393
Remember Me
  • tutituti
    #153
    tényleg!

    BGE új része jöhetne már.
  • Myselor
    #152
    én próbáltam:D de sajnos nem lehetett,amúgy nekem nagyon a BGE jut eszembe valamiért a játékról:)) a karakter is hasonlít Jade-re meg a város is picit,főleg a piac rész xd
  • tutituti
    #151
    na és ki az aki a legelején próbált vásárolni valamit a piacon? :)
  • Malakai
    #150
    Inkább a dupla nyilakra gondolnak, amik jelzik, hogy ide ugorj, itt kapaszkod, stb, ami mellé írja a távolságot is, mintha valami fő objective lenne és ezek gondolom végig ott vannak.
  • Myselor
    #149
    nagyon jó lett a játék,csak egyetérteni tudok az előttem hozzászólókkal,nagyon szép minden,egyedi megoldások,filmszerű játék menet,fantasztikus játékot kaptunk.:)
  • csgj
    #148
    Igen, ahhoz képest, hogy milyen nagy városban játszódik, lehetne kevésbé lineáris. De így is jó, nem vagyok telhetetlen. :-)
  • tutituti
    #147
    kicsit lineáris de nekem is tetszik.
    Tényleg olyan mint egy film.
    De örültem volna ha több irányból is meg lehet valamit közelíteni,bár még csak most voltam X-masnél.
  • csgj
    #146
    Nekem eddig tetszik. A dizájn gyönyörűséges, a főszereplő szimpi, a sztori remélhetőleg jó lesz, a memóriaváltoztatós részt meg remekül megcsinálták. (Na, hát attól egyedi az egész.) A harc is jó, a kombókra kell építeni, taktikázni, félreugrálni. Amúgy meg filmszerű, pörgős. :-)

    Egyetlen bajom van csak vele. Habár szépen megy az én gyenge laptopomon is, gyakran megakad a kép egy-egy pillanatra. Nekem olyasminek tűnik, amit patch-csel lehet orvosolni, de az is lehet, hogy az én gépemben van a hiba.
  • alma2
    #145
    Sarga csik gyanant a jatek elso fel perceben lévo talajra vilagott utirany mutatot mondjatok? Annak ugymond szerepe van...
  • Jaka923
    #144
    Mindenki játszik vele.
  • Evoluti0N
    #143
    Mi ez a nagy csend?
    Mindenki ilyen becsületes, hogy nem próbálja ki a csúnya verziót?
    Senki se szedte még le?
    Olyan rossz, hogy inkább senki se ír róla?
    Olyan jó, hogy inkább mindenki játszik vele, ahelyett, hogy véleményt írna?

    Csak azért vagyok így felpörögve, mert én sajnos csak este tudom kipróbálni.
  • Myselor
    #142
    nemsokára majd én is tudok vélemény mondani a játékról,alig várom már hogy kipróbálhassam:)
  • Myselor
    #141
    hihi,körülbelül igen ilyenre számíthatunk majd
  • Evoluti0N
    #140
    Hopp. Akkor itt az ideje első kézből megtapasztalni, hogy érdemes-e megvenni pénteken. :)
  • TBTPumpa
    #139
    Lehet tölteni a demót:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remember_Me-FLT


    Már várom a Kriszgyerek videóját.
    "Srácok én nagyon vártam ezt a játékot, HIHI. Miaz? Az ott egy ember?! HAHAHA".
  • Evoluti0N
    #138
    CVG – 7/10
    Destructoid – 6/10
    Edge – 8/10
    Eurogamer – 7/10
    GamersNET – 7.8/10
    Gamespot – 7/10
    GamesRadar – 3.5/5
    GameTrailers – 6.8/10
    Gaming Trend – 93/100
    GodisaGeek – 9/10
    IGN – 5.9/10
    Metro – 5/10
    OPM – 7/10
    Polygon – 8/10
    Ready-Up – 8/10
    The Escapist – 3/5
    Videogamer - 4/10

    A #131-es hozzászólás kicsit kibővítve. Nem emlékszem, hogy mikor láttam legutóbb ennyire vegyes értékeléseket. :D
  • jarlaxxe
    #137
    Vagy nem.
  • wedge31
    #136
    Csak ki lehet kapcsolni...
  • TBTPumpa
    #135
    Csak gondolnak a cumisokra. Ezek a mai játékok már nem igazán a régi és tapasztalt playereknek készülnek.
  • jarlaxxe
    #134
    Sejtettem, hogy tele lesz a játék markerekkel, azért röhejes, hogy ennyire hülyének nézik az embereket.
  • wedge31
    #133
    " Ráadásként érezni rajta, hogy nem egy tucat konzolportot kaptunk, hanem bizony törődtek a PC-s billentyűzet+egér kombóval és kiosztással, amelyek természetesen átszabhatóak, de az alap beállítások is remekül működnek, és egyszer sem okoztak nehézséget, nem kellett keresztül-kasul nyúlkálni céljaink elérésének érdekében. "...
  • Evoluti0N
    #132
    Erre azt tudom mondani, hogy elég vegyes. Van itt 4-től majdnem 10-ig (100-ig) minden. :D Ebből is látszik, hogy mennyire szubjektív a dolog és igazából mindenkinek saját magának kell megtapasztalnia, hogy jó-e a játék. Mondjuk abban fogadni mernék, hogy ha nem kezdő csapat fejlesztette volna, hanem valami ismertebb, vagy pl. az EA adta volna ki, akkor alapból 1-2 ponttal többet kapott volna mindenhol...
  • TBTPumpa
    #131
    Értékelések:

    Gamespot - 7/10
    ING - 5.9/10
    Destructoid - 6/10
    Polygon - 8/10
    Metro - 5/10
    The Escapist - 3/5
    CVG - 7/10
    God is a Geek - 9/10
    Games Radar - 3.5/5
    VideoGamer - 4/10
    NextGen Gaming Blog - 8/10
    PlayStation Magazine - 7/10
    GamingTrend - 93/100

    Teszt a PlayDome jóvoltából. Ők 8,5 pontot adtak a játékra.

    Pozitívumok:
    - Káprázatos látványvilág
    - Egyedien megalkotott és stílusosan prezentált alternatív jövőkép
    - Gördülékeny játékmenet
    - Személyre szabható harci kombók
    - Lassan kibontakozó, rendkívül jól megírt történet
    - Egyedi zenei hangzásvilág

    Negatívumok:
    - A kamerakezelés néha meg tudja zavarni a játékmenetet
    - Kevés remix memory rész
    - Minden kihívást nélkülöző ugrálós platform részek
    - Könnyű, és egy idő után frusztrálóvá váló boss-harcok
  • Myselor
    #130
    hát igen én is ígyvagyok vele:)
  • TBTPumpa
    #129
    Nyomás előrendelni!
  • Evoluti0N
    #128
    Nálam általában a jó hangulat, a szerethető karakterek és a jól kitalált világ elviszi a hátán a játékot. Nem egy olyan játék tartozik a kedvenceim közé, amik rendelkeznek a fenti hárommal, de játékmenetben hagynak kívánnivalót maguk után. :)
  • Myselor
    #127
    én szerintem jó kis játék lesz,nagyon várom,nekem sem tetszenek ezek a sok segítség,de nem foglalkozom vele,a játék hangulata és az egész világ nagyon tetszik nekem,és Nilin és nagyon bejön:)
  • Hoz_Hun
    #126
    Én speciel előrendeltem a progit, de most megmondom őszintén, elbizonytalanodtam. Nem várok egy hiper-szuper programot, de azért rossz játékot nem akarok venni.
    Még lesem majd az értékeléseket, de ennél az 5-6/10 pontnál többre számítottam.
  • Evoluti0N
    #125
    Ahogy a videóban is mondta*
  • Evoluti0N
    #124
    Ez a videó alapján egy dolog zavar a játékban. Túl könnyűnek tűnik. Ahogy a videóban is mondtad, legnehezebb fokozaton játssza és még úgy is könnyű. Ezek a sárga nyilak is, amik folyamatosan mutatják, hogy merre kell menni, mintha idiótáknak készítették volna a játékot. A többi jónak tűnik/nem néz ki vészesnek.
  • ricsa008
    #123
    én már a magyaritást várom akkor kezdek neki...
  • darkling
    #122
    Remélem AngryJoe is leteszteli, benne valahogy megbízok.
  • Rayden02
    #121
  • Evoluti0N
    #120
    Metacriticen az eddig pontok elég változóak. 40-től 90-ig minden van, az átlag pedig 70 körül mozog. Azonban én azt mondom, hogy majd magam megtapasztalom, hogy milyen és az alapján eldöntöm, hogy mennyire tetszik. Voltak elég szarul értékelt játékok, amik bejöttek és jól értékeltek, amik nem. Szóval nem sokat oszt vagy szoroz egy-egy értékelés, majd magam eldöntöm, hogy bejön-e. :)
  • Maxtreme
    #119
    IGN 5.9
    Auccs
  • grebber
    #118
    Most értem a 6. epizódhoz (8 van)Közel 8 óra gameplay eddig és 53%!
  • Evoluti0N
    #117
    Mortal Kombat, ami nálam tuti vétet. A többi, ami esetleg még számomra érdekesnek tűnik, az pedig olyan, mint a Remember Me, vagy jó lesz, vagy nem :)
  • Myselor
    #116
    sajna elég kevés ami lesz.:)
  • wedge31
    #115
    Én is igy vagyok a vételel.
    Lesznek nyáron még jó játékok max csak nem a te izlésedben.
  • Evoluti0N
    #114
    Szerdán már elméletileg lesz khm... próbaverzió és ha tetszeni fog, akkor bezsebelem. Úgyse jön most nyáron nagyon semmi :)