608
1412414225.png
  • Ryder159
    #608
    Én is ezért kérdeztem :D
  • grebber
    #607
    Jól emlékszem ebben már nincs fps lock? (VGA teszthez kellene azért kérdem)
  • Szabi #606
    a 4eurós origin acces-nek majdnem elcsábultam.. de végül felülkerekedtem... :D
  • Ryder159
    #605
    Játszik még ezzel valaki?
  • Krisztiam #604
    nekem is volt, hogy csinálta.. mostanában nem játszom vele, de előfordult nekem is
  • akyyy
    #603
    csak nálam csinálja a játék, hogy a távolabb lévő dombokat, hegyeknek texuráit, szinte előttem rendereli le, szépen fokozatosan, intha csak a Google Earthba lennék. Elég illuzió romboló ( bár lehet nem csoda hogy ezt csinálja:D )
  • LocalPatriot
    #602
    Már nem aktuális. Sikerült.
  • LocalPatriot
    #601
    Üdv!

    Kicsit elakadtam. Mi a teendő a rear-ram racers objectsnél? nem nagyon értem...
  • nfrequency
    #600
    Közben rájöttem mi a baj, megosztom, hátha mást is érdekel:

    Az origins beállításaiban ki kell kapcsolni az origin játékpanelt: Origin/alkalmazásbeállítások/origin játékpanelnél kiveszed a pipát.

    Nálam megszűnt az akadás.
  • nfrequency
    #599
    Sziasztok! Rég nem játszottam ezzel a gaméval, de tegnap letöltöttem megint origin-ből és azt vettem észre, hogy a játék meg-megakad kb 30-40 másodpercenként egy pillanatra. Eddig ilyet nem csinált. Találkozott más is hasonló problémával? Mi lehet a megoldás? Előre is köszi :)


    ***low és ultra beállításoknál ugyanúgy, windows-t újra telepítettem és még a HDD-t is kicseréltem. más játékokkal nincs gond***
  • feketeparduc
    #598
    Sziasztok! Aki szeretne egy jót kergetőzni a játékba ( zsaruként még nem játszottam) vagy versenyezni egyet, az vegyen fel, vagy megtalál MindHunter73 név alatt . Single módban már sokat játszottam NFS-t, de a multit csak most próbálom még, így bocs ha véletlenül valakinek nem válaszolok vagy nem reagálok, az nem azért lesz mert nem akarok, hanem mert a multit még csak most tanulom :) így pl játékossal bekerülni egy játékba, vagy meghívni / behívni nem tudok sajna. Így nektek kell megtalálnotok . Jó játékot mindenkinek :)
  • BoneDragon
    #597
    Kb 1 órát játszhattam, no para. :D
  • TBTPumpa
    #596
    Rendben, de úgyis elversz. Nem sokat játszottam vele még, eléggé a karrierem elején járok.
  • BoneDragon
    #595
    Akkor majd holnap.
  • TBTPumpa
    #594
    Folyamatban van a letöltés, mert mappából nem ismerte fel ez a csoda Origin.
    És nem éppen gyorsan tölt ez a cucc, pedig a net bírná a terhelést. Ebből adódóan nem hinném, hogy ma lesz belőle valami.
  • BoneDragon
    #593
    Igen, sőt akivel eddig találkoztam a játékban, mind rendőr volt. Olyan magányosnak érzem magam versenyzőként.. :D Amúgy igen, minden egyes verseny alatt jönnek a rendőrök, sőt ha kocsikázok 1-2km múlva már is rám szálnak pedig még az 50km/h-t se érem el .
    Előbb találkoztam 1db versenyzővel, pont rendőrrel nyomultam, mondom kipróbálom, kb 250-el mentem és úgy el ment mellettem mint ha 70-el mennék... Pár mp alatt eltűnt a horizontról. WTF?!
    Láttam prohardveren mit írtál, tedd vissza a játékot.
  • TBTPumpa
    #592
    Milyen folytonos rendőrök elöli menekülés?
    5 versenyt megyek publik szerveren és abból 1 verseny után kezdenek el körözni a rendőrök. Igaz akkor már komolyan, hiszen a körözöttségem is az eget verdesi, de simán bemegyek a garázsba és kész. Nem kell össze-vissza menni/lezúzni sem kell őket (mint korábban divat volt), elég csak bemenni a garázsba és máris békén hagytak.
    De amúgy az vicces, hogy a versenyautók milyen papírból vannak. 2x belém jön a rendőr aztán máris a felén van a verda hp-ja, míg rendőrrel 20 ütközés után is alig karcolódik meg a verda. A rendőröknél tankok vannak és nem luxusautók, épp ezért a rendőrös mód a legjobb. Össze-vissza lehet trollkodni büntetlenül. Kicsit unbalanced a dolog.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.05. 19:43:21
  • BoneDragon
    #591
    Na jó mégis megvettem... Akinek van kedve gurulni párat írjon privátot.
  • BoneDragon
    #590
    Még se vettem meg. Nincs türelmem ahhoz, hogy állandóan rendőrök ellen meneküljek, mert minden sarkon ott vannak. Ez a játék erről szól... Majd ha az 5 euró is kap 50%-os akciót, akkor talán. :D
  • BoneDragon
    #589
    Köszi, akkor lehet rászánom magam. Crew-ig jó lesz. :)
  • grebber
    #588
    Van van kraft a gépedbe iktasd ki a 30 fps limitet.
  • TBTPumpa
    #587
    WAT Én játszom vele.
    Eleve játékosokkal dob össze, 4-5 versenyző és ugyanennyi rendőr + pár AI "játékos".
    Publikus játék és privát játék van. Mindkettőhöz net kell, privátban a gép ellen mész, de rettentő bugos.
    Offline mód pedig nincs.

    Publikusban pedig játékosok ellen, ami nem bugos, fun és még trollkodni is lehet (rendőrök előnyben). Több lehetőség is van itt, mint a privát részlegnél és ugye "erre" épül az egész játék is. Én mondjuk 4000 Ft-ért vettem 1 hónapja. Nem bántam meg, sokkal inkább bánnám, ha teljes áron (8990 Ft-ért) vettem volna.
    Nem volt rossz vétel, mert szép, nagyon jó a kocsifelhozatal, kellően hosszú a kampány + rengeteg tartalom van benne. Élvezetes és szórakoztató is tud lenni. Utoljára a 2010-es Hot Pursuit tetszett ennyire, de itt sokkal inkább érződik az NFS "érzés", nem úgy, mint ott. A 2012-es Most Burnout Alpha Wantedet pedig mérföldekkel lekörözi.
    De előfordulnak benne bug-ok és a 30 FPS sem fix, szépen ingadozik, ami zavaró tud lenni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.04. 12:42:28
  • BoneDragon
    #586
    Originbe lépj be és a felugró ablakba katt rá és akkor adja 5-ért. Gyorsba letöltöttem a "demót", hogy kipróbáljam előtte... Hát aki kitalálta ezt a felugró ablakokat, meg a csajt aki pofázik, azt nagyon megbántalmaznám... Erősen gondolkodom, hogy ez az 5 euró is sok érte. Egyáltalán még játszik valaki ezzel a játékkal? Ugye csak úgy lenne értelme, gép ellen unalmas egy idő után...
  • Szabi #585
    annyit akár még meg is adnék érte az összes dlc-vel, de nálam 20euro-ért van az alap verzió is :D
  • BoneDragon
    #584
    €4,99 most Originen. Megér ennyit?
  • DIESEL DOG #583
    Ezek se tudják már hogy kínjukban mit csináljanak... egy újabb totálisan érdektelen valami. Csak nem értem mi köze van már ennek az eredeti BF-hez...
    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2014.10.01. 20:35:44
  • Ryder159
    #582
    De jön. Battlefield Hardline néven egy Counter Srike + Need for Speed tákolmány...


    Utoljára szerkesztette: Ryder159, 2014.09.29. 14:19:42
  • Szabi #581
    naja, ha 3ezer körül lenne még talán meg is venném, de 21 nappal a The Crew előtt már sok értelme nem lenne megvenni.. :D
  • TBTPumpa
    #580


    Nincs is jobb annál, mint a 3000 Ft-os áron mozgó alapjátékhoz hozzácsapni az összes DLC-t (az ingyeneseket is) és eladni újra a játékot 9990 Ft-ért. Igazi EA gondolkodás.

    Persze értem, hogy az idén nem érkezik új NFS játék és valamivel "pótolni" kell, ha már a film egy hulladék lett, de más fejlesztőknél volt már rá példa, hogy az alapjátékot vásárlók ingyen megkapták a későbbi bővített kiadást. De már sajnos nem ilyen világot élünk.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.19. 17:31:55
  • Szabi #579
    Need for Speed Rivals Complete Edition -.-
  • grebber
    #578
    Real Racing 3-at kéne portolni androidról az messze veri az eddigi nfs-ek min felét!
  • DIESEL DOG #577
    Az NFS széria nem a régi már...
  • RED BULL F
    #576
    És az jobb, hogy az Undercover PS2-es verziójában konkrétan soha nem tudnak elkapni, még ha megállsz az út közepén és 8-10 rendőrautó is vesz körül? Igaz, nem témába illik, csak hasonló kaliber ez is
  • DantesHUN
    #575
    Tudtam, fél éve is tudtam, hogy ez a játék nem nekem való. Adtam neki egy újabb esélyt...de...jó. Az egy dolog, hogy átmegyünk fantasy-ba és varázs marhaságokat szórnak a kocsik. (értem, nem varázslat, meg EMP meg áramos akna meg tökömtudja, de akkor is. Vicc. Az NFS sose volt valósághű, értem én, de ennyi erővel tényleg varázslás lehetne benne. )
    De ez...ilyen nincs. Megnyerek egy nehezebb versenyt, rendőrök üldöznek, lehagyom őket, a ESCAPE felirat majdnem végig ment, sehol senki se rendőr se más, se civil kocsi, egy falevél se az úton...erre BAAAM! Elkaptak. Nem mentem neki semminek se előttem se mellettem, se mögöttem, se alattam, se felettem nem volt rendőr. Mi volt ez? Láthatatlan rendőr? Miabüdöslófaszpicsakurvaéletbaromság?! Mi a fene kapott el?
    A semmiből előugrott egy másodperc alatt, mert semmi nem volt a környéken se!
    Mindegy, nem idegesítem magam vele. Uninstall. Ez egy...nem lenne rossz, de ilyen agyrohasztó baromságot már.
  • grebber
    #574
    Ennek örömére kiadhatnának valami frankó steelbook díszdobozos all is one NFS pakkot mondjuk amiből szinte minden aktiválható lenne steam-en (ami természetesen elérhető ott)
  • TBTPumpa
    #573
  • Szabi #572
    na végre egy jó hír
  • giornalista
    #571
    Nem lesz új NFS az idén!
  • TBTPumpa
    #570
    A filmben szereplő verdák is megérkeztek:
  • Szabi #569
    jé, az EA még ez is eltudja b*szni... az autó neve ONE:1.. tehát az új ingyenes DLC-be két ilyen autó került be