870
  • Szabi #747
  • Szabi #746
    ja hogy már volt frissítés :DD

    Patch Notes - 27th August
    Today we're pleased to announce we have released the following update as previously mentioned in our Community Patch Update

    Custom Playlist:
    Previously, when competing online via custom playlists, players would receive 50% of the XP and cash reward that would otherwise be received for a regular playlist game. This reduction is in place to help prevent players rigging up “easy to win” custom events to build XP/cash.

    Following feedback from the community, the reward for competing via custom playlists has been raised.

    Hardcore Playlist:
    Following feedback from the community, an additional playlist is being added.
    Called “Hardcore”, this playlist will remove the use of flashbacks and turn on full mechanical damage. It will also prioritise race events around circuits.

    Level Cap:
    Previously, online players could reach a maximum of level 30. We’ve been surprised at how many have hit this level cap, and following many requests we are raising the maximum online level to 99.

    Fastest Lap Times:
    The addition of fastest lap times is something that has been requested a lot. We have therefore adapted the UI race results screen for online events, which will now display the fastest lap for each player along with all existing information.

    New Liveries:
    Many players have requested additional liveries to use during online play. In response to this, we have made the single player AI liveries available for the player to select during online events.

    Maximum Laps:
    We’ve heard a lot of feedback, especially from Clubs and Leagues, about the maximum number of laps you can set for an online race. As a result we’ve increased the maximum from 5 to 10.

    Veto Weighting:
    Currently when trying to veto an event type or location, many are finding it difficult to get a passing vote. We’ve made some changes to the system, which now only requires 51% of the lobby to vote for a change to occur.

    Country Flags:
    We know many players enjoyed this feature in the original GRID and, following much desire from the community, we have re-introduced this functionality. A player’s selected flag will now be displayed next to their name plate while racing and on the event results screen.

    Clean Race Bonus:
    The amount of money rewarded for racing cleanly has been increased.

    Vote to Kick:
    Players within a lobby will now be able to instigate a vote to kick option. This will ensure that everybody in the lobby has a say over who they race against, instead of just the host having the power to “kick” overly aggressive players.

    Skip the Level up Graphic:
    We understand that not everybody wants to watch the ‘level up box’ at the end of each race and it will now be possible to skip this at the press of a button.

    Mod Support:
    We’ve made some changes to the PC version of GRID 2 that will now allow users to mod the game.

    Bug Fixes:
    We’ve included numerous fixes with the Community Patch, some of which can be found below:

    - Fixed an issue where an invalid distance value is displayed for LiveRoutes events.
    - Fixed a crash on the second Trans America Pacers event in the career mode.
    - Fixed a perpetual load in the Miami New Union race in career mode.
    - Fixed an issue where users saved files were becoming corrupt, this will revert corrupted saves into a usable state.
    - Fixed a number of issues relating the upcoming Demo Derby DLC.
    - Fixed an issue where the minimap was not present in power lap or test drive mode.
    - Fixed a graphical issue that effected Brands hatch where some sponsor boards would rapidly change textures.
    - Fixed a graphical issue that effected Chicago where some sponsor boards would rapidly change textures.
    - In an online custom checkpoint event with several players, the Player Positions OSD fails to update after flashing back over the checkpoint marker whilst overtaking another player, this has been fixed.
    - When the player applies a dark blue livery to their vehicle and pauses the game whilst in active gameplay, they will observe that the colour will noticeably change to a lighter blue, this has been fixed.
    - When the player has a custom livery applied to all of their vehicles, any new vehicles which they win via vehicle challenges would not have the player's livery applied by default. The player would need to manually re-apply their livery. This now happens automatically.
    - When racing around Yas Marina the player could "corner cut" the chicane by a fair amount and would not be flagged for cheating. They can no longer do this.
    - We have fixed an issue where the replay cameras would lose track of the player if they keep to the left approaching a specific corner on Yas Marina.
    - Miscellaneous: many various tracks / car geometry, stability, string and difficulty balancing fixes.

  • Szabi #745
    a következő frissítéssel jön ingyen a roncsderby :)
  • TottiHUN
    #744
    pont ugyan ezt akartam mondani :D
    nagyon vártam ezt a játékot de egy hatalmas csalódás volt, ráadásul még a demolition derby is kimaradt amit egyszerűen fel sem fogok hogy miért.
  • Szabi #743
    hali,

    jelenleg szerintem nem érdemes moddolgatni, hamarosan jön a módbarát frissítés, aztán majd utána beindul a modderkedés :)
  • bulba
    #742
    Sziasztok,

    kipróbáltam a játékot, de az autók irányítása eléggé unalmas. Neten vannak különféle modok, amik javítják az irányítást, illetve láttam, korábban itt is linkel valaki egy "tapadáscsökkentő toolt". Érdekelne, hogy kinek melyik moddal van tapasztalata, melyik a legjobb/leghasználhatóbb. Fontos, hogy a career móddal is kompatibilis legyen (ahogy olvastam 1-2 modnál nem működik az autosave)
    Köszi előre is!
  • Timbu
    #741
    Elég bosszantő, hogy mire az ember végigverekszi magát a mezőnyön, az első akkora előnyre tesz szert (persze rendszerint az indul az első helyről, aki a bajnokságban a legnagyobb ellenfeled...), hogy képtelenség utólérni. Hacsak a catch up nem szán meg. Talán a legjobb stratégia, ha ez első kanyarokban állat módjára mindenkit letúrok a pályáról, hogy gyorsan felkerüljek a második helyre. Az ötödik évadra (amikorra kicsit reflexjátékká válik az egész) kicsit elment ettől a játéktól a kedvem.

    Abban pedig egyet értek a készítőkkel, hogy kevés versenypálya van benne: ez a drifetlős irányítás jobban illik az utcai pályákhoz. Külön vicces, amikor külső íven driftelve lehet előzni kanyarban.
  • Szabi #740
    de elméletileg jelenleg működnek online az ilyen piszkálgatások
  • Fpocok
    #739
    Az online-ra nem vonatkozik.
  • Szabi #738
    izgalmas lesz ilyen ellenfelek ellen menni golf-al..
  • Fpocok
    #737
    MOD SUPPORT A KÖVI PATCHBEN!
  • Szabi #736
    szépen készülgetnek a konvertek, csak kár hogy irreális adatokat adnak meg és így csalásra használják az autókat... :(
  • Szabi #735
    még hogy ingyen camaro.. -.-

  • Szabi #734
    hihetetlen... végre egy autós játék ahol hallgatnak a játékosokra is ? :D

    hamarosan jön frissítés, ami az alábbiakat tartalmazza majd:

    - végre lesz Hardcore Playlist
    - szint megnövelve 99-re
    - új festések... remélem végre lesz valami szép is... :D
    - 5ről 10re növelték a max körszámot.. :D
    - kikapcsolható a saját mikrofonunk is
    - játékosok nevénél zászló
    - a tiszta versenyért több pénz és tapasztalat pont
    - átléptethető szintlépés animáció
    - jobban figyelnek a csalókra, törlik a hihetetlen időket stb.
    - lesz 2 pálya dlc csomag is

    ja ééééééés lesz roncsderby-s játékmód ingyé'
  • Gaberking
    #733
    Sziasztok!
    Újra kellet raknom az oprendszert, de előtte készítettem mentést az addigi játékmentésemről. Felraktam az új oprendszert, feltelepítettem a grid2-t, bemásoltam a mentésemet és a játák indításakor sikeről is betölteni az állást, ott folytatja ahol abbahagytam, viszont, ha vége a versenynek, nem tudja elmenteni. Hogyan lehetne megcsinálni, hogy a régi mentésemet tudjam folytatni?
    Köszönöm előre is!
  • arty
    #732
    igen, nem, nem, nemigen, nem

    szívesen!
  • Szabi #731
  • BBeno2
    #730
    csao.

    reloaded-es grid van fent. még 5 hete játszottam vele utoljára szóval csak az alap grid2 + a multi crack.

    azóta látom megjelent két update is de nem tudom melyiket tegyen fel illetve mindkettőt sorban tegyem fel vagy elég az utóbb megjelentet.

    valamint ehhez jött ki újabb multicrack? lehet multizni, hogyan?

    előre is kösz
  • arty
    #729
    pay2win?
  • Szabi #728
    így kell újra eladni az autókat... :DD
  • yesname #727
    Ezt utálom az újfajta autós játékokban. Kezdem megbánni, hogy megvettem. Az oké, hogy általában dróton húzzák az AI-t, de hogy tankok azt már nem bírom. Teljesen más fizika vonatkozik rájuk, mint szegény playerre. Picit nekimegyek pörgök, irányt váltok stb. Ők jönnek nekem szintén én teszem ugyanezt. AI mint a betontömb ugyanúgy tovább a dróton. Szánalmas.
    (Az Online meg ugye P2W és lökdösés.)
  • arty
    #726
    most meglepődtem. (nem)
  • Szabi #725
    codies leszphat... az online versenyes lista fele dlc-s -.-
  • zolesz11
    #724
    Köszi, nemtudom most a Grid2 működik a Dirt 3 nem:D Azóta frissítettem az egyik videókari driverét, lehet az oldotta meg. Úgyis a Griddel játszom többet:D
  • Mikiller
    #723
    Esetleg, ha átírtad a hardware_config fájl-t, tedd írásvédetté, hogy ne írja vissza a játék, hátha.
  • JUVEfun
    #722
    Esetleg , ha valakinek sikerült a kormánnyal jól beállítani és ezt megosztaná velem azt igen jó néven venném
  • zolesz11
    #721
    Üdv!

    Egy olyan problémával fordulok hozzátok hogy ha elindítom a játékot akkor ablakban fut. Utánaolvastam a problémának, találtam rá megoldást, Alt+Enter= kirakja teljesbe fél mp-re utána visszadobja.

    A másik az a dokumentumokban átírni a hardware_config fájlban a fullscreen értékét "true"ra, megtettem, semmi. Törölni ugyanezt a filet, semmi.

    Esetleg valakinek valami ötlet??

    Videókártyák driverei frissek.
  • Szabi #720
    imádom hogy Touge-n én nehogy hozzáérjek az AI-hoz, mert kizár egyből.. de ha ő tetőre rak.. akkor is én kapok kizárást.. -.-"

  • Gis80s
    #719
    Szia!

    Valóban eldugták szépen, de itt megtalálhatod:
    C:\ProgramData\Steam\RLD!\44350

    (rejtett fájlok között van)
  • jetblack
    #718
    Steam-en a walletemben volt 11 font
  • mardal
    #717
    Sziasztok,olyan kérdésem volna hogy a játék mentését hol találom meg?
  • Szabi #716
    a játék és minden dlc -40%-os akcióban van Steam-en még ~8órán át
  • Szabi #715
  • arty
    #714
    hol vetted 10 fontért??
  • jetblack
    #713
    En mar banom azt a 10 fontot amit kifizettem a jatekert mert a multi leirhatatlanul szar ..... a single unalmas egy pre-alpha jateknak erzem :S
  • Timbu
    #712
    Ennek kapcsán (és igazából az F1 2012 sok patch-e miatt is) megfordult a fejemben, hogy azért csináljak, hogy szívassák a warezosokat. És jól teszik
  • jetblack
    #711
    We've just released a PC patch via Steam that will grant everyone that owns GRID 2 with a FREE Drift car, the Chevrolet "Tyler McQuarrie" Camaro.
  • Gabisan666 #710
    nem megy a multi,tegnap meg lazan nyomtuk ejjel....
  • JohnnyNapalm
    #709
    remek játék, de erre a sok pofázásra nincs valami patch? :D
  • Szabi #708
    elérhető már steam-en a Super Modified DLC és automatán letölti a 5Zigen Honda Civic-et, beteg egy dög :D