68

  • ldavid
    #68
    az biztos hogy nagyon érződött minkét részen, hogy már le kellett zárni a story-t
  • Narxis
    #67
    Inkább kérdéseket adott mint válaszokat és csak én érzem, hogy tele van buktatókkal?

    Pl.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az öreg aki megfiatalodott, Harlen vagy franc tudja már nem egy régi barátja volt Gavinnek? Nekem nem áll össze a kép itt. Aztán meg miért kellett Henry-t lelőni? Így lett volna a lelke Gaviné? Vagyis inkább Jane lelke aki kérte, hogy mentse meg és bármit megtesz? Ez pedig az lenne, hogy szül gyereket aki Gavin utasításait követi majd vagy a helyére lép? Látszik, hogy totál más irányba ment volna a sorozat, pl. szvsz arról szólt volna, hogy mit élt át Jane az alagsorban mikor lement a lépcsőn és sztem Alexis-t se nyírták volna ki, az öreg de megfiatalodott csóka pedig szvsz nem lett volna ellenség. A Konspirálókat is szvsz jobban felépíthették volna mert ők igencsak cserkészek szintjén mozogtak.


    Tény, hogy ez a stílus fura volt, olyan megfoghatatlan, hogy most fúúú Gavin mindig furán néz valamelyik lakóra és döntse el a néző, hogy mennyit tud róla meg sztem az első évad egy szimpla bemutatás biztos vagyok benne, hogy a 2. lett volna az ahol többet tudtunk volna, ez persze egy kicsit zavaró, kb. cseppenként adogatták a wtf dolgokat. Azért nagy kár a sorozatért.
  • ldavid
    #66
    tölthető a maradék kettő is
  • ldavid
    #65
    még csak a 10-est láttam, de ez a Lou-Alexis story nagyon frankó volt

    #64 13 rész készült, most már gondolom leadják végig
  • Narxis
    #64
    OMG most akkor wtf? Lesz még rész?
  • Narxis
    #63
    yeeeeeeee
  • grebber
    #62
    Duplarész van nyami!
  • Narxis
    #61
    ja akkor bocs :D
  • ldavid
    #60
    annyira nem vicces mer' én a Bitch-et még nézni akarom 1-2 évig :D kár hogy egyre kevesebb arra is az esély..
  • Narxis
    #59
    az ABC miután elpakolta a 666 Park Avenue-t vasárnapról, a Happy Endings – Don’t Trust-duóval még rosszabb számokat, sorozatminimumot ért el. (Holnap reggel lesznek végleges adatok.)


    haha
  • Narxis
    #58
    Szégyen, hogy már ennek is örülni kell.
  • Narxis
    #57
    A kaszát már megemésztettem, de, hogy miért kell nyáron leadni a hátralévő részt vagy részeket azt tényleg nem értem.
  • tutituti
    #56
    nem tudom :/

    sajnos ami jó azt elkaszálják...
  • ldavid
    #55
    legalább le lesz adva, ennek is örülni kell
  • Narxis
    #54
    ezt meg mi a francért????
  • tutituti
    #53
    "Az ABC a 666 Park Avenue hátralevő epizódjait szépen levette a műsorról és inkább Happy Endings- és Apt. 23-epiódokat ad helyette januárban. A 666 nyáron fejeződik be."

    forrás:
    http://comment.blog.hu
  • grebber
    #52
    Whoopi
  • Narxis
    #51
    Aztarohadt!!! Na ez a rész is ütött, főleg a vége. Azért kezd összeállni a kép, hogy mi folyik itt, persze aztán lehet. hogy lerombolják az írók az elméletem az utolsó résszel, de sztem már nagyot nem tévedhetek, max. a részletekben.
  • ldavid
    #50
    az elején a times square-es jelenetnél felkiáltottam hogy "yattaaa!" :D
  • Narxis
    #49
    Jó kis rész volt de már idegesít Henry bénázása. Bűn egy ilyen jó sorozatot elkaszálni.
  • ForzaInter
    #48
    várható volt, sajnos.

    én már alapból úgy nézek minden országos újoncot, hogy tuti kasza lesz, így meg se lepődök már.:D max akkor ha kap 2. évadot.
  • Janika114
    #47
    Vasárnapi nézettség amikor megy a 666 is.
    Top 20-as nézettség.
  • grebber
    #46
    Valaki szúrjon már be egy sorozat nézettségi listát hogy vajon akkor mit néznek ezek a nyomorékok!
  • Janika114
    #45
    13. részig lemegy és annyi elvileg.
  • ldavid
    #44
    fuckfuckfuckfuck
  • Narxis
    #43
    NA NEEEEEEEEEEEEEE
  • Janika114
    #42
    Kaszát kapott ez is mint a Last Resort :/
  • ldavid
    #41
    wow, végre értelmet nyert a főcím. frankó volt
  • grebber
    #40
    Most néztem meg a 7-es részt ,ez egyre jobb.
  • Narxis
    #39
    Naaaa neeeeee, nézzék már ezek a hülye amcsik!!!
  • ForzaInter
    #38
    walking dead minden sorozatot csúnyán ver:D

    sajnos ebből nem lesz 2. évad, mert tényleg gyenge a nézettség. csak egy jó lezárásban bízhatunk mint mondjuk a river-nél.
  • Bullitt
    #37
    Nehezen fogják, 1.4-es a ratingje és 4 millióan nézték a legutóbbi részt összesen :D Szóval még Walking Dead is csúnyán veri úgy, hogy kábeles sorozat, ez meg országos.
  • Narxis
    #36
    Jaja, kivi vok, hogy mit talál majd ott.
  • bujcsik555
    #35
    Én ma néztem a 7. részt, hát a vége érdekes volt.
  • Narxis
    #34
    Na megnéztem az összes eddig részt. Remélem berendelték a köv. évadot mert ez egy brutáljó sorozat!!!!
  • Narxis
    #33
    A negatív kritikát egyenesen az íróknak küldöm... :D
  • ForzaInter
    #32
    jane nekem nem jön be, de a többi csaj jóféle:D
  • stargatelost
    #31
    Az nem igazán kritikus, aki mindent csak ajnározni tud :D Legyen az akármilyen szar is :D
  • Narxis
    #30
    hehe, én lettem az sg sorozat kritikusa :D

    Am. ez a Jane eléggé sovány, majd kiesik a ruhából, Alexis és a roma csaj viszont jófélék.
  • ForzaInter
    #29
    ahh most már tudom kit hiányoltam ebből a topikból:D

    de ez tényleg jó sorozat:)