7781
  • Why
    #7100
    Kicsit kedvesebben talán intelligensebben beszélj! A Clear Memory Piece használni mennyire fontos? Mivel már csak kb 1 óra játék és 50 rankon leszek.
  • NiceScream
    #7099
    Ott van a válasz kicsit lejebb baszki. 7 poszt, nem több.
  • Why
    #7098
    Szia! Szeretném kérdezni azt hogy ha 50es raknot elérem,akkor a játékot megkapom ellenszolgáltatás nélkül? Most pénteken kezdtem négy napja és most 49es rankom van. Köszi a választ .
  • caps lock
    #7097
    Július 10-éig van meghosszabbított kéthetes próbaverzió. Ha legkésőbb július 9-ikén regisztrálnál még akkor is jár a két hét, tehát akár 23-áig is nyüstölheted. De a játékot csak akkor tarthatod meg ha a regisztrációtól számított hét nap alatt éred el az ötvenes szintet. Ha ez nem sikerülne valami miatt még akkor is tudsz még egy hétig játszani - addig bele is lehet unni - szóval elég fair ajánlat ha valaki csak most ismerkedik vele.
  • Carmang
    #7096
    Tujázunk, tujázunk? De kemény valaki :D
  • AnuluWork #7095
    Köszi.
  • Maxtreme
    #7094
    Tritch
  • AnuluWork #7093
    Ez melyik ruha?
  • Maxtreme
    #7092
    csak úgy... :)

    Megtaláltam a hajó legbiztonságosabb pontját...





  • NiceScream
    #7091
    Ez mondjuk nem túl nagy kihívás.. :D
  • Carmang
    #7090
    A letöltés (pontosabban regisztrálás az oldalon)-tól számított 14 napod van, hogy elérd az 50-es szintet, és akkor ingyen megkapod a játékot Starter Pack szinten.
  • NiceScream
    #7089
    Hát... nem tudom, nem olvastam de elég erősen kétlem, hogy így lenne. Lv50 elérése alapvetően nem sok idő, főleg most, hogy extra xp van az új kari miatt. Pár óra, max fél nap és lv50 vagy.
  • skyzonemester
    #7088
    Sziasztok! Ha most letöltöm a játékot és július 10ig elérem az 50es szintet egy karakterrel, akkor megkapom örökre ingyen a játékot? Ha ez igaz, akkor mennyire nehéz eljutni ennyi idő alatt 50es szintre?
  • AnuluWork #7087
    Csini! A nyár közepén mit kapok a shining treasure boxból? Santa's Hat itemet. :)
  • AnuluWork #7086
    Csinálnám, erre már a ropenál: "Class is restricted."
    :D
  • AnuluWork #7085
    Mi értelme van Shai esetében ennek a questnek? :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ráadásul nem holmi noname quest ...

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.06.28. 11:55:40
  • AnuluWork #7084
    No igen, lassú. :)
  • Maxtreme
    #7083
    véleményem szerint iszonyatosan monoton, lassú, és unalmas ez a class (Shai) Állítólag az awa fegyver is csak boostot ad a jelenleginek, szal sokkal jobb azzal sem lesz a helyzet.
    A szamár sebességétől meg kivagyok :D Össze is kötöttem a mainemmel, aztán mikor menni kell valahova átváltok rá. t9e-l kicsit gyorsabb mint 1 rozzant szamárral

    Support classként lehet jó lesz 1 partyban, de a magam részéről elviszem 58-ig, aztán köszi elég is volt.

  • AnuluWork #7082
    Figyuzzatok! A grunil páncélnál már csak a chestet és a sisakot lehet színezni? Vagy minden páncélnál ez van? Pár lootolható páncélnál mindent tudok színezni. Furcsa.
  • Carmang
    #7081
    Írjatok a supportnak, hogy csinálják meg szamáron is működőre a sípot.
    Most, hogy visszatértem, és újra olvasom a patch notes-okat, a developer kommentárban mindig van valami "köszönjük a kiváló ötletet a játékosoknak" duma.
  • mikromanus
    #7080
    Megy is a hiszti a fórumokon a cenzúra miatt. Hogy nem lehet majd' totál pucérra vetkőztetni a karaktert karakter generáláskor, meg kutyapózba állítani. Picit felemás érzés ilyet olvasni. Mert persze jobb ha látod mit módosítasz, de azért mégis csak ez így ebben a formában picit pedón hangzott. :)
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2019.06.27. 15:21:17
  • NiceScream
    #7079
    A szamárral alapvetően nincs különösebb gáz, mert fejlődik, szkilleket is kap.
    A lósíp sem vág földhöz..
  • SzirmosSzisza
    #7078
    Lovagolni tuti nem fog tudni, direkt úgy csinálták, hogy csak szamara legyen.

    A lósíp miatt, ha írsz supportnak lehet átrakják másik karira vagy legrosszabb esetben csinálod azt amit mindenki csinál mikor rerollol, törlöd és kéred a supportot, hogy állítsák vissza, csak másik karakterre, nagyon sok ember tudta így átrakni :D

    Amúgy húzzátok fel 58-ra, adnak 500 milliót érte asszem


  • NiceScream
    #7077
    Ugyan már Bíszt! Ugyan nem emlékszem már rá és a screenshotok sincsenek már meg, de szerintem L2-ben Neked is volt csaj karaktered és gondolom nem recskáztál rá.. Egyébként a pénzét mindenki arra költi, amire akarja. Nem attól lesz valaki perverz, hogy BDO-ban a csaj kartinak vesz fehérnaműt vagy nem. Szerintem :p
  • NiceScream
    #7076
    Hát.. nem 100%, hogy lesz lova, hacsak nem csinálnak egy pónit.. fórumokon azzal magyarázzák, hogy a kis termet miatt olyan lenne egy normál lovon, mint a majom a pöcsköszörűn.. Ha a síp működne jobb lenne a helyzet, de így elég szar - mindig visszacsettegni oda, ahol hagytad. Nem gondoltam volna, de üdítő színfolt a többi karakter között.

    Nagyon állat, hogy a szamáron, amit kapott azon hátrafelé is tud ülni, illetve le tud feküdni a hátára és úgy poroszkál :D
  • AnuluWork #7075
    Na horse fluteom nincs hozzá, de érdekes amit írsz. Lova biztos lesz, hacsak nem perveznek tervezték a vele való játékot, de akkor inkább egy szopósszájú korbácsos dominakarit kellett volna, aki nem lovagol, hanem viszi a lovát, sőt veri is. :)

    Rengeteg baromsága van, de tényleg, a tamer óta az első olyan kari ami aranyos, és nem a kötelező vonalvezetést képviseli. :)

    Bár nem tudom mi lesz a férfi párja, de remélem nem egy pedofil agancsos lény. :D
  • NiceScream
    #7074
    Jópofa, de azért van itt egy-két probléma.
    Nem tud lovagolni csak azon a hülye szamáron tud utazni. Ebből következik, hogy a Horse Flute használhatatlan - viszont ha használhatatlan, akkor úgy lenne a fair, ha nem is tudná ez a karakter megvenni illetve a meglévőt felhasználni. Nekem volt egy perm a ládámban, gondoltam akkor ennek pont fasza lesz. Hát nem az...

    Aztán nem látni, hogy a guberáng a kezében van e vagy el van rakva - ez a futás miatt gáz kicsit.
    A szkilljei meg elég karcsúak, bár így nem kell ezerfélét megjegyezni :D :D
  • AnuluWork #7073
    Egész jópofa ez a Shai. Picit szokni kell, hogy ha elől a fegyó, pl. nem tud futni, meg hasonlók, de egész szerethető toon azzal a kiba...tt nagy bumeránggal. :D



  • Carmang
    #7072
    Pizsamát lehet neki venni :D
  • BEAST #7071
    Teljesen egyetértek. Én a mai napig nem hevertem ki a Gyűrűk Ura pipázó, alkoholista gyerekeinek látványát. Az ilyesmit nem szabadna engedni.

    Amúgy kíváncsi lennék, hogy ki hiányolta a játszható Shai fajt/kasztot. Még csak nem is illik bele az eddigi írányvonalba miszerint a női karakterek abszolút prioritást élveznek, mert a saját karaktereikre recskázó embereknek erre van igényük (akiknek ezúton is köszönöm, hogy a fehérneműk vásárlásával finanszírozzák a játékot.)
    Utoljára szerkesztette: BEAST, 2019.06.26. 10:03:06
  • SzirmosSzisza
    #7070
    Alapvetően szerintem Ő se gyerek, ahogy a Tamer se, csak úgy néz ki, bár elvileg NA/EU-ban nem lehet majd fehérneműt venni neki (vagy csak nem mutatja).

    Amúgy az új classok általában 1 costume-mel jönnek ki, szóval valszeg nem lesz nehéz megtalálni :D
  • NiceScream
    #7069
    Ami neked furcsa, az ázsiában nem az - más kultura, más emberek, más szokások..
    Nem a BDO az egyetlen, ahol "gyerek" karakter van (nézd meg az Icarust) és semmi baj nincs vele - ez egy játék baszki!
  • AnuluWork #7068
    Nem tudjátok véletlenül, hogy ez melyik armor lesz a Shaion?



    Egyébként meg minek kellett ez a Shai? Annyira nem illik ide, mint class. Egy gyerek.

    Na meg miért jó a készítőknek, ha gyerekeket ölnek majd meg PvPben, vagy egyáltalán gyerekek halnak meg egy játékban?

    Elgondolkodtam, hogy milyen reklám lesz majd a játéknak, ha valahol így írnak majd a játékról: "Top playerek csapata június óta folyamatosan csak gyerekeket mészárol le egy MMOban" :)

    Viszont a skilljei tetszenek. Ez a "Play Dead" skill meg az SWGből ismerős. Ott a Smuggler tudta. Imádtam. :) A "Come Out, Come Out" pedig azzal a kis lámpával éjjel roppant látványos lesz. :)

    Nincs egyébként a Shairól valahol kicsit több info?

    Meg miért nem adtak ingyen ismét (1 loyalityért) slotot? Nem értem őket. Néha adnak, néha nem. Fene se érti ezt. :D
  • AnuluWork #7067
    A hátadon viszed be az ellenzéki "törpe peteket" a parlamentbe játékba? :)
  • AnuluWork #7066
    Köszi.
  • SzirmosSzisza
    #7065
    GM doboz, villa buff, guild buff, torta, loyalty scroll, draught, perfume of swiftness, pulkya kaja. Meg emelett még adnak extrát a petek, value pack, trading ruha.
  • Maxtreme
    #7064
    Az új akciós pearl shopos petem





    Azért akciózták le szegényt mert nem tud saját lábon közlekedni, de szerintem megérte.
  • AnuluWork #7063
    Már nem lehet trade itemet szekéren és hajón szállítani? :)
  • AnuluWork #7062
    Tudod fejből, hogy melyik mi?
  • SzirmosSzisza
    #7061
    Egy darab, ad 10% combat és life XP-t.