14
  • Gery13 #1
    csak akkor venék ilyen készüléket ilyen processzorral, ha az 1000 magos proci, minimum magonként 2 szálas...
  • NEXUS6
    #2
    Höhöhö, 125 watt!
    Az igen!
    :D

    Belegondolok, hogy félórát Krájziszolok egy teherautó akksi társaságában és el kell dobni a táblát mert süt mint egy 100-as égő.
    ;D
  • kvp
    #3
    Mar a 25 watt is sok. Nekem a forrasztopalkam ekkora, szoval kis feluleten meg ez is tul nagy homennyiseg. A fenti sokmagos proci csak szerverekbe jo, ott viszont nem baj ha egy kis chip helyett sok nagy kerul be, mert ugy konnyebb huteni oket. Az intelnek le kell mennie a magonkenti 1 watt-ra vagy az ala, ha mobilokba is eladhato chipeket akar.
  • Gyuszopapa
    #4
    A mostani többmagos processzorokra sem tudják megírni rendesen a programokat,nemhogy 10-szer annyi magra.
  • sanyicks
    #5
    szerveren de. Viszont oda meg vannak jobb cpuk...
  • gkalcso
    #6
    Akkor lehet gyúrni a fejlesztőknek, ez jó ösztönzés lesz nekik. A teljes kapacitás töredékét kapja egy-egy process/folyamat(az sem kevés, de...). Flash meg kap még egy fricskát. Így se szép, hogy egy reklám az egyik magot akár teljesen kitekeri. Talán igazítanak rajta.

    A fogyasztás gondolom akkor a megadott, ha az összes mag ki van tekerve...
  • fergusonpapa
    #7
    android ezen is szagatna..
  • sanyicks
    #8
    tévedés, 1 magon sem teszi ;)
  • hurkaur
    #9
    kukadroid mindenen szaggatna
  • fergusonpapa
    #10
    beakad az 4en is, tudom néztem. :) akárhogy optimizálják.. lehet neki ujat mutatni, én galaxy s3at a telenornál 2 perc alatt 5x kiakasztottam utoljára ki is kapcsolt. :DDDD
  • kvp
    #11
    "galaxy s3at a telenornál 2 perc alatt 5x kiakasztottam utoljára ki is kapcsolt"

    Probalj ki egyszer egy gyarto es szolgaltato altal nem modositott android-ot, amit elotte nem raktak tele mindenfele programmal es/vagy nem tortek fol a korabbi 'tesztelok'. Alapvetoen stabil rendszerrol van szo. Szaggatni meg nem szokott csak ha valami megeszi a processzort a hatterben. Ezt a valamit erdemes agyoncsapni (uninstall) es akkor megjvul. Mondjuk az iphone-nak annyi elonye van, hogy ott sok dolog tiltott, tehat meg szaggatva sem fog mukodni, mert tilos. Sok embernek fontosabb, hogy ne tudjak hibas beallitasokkal es programokkal tonkretenni a telefonjukat, mint hogy mindent tudjon. Ezert is van manapsag a legtobb autonak gyarilag lecsavarozva a motorhazteteje es ezert ragasztjak az uj iphone-okat. Az android tipikusan nem ilyen, ott barmit szet lehet szedni es ossze is lehet rakni, csak erteni kell hozza. Na ez szokott hianyozni az atlag felhasznalok eseten.
  • Blacktom
    #12

    Bárcsak mindenki ilyen objektíven fogná fel a fórumozást és kerülné a személyeskedést. Az csak hab a tortán, hogy a mondandó tartalmával is egyetértek.
  • hkoDAVID
    #13
    Azaz, 9999999 magos procik. Nem ártana programnyelv is hozzájuk. Közeleg az újabb szoftverkrízis.
  • sanyicks
    #14
    nem akad be 2.3.7-en sem, néztem, használom :) fagyni meg főleg nem. igaz, nincs is szar samsung/htc bugUI-vel "megspékelve" (szétcseszve) az android, hanem olyan van rajta amilyennek a gugli csinálta ;)