608
1412414225.png
  • Csokis
    #208
    Sajnos marad a 30fps.

    Report: Need For Speed: Rivals Is Locked At 30FPS On The PC

    Van 2 PC-s kép az oldalon!
  • mester1987
    #207
  • mester1987
    #206
    * Ford Shelby GT500
  • mester1987
    #205
    Néhány tesztverda gameplay

    Aston Martin Vanquish


    Ford Mustang GT


    Ferrari 458 Spider


    Mercedes-Benz C63 AMG Black Series


    Ford Shelby GT500


    SRT Viper GTS


    ...többi értelemszerűen a csatornáján.
  • mester1987
    #204
    Visszavonom. Biztos az én befogadóképességemmel van baj. A tavalyi Most Wanted metacriticen 84 lett, ez pedig 82 - írja a PC Guru erre, hogy elég jó szám.

    A Need for Speed: Rivals fejlesztői bizakodóak

    Amúgy bocsi a felesleges OFF-ért...
  • mester1987
    #203
    Jó, de itt többször megy már ez. A Call of Duty-ban szerintem meg a Modern Warfare 3 óta laposodott el...de az is már laposabb volt multi terén is.

    Itt azért a ProStreet aztán az Undercover majd tavalyelőtt-előtt a The Run, majd tavaly a Most Wanted szerintem rátette a bélyegét és akkor most a Rivals is?! :DDD
  • URH
    #202
    Ebben a részben sincs rá lehetőség, hogy saját versenyeket generáljunk?
  • grebber
    #201
    "lehúzhatják a rolót végleg"

    Ó bárcsak így működnének a dolgok.Ez a széria kb ugyanaz mint az fpseknél a CoD.Évről évre szinte egyre több fikát kap és töretlen a népszerűsége mégis.
  • mester1987
    #200
    Hát ha ez is tényleg bukta lesz, akkor szerintem lehúzhatják a rolót végleg. Ennyi rossz NFS után már ne mtudok elképzelni semmit, de komolyan. Max visszamennek RC stílusba :D
  • Krisztiam #199
    mikor lehet már lewarezolni pc-re? ez csak azt érdemli :D
  • TBTPumpa
    #198
    A 2010-es Hot Pursuit és a tavalyi Most Burnout Wanted keveréke ez a játék.
    Szebb grafikával, idétlen dupstep zenékkel és Ferrari járgányokkal. A többi gyermekbetegség megmaradt.

    Idézek valakit:
    "Nagyon tré az irányítás, a rendőrök buták és idegesítőek, nagyon gyorsan nő a körözöttségi szinted, a sima AI autósok buták, mint eddig és a versenyzők is ott rövidítenek ahol tudnak. Előnyre sem tudsz szert tenni, mert a játék közepe felé már röhögve utolérnek, hiába mész papíron jobb verdával. A rendőrök is megérnek egy misét, 1-2 percig üldözött a rendőr, majd nem tudott elkapni, a körözöttségi szintem pedig ezalatt az 1-2 perc alatt 7. szintre emelkedett, amikor már helikopter, útzár, szöges akadályokat dob eléd a rendőr és Lambo + Bugatti Veyron rendőrautókkal üldöznek, holott még csak egy Porsche járgányom van (igen ez a játék eleje). Ha elkapnak, vagy összetöröd a kocsit, akkor buktak az addig elért pontjaid. Idegesítő, hogy minden verseny után vár már egy rendőr, akit le kell ráznod minél előbb. Ha nem sikerül, akkor rád küldik az egész terrorelhárítást. Az irányítás ugyanolyan borzalmas, mint a tavalyi Most Wanted-nél. Crash képernyő is van, de csak neked. A rendőrnek és a versenyzőknek nincs. Sajnos ez baromi kevés teljesítmény 2013-ban. Sajnos a játék nem méltó a Need for Speed névre. Bár az elmúlt évek NFS név alatt kiadott "játékok" sem.
    Viszont egy pozitívum: még így is jobb, mint a tavalyi Most Burnout Wanted rész. A grafika szép, a táj is nagyon szép, hangulatos és változatos. Továbbá az időjárási effektek is feldobják a látványt. Kár, hogy ennyi pozitívuma van a játéknak."
  • mester1987
    #197
    Elég alacsony értékelést adtak neki, pedig jóval többet látok benne, főleg, hogy lesz benne havas (talán canyon) szakasz - kérdés, hogy mennyit játszhattak vele vagy már jóval kiadás előtt végigjátszhatták?! Érdekes módon tavaly A most Wanted Reboothoz 80 helyet 90-et...

    What A Fuck?! - szokás ilyenre írni.
  • TBTPumpa
    #196
    Need for Speed: Rivals Review - Gamespot
  • Totti5
    #195
    Fix 30 fps azzal pedig nincs gond.
  • mester1987
    #194
    Az első -majdnem- 1 óra (PS4)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez igazából csak egy training, semmi értelme nincs:



    Ez meg már igazából az "igazibb" első 20 perc:

  • mester1987
    #193
    A The Run-ban nagyon hangulatos volt az a hóesős rész + a zene + az elején lévő menekülés. Ha legalább 2 elem lenne belőle ebbe átemelve már örülnék, bár inkább itt a Hot Pursuitból vannak elemek inkább, ahogy kivettem elsőre.
  • Muttley
    #192
  • alma2
    #191
    neztem ps4- xbox one osszehasonlito videot, mindenki fikazza a masik platformot, de az bezzeg senkit nem zavar, hogy 30 fps-sel megy, ami egy autos jateknal (bar szerintem mindegyiknel szinte) gyalazat. Olyan kesleltetes van igy benne, az ugralo dolgokrol nem is beszelve.
    Egyszeruen vicc.
  • kill3r21
    #190



  • kill3r21
    #189





  • kill3r21
    #188
    Nah közben ugye toltam egy kicsit, eléggé érdekes az egész!

    Pozitívumok:

    - Grafika (szerintem nagyon jó már xboxon is, PC-n mégjobb lesz

    - Irányítás (nekem tetszik, lehet azért mert tudom irányítani, másnak lehet gagyi lesz)

    - Tékép (elég nagy és lehet bóklászni random dolgokat csinálni, és eléggé változatos is a táj, hegyekben hó, hóesés, stbstb)

    -Játékelemek (Hát a tuning az más, kész csomagokat lehet venni nem lehet részletesen tuningolni, vannak eszközök a zsaruk lerázására EMP stbstb és gondolom fordítva is...

    - Zenék, jelenkori, teljesen passzolós zenék vannak, szerintem, valakinek az is nagyon negatív lesz

    Negatívum
    - story mint olyan nem nagyon van
    - PC-n akarom tolni
    - egyenlőre többet nem tudok
  • kill3r21
    #187
    Nem futnak jól a frostbite cumók?
  • mester1987
    #186
    De milyen luxusverdák vannak már benne, tiszta Deutschland feeling, igényesség, biztonság, törekvés :D
    Nekem gameplayekből eddig ez jött le a training alatt.
  • grebber
    #185
    PC-set nem szedem le,előzővel se tudtam pc-n játszani olyan szarul ment!
  • kill3r21
    #184
    Ráadásul Battlefield Engine-el mi? :D
  • Szabi #183
    ezt a ghost rendszámot továbbra se értem.. minek reklámoznak egy NFS-ben Call of Duty-t ? :D
  • mester1987
    #182
    Feszít ott a rendőr a luxus verdában :D
  • kill3r21
    #181
    Nah megyen, elég pofás current genen is :)



  • TBTPumpa
    #180
    Soundtrack
  • kill3r21
    #179
    Annyira nem vakargat, van egy csomó más game :)
  • mester1987
    #178
    Ja akkor nemtom, esetleg más rls később.
  • kill3r21
    #177
    HD pack telepitésel van baj, RGH-n legalábbis, hiába rakom a leirt és megfelelő helyre, akkor is fel akarja rakni, és megfagy ha rámegyek hogy oké....ha cancel akkor meg kilép
  • mester1987
    #176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Van már egy ilyen is:

    Need For Speed Rivals XBOX360-PROTOCOL - de azt írja valaki, hogy update-t kér...nem értek annyira a lovakhoz, sry
  • mester1987
    #175
    Auccs.
  • kill3r21
    #174
    Nem indul uhhogy nem lesz vélemény :)
  • mester1987
    #173
    Sirály! Ezekről légyszí írj majd, kíváncsi(ak) vagyok/vagyunk.

    +Hangulat (jobb, mint az előző avagy orsszabb)
    +Tuning (mennyire széles ill. mennyire adja vissza)
    +AI (javult-e vagy még mindig csalnak az orrod előtt)
    +Városrészek (mennyire változatos)
  • kill3r21
    #172
    Nah én neki is ugrok, hamarosan jövök egy kis véleménnyel :)
  • mester1987
    #171
    Jaja várjuk!!!
  • TBTPumpa
    #170
    PS4 gameplay:
    http://youtu.be/az5JzZXcTHc
  • TBTPumpa
    #169
    Várjuk a tapasztalataid a játékkal kapcsolatban!

    Két változat (Origin rip) már elérhető (mindkettő Multilanguage változat):
    Need.for.Speed.Rivals-ALI213 - 8,85GB
    Need.for.Speed.Rivals.Digtal.Deluxe.Edition-3DM - 9,1GB