219
fizetnél azért, hogy munkahelyed legyen?
  • Büdös Bohóc
    #219
    Szerintem szó sincs trollról, semmi olyan nem történt eddig, ami kimondott flémet, felidegelést idézett volna elő, máskülönben mi öröme származna belőle?
  • Palinko
    #218
    IP címekre pl :D
  • Sir Quno Jedi
    #217
    Nem adhatom ki az informátoraimat ugyebár?! Mostanság azonban elszaporodtak a női regek, akik egyértelműen nem azok. Úgy tűnik új szórakozást találtak maguknak címeres trolljaink.

    Tisztelet a kivételnek.
  • Carlos
    #216
    És mire alapozod ez Jedi?
  • Sir Quno Jedi
    #215
    Nyilván hogy létezik a csaj, csak nem ő írogat ide, hanem valaki a nevében trollkodik. :D
  • MiGeo
    #214
    az az igazság, hogy a képek alapján ismerős az arca, ha mfk-s, ez nem is lehetetlen, hisz én is az voltam, de hát ki tudja :)
  • Sir Quno Jedi
    #213
    Nem kell aggódni, valószínű valamelyik idióta fiúcska alregje a "csaj" és csak itt éli ki magát. :D
  • MiGeo
    #212
    az mfk nehezen lehet környezetmérnöki szak, hisz az mfk=műszaki földtudományi kar, ahol a sok szak közül az egyik a környezetmérnöki alapszak, de ez most lényegtelen, továbbra is tartom, hogy egy olyan mfk-s diplomával ami mögött van tudás, jól fizető helyeken (is) el lehet helyezkedni, egyedül a geográfia ami nem ér túl sokat (de minket eleve nem igazán keres a piac), bár mindenesetre érdekes, hogy vki műszaki diplomával pincér(nő)nek áll, bár ízlések és pofonok, sok sikert hozzá!
  • matyi0323
    #211
    omfg
  • Carlos
    #210
    No hogy áll a meló barbi?
    A sok nagyon fontos ember felfigyelt már rád?
  • Laza
    #209
    Omg
  • Sippie
    #208
    Ó új kép a fórumozók fényképalbumában... ;)

    :DDDDDDDDD
  • Mike
    #207
    meg lehet hogy az unalmas is lenne. meg nem olyan látványos
  • Mike
    #206
    Ma már nem
    3 diploma nélkül fel sem vesznek

    minth ahogy árufeltöltőnek sem

    :D
  • Mike
    #205
    nálad a pont
  • Mike
    #204
    majd amikor sorba rakod a csekekket, hogy melyiket is fizesd be, akkor majd réjössz mennyire számít a pénz

    államilag finanszírozott tanszéken vagy?
    nem akarlak elkeseríteni, de egyetlen tollvonással az utcán találhatod magad

    és akkor réjössz, mennyire nem számít semmi más
  • miki30246
    #203
    lol
  • Palinko
    #202
    ugyan már nevetséges a helyzet. épp ez az szarért húgyért mindenki elvállal mindent, aztán ott vagy hogy pálya, vagy akárhogy kezdőként le vagy írva. mit csinálsz, elmész feketézni. aztán persze nem akarsz építeni arra, majd 30 évesen ott ülsz az állásinterjün és megkérdezik hol volt előzetes munkatapasztalat? az apád faszán ott...

    legjobb tanács amit adhatok, csináld meg a saját munkahelyed!
  • Dzsega #201
    Kajak van ilyen étterem és még csak nem is titkolják.
    Hooters az étterem és itt egy kis cikk, meg a Viasat műsort is csinált a bekerülésről.
  • Skill
    #200
    a közvetítők tele vannak jobbnál jobb önéletrajzokkal, tapasztalt emberekkel.
    egyre kevesebb "alsó kategóriás" hirdetést találok. már mindenki elvállal mindent. ahogyan én is. egy próbát megért. hátha valaki szimpatizál velem. =)
  • Palinko
    #199
    sajnos itt, így nem fogsz találni. közvetítővel próbálkozz és várd hogy nem hívnak fel, fejvadászok gondolom nem foglalkoznak normális emberrel, újsághirdetések talán játszik vagy barátok bár ez valakinek segít de legtöbbnek megint nem elég kapcsolatnak.
  • Skill
    #195
    továbbra is munkát keresek. ^.^
    kereskedő képesítésem van ami semmit nem ér szóval nyitott vagyok mindenre!
    fizetni max természetben tudok nőnek! XD
  • Büdös Bohóc
    #194
    Azon miért csodálkozol, hogy a versenyszféra jobban fizet, mint az állami? :)
  • Zero 7th
    #193
    Jellemzően az a helyzet, hogy a szakmába vágó szórakoztatóipari termékeket érdemes inkább ELKERÜLNI.

    Ugyanis amíg neked, laikusnak úgy tűnik, hogy milyen faszán vágják a témát, addig egy hozzáértő meg a fejét veri a falba az eszméletlen kurvanagy baromságok hallatán.

    Nagyon, nagyon kevés az olyan (forgatókönyv)író, aki annyira belemászik egy témába, hogy arra egy szakmabeli is elismerően nyilatkozzon.

    És ez most független attól, milyen szakmáról van szó. Az írónak az írás a szakmája, jól bánik a szavakkal, van fantáziája sztorit írni. De közben csak egy bölcsész.
  • Carlos
    #192
    Nekem sem tiszta. Szépen mosolyogni, felvenni a rendelést (és eközben papirra írni) egy átlagosnál szebb külsővel és 8 általánossal is lehet.

    Az meg milyen hely már ahol egy pincérnőtől diplomát kérnek... pfff...
    Valszeg a tulajok tudnak egymásnak vagizni, hogy kinek dolgozik nagyobb kvalitású ember szarér-húgyér...
  • Sippie
    #191
    azzal nem étteremvezető, szállodavezető lehet inkább az ember? Pincérkedéshez diploma? Ez nekem új :D
  • Sir Quno Jedi
    #189
    Meg a Bones-t, ja.
  • ressy14
    #188
    nem kötözködni akarok, de ilyen alapon a nyomozóknak kötelező néznie a csi sorozatokat vagy az orvosoknak a dr. house-t? :D
  • Sir Quno Jedi
    #187
    Mivel erősen kapcsolódik a szakmájához (gyakrolatilag hasonszőrű doktordoktorokról szól), meg amúgy nyilván poén, leszarom, hogy ki mit néz és hol és minek és kivel és hányszor...
  • ressy14
    #186
    Érdekes felfogás, hogy egy sorozatot illene ismeri akárkinek. Remélem a szakmai törzsanyagba is felakarják venni...
  • High end PC #185
    A címe alapján hallottam erről a televízió sorozatról, de az a helyzet, hogy már a National Geographic-on meg hasonló csatornákon a sok tényferdítő hatásvadász áltudományos műsort sem vagyok hajlandó megnézni, nem hogy egy televízió sorozatot, csak azért, mert benne van a címében az, hogy Big Bang. :)
  • Carlos
    #184
    A 7 számjegyű összeg erős túlzás, de egy 4-5-600 nettó kereshető tényleg. (mondjuk a 600 nettó bruttója 7 számjegy lehet)
  • Sir Quno Jedi
    #183
    Ehhez csak gratulálni tudok... A te "szakmádban" illene tudni. Javaslom a The Big Bang theory minden szezonjának megtekintését és utána érteni fogod miért ajánlom számodra (is). :D
  • Sir Quno Jedi
    #182
    Márminthogymifélekomédiáragondolsze?
  • High end PC #181
    Nem tudom ki az a Sheldon.
  • High end PC #180
    Mivel kb semmit nem tudok rólad, egész biztosan.

    Egyik volt gimis osztálytársam OKJ-és programozó, 7 számjegyű összeget keres, már amennyire az állítása igaz. Az értékrendje is olyan, amilyen.

    Mellesleg hagyjuk már ezt a komédiát.
  • Sir Quno Jedi
    #179
    Mondjuk Sheldon szerint pont a földtan nem is tudomány, de az atomfizikusokat már egy fokkal többre tartja, mint a majmokat. :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #178
    "OKJ-és programozó"?!?!? Remélem ezt nem nekem szántad aranytündérvirág?! :D

    Vagy netán Dr. Sheldon Coopert tisztelhetjük benned személyesen?!?!?!? :DDD


    Amúgy szvsz. kissé félreértelmezted a hozzászólásomat, nem az MFK-sokkal van problémám, hanem hogy minek az a PINCÉRKEDÉSHEZ?!?! Így már világosabb?!?!? :D
  • High end PC #177
    Haszontalan... Tetszik, hogy a legtöbben a hasznosságot pénzben mérik. Sokkal fontosabb, amit a fejbe megszerezhet az ember egy Földtudományi Karon, vagy hogy ezáltal milyen életszemlélet szerint viszonyulsz a körülötted levő világhoz. Én magam Természettudományi Karon végeztem/vagyok is, mint fizikus és csillagász, és hozzánk a csillagászati tanszékre nem csak fizikusok, sok földtudós is érkezik, igaz nem műszaki, hanem természettudományi területről, és bár szerintem kevesebbet keresünk PhD-val, mint néhány OKJ-és programozó, de rohadtul nem is a pénzért csinálom én sem, itt egy-egy felfedezés az igazi jutalom. A mai világban komoly értékrendzavarral van dolgunk, a sikerességet, a megbecsülést pénzben mérik, nem abban, hogy ki mit tett hozzá a tudásanyaghoz, ismeretekhez. Ebben a beteg társadalomban nagyon komoly problémák vannak a fejekben.
  • Carlos
    #176
    továbbra is keresünk autómatizálni tudó tesztelőket és fejlesztőket (java, c#)!