7781
  • Zegi Norbi HUN
    #7341
    HunBrotherhood-ot sokszor láttam már a chat ablakban.
  • Zegi Norbi HUN
    #7340
    Kár hogy nincs valamiféle guild finder a játékhoz. Esetleg tudtok valami jó magyar klánt? :) A mostani külföldi klán megfogyatkozott, kb csak én vagyok online sajnos. Pedig volt heti Vell is, grindelés stb. Az alapító, aki rengeteget segített szintén nincs már fent, eddig csak miatta maradtam.
  • XkotiGamer
    #7339
    Köszönöm szépen :D Ha valami nem stim kérdezni fogok előtte persze mindig utánanézek de ha még mindig kínai akkor zargatlak titeket :D
  • Carmang
    #7338
    Ja, és Cron Stone-t se adj el :)

    Hát akkor majd megpróbálunk válaszolni, ha kérdezel :) Az a baj, lehet hogy ordenáré hosszú választ fogsz kapni :)
    Néha elég összetett dolgok vannak a játékban, nem bonyolultak, csak macerás röviden összefoglalni.
  • XkotiGamer
    #7337
    Azt tudom de mivel nem vagyok perfect angol így kicsit macerás a dolog magyarból pedig nagyon ritka az aki tudja is mit beszél.
    Lásd egy úriember csinált egy sorozatot és még ő maga se tudja mit csinál kérdem én az ilyen ember minek csinál tutorialt :D
  • Carmang
    #7336
    Memory Fragment-et, vagy Artisan Memory-t ha kapsz valami event-ből ne add el, később szükség lesz rájuk. Minden mást eladhatsz a Central Market-en, jó pénzért.
    Amúgy meg 100000 guide van a youtube-on a játékról.
  • XkotiGamer
    #7335
    Köszönöm szépen akkor azt fogom tenni :D !
  • SzirmosSzisza
    #7334
    Elején igazából nem nagyon lehet elrontani. Amit tanácsolni tudok, hogy lépj be egy magyar guildbe akik kezdőket várnak. Van viszonylag aktív FB csoport is (ott hungarian_arrow szokta hirdetni magát).
  • Zegi Norbi HUN
    #7333
    Igen ez már mind megvolt. :) Igazából bugos ez a küldetés, másnak is volt ezzel gondja. Szerencsére annyira nem fontos.
  • AnuluWork #7332
    Ez lett a vége:

  • XkotiGamer
    #7331
    Sziasztok :)
    A mai nap megvettem a játékot és igazából tetszik, hogy kicsit eltér a szokásos mmo játékoktól noha nem vagyok egy hatalmas mmo player nálam inkább eddig az fps az ami dominált.
    Tudnátok pár hasznos tanácsot adni ? Mit hogyan érdemes esetleg csinálnom mire figyeljek oda :D
    Jelenleg egy Wizard karakterem van 20-as szinten.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Carmang
    #7330
    Korrekt!
  • AnuluWork #7329
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Egy Guardian, ultra settingsen, 4k :)

  • Eikichi
    #7328
    Teszünk egy próbát akkor, köszönöm. :)
  • SzirmosSzisza
    #7327
    Még én se frissítettem és fut rajta, szóval nem lesz baj. Bár lehet valamelyik update eltör majd mindent.
  • Eikichi
    #7326
    Sziasztok!

    Próbára tenném a játékot, főleg most, hogy ilyen jó áron van. Viszont a minimum rendszerkövetelményeknél win10-et írnak a honlapjukon, más webes felületeken meg azt írják jó a win7 is alapnak. Ebben kéne egy kis segítség, hogy akkor most, hogy is van ez? Ahhoz, hogy win10-re váltsak, előtte még lelki erőt kell vennem magamon. :)
  • Carmang
    #7325
    A küldi leírás írja, hogy mit csinálj :)
    Nem tudom pontosan melyik fázisnál jársz ott, de ugye elloptad az elegánsan kinéző óriástól a dobozt. Aztán beszélni kell a szellemkével, az elirányít először asszem Deve-hez, aki nem tudja kinyitni, mert varázslattal védett. Aztán el kell menni a csontvázas területre, ott a csaj kinyitja neked némi csontváz ölésért cserébe.
    Vagy valami ilyesmi.
  • Zegi Norbi HUN
    #7324
    A Seal of the Black Sun küldetés után mit kellene csinálni a cursed chest-tel? :)
    Az előző karakteren valamiért kinyitotta a játék és kaptam belőle egy nap alakú tárgyat, de mondjuk ahhoz sem írta mi lenne a teendő vele így eldobtam.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2020.01.27. 20:22:58
  • mikromanus
    #7323
    Ez a guardian elég troll/seggfej kaszt kezdetben. Az alaptámadásai kb: "lerúgom az ellent a francba". Trollvért mentem farmolni szintezés közben. belegondolva elég tahó: bemegy, lerúgja a földre a első trollt a tábor közepén, majd rátérdel a mellkasára és kiszívja a vért a fecskedővel a még vonagló holttestből. Átgondolva a helyzetet elég kegyetlen. Szerencsétlen társai csak megdöbbenve nézik a brutalitást... egész amíg le nem rúgod őket is.
  • Carmang
    #7322
    Rakj pénzt a Marketbe, az is egy raktár tulajdonképpen. Abból a pénzből tudod majd megvenni a cuccot.
  • stalker001
    #7321
    Sziasztok.
    Én még nagyon új vagyok, valaki leírná nekem hogy az miért van hogy vennék valamit úgy hogy 100 millióm van, és a 40.000-res kardot nem tudom megvenni? :D
  • SzirmosSzisza
    #7320
    Pont megtalált egy negatív karmás, szépen leestünk mindketten :D
  • AnuluWork #7319
    Köszi! Ezt az egyet nem próbáltam ki. Ráadtam a Lemoriát. Az se rossz, bár nem ennyire cool, mint a Grunil. :) (Szerintem.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem direkt lett Scarlett Johanssonos, így alakult. :)
  • SzirmosSzisza
    #7318
  • Zegi Norbi HUN
    #7317
    Ez a grunil szett. Egész jól néz ki szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2020.01.24. 06:23:53
  • AnuluWork #7316
    Erre az armorra gondolok (ha ez armor egyáltalán):
  • AnuluWork #7315
    Guardiannél a chargen képernyőn melyik ingame az az utolsó armor ami nem pearles - legalábbis nincs p betű?
  • Hexex86 #7314
    Köszi szépen!
  • mikromanus
    #7313
    A hajótól függ hogy tudod az ágyúkat kezelni. A "normál" hajók (Tier 1. Epheria sailboat, Epheria frigate) ágyúi úgy kezelhetőek ha valamelyik játékos odaáll elé és belép az "ágyú menübe". Az improved, vagy fejlettebb hajók kezelhetnek már matrózokat és az ágyút menet közben a kormányállásból is kezelheted. Elvileg a jobb egérgomb-bal egérgomb kombókkal lehet használni.
  • Hexex86 #7312
    Üdv! Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy hajóm amin vannak ágyúk is. Van egy matrózom is. Valahogy tud lőni is az ágyúval vagy azt nekem kell vagy egy másik játékosnak?
  • AnuluWork #7311
    Jaja. Van itt Machetétől sokmindenkiig minden. :)
  • Carmang
    #7310
    Faja. Látom némelyik arcába alaposan belenyúltál. Én csak kiválasztom az egyik alap arcot, meg hajat, átvariálom a csúszkákkal a hosszukat, meg színt adok, oszt annyi.
  • AnuluWork #7309
    Csak úgy, pár altról:


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.01.18. 17:53:36
  • AnuluWork #7308
    Változtattak valamit a farmingnál? Mintha kevesebb termés jönne be, nem?
  • Zegi Norbi HUN
    #7307
    Elég látványos skill felhozatal, ismét. :) Viszont olyan lassúnak tűnik, nem olyan mobilis mint egy Dark Knight. Utóbbi pont ezért is tetszik nagyon. Amúgy a Guardian-t is lenerfelik majd egy idő után?
  • SzirmosSzisza
    #7306
  • Zegi Norbi HUN
    #7305
    Akkor azt hiszem rossz RNG-t kaptam eddig. :) Próbálkozom tovább. :)
  • SzirmosSzisza
    #7304
    Nekem horgászatból esett eddig mindegyikből.
  • Zegi Norbi HUN
    #7303
    A mostani eseménynél hogy kell megszerezni a faágat meg a kannát? Hógolyó eddig esett szörnyek aprításából, de az előbbi kettő még nem. :/
    Newbie vagyok még. :)
  • AnuluWork #7302
    Érdekes visszaszokni a régihez. Nem hiányzik a kerispear, csak furcsa, hogy nincs.