270
Castlevania: Lords of Shadow 2


  • Myselor
    #150
    hát passzolom:) sajnos így nemtudok vele mit kezdeni.kár érte mert biztos jó game,de am neked megvan boxra nem?:)kölcsön adhatnád
  • DarkSector
    #149
    Létezik hogy csak 10gb a játék????
  • DarkSector
    #148
    Egérlagg/fps lagg nem feltétlen a config hibája...lehet a játéké, szóval nem hiszem hogy feltétlen mindenképpen csak 1 sor kod átirása és ennyi.
  • Myselor
    #147
    nemtudom,bár elég szar hogy nem lehet belekutatni a fájlokba nekem kellene egy kisebb felbontás.de nincs.viszont havernál is ilyen neki pedig jó gépe van
  • DarkSector
    #146
    "Additional:"

    System Requirements

    Minimum:

    OS:Windows XP – Service Pack 3
    Processor:2.4Ghz Intel Core 2 Duo
    Memory:1 GB RAM
    Graphicsirect X9 compatible video card 512Mb Ram
    DirectXŸ:9.0
    Hard Drive:15 GB HD space
    Other Requirements:Broadband Internet connection
    Additional:Keyboard or Xinput compatible Joypad for control

    Recommended:

    OS:Windows 7 or higher
    Processor:Quad Core CPU
    Memory:2 GB RAM
    Graphicsirect X11 compatible video card with 1024Mb Ram
    DirectXŸ:11
    Hard Drive:15 GB HD space
    Other Requirements:Broadband Internet connection
    Additional:Keyboard or Xinput compatible Joypad for control
  • DarkSector
    #145
    Na ez jó kérdés, én kontrollereztem demo-t, lehet nekem azé nem jött elő. :D
  • Shep
    #144
    Kontrollerel is olyan?
  • DarkSector
    #143
    Most hogy mondjátok, lehet télleg ilyen, mondjuk én 5-6 percet próbáltam a demo-t, majd meglesem a fullba.
  • csgj
    #142
    #128 Bizony a demóban is ugyanez volt...
  • krisztajo
    #141
    Nem azt mondtam, hogy nekem van ilyen gondom.
    Én még csak most készülök felrakni és neki kezdeni, csak engem ezzel riogattak.
    Azért kérdeztem konkrétan a kontroller márkáját is leírva (Logitech Dual Action Gamepad) hogy esetleg ezzel játszott-e már valaki vele.
    Arról fogalmam sincs, hogy x360 kompatibilis-e, de úgy tudom, a jobbak közé tartozik.
    Elsőre csak azt szeretném tudni, hogy egyáltalán működik-e vele a játék vagy sem, ha ebben tudtok segíteni?
  • DarkSector
    #140
    Lehet FPS miatt nem?
  • Myselor
    #139
    sajnos pedig tiszta laggos az irányítás elkezdesz harcolni és már rég nem nyomtál semmit de ő még üt,vagy ugrik,leeht hogy nem mmidnenkinél van így,de nállam pl tuti meg még sok embernél.én ezért nem tudok vele játszani sajnos.
  • DarkSector
    #138
    Persze nem is akartalak rábeszélni csak mondtam, hogy ez van, lehet választani mindenkinek. :)
  • grebber
    #137
    Nekem a PC az PC közelébe nem fogok soha engedni gamepadot! Egyetlen egyszer tettem az is azért volt mert a Resi 4 alapból nem támogatta az egeret így gamepaddal toltam végig!

    És hiába van ps3,xbox 360-an meg ott gamepadokkal játszok, pc-n eszembe se jut.Tök jól működik minden bill+egérrel.
  • DarkSector
    #136
    "hogy billentyűzettel egyszerűen játszhatatlan illetve az egeret fel sem ismeri."

    kellene hardver adatok, milyen egér, milyen billentyüzet, mert amikor egy pc nem kezel bill+egeret egy játékban az már kezd necces lenni, nem a játék a hibás, hanem a rendszered, beállításaid.

    Kontroller-nél ha nem veszel valami normális, X360 kompatibillis-t, akkor csak a baszakodás lesz.

    Inkább X360ce, de van az xinput is, azt is sokan használják, de ez nagyon körülményes dolog, és nem lesz tőle 100%-osan jó.
  • DarkSector
    #135
    Azért kontrollerrel sokkalta jobb, annyi hogy ezt valszeg billentyüzettel sem rossz, az ilyen platformereket mindig jobb kontrollerrel.
    Most ezt a tényt nem arra értendő, aki életében nem fogott kontrollert, annak johogy billentyűzet tünik a jobbnak, de ha valaki ismeri és irányította már mind2-vel egyértelmű a dolog.

    Bár sok dolog van amitől billentyűzet AWSD (ami a legnagyobb különbséget jelenti) részére rásegít.
    Persze a jobb kontrolleren nem irányíthatatlanságot jelent billentyűzeten, hanem lágyabb kézreállóbb kezelés, vagy kényelmet.

    De valóban az hogy szar lenne bill+egérrel az hülyeség.
  • grebber
    #134
    Csak az elejét olvastam el (mert kontrollert soha nem használok pc-n mert minek)
    Én billel + egérrel tolom semmi,de semmi baj nincs vele az ég világon!Szóval aki mást állít az sajnos DEBIL!
  • krisztajo
    #133
    Bocs, hogy ide írok, nekem az első résszel kapcsolatban lenne kérdésem, de nem találtam hozzá külön topicot.
    Az első rész most jelent meg PC-re és azt hallottam, hogy billentyűzettel egyszerűen játszhatatlan illetve az egeret fel sem ismeri.
    Így nagy bánatomra marad a kontroller, mert rohadtul utálom, de a játékot szeretném kipróbálni.
    Nekem egy Logitech Dual Action Gamepad-om van és több helyen azt olvastam, hogy ezt nem fogja felismerni a játék.
    Két progit is ajánlottak hozzá, a Pinnacle Game Profiler-t és x360ce-t.
    Ti melyiket tartanátok jobbnak? Illetve melyik verziót érdemes letölteni és hogyan kell használni? Sajnos részletekbe senki sem ment bele.
    Én abszolút nem értek hozzá, úgyhogy jól jönne egy kis segítség. Előre is köszi!
  • grebber
    #132
    A rohanást úgy értem itt is mint minden játékban nem keresgélem a felvehető cuccokat!

    De lesz amennyi lesz.Előbb Splinti maxolás (ez elég sok idő lesz), Lost Planet 3, ez, meg most kijött a Diablo 3 is konzolra!
    Szóval van mivel zúzni!
  • Seth
    #131
    Ezen nem fogsz végigrohanni szerintem. Olyan 18 óra lehet elsőre :)
  • grebber
    #130
    Engem nem érdekel annyira,de ezt már írtam egyszer végigrohanok azt cső.
    Max akkor veszem elő megint ha lesz hozzá magyarítás!

    Pörögni kell vele mert a sok a game nagyon.
  • vg
    #129
    Valóban cső játék, alapvetően egy mese/film, tele akcióval, logikai feladványokkal. Végig kell tolni egyszer, mert csak a játék folyamán kapod meg azokat a tulajdonságokat amikre szükség van. Ha már megszerezted ezeket, akkor vissza lehet menni és újra lehet csinálni a pályákat a megszerzett képességekkel. Sok sikert a pályák 110%-ra való kitolására(nekem csak az utolsó dlc nem sikerül legnehezebb fokozaton, de majd az is összejön)!
  • csgj
    #128
    Kijátszottam a demót, de nem sok tartalom volt benne, csak egy kis harc és kész. Viszont hangulatos tényleg, egész jónak tűnik. Csakhogy az irányítása nagyon konzolos, azt szokni kell. Ráadásul az első egy-két percben beragadtak a leütések. Ha pl. lenyomtam az ugrásgombot kétszer, kb nyolcat ugrott, meg ilyenek. -.- Nagyon zavaró volt. Valami bug, lehet, hogy a teljes játékban nem találkoznék vele. De emiatt lehet, hogy mégse kéne beszereznem...
  • csgj
    #127
    Értem. Kár. De azért még mindig érdekel egy kicsit, úgyhogy megnézem a demót. Most láttam meg steamen. :-D Kipróbálom, aztán ha tetszik, jöhet a teljes játék. (Csak előtte kijátszom a The Bureau-t. :-D)
  • grebber
    #126
    Eddig 3 órát toltam csak, mert a Splinter Cell-t nem veri oda ,de eddig semmi szabadság nem volt!
    Attól nem kell tartani hogy eltévedsz :D

    De ha azt veszem hogy a pályák % szintjét nézem ezekbe a kis picsa "cső" részekbe mocskos mod el lehetnek rejtve a cuccok,mert kb semmit nem találtam meg :D
    Tehát keresgélni lehet,csak tudnám hol. Bár mivel nem eredeti nem érdekelnek a cuccok.
  • csgj
    #125
    Hm... Akkor lehet, hogy mégis kihagyom. Nincs benne minimális szintű RPG-szerűség, vagy valami szabadság?
    Mondjuk ha annyira jó hentelde, mint a Devil May Cry (God of Wart nem játszottam, mert csak PC-m van), akkor jöhet.
  • Shep
    #124
    God of War szerű hentelde.
  • csgj
    #123
    Mire hasonlít a játék? Most szemezgetek vele, de nem igazán tudom, miféle játék ez. :-D RPG, vagy hentelős tps, vagy mi? Hangulata van a képek alapján, azért érdekel ennyire.
  • grebber
    #122
    Nekem tetszik az első része!Szerintem egész jó lett!

    Pá kép belőle
  • vg
    #121
    Aki megcsinálja utolsó dlc-n a főgonosz harcot legnehezebb fokozaton annak megemelem korpás kalapom. Én már 1 hónapja szinte minden nap megpróbálom egyszerkétszer, de úgy látszik fogyatékos vagyok hozzá. Már csak ez a pár acsi kellene.
  • jarlaxxe
    #120
    Sose késő nyitni egyet.
  • wesker24
    #119
    Az első részre gondoltam nem a 2-re mivel nem volt olyan topik !
  • DarkSector
    #118
    Jaja első rész látom aktív, Aug. 27-re is volt írva....
    Nemtudom aktiváljam-e. :D
  • grebber
    #117
    Lehet keveri az elsővel, mert az ma jelent meg steamen tölthető!
  • DarkSector
    #116
    2014 feb 28
  • wesker24
    #115
    Asszem elnézték a megjelenési dátumot mert még mindig sehol semmi !
  • vg
    #114
    Nem nézem meg, csak beletekertem hang nélkül. Borzasztó így ez a reklám kampány. Annyira szeretném ezeket csak a játékban látni.
  • jarlaxxe
    #113
    Az első boss nagyon Darksiders stilusú a második meg egy predátor.
  • wedge31
    #112
    Castlevania: Lords of Shadow 2 gameplay.



    Ez tényleg egy kedvcsináló trailer.
  • grebber
    #111
    Castlevania: Lords of Shadow 2 - február 28-án