608
1412414225.png
  • mester1987
    #248
    Maxtreme: Nem tudod, ha létrehozok feladatkezelőben az NFS14.exe-hez egy memóriaképfájlt, azzal gyorsíthatom-e? Ér-e valamit? Nem tudom mit jelent az, mire is jó...hátha te képben vagy.

    4 GB RAM-om van, de van még egy 2 GB-os Pendrive ReadyBoostnak is :D
  • Maxtreme
    #247
    már megtetted :D
  • janihunk
    #246
    Ijjááá én nem szólok :D
  • MineHeadHun
    #245
    Sziasztok, letöltöttem az NFS Rivals ALI213 féle kiadását, ha rámegyek a NFS_x86-ra (mert a gépem 32-bites) akkor az Originban kéri a termékkódot pedig úgy írta a torrent feltöltője hogy alapból crackelve van. Valaki tud cracket linkelni, vagy még holnap várjak tűkön ülve hogy kiadják a Rivals Origin-mentes kiadását(ha lesz!).
  • mester1987
    #244
    Itt lesz majd fenn elsők között, ha lesz Origin-mentes.
  • Snexi
    #243
    katy perry :D
  • mester1987
    #242
    Kössz szépen!!!
  • Krisztiam #241
    ez a nő ki? :DD
  • TBTPumpa
    #240
    Szuper. Én még várok az Origin mentes verzióra. Van Origin profilom, de egy rakat játék van rajta és nem akarom, hogy bannoljanak miatta. Fake accot pedig nem akarok létrehozni.
  • Maxtreme
    #239
    ja és ebben volt kb 20 másodperces gumiégetés, törés zúzás stb.
  • Maxtreme
    #238
    Csak neked :)



    Nyilván a 30fps limit miatt unatkozik a gép :D
  • Snexi
    #237
    ezzel most nem nyugtattál meg :D még szerencse hogy duplájára nőttek a memória árak
  • Maxtreme
    #236
    igen
  • Maxtreme
    #235
    aha jól, nincs vele probléma.
  • Krisztiam #234
    ezek pc-s képek?
  • Snexi
    #233
    bf4 jól fut?mert nekem az még highon is egy idő után átmegy diavetítésbe
    (4g ram miatt?)
  • mester1987
    #232
    Procikihasználtság nincs fenn az egekbe? Battlefield 4-nél képes volt 90%-al menni folyamatosan.
    Normális rls után mondjuk úgy is megnézem, csak kiváncsi vagyok nagyobb gépen is lehetséges-e.
    Köszi!!!
  • Mathiasse
    #231
    Menteni tudsz?
  • Maxtreme
    #230
    Pár képecske:



    Továbbra is azt mondom hogy jó ez, hangulatos.
    Persze szimulátorra most se számítson senki.
  • mester1987
    #229
    Ja hogy arra gondolsz, akkor nem szóltam
  • TBTPumpa
    #228
    Mindig van 0day patch! Az Origin tölti le.
    Battlefield 4-nél is volt (a release után néhány órával már volt olyan is, hogy Battlefield.4.Update.1.RELOADED)
  • mester1987
    #227
    Ezt fórumon írják vagy hol? Csakmert nem találtam hivatalos fórumot.
  • TBTPumpa
    #226
    Majd idővel lesz. Szerintem néhány patch fog érkezni hozzá.
    Ha sok lesz a Rage a 30FPS miatt, akkor azt is ki fogják venni talán (mint anno a Run esetében).
  • mester1987
    #225
    Az irányítást ajnározzák sokan, pedig azt a legkönnyebb megszokni egy autós játékban, nem lehet midnegyi kegyforma. A Most Wanted és carbon között is volt nagy különbség aztán a Hot Pursuitnak volt még nehéz a kezelhetősége (könnyen bekaptál valami oszlopot, fát vagy kerítést).
  • Maxtreme
    #224
    Nem hinném hogy AA-t pakolnak bele.. (sajnos) :(
    Pedig a bf motor tudja, kb az összes félét..

    Amúgy ettől eltekintve kurva jól néz ki a cuccos szerintem. A gépigényt passzolom, nálam ultrán meg sem mozdul a 30 fps limitről.
  • TBTPumpa
    #223
    Majd lesz patch. Állítólag már holnap érkezik a 0day patch Amerikában.
  • Maxtreme
    #222
    Srácok.. Nem hittem hogy ezt mondom, de nem tűnik ez 10 perc alapján rossznak. (mondom ezt úgy hogy az utóbbi 2-3 nfs-t sírva töröltem a gépről kb 30 perc után)
    Kellemes az irányíthatóság (billentyűzettel is) a 30 fps korlát annyira nem tűnik zavarónak.
    Ami viszont zavaró, hogy nincs AA, pedig kurva recés az egész játék.
  • mester1987
    #221
    Nekem csak az szúrja a szemem, hogy 9 GB. érdekes módon egy 2011-es előző Frostbite-os többet foglalt, ami 4 órás egyjátékossal rendelkezett és a mostani Battlefield 4 is 20 GB felett van...nekem csak ez a nagyon furcsa, de ha jól van tömörítve akkor nem szóltam, de nemtom...
  • TBTPumpa
    #220
    CD Galaxisnál már kapható!
  • Krisztiam #219
    ezt a fost? :D
  • Szabi #218
    vagy várj karácsonyig és vedd meg féláron.. esetleg várj tavaszig és vedd meg -75%on :D
  • TBTPumpa
    #217
    Megy vele a játék, viszont az AVG szerint vírusos a cucc.
    Továbbá fake Origin account is kell. Reméljük mielőbb lesz scene verzió belőle, amiből kigyomlálják az Origin-es bejelentkezést és nem lesz "vírusos".
  • TBTPumpa
    #216
    Eddig tartott:
    3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals
    3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals.Crack.Only-3DM
  • alma2
    #215
    Majd kiveri mindenki a balhet, hogy nem normalisak, illetve, ha edemes egyaltalan jatszani vele, akkor napokon belul jon a hazibarkacs, ahol ezt felul biralhatod.

    De egyszeruen ha ez is frosbite engine, ahol ez tok jl allithato A'la bf4. Sot meg azt is tudja, allithatod, hogy fixald a max fps-t vsync nelkul, akkor itt miert kell szorakozni.
    Nehogy mar elvezze a tulok a pc-jen a szebb grafikat, meg a jatszhato sebesseget, ha mar az uj konzolokon ez sem jott ossze ezekben az esetekben...
  • alma2
    #214
    Az mondja, hogy eleg barmihez is 30 fps, akinek meg sohasem volt tobb. Nincs viszonyitasi alapja,
    nagyon-nagyon keves, nem eleg, hogy darabosan ugral tole minden, (akarcsak a 24 fps-es filmeknel) igen nagy lesz a input lag is.
    A moziban sem veletlenul triplazzak meg a kivetitett kepkockak szamat, hogy ne ugraljon a szemed elott minden. Az, hogy ezt pc-n fixaljak, meg total nem normalisak.
    a wrc-4et is azert kellett ablakban jatszani, mert ott is fixalva volt 30-ra, de igy megkaptad a desktop frissitesi frekvenciad ami nalam 60, maris nem faltol falig mentem.

    Bar nem pont igy hangzik, de ide megfelelo, ahogy mondani szoktak, boldogak a suketek es vakok... nem gyozkodok en senkit :)

  • Maxtreme
    #213
    Így van, ki mihez van szokva. :)
  • mester1987
    #212
    Az elég sokat dobott a kezelésén.
  • Lacee86
    #211
    Embere válogatja. Nekem pl. elég szokott lenni. Korábbi NFS részeknél (de más autós játéknál is) addig szoktam állítgatni a grafikát, míg kb. ilyen értéket kapok játék közben.
  • Maxtreme
    #210
    Az irányíthatóság miatt nemigazán.
    Anno emlékszem a Runból is kivették egy patch alkalmával, és sokkal kezelhetőbb lett a játék.
  • Lacee86
    #209
    30 FPS -ha az stabil- elég egy autós játékhoz.