393
Remember Me
  • Evoluti0N
    #273
    valami=valaki
  • Evoluti0N
    #272
    Az úgy van, hogy ne legyen túl könnyű az emlékhackelés/változtatás, vannak olyan változtatható glitch-ek is az emlékekben, amik haszontalanok, nem valók semmire. Sőt van olyan, ami elronthatja az egészet, ha meghal az emlékében az, akit hackelsz. Mivel ugye valami nem emlékezhet arra, hogy meghalt. :)
  • DarkSector
    #271
    Beletólni?
    tekerni kell amikor a csaj nézi az orvost meg a beteget egy üvegfal mögött.
  • Malakai
    #270
    Nem jól raktad össze, nem mindent kell beletolni, hanem csak a jó kombinációt.
  • DarkSector
    #269
    Most én akadtam el.

    Mikor a legelső visszatekerésnél kinyomom a Glitch-et, visszamegy a kamera a csaj mögé és ennyi, onnantól semmit nem csinál a játék...:S
  • DarkSector
    #268
    Köcce driverek a helyükön voltak azt megnéztem neki.
  • TBTPumpa
    #267
    Megoldás:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remember.Me.Update.1-GT


    Ezt töltse le és jó lesz neki.
    Persze egy Driver/DirectX frissítés sem ártana!
  • DarkSector
    #266
    Uh szerintem warez, mert a srác nem szokott vásárolni játékot.
    Nevében is köszönetem.
  • Evoluti0N
    #265
    Ha tört, akkor keressen patchet. Ez volt az első patch notesban többek között:

    Fixed the D3D9 issue.
  • DarkSector
    #264
    Ez a problem:

  • DarkSector
    #263
    üdv havernak kidob telepítés után egy hibát, valami dxdll.

    Csakhogy Metro LL is ment neki...érdekes. Mármint a DX friss neki.

    Win7-Core Quad-HD4870-4GB ram
  • Evoluti0N
    #262
    Ma meg is vettem a játékot és este elkezdem elejétől eredetivel. :)
  • Evoluti0N
    #261
    Dehogy értelmetlen. Tök egyszerű volt. Teljesen dedós szintű rejtvény.
  • xido
    #260
    A végén eljutunk oda,hogy lesz egy játék,amiben a főhős áll,mint tök a mezőn,plusz dlc,hogy mozgathatod is és megy,amerre nyomod a gombokat?:)
  • Evoluti0N
    #259
    Elég röhej dlc-k, pedig nem is Square Enix játék. :D
  • xido
    #258
    ezen a szuper ajánlaton azért most röhögök..a játékhoz jár extra dlc:
    "A játékhoz a készletek erejéig ajándék DLC-t (letöltési kódot) adunk:

    A Combo LAB Pack DLC tartalma:
    Három egyedi Pressen mozdulat
    * exkluzív Flash rúgás
    * exkluzív Spinning Bird rúgás
    * exkluzív Dragon ütés"
  • Evoluti0N
    #257
    +Tetszik, hogy milyen jól ki van alakítva a világ és hogy kis összeszedhető akármikből még több információt tudhatunk meg róla. Nagyon gazdag és jól felépített. Gondolom, volt munka vele.
  • Evoluti0N
    #256
    Negyedik fejezetet fejeztem be tegnap és nem értem ezt a nagy negatívkodást a játékkal kapcsolatban.
    A #186 üzenetben írtam, hogy mi tetszik, de igazából a harccal is kezdek megbékélni. Tetszik, hogy vannak életet töltő, képesség újra feltöltődést gyorsító, stb. támadások. A különleges képességek is mind hasznosak és mind-mind meglehetősen különbözik a többitől. Még az utolsó hiányzik közülük. Az eddigi 2 bossharc is bejött és a 2 memóriaváltoztatás is. Az is tök jó, hogy időnként új felszereléshez jutunk, ami valami újat visz a játékba. Az ellenségtípusok repertoárja is folyamatosan bővül és mindegyikkel másképp kell elbánni. Egyedül a platformelemekkel nem vagyok megbékülve. Túlságosan könnyűek. Volt pár rész, ahol például áram alatt volt egy platformrész, vagy egyéb akadályok kicsit megnehezítették, de az a rész is piskóta volt. Kíváncsi vagyok, hogy később lesznek-e nehezebb részek benne.
  • VikingPingvin
    #255
    Na végigjátszottam. Szerintem a történet maga egyszerűen csodálatos, néhol vannak hiánytalanságok és klisék de szerintem zseniálisan meg volt oldva, az érzések is úgy-ahogy átjöttek. A játék egyetlen hibája a kamerakezelés, néhol beakad, tesz egy-két 180 fokos fordulatot de szerencsére ezt nem harc közben tette. Amugy szerintem a harc nem éppen könnyű, főleg h eltartott egy ideig amíg rájöttem hogy kell a kombókat használni ( nem néztem meg az irányítást hehe )....szóval meghaltam jópárszor közepes nehézségi fokozaton. Ha azt vesszük, hogy manapság minden játék a játékos szájába rágja a megoldást/megfejtéseket egész jó kis fejtörők voltak benne. A memory remixek meg fantasztikusan meg voltak oldva. Teljesen hihetően felépítették ezt a világot, logikátlanság se volt benne, már történet szempontjából. A negatív értékelések meg bekaphatják. Qte..harcrendszer.... Ha valami nehéznek bizonyül rögtön elkezdik fikázni. Nekem is volt, hogy egy remixen 20 percet szarakodtam mire rájöttem a megfelelő kombinációra és akkor jött egy Aha tényleg... érzés. Szerintem egy zseniális játék ez.
  • Myselor
    #254
    egyetértek,szerintem sem könnyű a bossfightok meg főleg nem:)
  • Evoluti0N
    #253
    Kedves TotalBiscuit, Cynical Brit, vagy kinek hogy tetszik bekaphatja a brét. Azt mondta a 10 perces videóban, hogy tök könnyű a játék legnehezebb szinten és meg se ütik egyszer se. Hát a f.szt könnyű! Az elején az, de aztán egyre szopatósabb.
  • Myselor
    #252
    okés meglesz,hát remélem hogy sikerül majd,kaptam mentést jetro barátunktól így majd tovább tudom vinni remélhetőleg,ha nem lesz újabb bugom,akkor leírom mindenképp:)
  • Shep
    #251
    Majd a végét írd már le spoilerbe, már persze ha sikerül a végére jutnod a hiba ellenére.
  • Myselor
    #250
    sajnálom hogy azért idáig jutott a játék,én nekem azért tetszik még.bár ez a bug szépen elvette a kedvemet,de majd megoldom és szerintem 1x végigjátszom :) viszont igazad van,sokkal jobbat is kilehetett volna hozni ebből,nagyon kevés ami benne van.
  • Shep
    #249
    Igen, mert a COD legalább élvezetes még ha évről évre ugyanaz is, ez meg nem igazán :)
  • mester1987
    #248
    CoD kampány szintje mi? - El vagy te tévedve Maestro.
  • Shep
    #247
    És akkor így már 3 pozitívum van, mégiscsak több, mint 1 :)
  • Shep
    #246
    Hát én megadtam a játéknak azt ami jár, mégpedig az uninstallt. Ennyire szar harcot és üres valamit nem is tudom mikor tapasztaltam játékban. Nagyon ritka, hogy egy elkezdett játékot nem viszek végig, mert szinte mindig találok valamit ami miatt érdemes tovább haladni de itt semmi, pedig én próbáltam, nagyon de nem sikerült. Utoljára ilyen a Sindycate meg a Blades of Time vagy mi volt, bár azokkal tovább bírtam, mint ezzel. Egyetlen pozitívumot tudok felhozni a játékkal kapcsolatban ,hogy jól néz ki a város de hát ez sem ér semmit, mert 2x2-es szobákban kell verekedni meg falat mászni. Jó játékot lehetett volna ebből kihozni, mert az alapötlet nem rossz de ez a megvalósítás tisztára olyan, mint valami pár ezer dolcsiból összedobott DVD-s film. Ja, a szinkron az jó benne de hát ez kevés az üdvözüléshez.
  • Myselor
    #245
    én sajna nemtudok,de szerintem töltsd le újra az egészet.
  • alonso83
    #244
    nekem tudnátok segiteni vagy lelehetne szedni valahonnan ami hibás fájl?
  • Myselor
    #243
    oh köszi megvan:)
  • Shep
    #242
    Hát gondolom neked is 'eredeti' van. AppData\local\FLT\Steam\ kikeresed valamelyik számozottban lesz nekem 228300
  • Myselor
    #241
    jah értem,kár.akkor nem tudsz nekem segíteni.esetleg nem tudod hogy hová ment a játék?:)én sajnos nem találom
  • Shep
    #240
    Most jöttek először ezek akik a sötétben láthatatlanok és kapcsolgatni kell nekik a lámpát, szóval még mondhatni az eleje.
  • Myselor
    #239
    shep te hol tartasz?:)
  • Shep
    #238
    Jól bírtad én már most a harmadikban is unom, nem tudok vele 15-20 perctől többet játszani.
  • grebber
    #237
    Én nem untam meg szerencsére!
  • JethroHUN
    #236
    Nagyon kár ezért a játékél, CoD kampány szintjén van. Semmivel sem nyújt többet.
    Van egy jó pilot, de történet viszont teljesen üres. Kövesd a nyilat, nem több. Ez engem nem fog motiválni, h végig vigyem a végéig, hátha lesz valami érdekes végre.

    Rettenetesen monoton pálya design, a játék nagyon nagy része 3 méter széles folyosókból áll. Az szabadtéri részek látványosabbak, de megint csak egyenesen lehet menni. Teljes játékra igaz: >>10 métert előre, jobbra, 10 ellenfél>>[loop]

    Mégis a harc a leggyengébb része... legalább merítettek volna ötleteket a Sleeping Dogs vagy Batman játékokból Nagyon gyengén lett kivitelezve, alapjaiban véve CSAK ütés és rugás van. Persze ott van egy rakás ikon, amit fellehet oldani, de mindegyik ugyan azt tudja, azt leszámítva, h van négy fajta (1et leszámítva) haszontalan effekt. Rohadtul szarhelyzetben kerül a játékos 5+ ellenfél ellen. Ilyenkor a harc abból áll, hogy várod mire vissza tölt a bomba. nagyon izgalmas... Most hadd ne hozzam fel megint az Alvó kutyákat ott mennyire jól lehet harcolni több ellenfél ellen is.

    Nem számított, hogy a Nilin mennyire inkompetens, mégis beraktak szuper képességű ellenfeleket (láthatatlan-teleportálós, vagy az elektromos páncél, megütöd meghalsz...) szintén abból áll a harc, hogy vársz egy S-Presen skillre... megint felettébb szórakoztató.

    Olyan 60% (Ep6 talán)körül majd bekerülnek a puzzle-ök, hogy ne legyen olyan unalmas a platforming, de szerintem már aki eljut odáig már úgyis megunta...

    5/10 - Kuka
  • Myselor
    #235
    amúgy hova ment a játék?
  • Myselor
    #234
    egyébként ahogy olvasom nem csak nekem van problémám a madame bossnál,egyszerűen fix kell a qte-re mert nem müködik a space azon a részen.hmm várnom kell rá vagy megpróbálom holnap checkpoint restartal az egész fightot,majd meglátjuk remélem hogy majd tovább megy