870
  • Szabi #707
  • Szabi #706
    PS3-ra ma jön a Super Modified dlc

    Auto Gallery Nissan Skyline GT-R (R32)
    Tomei Cusco Subaru Impreza WRX STI
    Mazda RX-7 PANSPEED
    5ZIGEN Honda Civic Super Modified


    az ára 5.99 usd

    de a civic ingyenes
  • RatBaG #705
    - LiveRoutes now appear in playlists more often.

    a másik amit nem értek, hogy brands hatch hosszabb verzióját miért nem adta be még egyszer sem.
  • Szabi #704
    June 21st - PC

    - Fixed an issue with Hong Kong that was causing issues with frame rate.
    - Pausing the game for an extended period causes proximity arrows to remain on screen after unpausing., this has now been fixed.
    - Fixed an issue with the PC Benchmarking tool where control of the car was given incorrectly.
    - Fixed livery issues, all colours should now display correctly.
    - When upgrading a car online no visual cue was given, this has been corrected.
    - Fixed an issue regarding host migration.
    - Fixed an issue where transitioning straight from purchasing a livery to an online lobby causes the livery to be reset.
    - LiveRoutes now appear in playlists more often.
    - Fixed an issue where upon completing a vehicle challenge the vehicle appears in the garage but is not in the custom livery the player has created.
    - Fixed camera issue within garage 1.
    - Fixed an audio issue on the results screen.
    - Fixed an issue with NVIDIA Surround that caused cars to become cut off in split screen and custom events.
    - Fixed an issue with music cutting out early.
    - Fixed audio issue with Engineer incorrectly saying that you’ve come first after winning round 1 or 2 in a faceoff event.
    - Cars acquired from successfully completed Vehicle Challenges are now marked as "NEW" on the Vehicle Select screen afterwards.
    - Previous Race Results Reversed order will place players in the grid based on their overall score in multi round events, not the previous race results.
    - Miscellaneous: many various tracks / car geometry, stability, string, UI and difficulty balancing fixes.
  • arty
    #703
    nabasszus :))

    mindegy, ez nekem ennyit nem ér, jó lesz "majdegyszer".
  • Szabi #702
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1344010815&no=282]#282[/URL] és nyitogasd le a válaszolt részeket :D

    egyébként azon az oldalon €19.89 :D
  • arty
    #701
    és szóltál??? :D

    egyébként day1 lehet beleugrottam volna és a wrzdemo alapján meg is bántam volna... ugyhogy örülök, hogy vagy nem volt infom a helyről vagy csak elsiklottam az info felett :)
  • Szabi #700
    megjelenés napján vettem ennyiért :D
  • arty
    #699
    grid 2 steamkulcs, 20eur

    (eddig csak ms pontot vettem az oldalról, azzal nem volt gond)
  • ravensoul
    #698
    Sorry, megoldódott... :)
  • ravensoul
    #697
    Elkezdtem a GRID 2-t. Career módban az első monitoron lévő összes futamot végigvittem első helyen, objectives-t mindhármat teljesítettem, 10500fanom van. Mégsem enged következő futamokat. Miért nem?
  • RatBaG #696
    megjött a brutális méretű, 22 mb-os patch. gyakorlatilag semmi sincs benne, amit tényleg vártunk.
  • Szabi #695
    jaja, bízzunk benne :)
  • RatBaG #694
    azt olvastam, hogy a pc-s online chat is tervben van.
    remélem ez nem azt jelenti, hogy még hónapokig várhatunk rá.
  • Szabi #693
    valószínű holnap jön végre frissítés, hétfőn meg dlc infók

    remélem jön beszéd teljes kikapcsolás funkció :D
  • RatBaG #692
    DAFUQ
  • arty
    #691
    mindenből pay2win-t csinálnak ...
  • Szabi #690
    egy hete van már unlock csomag steam-en :-/
  • RatBaG #689
    nem tudom, hogy bug vagy cheat, de előbb kicsit meglepődtem, mikor egy lvl 17 és lvl 12-es tag indianapolis endurance tier 4-ben lazán kiválasztották a königsegg-t, és azzal is tolták a versenyt...
  • davis98
    #688
  • jetblack
    #687
    Csak nekem van szerencsem hogy minden balfasz aki nem tud vezetni annyit csinal neme egyszeruseggel hogy felken a falra semmi tobb elso 5 verseny alatt 5 ilyen ember alsohangon .....
  • davis98
    #686
  • mester1987
    #685
    ha nem GRID 2 lenne a topik neve simán Burnout Paradise lehetne.
  • arty
    #684
    :D
  • RatBaG #683
    francba! eddig tartott a titkos racing style, amit a men in blackből lestem el...
  • Szabi #682

    ...
  • mester1987
    #681
    Nem elég, hogy egy mocskos kör is, de legalább átengedett:

  • Gis80s
    #680
    1-2 apróság javítva :)

    BMW 320 WTCC - Michelisz Norbert - 1.1
  • Kope91
    #679
    a mentést hogyan lehet törölni, hogy a profil se látszódjon játékon belül belépésnél?
  • Shiver
    #678
    még mindig lehet csatlakozni a "grid 2 hun" csoporthoz steamen aki nem tudná. azon belül administrátorra rákatt és fel tudtok venni friendsnek, aztán majd a groupba be tudlak tenni.
  • Szabi #677
    néha nálam is, de alt-enterrel kirakja teljesbe és automatán visszarakja 1080p-be
  • janihunk
    #676
    Nem az a baj hogy ablak módban megy, hanem hogy nem fullHD ban indul el.
  • Mikiller
    #675
    Eredeti játék? Milyen gamepad? (Nekem nem eredeti de megjegyzi)
    Ha eredeti, nem lehet, hogy steam-ben valami írásvédett? Vagy maga a játék mappa írásvédett és nem tudja elmenteni a beállítást.
  • Szabi #674
    na ezért vettem xbox gémpadot, formailag utálom (bár már megszoktam), viszont tökéletes vele minden játék alapból :D
  • Lacee86
    #673
    Sajnos nem. Próbáltam, de nem reagál a gamepadra az elején. Utána a menüben már lehet vele mozogni, viszont az átállított dolgokat visszateszi alapértelmezettre.
  • RatBaG #672
    nem az a gond, mint anno a dirt 3-ban, hogy a menü legelején nem a gamepaddal okézod le, hanem entert nyomsz?
  • Lacee86
    #671
    Nekem a gamepad beállításokat nem jegyzi meg sosem. :(
  • Szabi #670


    Janihunk: alt+enter :)
  • janihunk
    #669
    Hogy lehet azt beállítani hogy fiullHD ba induljon alapból? Mert mindig az asztal felbontásában indul 1280x720 és elég zavaró hogy belépve mindig állítgatni kell.
  • RatBaG #668
    akinek esetleg nincs meg:
    http://www.steamgifts.com/giveaway/Yaltx/grid-2-indycar-pack