28
  • Sir Ny
    #28
    a csamcsungnak is, csak annak nem örülnek
  • TARTYOM
    #27
    epülnek ingyen dolgoznak a gyerekek annyira örülnek, hogy epülnek dolgozhatnak!
  • GaborT28
    #26
    Ugyan, ez csak diákmunka.
  • nachtwey
    #25
    Így tökéletes a másolás, mivel az iPhone-t is gyerekek rakták össze, így a Samsung-ot is azoknak kell.
  • narumon
    #24
    Komolyan, hogy jön ide az ifon?
  • narumon
    #23
    "Sok Apple buzi sznob, meg azt tudja csak, hogy ezt kell venni mert ez a cool."

    Még jó hogy te nem buzi sznob vagy, mert egy másik ugyanolyan cég ugyanolyan termékét vetted...
  • duke
    #22
    " Amennyiben egy diák túl lassan dolgozik, akkor gyakran üvöltöznek vele vagy akár meg is ütik. A büntetések között van olyan is, amikor a vétkes dolgozónak 24 órán át kell állnia. "

    Hat nem mindenhol kenyeztetik ugy el gyerekeket mint nalunk. Nalunk is raferne a gyerekekre egy kis munka. Inkabb mint hogy az utcan drogozanak, meg pialjanak, mar 12 evesen.
  • duke
    #21
    "Gyermekmunka a Samsung beszállítójánál?"

    Leszarom ki csinalja, csak jol rakja ossze a telefonomat a budos kolke.
  • Armagedown
    #20
    Nagyon jó dolog a gyerekmunka , így legalább olcsón meg tudom venni a cuccaimat.
    Amíg nem Európában van ilyesmi nincs mit sírni rajta
  • Sir Ny
    #19
    milyen egybeesés?
  • gombost
    #18
    Gondolom ennek a hírnek semmi köze az Apple - Samsung ellentéthez. Biztos véletlen egybeesés.
  • Ferrer
    #17
    Outsourcingolják, grat
  • gombabácsi
    #16
    dolgozzanak csak a kínai rabszolgáink, és bányásszák csak a ritkaföldfémeket környezetkárosítóan

    a lényeg hogy mi itt nagy demokratáknak meg környezettudatosaknak nevezhessük magunkat

    jaa és hogy olcsó legyen az ifon
  • Faterx
    #15
    "Nem vagyunk a táplálék lánc csúcsán a sárga rabszolgák meg méglentebb vannak, ez van."
    Pontosan erre akartam utalni. Egyébként a multikon kívül is. (Sőt)
  • csimmasz
    #14
    Ez így nem teljesen jogos, azt is kell nézni milyen drága az élet.
    Nyilván éhbérért dolgoznak a legtöbb multinál Magyarországon de amíg a német fizet mondjuk 600 eurót csak lakbért addig itt ez nem anyi.

    Meg kell érteni, a mi kényelmünkért más fizet meg, másokéért meg mi.
    Nem vagyunk a táplálék lánc csúcsán a sárga rabszolgák meg méglentebb vannak, ez van.
  • Faterx
    #13
    Tessék mondani és mi lenne ha a munkások a kecskeméti merci gyárban olyan munkakörülmények között dolgoznának és annyiért mint bájerországban?
  • csimmasz
    #12
    Én még mindíg nem értem egyes idióták, hogy tudnak egy céget foggal körömmel védeni?
    Ez a focihoz hasonló, abban sincs semmi értelem ki miért drukkol egy csapatnak meg miért gyűlöli aki a másikat.
    Én magasról leszarom milyen a gépem, az ami nekem megfelel, mindegy mi a márka, és egy pillanaton belül váltok ha a másik éppen jobb terméket kínál.
    Sok Apple buzi sznob, meg azt tudja csak, hogy ezt kell venni mert ez a cool.
    A fikázók meg irigy faszok.
    Én is irígy voltam az iphon 1 re anno, pedig simán megvehttem volna de valahogy nálam a lélektani határ fölött volt a készülék ára de nem mégsem köpködtem.

    Akinek nem inge természetesen az ne vegye föl!
  • ioko
    #11
    hogy te milyen hulye vagy b@zdmeg "hurkaur"
  • hurkaur
    #10
    lehetetlen, a samsung ilyenre nem vetemedne. o joceg, bezzeg a kocsog epul!!!!
  • Yv@n
    #9
    A lényeg nem is a gyermek munka. A bújtatott hír, hogy már a samsung is annyira trendi, hogy el kellett kezdeni baszogatni. :D
  • narumon
    #8
    Vicces, hogy amikor appleről írják ezt akkor szar az apple, amikor más cégről akkor szar az apple.... :)
    (Egyébként kb 2 éve ezt pofázom, hogy mindenkinél ez van. Mivel az összes gyártó ezekkel gyártat tehát a többiekre is ugyanúgy érvényes ez)
  • Sir Ny
    #7
    +1
  • Sir Ny
    #6
    akko se kéne, ha ingyé adnák
  • Sir Ny
    #5
    crapple terméket soha
  • Sir Ny
    #4
    szarazapple
  • Cat #3
    nyilván azért outsourcingolják a gyártást, és csinálják más cégek, mert azok olcsóbban állítják elő ugyanazt a terméket, mint ők. Ez minden cégnél így van, magyarországon a munkaerőkölcsönzők jeleskednek a költségek minél alacsonyabbra szorításában. (Ugyanazon cégnél dolgozó két ember, az egyik céges, másik kölcsönzött, és utóbbi töredék annyi fizetést, juttatást és egyéb előnyt élvez, mint felvett társa. Persze úgy, hogy adott esetben ugyanazt csinálják, és a kölcsönzött még többet is dolgozik.)
  • Dluinet
    #2
    +1
  • shaddam
    #1
    Csúcsa szar szemét szamszung, bezzeg az eppölnél mosolyognak a gyerekmunkások a szivárvány alatt.