15
  • Narxis
    #15
    Ez a való életre is igaz. ;)
  • Narxis
    #14
    Szerencsére te helyettük is nem gondolkodsz.
  • Vol Jin
    #13
    Csak nem szíven ütött ez a cikk?
  • Vol Jin
    #12
    "Most akkor itt lehet fikázni a Facebookot?
    mert egy másik topikban mjdnem a véremet vették mert azt sugalltam a hsz emben , hogy a FB hasztalan időtöltés!"

    Azért vették a véredet, mert csillagászati volt a topik, te meg elkezdtél arról pofázni, hogy sok hülye fészbúkozik, mire elkezdtél villogni, hogy még iwiw sem volt, amikor te már fészbúkoltál. Egyébként szerinted ez a fontos információ érdekelt valakit rajtad kívűl, amikor bolygórendszerekről szól egy topik? Hogy még mindig itt háborogsz, az azt jelenti, hogy ugyanolyan nárcisztikus vagy, mint azok, akiket lehülyéztél, hogy fészbúkoznak orrba-szájba.
  • tomcsa4
    #11
    Ja meg hát a mondás is ugye: pénz beszél, pszichológus/pszichiáter/kutató ugat.
  • tomcsa4
    #10
    Az a baj ezekkel a tudósokkal, hogy kurvára nem ismerik a kifejezések jelentését. Mindenre használnak mindent, betegségeket találnak ki. Ez a baj a "munkanélküli" pszichológusokkal/pszichiáterekkel, hogy gondolkodnak. Ráérnek. Ez az eredménye.
  • shamanist
    #9
    És azokról van valami megosztandó hír akik ide regeltek!

    ;-)
  • fecg21
    #8
    Igenis jó dolog a facebook, és maga a használata is, ha normális ismerősei vannak az embernek, az agyatlan embereket kerülni kell. Ez a titok.
  • Crane
    #7
    Akkor összegezzük: Egy korábbi cikk szerint akinek nincs facebook profilja, az jó eséllyel tömeggyilkos, de legalább is depressziós. Akinek van az meg narcisztikus.

    Hát ez szép patt helyzet. :D
  • hurkaur
    #6
    Te egy bolcs es ertekes ember vagy, hogy nem hasznalod a facebookot. Egy lazado, gondolom ezt akarod erezni. /buksisimi
  • goldmember
    #5
    én mindig mondtam hogy a facebook betegeknek való
  • csimmasz
    #4
    Én is megoldottam végülis, egy héten 3- 4 szer ha fölmegyek, anyit kibírok. :)

    Egyébként ez igaz, van aki sötét FB nélkül is aki meg tudja az használja megelégedésel.

    Bár azt sokszor látom a környezetemben amikor az a téma, hogy az éppen megosztott képet vagy beszólást hányan lájkolták, ez tényleg lehet éltcél

    Most az olyan emailok gyilkolnak idegileg, hogy a Linda és nem tudom ki lefeküdne velem a valamilyen jósunák vagy milyen oldalról, és mellé raknak valami jó csaj képet, és az emberek ezt beveszik?
    Meg az argentin nyeremény amit megnyertem holott azt sem tudom, hogy létezik ilyen, de az email nekem jött.

  • fergusonpapa
    #3
    A késsel lehet zöldséget vágni, aprítani és ölni is..

    Remélem átérzed a hasonlatot. Mindenkit idesegít az általad felsorolt de ember függő ki hogy haszálja,én az agyatlanokat beállítottam h ne lássam őket és ennyi. Játék felkérésem nincs.Nagy dolog..
  • csimmasz
    #2
    Most akkor itt lehet fikázni a Facebookot?
    mert egy másik topikban mjdnem a véremet vették mert azt sugalltam a hsz emben , hogy a FB hasztalan időtöltés!

    Egyébként tartom, hogy a sikertelen emberek gyüjtőhelye, tisztelet a kivételnek.
    vajon ki a szart érdekel az, hogy éppen mit ettem ma vagy a fotók amin idióták pózolnak a nem tudni kiknek?
    Vagy hasonló baromságok, vagy az idióta játék felkérések tömkelegei amit úgy utálok, a jópofa képek meg humoros képeken kívül semmire nem jó
    Akiket akartam eddig is elértem Skype on keresztül, vagy MSN.
  • culas25hc
    #1
    nahát mi minden újdonságot tudunk meg a "szakemberektől" ...ez szinte fantasztikus