158
Túlélő horror az Assassin\\\'s Creed fejlesztőitől
  • JonasSandor
    #158
    Este 6-tól lehet tolni akit érdekel még ez a hányatott sorsú játék.
  • robicarlos6
    #157
    GC 2021: Gameplay traileren a The Outlast Trials

  • grebber
    #156
    Mozgásban is bemutatkozott a The Outlast Trials

  • grebber
    #155
    Amikor a "nagy sikerű" első rész után egy félszar 2-at lenyomva az emberek torkán gondolkodsz, hogy van-e még lejjebb akkor eszedbe jut a tuti recept

    The Outlast Trials - jöhet a kooperatív rettegés?

    Bejelentették az Outlast-franchise következő darabját, amely nem folytatás lesz, hanem egy kooperatív spinoff.
  • grebber
    #154
    Új Outlastet teasel a Red Barrels?
  • grebber
    #153
    Új módot kapott az Outlast 2
  • scomcomputers
    #152
    Vol. 2.....
  • scomcomputers
    #151
    Jön....
  • JaSoN HuNTeR #150
  • Shep
    #148
    Hát egészen érdekes volt a történet, kicsit olyan ki mit lát bele kategória. Ahogy nézem a neten is van pár elmélet. Összességében a hibái, és hülyeségei ellenére is jól szórakoztam vele, de nem hiszem, hogy újrajátszanám.
  • Shep
    #147
    Hát igen, ez sajnos nagyon igaz, másik ami még nagyon zavar a béna irányítás és az alacsony látószög. Néha tök lehetetlen dolgokban akadok el, a látószög miatt, meg csak azt látni ami pont előtted van, és emiatt elég nehéz a késesek mellett sérülés nélkül elfutni.
  • Seth
    #146
    Trial&error fos. Hiába van szuper atmoszféra, ha az AI egy csaló,falon átlátó terminátor és kizárólag a készítők által eltervezett úton haladhatsz, különben halál.
  • Shep
    #145
    Hát vannak idegesítő dolgai a játéknak, pl. a teleportáló Mother, a szarrá scriptelt ellenfelek és a többi, de azért a hangulat az megvan szerencsére.
  • grebber
    #144
    Outlast 2 VGA teszt
  • JaSoN HuNTeR #143
    Hamarosan streameljük :)
  • grebber
    #142
    Szerintem meg pont így a helyes. Ha egy tesztelőnek xy nem tetszik azt bizony írja le és ne pontozza fel méltatlanul csak azért, mert xy mások oldal sokkal többet adott rá. De rákeresel és elolvasod mi nem tetszett neki. Szerintem korrekt amit írt. Ez nem az ő játéka ennyi
  • Voltan
    #141
    Igencsak vegyes.
    Soha nem értettem, hogy lehet az, hogy ugyanarra az alkotásra az egyik kritikus 9 pontot ad a tízből, a másik meg 3-at...
    Persze a szubjektivitást nem lehet teljesen kizárni egy kritikából sem, de azért mégiscsak kritikusokról van szó, amennyire lehet objektíven kellene mérlegelni.
    Az is igaz mondjuk, hogy az átlagos gamer "újságíró" nem sokkal szakmaibb, mint egy kocsmában beszélgető társaság.
  • grebber
    #140
    Outlast 2 értékelések:

    EveryEye - 8.8/10
    ibtimes - 4.5/5
    Easy Allies Video Review - 4/5
    Polygon - 7.5/10
    LetsPlayVideoGames - 40/100
    NewGameNetwork - 83/100
    IGN - 8.3/10
    GameSpot - 7/10
    PushSquare - 7/10
    GameReactor - 8/10
    PCGamer - 85/100
    PSSite - 8/10
    GameRadar - 2.5/5
    GameSpew - 9/10
    Twinfinite - 3/5
    Destructoid - 8/10
    Rock, Paper, Shotgun - Eh
    TrustedReviews - 4/5
    GameInformer - 7.75/10
    WeGotThisCovered - 3.5/5
    Playstation Lifestyle- 9/10
    wccftechfeed - 8.3/10
    PSU - 8/10
    Paste - 3/10
    cubed3 - 5/10
    Hardcore Gamer - 4/5
    AreaJugones - 9/10
    IGN Spain - 9/10
    IGN Italy - 8/10
    Press Start - 9/10
    PC Invasion - 7/10
    TechRaptor - 8.5/10
    SpazioGames - 8/10
    Oyungezer - 8/10
    LeaderGamer - 9/10

    Rengeteg kép
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.04.25. 07:54:22
  • grebber
    #139
    Áprilisban jön az Outlast második része
    2017.04.25
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.03.06. 17:26:55
  • JaSoN HuNTeR #138
  • grebber
    #137
    Outlast 2 demo
  • grebber
    #136
    Outlast 2 - 12 percig ne pislogj!
  • grebber
    #135
    Outlast - képregény köti össze az előző és következő részt
  • grebber
    #134
    Rettegni fogsz az Outlast II-ben
  • grebber
    #133
    Outlast 2 - itt az első kép, nincs többé elmegyógyintézet
  • grebber
    #132
    "A hír immáron hivatalos: 2016 őszén érkezik az Outlast 2, amely teljesen új főszereplővel és karakterekkel operál majd. Az játék "próbára teszi majd a hitedet, és egy olyan helyre taszít, az őrület az egyetlen épeszű dolog." Bizony, szenvedni fogunk.
    További részletek még nem ismertek, annyi biztos, hogy az éjjellátó kameránk is visszatér majd."
  • grebber
    #131
    Outlast - hivatalosan is bemutatkozik a folytatás?
  • grebber
    #130
    Outlast 2 - nem fog késni
  • Austin Bailey
    #129
    Én félek ettől a játéktól :(((
  • TheGrinder
    #128
    Sziasztok!
    Másnak is akadnak/akadtak gondok a mentéssel? Már kicsit kezd idegesíteni, hogy 2x már visszarakott az elejére és vagy 3x visszább rakott fél óra játékidőnyivel. Eddig kuka ha nincs rá megoldás.
  • Edorn
    #127
    A Whistleblower DLC mennyivel ad többet a játékhoz? Jópár óra plusz játékélmény, vagy egy csak valami kis kiegészítés?
  • Haulin
    #126
    Végre kipróbáltam ezt a játékot is. Hát mit mondjak. Az élmény egy erős hetes (tízes skálán) az "elmebetegek" (vagy kik) 9-es /marha jól meg lett csinálva/ de az egész működése egy gyenge hármas. Hogy miért? (mielőtt valaki belém köt) azért mert mikor feltelepítettem, azt hittem olyan lesz mint a penumbra , vagy az amnesia, hogy lehet székeket/egyéb tárgyakat dobálni, fiókokat kinyitni. Mikor elindítottam a játékot már a kocsiban lehangolódtam. Aztán jött ez a fiókos dolog. (kocsiban azért hangolódtam le, mert kicsikét akad). Indításnál valami 2gb memóriás dolgot is kiír (gondolom kevés neki a ram). Valami biztosan kevés neki, de kérdem én: Miért? Számtalan "ilyen" játékkal játszottam már. (ahol parancsokat kell teljesíteni s menni előre )Mégis ennél éreztem azt, hogy pofátlanul rosszul dobták össze az alatta döcögő motort, mivel ennek a játéknak nem szabadna akadnia. Gondoljatok bele. Az ajtókon/kamerán/elemen kívül semmi olyan dolog nincs amit megmozgathatsz. (Megint a penumbrát hozom fel, ott szinte mindent lehetett) Az tény hogy 5x jobb ennek a grafikája, de ez még nem ad rá okot ekkora laggnak. Még is összesen 8pontot adnék eme játéknak, mert szerintem így is nagyszerű, igaz az elején tartok , de magával ragad. (Ui.: Ezt nem azért írtam, hogy bárkinek a lelkivilágát megsértsem, vagy felidegesítsem. Személyes vélemény, amit kinyilvánítottam. Ha valami szúrja a szemed, írd le normális hangnemben lehetőleg káromkodást kizárva, ha még sem megy hunyj e-fölött szemet és lépj tovább hozzászólás nélkül)

    Köszönöm hogy elolvastátok, mély tisztelettel : H
  • LostPlanetFan
    #125
    Üdv mindenkinek!

    A fordítás kész, hamarosan elérhető Patyek oldalán! (talán holnap)
  • Ingman12
    #124
    Itt a befejezés ha érdekel valakit. Elég jó lett ez a DLC.

  • AntiHero
    #123
  • Ingman12
    #122
    A dokumentumok között vannak keményebbek, de összességében nem vészes szerintem.
  • JaSoN HuNTeR #121
    Outlast: Whistleblower DLC-t nehéz lefordítani?
  • amd2000
    #120
    Tudja valaki hová tűnt steamról a magyar nyelv? Vissza lehet hozni, vagy várni kell a fejlesztőkre?
  • grebber
    #119
    Mind warezba mind pedig a steam-en elérhető már....
  • extra sensory
    #118
    Elvileg tegnapra írták a kiegészítő megjelenését... még sehol semmi?