlen, de tegyük fel), még akkor is egy hagyományos asztalt, vastagabb tálcával jobban el tudnék képzelni és szeretnék, mint ezt a csempés felületet.

    Szerintem nem ad annyi pluszt egy win7 felhasználónak, hogy megérje váltani.

    Ui.:Vakvarjúcskát pedig banolni kéne, mert nem normális.
  • M2 #46
    Nincs egy videód a rendszeredről? pls.
  • hurkaur
    #45
    Sajnos a szeme mar alkalmazkodott a 10 frame/sec-hez, igy nem latja, hogy szaggat a szarja.
  • mousee
    #44
    Ubuntu alapú Linux Mint alól nézem épp, és érdekes semmi más nem laggol, csak a te videód :) Lehet hogy a mintes srácok összefogtam a májkroszofttal :)

    Mérj egy vérnyomást pls magadon :) Aztán majd 20 komment után újra :)
  • hurkaur
    #42
    900 mhz-es gepet mar 10 eve kiraktam a kuka melle, de meg a hajlektalan se volt kepes elvinni
  • mousee
    #40
    Na, megjött a videó :D Nagyonjó :) De a kereszted még mindig nem készült el... lassú ez a csoda fiam :)

    Amúgy ubuntu mehet a francba, próbálj rá egy xubuntura, netán egy lubuntura, reszponzivitásban köröket ver a sima ubira :) Lehet hogy még a videód se laggolna ennyire :) De van még itt little susie is, tetvedék gépedet simán lehetne gyorsítani ha picit értenél hozzá.

    Amúgy én nem reklámozok semmit, mindenki azt használja, amit szeretne, lelke rajta. Felőlem aztán püfölheted a DOS-t is, ha épp erre van ingerenciád, a te dolgod. Te reklámozod az XP-t.

    Amúgy meg fail, win7-et csak játékra használok :)

  • hurkaur
    #39
    lecci meg bullshitet :D:D:D