7781
  • SzirmosSzisza
    #7381
    Őőő fura, egy ilyen ablaknak kéne feljönnie. Nem lehet, hogy kell valami quest hozzá? Vagy üres az inventory vagy nem tudom?
  • Pingyóka
    #7380
    már legalább 20 alkalommal leraktam-felvettem,különböző helyeken
  • AnuluWork #7379
    Vedd fel, rakd le újra! Mármint a kerítést.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.03.03. 20:25:44
  • Pingyóka
    #7378
    Sziasztok, A Harvesting wheat küldetésbe akadtam el. Lerakom a Fence-t,és hiába van nálam többféle seed is (a küldetéses is) amikor belépek R-el a kertbe nem tudok lerakni seed-et csak a kamera forgatás döntés van meg.Fel vagyok szerelkezve Hoe-val és pickaxeval is,de nincs változás.
    Utoljára szerkesztette: Pingyóka, 2020.03.03. 19:32:43
  • AnuluWork #7377
    Az új attendance rewardok! Egész jók.
  • Carmang
    #7376
    Nincs semmilyen korlátozás az alapjátékban (starter pack), inkább a többi ad extra dolgokat. Nézd meg itt:
    https://www.blackdesertonline.com/buynow

    Az akciónak viszont vége.
  • SzirmosSzisza
    #7375
    Most megkapod a teljes játékot, nincs semmi limit.
  • Gorgot666
    #7374
    Ha lehet még 1 kérdésem.Mit takar az alap játék,milyen korlátozások vannak és gondolom itt nincs idő limit mint a trial verzioba.ugy emlékszem 7 nap volt
  • Gorgot666
    #7373
    Köszi a választ.Most néztem hogy a hivatalos honlaprol is le lehet tölteni.Megprobálom ott is hátha
  • mikromanus
    #7372
    A loader/kezdő kliens felület alapértelmezetten indításkor lezárul. Ettől még a BDO el szokott indulni. Steameset nem ismerem. Esetleg add hozzá a víruskeresődben a BDO telepítési mappáját kivételként! Némelyik játék induláskor a karanténba kerül, vagy blokkolja az Avast/víruskereső.

  • Gorgot666
    #7371
    Sziasztok.Ma megnéztem a stem fiókomat és megkaptam a bdo.Letöltötem minden oké de mikor rákatintok a playre kidob.Játékfájlok épségének elenörzése is megvolt de semmi.Esetleg valakinek valami ötlete?2már ujra telepitetem a játékot.
  • Ironman2
    #7370
    Ja,én is így jártam,de most választottam másik email címet,és azt elfogadta.
  • SzirmosSzisza
    #7369
    Tötlsd le a honlapról, Steamen sajnos külön akkount van.
  • shaba23 #7368
    Sziasztok.
    Anno regeltem a játékba, csak kimaradt. Most beszereztem steam-en, telepítettem, de ahogy indítanám, csak regisztráció van, belépés nincs, így viszont foglalt az email cím..
  • Ironman2
    #7367
    Kinlódok a névválasztással a karakterszerkesztőben,már minden eszembe jutott,de úgylátszik másnak is,mert mindegyik foglalt volt,még a legobszcénabbak is.DDDD
  • SzirmosSzisza
    #7366
    EU-n belül 15 percenként tudsz váltani a csatornák között (bár asszem már ezeket hívják szervernek).
  • savior666
    #7365
    Bármikor átmehetsz egyik szerverről a másikra, ha jól emlékszem.
  • Timakrisz
    #7364
    Sziasztok, ha most kezdenék játszani, van olyan, hogy "ajánlott szerver" ahol lehetőleg van jelentősebb magyar közeg?
  • Carmang
    #7363
    Steam-en az alapjáték márc. 2-ig ingyen beszerezhető!

    Szerk.: nem csak Steam-en, a hivatalos oldalon is ingyenes a Starter Pack. A többin pedig jelentős kedvezmény van.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2020.02.27. 18:07:09
  • Carmang
    #7362
    Szerintem wolrd Boss-ra Ranger, vagy a Wizard a jó, duo grunillal. Ez amúgy grindeléshez is elég neked egyelőre. Arra viszont nagyon jó a Musa, ha nem a legjobb.
  • toty1ka
    #7361
    Nahát, egy aktív magyar fórum. Akkor ezt most elkezdem követni... Meg bombázni a jobbnál jobb kérdéseket.
    Hamarosan meglépem az 56-ot (Musa), milyen settet javasoltok grindeléshez? Illetve melyik set lenne a legjobb, hogy elkezdhessek world boss fightokra járkálni? Most egy +6-os Heve set van rajtam, nem valami bicós. Pénzem kb. 400 millió ezüst, szóval nem gond ha a beugró itemekből 1-2-t meg kell vegyek Buildeket már találtam neten a BDOFoundryn, meg a BiS itemek listáját, de az elég messze van még, még az 1 db is :D
    Utoljára szerkesztette: toty1ka, 2020.02.26. 16:12:04
  • AnuluWork #7360
    Köszi
  • SzirmosSzisza
    #7359
    Aha, jobb felső sarokban a 2 gomb közül az egyik az (másik a menüt rakja jobb/bal oldalra).
  • AnuluWork #7358
    Köszi. Jól eldugtak mindent.

    Vissza lehet a régi menüt állítani?
  • SzirmosSzisza
    #7357
    Jobb felső sarokban van 2 gomb a tetején a menünek. Illetve a kikapcsoló gomb a karakter váltás. Nekem a nemrég használt cuccok miatt jobban tetszik, de az escape - escape nehezebb vele sajna.
  • AnuluWork #7356
    Én phasz rányotam az új menüre, hogy meg akarom nézni, és most:
    1. nem tudom visszaállítani a régit
    2. nem tudom hol van az opció amivel karaktert lehet váltani

    Halál szar és kusza lett, van mód a cserére?
  • Carmang
    #7355
    Ja, csak aztán itasd a goblinokat ész nélkül, nehogy kifáradjanak :)
  • AnuluWork #7354
    Köszi.
  • SzirmosSzisza
    #7353
    Elvileg kövi patchben berakják az NPC-t is meg stackelni is fog a régiekkel.
  • AnuluWork #7352
    Képesek voltak a golden seal of panto részt is elqurni? Nem lehet beváltani? A régieket nem számolja, ha maradt, semmire se jó, max. 100k darabáron eladod. Ez mekkora baromság, főleg úgy, hogy 9 maradt ... :D
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.02.23. 13:40:28
  • SzirmosSzisza
    #7351
    Elvileg számít, gyakorlatilag a goblin annyival gyorsabb, hogy megéri mindenhova őket rakni.
  • Carmang
    #7350
    Nálam teljesen változó, hogy mikor, hányszor dob ki.

    Más:
    Számít, hogy a jómunkásnpc-nek mekkora a szerencséje, ha node-on dolgozik? Van erről konkrét tapasztalat, hogy egy ember több trace-t szed össze a luck miatt, mint pl egy óriás? (azt most hagyjuk, hogy az ember gyorsabb, és emiatt eleve többet szed össze)
  • mikromanus
    #7349
    Nem igazán volt DC. Ma egyszer, de elég sok órát voltam afk alchemy craftban, meg tray-ra küldve, vagy alt-tabolva. Egy az kb semmiség.
    A profilban mutatja az össz időt. Ha van napi idő, akkor esetleg a karakterváltó/channel váltó felületen logolja a karaktereknél játékból (Esc-disconnect). Vagy nincs ilyen...
  • AnuluWork #7348
    Igen, DC is van elég ..., de vagy DC, vagy kivág 15 perc után.

    A napi játékban töltött időt nem tudjátok, hogy most hol írja ki? Mindig variálják, de csak az összidőt találom, a napit nem.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.02.22. 16:52:03
  • SzirmosSzisza
    #7347
    Crashelni nem, de dc gyakrabban van.De más is panaszkodik, szal tudja a fene.
  • AnuluWork #7346
    Nektek is sokat crashel afk közben a patch óta?
  • Zegi Norbi HUN
    #7345
    Hát igen, valóban van a játékban is, csak 4 kategória szerint sorolja be őket és ennyi. Sajnos nincs lehetőség a keresésre, szóval végig kell tekerned az összesen. :)
  • Zegi Norbi HUN
    #7344
    Ok, köszi nektek. :)
  • Carmang
    #7343
    Ha lenyomod a G betűt, és nem vagy guild-ben, akkor a guild kereső jön fel (elvileg).
  • SzirmosSzisza
    #7342
    Hungarian_Arrow ha nagyon kezdő vagy, BlackSheepGang, ha annyira nem. Bár mindkettő guild segítőkész.