2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • molnibalage83
    #2678
    A javítás az hogyan működik? Van reapir boxom-om, de azt írja, hogy semmi nincs, ami salvag-elhető lenne. Fegyverekből/tárgyakból lehet kinyeri alktarészt?

    Artifact-et a játék elején találtam a demo quest és egyet még a közelben. Azóta nem világított kéken a vacak. Most én vagyok béna, vagy ennyire nincs sehol? Csak az anomáliák körül kéne keresni?
  • molnibalage83
    #2677
    Ja, hogy nem az alap helyszínen. Okas. Köszi.
  • mcmoha
    #2676
    A Garbage pályán van egy olyan zöldes bódé ami máshol is akad bőven. Ezt nyitja.
  • molnibalage83
    #2675
    Wolf kulcsa mit nyit? A wagon alatt vasúti kocsit ért? A térkép nem jelöl semmit, manuálisan meg nem találtam meg a helyét eddig...
  • molnibalage83
    #2674
    Jó ez, jó ez, csak gyakran fagyogat. Lementem az alagút alján levő valamibe és ott is fagyott. Néha mikor töltöget (?) akkor vannak mikroszaggatások és akkor omlik össze nálam a gamma.
  • levy668
    #2673
    Hű, nagyon szép a játék, és nagyon stabil.Még 1 kifagyásom sem volt.
    1 hatalmas problémám van, ez rohadt nehéz lett(stalker nehézség).Az ai úgy ossza a fejeseket középtávról ,hogy csak na. A toronyból az őr agrophom-nál kb 100 méterről a fejemhez vágott egy gránátot :) Fogy a lőszerem mint állat, és egyszerűen megakadtam ennél a küldinél (el kell lopni a katonai dokumentumokat.) És be vagyok szorulva a garbage-cordon-agrophom pályákra, mert ugye nem enged tovább. Mostanában sokat játszom escape from tarkovval, de az egy óvodás lövöldének tűnik időnként nehézségben ehhez képest.
  • ntex
    #2672
    Az alapjátékot ne nagyon vedd itt alapul, sok dolog tök máshol, máshogy van mint a Shadow of Chernobyl-ban, kb mintha teljesen más sztorit játszanál. Nem akarok semmit spoilerezni, majd meglátod :)
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.12.25. 20:48:24
  • molnibalage83
    #2671
    Rgr. Az alapjátékkal jó messzire jutottam. Wolf ott totál máshol volt, egy gerincen...
  • ntex
    #2670
    Hűha :) Ha már itt elakadsz mi lesz később :D Amúgy tényleg nem túl egyértelmű hogy föld alatt kell keresni az ipsét, mindenesetre ott van a lejárat a föld alá pont amerre nézel.
  • Pherry
    #2669
    Wolf nem a fánál van, hanem a föld alatt, egy bunkerben. Ott van a lejárat pár méterre... Legalábbis az előző verzióban ott volt...
  • molnibalage83
    #2668
    Sárga karakter ikon, nincs ott semmi és a kék kör ráadásul meg a pályák határon szokott lenni. WTF?

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.12.25. 20:09:35
  • ntex
    #2667
    Ha DX10-ben játszol próbálj módot váltani (DX9 vagy DX11), ha jól emlékszem a régebbi változatnál is volt ilyen probléma h DX10-ben crashelt random. Milyen fánál kéne valakinek lennie? :D
  • molnibalage83
    #2666
    Hát, nekem ez eddig űberfaszán bugos. :(
    Wolf küldijét nem lehet megcsinálni, mert a sága marker helyén a fánál nincs senki, meg távolságot sem jelez ki hozzá.
    Két CTD is volt már...
  • mcmoha
    #2665
    Alapból "O" hozza elo.
  • molnibalage83
    #2664
    A detektort nem tudom elővenni, a taskbar vagy mi jön le. Akkor át kell állítani a controls-t?
  • molnibalage83
    #2663
    Második betöltésre jó volt, csak 10 sec után CTD, ahogy lementem a traderhez. Húha, nem bíztató kezdet... :(
  • mcmoha
    #2662
    Nekem is volt ilyen. Kiváncsiságból átállítottam DX10-re aztán vissza statikusra (az ősi laptopomon csak így fut) és megszünt a jelenség. Gőzöm sincs mitől javult meg.
  • ntex
    #2661
    Felraktam kipróbálni, nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Annyi hogy DX11 módban nekem elég sötétnek tűnik a játék, valszeg az r2_lumscale parancsokkal kéne belőni a normálisabb fényviszonyokat. DX10-ben nem tapasztaltam semmilyen anomáliát, sokkal jobban fut a játék az előző verzióhoz képest, jóformán fixen tartja a 60 fps-t.
  • molnibalage83
    #2660
    Nálam a fényeknél valami baj van és látom a karakterek arcát valahogy halványan rávetítve az egész képernyőre, ha közel vagyok fényforráshoz.

    Ötletek, hogy miért és mit kezdjek vele?
  • grebber
    #2659
    Nem akarok én már tanulni semmit...azok az idők elmúltak és ugye akkor is csak azért mert muszáj volt.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.12.25. 11:36:56
  • mcmoha
    #2658
    Sokat bővült.
  • molnibalage83
    #2657
    OFF

    Szerintem ennyi idő alatt simán felszedhettél volna alapszintű angolt... Megéri. Nem kicsit..
    ON
  • grebber
    #2656
    Alapból nem magyar így mindig mell magyarítani vagy legalább hozzá igazítani. Mindegy ha már eddig nem toltam kivárom, hogy legyen ehhez aztán már nem érdekel. SOHA NEM lesz ez hibamentes úgysem :)
  • molnibalage83
    #2655
    A Stalker angolja nem túl bonyás. Az előző változat full magyar volt. Ez mitől változott meg most? Annyival bővült a játék?
  • ntex
    #2654
    Tölthető a végleges 1.4005-ös verzió, linkek a banner alatt frissítve. Semmi egyéb nem kell, új játékot muszáj kezdeni hogy minden normálisan működjön. Boldog karácsonyt :D
  • grebber
    #2653
    A torrent világában meh

    Aztán lehet várni megint a magyarításra. Remélem ,hogy most már el lehet majd azzal kezdeni játszani végre
  • mcmoha
    #2652
    Moddb-n. Úgy néz ki még eltart egy darabig.
  • molnibalage83
    #2651
    A MOD DB-n keressem majd vagy a saját oldalukon?
  • mcmoha
    #2650
    Most töltik felfele.
  • molnibalage83
    #2649
    Akkor most kijött az új? Az lenne az igazán durva karácsonyi ajándék. :)
  • mcmoha
    #2648
  • mcmoha
    #2647
  • mcmoha
    #2646
  • ntex
    #2645
    Innen látom hogy rosszul van telepítve a patch. A Lost Alpha mappán belül van egy Lost Alpha mappa. A tartalmát fogd meg és másold egy mappa szinttel feljebb. Vagy telepítsd újra és figyelj hogy telepítésnél mit adsz meg.
  • molnibalage83
    #2644
    El sem indul.... :(
  • molnibalage83
    #2643
    Csak fura, hogy nem találha meg magát a játékot és a readme sem ír erről egy hangot sem.
  • grebber
    #2642
    Patch...felülírós mint mindig..
  • molnibalage83
    #2641
    Az 1.40002-őt hova kell feltenni? Külön könyvtárba a torrentes core-hoz képest? Vagy felülírni kell?
  • kisbaba1
    #2640
    lost alpha-ból egy priboi story 2 sztem nem egy rossz ötlet... nagy pályák sok lehetőséggel..
  • ntex
    #2639
    http://www.dezowave.com/1.4005_changelog.txt