158
Túlélő horror az Assassin\\\'s Creed fejlesztőitől
  • mester1987
    #75
    Minden szutyok rls van már, mindig a tapasztaltabbaktól kell tölteni.
    Ilyen WaLMaRT + FTS-t nem igazán ajánlott.
  • grebber
    #74
    OFF:

    Ennél a játéknál is észrevehető hogy egy rossz release is kinyirhatja a teljesítményt.

    A walmart féle verzió néha olyan lassúlásokat produkált hogy hihetetlen + amikor kiléptem kb 5 perc volt mire visszatért az asztalra a képernyő.

    Feltettem reloadeded és hát mondani sem kell semmi ilyen nincs.
  • Ironman2
    #73
    Azért csak igazam lett!
  • Ironman2
    #72
    DDDDDD
    ez hülye! mekkorát ugrott a székben.DDD
  • Shep
    #71
    Azt a mindenit de komoly kis cucc volt ez, a végére meg hát khmm. sikerült a kísérlet is :) Kíváncsi leszek az új Amnesia felül tudja-e majd múlni ezt.
  • grebber
    #70
    Mondtam én, nincs 4 óra sem!
  • LocalPatriot
    #69
    Na neee..:S
    Akkor tényleg baromi rövid.
  • grebber
    #68
    Talán 1 óra max 1.5!
  • LocalPatriot
    #67
    Nagyon tetszik a game, csak félek hogy lassan vége.:) Nem akarok vele sokat játszani egyszerre, nem akarom gyorsan végigvinni.
    Azoktól kérdezném azoktól akik végigvitték, hogy mennyi van még onnan, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a papot kell követnem, és megtaláltam a 3 aksit, hogy kivehessem a kulcsot. És most a vér irányába kell haladnom.
  • grebber
    #66
    A Daylight lesz még hasonló. Bár az csak ~ 30perces lesz.
    Állítólag minden indításnál random lesz generálva az egész tehát akár 5x egymás után letolva az a 30 percet full más lesz a game!

    Kíváncsian várom!
  • Shep
    #65
    Az nem jutott még eszedbe, hogy esetleg neked tolódott már túlságosan magasra az ingerküszöböd és egy játék során ugyanez történik, de mindegy.
  • mester1987
    #64
    Ha meg egy csukott ajtón mész be úgy is szem előtt lesz, hogy itt valami történni fog, vannak klisék...
  • mester1987
    #63
    A mai technikával már egy átvezetővel is simán tudnak félelemfaktort generálni, de egy idő után úgy is megszokod és nem ijedsz meg...:D
  • tosiro
    #62
    Nem kell veszekedni senkinek.Személy szerint én olyan 2-3 óra útán is képes voltam megrémülni amikor pl befordúltam egy sarkon,és hirtelen ott volt.Ez a kamerás nézet egy új hangulatot adott a Horror játék müfajnak.Nem tudom,hogy ezen a játékon kivül már használta-e egy ilyen fajta játék,de szerintem egész jól müködik.Jó,hogy az Amnesia 2 kb akkor jelenik meg mint az Outlast.Így lesz mit összehasonlítani,hogy melyik az ilyesztőbb. :)
  • grebber
    #61
    Talán azért nem tűnik fel mert az már gyenge fos (minden csak nem ijesztgetés)Az első fél órába ütős a dolog utána nem is tudok mit említeni,hogy volt-e említésre méltó akármi!

    A Fear 2-vel is anno az volt a baj. Demóba ellőtték azt a 2 részt ahol esetleg megijedt az embert és ennyi a teljesbe nem is volt több :(
  • Shep
    #60
    Később ugyanúgy ijesztget csak akkor már nem tűnik úgy fel, szóval. Szavaidat meg megválogathatnád jobban is, egy nyilvános fórumon vagy, nem pedig a határban a libákkal!
  • grebber
    #59
    Te nem érted hogy te mit beszélsz! Dark Sectortól megtanultad a faszságait!

    "DE nem lehet végig tartani, mert utána meg már azt tudnád, hogy mire készülj, ez ennek a műfajnak a legnagyobb hibája, ha hosszú a játék akkor már megszokod a dolgokat"

    Az ismeretlen váratlan ijesztgetést se sosem fogod megszokni mivel váratlanul jön ahogy itt is is az első 20 percbe!

    Akkor biztos megszokod hogy már kétszer tolod az első 20 percet akkor persze hogy nem fogsz megijedni mert már voltál ott tudod mi lesz.
    De ha még 4 órát ijesztgetett volna tovább a semmiből az nagyon jó lett volna . És azt nem szokod meg mivel amit elsőre tapasztalsz tuti felmegy a pulzus/megijedsz stb.
  • Shep
    #58
    Nem érted miről beszélek, szóval értelmetlen folytatnunk. Na szevasz!
  • grebber
    #57
    Baromság amit beszélsz!
    Az első 30 percbe se tudtad milyen hang effekt vagy akármi hozza rád a frászt és ha a további 4-6-8-20 órában ugyanilyenek lennének azzal semmi gond nem lenne!
    Remélem majd legközelebb sikerül nekik!
  • Shep
    #56
    DE nem lehet végig tartani, mert utána meg már azt tudnád, hogy mire készülj, ez ennek a műfajnak a legnagyobb hibája, ha hosszú a játék akkor már megszokod a dolgokat. Inkább egy olyan számláló kellene ami anno volt a kaland játék kockázatos elátkozott házas kötetben, amikor félelem pontokat kapott a játékos az életerő helyett és ha elérte a 100-at akkor bizony gáme óver. Na itt is lehetne ilyesmit, hogy ha pl. közvetlenül kamerával pont belenézel egy hirtelen felbukkanó dilisbe, vagy akasztott emberbe stb. akkor nőne a félelem, ha sokáig kell menekülnöd szintén, ha sokáig lapulsz valahol szintén és így tovább, "gyógyulni" meg lehetne pl úgy, hogy ha behúzódsz egy nyugis zárt szobába akkor valami minimálisat de maxra nem lehetne, na úgy lenne igazán kemény a játék. Valami hasonló persze van pl .az Amnesiában csak ott ugye az őrületre mentek rá, meg ott nem is volt annyira kiélezve a dolog.
  • grebber
    #55
    Remélem pénzügyileg sikeres lesz és lesz valami folytatása.

    Amin változtathatnának,hogy ne legyen ennyire rövid és végig tartsák a paráztatós hangulatot ne csak az első 20-30 percben aztán onnantól semmi.
  • tosiro
    #54
    Köszönöm szépen.Ma kezdtem el,és nagyon jó,és izgalmas játék.Nagyon tetszik. :)
  • bega82
    #53
    OK, sikerült! :)
  • bega82
    #52
    Hát bazzz, mint az őrült úgy rángattam! :DDD Na jóvan, akkor próbálkozom még, azért köszi! :)
  • Shep
    #51
    Mozgatni kell balról, jobbra gyorsan.
  • bega82
    #50
    Tényleg jó lett ez a játék, az pl. nagyon tetszik, ahogy egyre félelmetesebb dolgokat látunk, ahhoz mérten változik a légzésünk, egyszerűen lehet hallani, hogy be vagyunk szarva, qrva jól megcsinálták! :D

    Viszont kéne egy kis help...
    Spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még egészen az elején, amikor megszereztük azt a belépőkártyát, és megyünk visszafele, akkor ránk veti magát a tolószékes zombi. Ott hogyan tudom letaszajtani magamról? Mert mutatja a játék, hogy az egérrel kell valamit, és biztos csak én vagyok a béna, de nekem nem sikerül. :S

  • tutituti
    #49
    na basszus akkor megvárom én is.köszönet a fordítónak
  • kasa85
    #48
    Állítólag 650db sor van hátra szóval a játék magyarítása kis híján készen van.
    Állítólag vannak még szerkezeti hibák pontok,vesszők nem jó helyen van,és elgépelések is vannak.
    Ezt követően jön a tesztelése,és állítólag nem ebben a hónapban szeretnék ki adni hanem a következőben ami számomra érthetetlen egy nap alatt le lehetne tesztelni szóval ezt a fordító brigád tudná el mondani miért váratnak vele egy hónapot.
  • MR ME
    #47
    a felirat? azt lehet megvárom
  • grebber
    #46
    Már készül hozzá ezerrel!
  • tosiro
    #45
    Üdv.Valaki tud valamilyen hírt arról,hogy készül-e valamilyen magyarítás a közel jövőben a játékhoz ? Előre is köszönöm a választ.
  • kasa85
    #44
    Elképzelhető bár lehet,hogy nem véletlen lendületet adsz az ugrásnak bár ha meg állsz egy másodpercre is elveszítetted a lendületet az már csúnya egy bug.
    Igaz én Kontrollerrel játszottam végig ott nem volt baj a futás ugrás kombóval nagyobban ugrottam szóval nem tartom kizártnak,hogy ezt peccselni fogják.
    Klaviatúrán lehet más a helyzet nem tudom már nagyon régen játszottam vele valahogyan a Kontroller kényelmesebb,és egyszerűbb bár sokak nem ezt a véleményt osztják meg értem nehéz az elején hozzá szokni.
  • Shep
    #43
    Nem az volt a gond. Rájöttem ,hogy ha nyomom a futást és közben az ugrást is akkor bizony nem ugrik, ugrás pillanatában fel kell engedni a futást és úgy már sikerült. Hogy ez most bug ,vagy mi nem tudom de legalább már rájöttem.
  • kasa85
    #42
    Persze ezért adtam rá 8 pontot.
    Amúgy az ellenség elöl többféleképpen lehet el bújni ezért adtam 8 pontot.
    Ha van időd légyszi privátba írd le,mert sajnos nem konyítok az idegen nyelv irányába ezért egy kicsit kusza lett a történet ami leszűrtem.
    Előre is köszi amennyiben segíteni meg érteni a játékot.
    Az alapok meg vannak,de a vége fele az a labor össze kavart,de nagyjából sejtem mi lehetett.
  • jarlaxxe
    #41
    Nálam a szavatosság 0 mivel értettem az egészet és a játék jellegéből fakadóan még egyszer már nem tud megijeszteni.
  • kasa85
    #40
    Ha jól emlékszem akkor van ott némi bútor darab asztal,ágy vagy valami ilyesmi a létra közelében.
    Arra kapaszkodj fel,és onnan ugorj a létrára.
    Amúgy végig vittem cirka 4 óra alatt három óra 30perc felvétel készült.
    A játék nagyon jó lett.
    Grafika 10/9 Hangok 10/10 Játék élmény 10/10 Szavatosság 10/8.
    Adok ért 10ből 9.5 pontot megérdemli már csak a tizedikét kell meg várni,és jön egy következő horror aminek a második része készül majd el Amnesia azt hiszem.
    Az Magyar feliratos lesz ehhez több mint valószínű egy két hét múlva,vagy legrosszabb esetben a hónap valamelyik napján érkezik a fordítása amit a magyarítások forum pontjában olvashatunk.
    Jól haladnak kevés a jegyzet kb összesen 20 oldal,vagy még annyi sem.
    A kommunikáció kissé kevés a megszokottól szóval ezért készül ilyen hamar el a fordítása kevés a lefordítandó szöveg.
    Aki teheti várjon egy hónapot aki nem bírja mint én álljon neki meg éri kétszer is ki játszani.
  • Shep
    #39
    Hát nem és nem, egyszerűen nem kapja el a létrát, a dagadék a vízben meg szétkap utána.
  • Shep
    #38
    Köszi.
  • zzeN
    #37
    Felugrasz a peremre és neki futsz a létrának.
  • mester1987
    #36
    Kiugrik a székből a bolondja :D