159
  • okosan gyerekek
    #39
    hagyjad már magad! pont tegnap olvasgattam az ASUS Taichi-vel kapcsolatos véleményeket, 50 emberből egy sem bírt ötlettel előhuzakodni, hogy vajon mire a kurva anyámra való egy ultrabook kijelző-paneljének a hátára szerelt, a boritáson lévő másik. Tábla PC lesz belőle anélkül, hogy a szétszedegetés és összerakosgatás és az ezzel járó kopás kompromisszumaival kellene számolni.

    50 ember nem bírt egy ötletet sem, csak annyit óbégatott az összes, hogy mekkora parasztvakítás az egész. PH, azért vagy gondolom te is ilyen kurva értelmes, mert te is azon a fórumon éled az életed, igaz, idióta?
  • csimmasz
    #38
    Lehetnek kérdéseid meg kétségeid, de akkor is egy halálhírnél nem ez a módja, még egy rohadt gazember bűnöző temetésekor mondanak semmi rosszat, mert aki inteligens az tudja, halottról jót vagy semmit.
    Ez neked is ki fog járni amikor majd rád dobálják a földet.
  • Artyy
    #37
    Élő példája, hogy a tudatlanság szüli az összeesküvés elméleteket. Kérdéseket teszel fel, mert nem vagy képben aztán saját magad próbálsz válaszolni rájuk igen szamár módon, de ne aggódj nem vagy egyedül. Sok hülye van ettől olyan kapósak az összeesküvés elméletek. Megvan mindenre a válasz, de nem a hozzá nem értő embereknél kell keresni.
  • WoodrowWilson
    #36
    "én csak olyan kérdéseket tettem fel"

    HAHA, tisztára mint Cartman, a South Park konteós részében. Te csak kérdéseket teszel fel, ja. Az Internet korában holdraszállást tagadni igen nagy korlátoltságra vall. Nincs olyan konteós "kérdés"/idióta támadás, ami ne lenne százszor megcáfolva, szétcincálva.
  • Venom T
    #35
    Olyan kérdéseket tettél fel, mit már ezer és egyszer megválaszoltunk itt a hozzád hasonló idiótáknak, és nézd el nekünk, hogy nincs energiánk a többi x-ezer idiótára.

    Választ akarsz a kérdéseidre, azt nem egy memoárnál kéne.
    A bunkó paraszt stílusodból eredően, ami egy olyan ember halálhírét bagatellizálja el, akinek te a nyomába se fogsz érni soha, nézd el nekem, ha irántad a legkisebb tiszteletet se érzek.!

    A válaszokat a kérdésedre meg a Google rejti!
    Van esély rá, hogy a továbbiakban mellőzöd az ostobaságaidat, és nem fárasztasz minket a "színvonalas" benyögéseiddel?
  • Cef
    #34
    Idejössz, elkezdesz n+1-szer megcáfolt hoax-os baromságokkal jönni és nekiállsz legutolsó bunkó hangnemben pocskondiázni valakit aki éppen meghalt. Kérlek, ne gyere itt az értelmes beszélgetéssel.
  • GazCamp3r
    #33
    ezt rosszul látod... a moderátorok akkor működnek itt, hogyha valamelyik haverjuk szól, h őt sértegette valaki :-/

    amúgy Venom T, a te írásodról süt le, hogy elvakult fanatikus barom vagy... én csak olyan kérdéseket tettem fel, ami egy átlag ember fejében megfordulhat
    (átlag ember =/= te )
  • csimmasz
    #32
    Ja, oda is járok csak oda az IT hirek meg a komoly segítséget adó forum miatt.
    Ez inkább lenne kötetlenebb és szórakoztatóbb de sajna a moiderátorok csak akkor működnek ha olyant kell moderálni aki az oldal ellen emel kifogást!
  • errorista
    #31
    már megint egy flémgeneráló cikk -.-

    zuhan a sg színvonala
  • Venom T
    #30
    Na, akkor mehetsz oda!
    Ha nem vetted volna észre okostojás, az egész flame-t te kezdted az ostoba, tiszteletlen nullaiq-s szövegeléseddel!

    Szóval a színvonal máris emelkedne, ha te és Tau kéz a kézben átmennétek a Ph-ra, és kivernétek egymásnak.
  • csimmasz
    #29
    Sajna igazad van, pedig szívesen olvasom mások véleményét kultórált formában, még Tau mesterrte és az ő világnézetére is hajlandó voltam időt áldozni az egyik fórumban.

    Amúgy meg valóban nagy dolgokat vitt véghez de nem azért mert annó arról a létráról lépett egyet, hanem azt az utat végik kellett küzdenie amíg odaértek.
    R.I.P
  • Shiloh
    #28
    Mert rohadt drága.
  • Venom T
    #27


  • GazCamp3r
    #26
    Köszöntelek az SG-n...

    ha értelmes beszélgetést akarsz, akkor irány a PH...
  • Crane
    #25
    Elnézést a kanyarért:

    Egyszer becsöngetett hozzám egy fószer. Kezében egy PC-s alaplappal. Azt mondta nekem:
    - Fontos üzenetet hozott. Nézzem meg ezt a tárgyat, és higgyem el, hogy az ember ilyet nem tud csinálni. Ez idegen, földönkívüli technológia...
    Itt félbeszakítottam ködös tekintetű prédikációját, majd közöltem, hogy olyan melóhelyen dolgozom, ahol ilyeneket készítünk. Mivel én nem vagyok földönkívüli, megnyugodhat, hogy DE! tudunk ilyet csinálni. És azzal a rá*asztam az ajtót.
  • csimmasz
    #24
    Szerintem a mi hibánk az egész!
    Mostamra az egykor kellemes SG fórum az ostoba kisgyerekek játszótere lett, olyan a szinvonal amit messze el kellene kerülni, de nem it még itt várjuk hogy a szinvonal emelkedjen.
    Sok évvel ezelőtt a kommenteken jókat röhögtem, rengeteg poénos beszólás ércelődés ugratás.
    Ma a szinvonal a Konteo, az anyázás, személyeskedés és az ilyen gyökér beszólások egy halálhír kapcsán!.
  • Cef
    #23
    Nagy ember volt, akit valószínűleg emberemlékezetig emlegetni fognak.

    R.I.P.
  • Venom T
    #22
    Azért mert E.T. hazatalált...
    Húzz már a retkesbe!
  • GazCamp3r
    #21
    a sok kurvaokos ember azt magyarázza meg légyszives, hogy azóta miért szarják telibe a holdat? Miért nem akar oda senki felmenni?

    (és kíméljetek meg attól, hogy azért, mert a Transformers bárka ott van a sötét oldalán -_- )
  • syn7h37ic
    #20
    Mi meg az olyanoktól mint te.
  • Venom T
    #19
    Mi meg mér tőled!


  • Crane
    #18
    A legnagyobbat lépte az Emberiség történelmében. R.I.P.
  • Tau Tang Wou
    #17
    Én meg az ilyen képmutató szövegektől vagyok rosszul...
  • Venom T
    #16
    Ezek ilyen spamemberek.
    Valahol látták az egyik idióta konteós videót természetesen a youtube-on.
    Aztán, mivel szart se értenek hozzá, és lusták utánajárni, be is kajálják tövig.
    Meg igazából sokkal érdekesebb az a misztérium miszerint, a világ elől eltitkolva kéz a kézben bázisokat építünk E.T.-vel a holdon, meg a Marson is.
    Bárányfelhők úszkálnak, hatalmas strandok vannak, stb.

    A világ technikai színvonala meg azért emelkedik ilyen gyorsan, mert kezünkben van már az alien technológia...

    És mivel ez nagyon jól hangzik, egyesek üres életükből és küldetéstudatuktól eredeztethetően, késztetést éreznek arra, hogy az emberek szemét felnyissák, mert úgy érzik megtalálták az élet értelmét.

    Ostoba barmok.
  • blessyou
    #15
    Nyugodjék békében! :(

    Szeretném megkérni a moderátorokat, hogy a GazCamp3r nevű felhasználót bannolják. Ez a fajta gusztustalan viselkedés egy halálhír kapcsán szerintem elfogadhatatlan.
  • csimmasz
    #14
    Szerintem multkor látta azt a "Dokumentum" filmet ahol a nácik holdbázisokat építettek a holdon és ezért gondolja, hogy annó az amerikaiak nem voltak.
    Én kíváncsi lennék hányan vállalták volna be azt amit Amstrongék tettek, számolva a majdnem biztos halállal is.
  • syn7h37ic
    #13
    Hogy te milyen barom konteóhívő is vagy! Takarodj vissza a Barbi babádhoz, és azzal szórakozz. Mi van, kimenőt kaptál az intézetből, vagy besurrantál titokban a diri gépéhez?
  • csimmasz
    #12
    Te valószínüleg nem élél a kommunizmusban de legalábbis olyat nem láttál ami a USSSR ben volt annó!
    Ha akkopr az amcsik nem lépnek a holdra lehet most Oroszul beszélne a föld fele egy elnyomó terror rezsim vezetése által ahol anyi szabadságod sem lenne, hogy le menj Kecskemétre engedély nélkül!
  • syn7h37ic
    #11
    Tirpák, ostoba és korlátolt vagy. De csak neked, hogy elgondolkodj...
    Ha nem lett volna űrverseny, olyan egyszerű általános használati eszközök sem lettek volna, mint pl. tépőzár, teflonos edények, UV szűrős napszemüveg....stb stb...
    Neil Armstrong egy hős volt, sőt, talán az űrkorszak egyik legnagyobb alakja.
    Több tiszteletet egy olyannak, akinek egy apró sejtje is többet ér, mint te!
  • Venom T
    #10


    Na itt egy Aranyi Laciféle agyalágyult megint. Húzzatok már vissza anyátokba, mi a frászért kell egy halálhírnél is az ostobaságaitokat szétkürtölni a világnak.

  • GazCamp3r
    #9
    igen, mindkettőtöknek kenyeret adott a szájába, és kurvasokat tett értetek...

    az, hogy nagy eséllyel kamu az egész holdraszálós téma, az persze senkinek nem jut eszébe...

    meg az sem, hogy a fejlesztéseket, és technikai dolgokat nem ő találta fel, hanem az a több ezer ember, aki a NASA-nál dolgozott...

    hirtelen midnenki űrszakértő, és Armstrong mániás lett...

    sok hülyefasz úristen
  • okosan gyerekek
    #8
    ha ő egy memoritert nem érdemel meg, akkor a te még egy keresztfát is csak alig, amire a neved írják. (nem a gyalázás miatt, az alávaló megjegyzés miatt, csak azért, mert ha az ő jelentősége figyelmen kívül hagyANDÓ, akkor te mi az apád kotonszökevénye vagy, te kis köcsög?)
  • Venom T
    #7
    Egyes emberek kib@szott szánalmasak tudnak lenni.
    Mintha egy lapon lehetne említeni Neil Armstrong-ot, és téged.
    Többet tett az emberiségért mint te egész jelentéktelen életed során fogsz!

    R.I.P.
  • Shiloh
    #6
    Szóval azt vonod kétségbe hogy az űrverseny olyan techológiai fejlesztéseket hozott amik a nagyvilágra is kihatottak?
  • booa
    #5
    Ha ekkora baromságokat írsz ,akkor te mondj egyet.
    RIP.
  • semmikozod
    #4
    Én nem sajnálkozok. Hosszú, teljes életet élt, egy igazi hőse az emberiségnek. A neve évszázadokig fennmarad. Ki akarhat ennél többet?

    GazCamp3r: teflon? Most te jössz.
  • GazCamp3r
    #3
    én is borzasztóan sajnálom... :(

    nagyon nagy tett volt, amit véghez vitt, sokkal jobb az élet itt a földön, amióta ő rálépett a holdra...

    ha nem tette volna, akkor most valszeg teljesen másként alakulnának a dolgok, és lehet, h Magyarország sem lenne ekkora nagy király a földön...


    Kurva nagy lépés volt az emberiségnek, rohadt sok előnyünk származott belőle...

    valaki esetleg mondana egyet?
  • Gater
    #2
    Az élete és tettei öröké együtt fognak élni az emberiséggel.
  • Shiloh
    #1
    Nagyon sajnálom hogy elment. Nagy veszteség az emberiségnek.