102



Zhongxing Telecommunication Equipment
  • desigo
    #62
    ZTE Grand X hamarosan a T-mobilnál

    Hamarosan kapható készülékek
  • desigo
    #61
    ZTE Grand X IN: Intel-powered ICS smartphone to launch next month

  • Büdös Bohóc
    #60
    kajak úgy néz ki, mint a HTC Sensation
  • desigo
    #59
    Ez lesz a ZTE Blade III

  • cSuwwi
    #58
    ahhoz kettő kéne belőle :D
  • Inquisitor
    #57
    "Technikai akadálya valóban nincs"
    Jó kérdés, azért volt róla szó, hogy pár processzora nincs és nem is lesz optimalizálás, vagy milyen GPU-t támogat vagy sem az új HW gyorsított GUI, esetleg mennyi memóriával megy elviselhetően. De tény egy csomó megfelelő telefonnál is tesznek a frissítésre.
  • georgesmatyas
    #56
    akkor mindjárt születnek a kis ZTE Skatek
  • byzhouse
    #55
    9 hónapja van ZTE Skate telefonom és köszöni jól van.
  • desigo
    #54
    60 körül korrekt készülék lesz ez...
  • theone91
    #53
    Gondolkozom, hogy ez legyen-e a következő telefonom. A kamera valóban lehetne jobb is, és erősen kéne bele gomb-háttérvilágítás.
  • georgesmatyas
    #52
    tedszik (az ára)
  • zeli
    #51
    Ez egész jónak tűnik.
  • theone91
    #50
    Az ICS-sel azért történtek szabályozások: 18 hónapig kell rendszerfrissítéseket biztosítani a gyártóknak.

    De amúgy igen, valóbban alig két évre terveznek egy telefont ha a update-roadmapet nézzük (nekem eddig csak egy mobilom teljesítette túl ezt az értéket, még egy régi Sony Ericcson feature-phone), a felháborodást bennem nem is ez kelti, hanem, hogy az olyan trehány és ostoba gyártó (mint például pont a Sony) még mindig Gingerbreaddel ad ki egy friss telefont (még a prémium kategóriában is!), majd ezt megfejelve még húzza is a frissítést, nem JB-re, hanem ICS-re, tehát egy korábbi generációs rendszerre, hozzáteszem. Most mi van akkor, ha a Sony frissít az idei palettán egy ICS-t, majd úgy dönt hogy nem frissít tovább JB-re, mert már kívül esik a kötelezettségén, 18 hónap leteltével. Amit pofátlannak tartottam, hogy a '11-es Xperia garnitúra egyik legsikeresebb készülékére a Play-re nem adott ki ICS-t: Oké, hogy egy "játéktelefonnál" fontos az teljesítmény megőrzése, de legalább felkínálhatta volna a frissítés opcióját, ahogy azt tette a többi készülékénél is.
  • GregSB
    #49
    Nem hiszem hogy regulázni fognak, ők csak ingyen biztosítják a keretrendszert, a gyártókutána azt csinálnak amit akarnak.

    Meg ha megnézed mindenki ezt csinálja. Microsoft Wp7-8 átállással szivatja a népet. Apple ad ki 2 évig szoftverfrissítéseket a telefonokra (illetve most a 3GS az kivétel, az már 3 éves és jön rá új iOS), de jelentősen lecsonkítják a fícsöröket a régebbi készülékeken.
  • theone91
    #48
    Igen. Innen is látszik, hogy üzleti stratégia csupán a JB-frissítések elhagyása. Az újabb paletták vásárlására akarják kényszeríteni a friss rendszerre éhezőt, ami rendkívül rossz hatással van 4.0 és a 4.1 részesedésére. Technikai akadálya valóban nincs és ezt már a Nexus S is lemodellezte nekünk.

    A Google helyében (jobban) reguláznám az egész frissítés témát...
  • desigo
    #47
    haha
    LG Optimus 2X és a HTC Desire HD meg sok Sony meg ICSt sem kap.
  • theone91
    #46
    Ha minden igaz a harmadik teló, amely megkapja a Jellybeant hivatalosan, az egy olcsó ZTE lesz. Példás.
  • Klemice
    #45
    a bladen kívül a többi telójuk elég ótvar...
  • theone91
    #44
    Én még mindig azt gondolom, hogy az income nagy részét a telekommunikációs hálózatok építésével szerzi. A Huawei és a ZTE ebben az elsők közt van a világpiacon. Az okostelefonok piacán növekvő részesedésük hangzatos és valóban fontos adat (befektetési szempontból meg pláne), de nem dolgozik akkora haszonkulccsal (még), mint a többi gyártó, így ezen a területen a bevételük sem akkora.
  • Büdös Bohóc
    #43
    (jó azt tegyük hozzá, hogy attól, mert a hálózat ZTE nem biztos, hogy telefont jót csinálnak. Plusz azért ZTE, mert kurva olcsón jöttek be és kitúrták az ellenfeleket, minőségre meg hát... megfelel)
  • LaszloLedzenyi
    #42
    Telenor egész magyarországi hálózata ZTE,sőt a Vodkafone egy része is, szóval nem szar csak nekünk ismeretlen
  • desigo
    #41
    A ZTE a Nokia és a HTC sarkában áll

    "a második negyedév során mintegy 8 millió készüléket adtak el, nagyrészét az anyaországban, Kínában. Ez 5,2%-os piaci részesedésre elég az okostelefon piacon, amivel ők lettek az ötödik legnagyobb gyártó, szorosan a HTC és a Nokia mögött."
  • theone91
    #40
    A jelenlegi Sony Ericssonom anyaghasználatban és összeszerelésben gagyibb, mint a volt Blade-em. Gomboknak holtjátéka van, erősebben rámarkolva recsegésre hajlamos, a kijelzőn már van hajszálkarc. Ezek a problémák az én Blade-emen nem jelentkeztek, szerintem nem volt gagyi, pláne az ár tudatában. Tutira nem válok meg tőle, ha nem lett volna gyengus a hardver.
  • Pretorian
    #39
    Megjelenés után pár nappal (2010. november közepe) megvettem a Blade-et a T-nél, Samsung Omniáról váltottam. Az egyik legjobb ár/érték arányú készülék, ami valaha megfordult a kezemben. 4 hónapig használtam, végül Sony Ericsson X10i-re cseréltem le. A nagyobb kijelző, a jobb kamera és a Snapdragon nekem akkor megérte azt a +20 rongyot.
  • cSuwwi
    #38
    2 éve vettem blédet, amikor kezdett felfutni. még az első generációs a gyermekbetegségeivel (fele annyi ramot látott, mint volt benne) :D D:

    még mindig azt használom, bár a gps-e már beszart, de minden másban jól megy. a hátlapja szarrá van törve, előlapja is mállik, de a kijelzőn nincs karc (se a plexin)

    amikor vettem az is megért egy misét. a westendben vettem, az első készüléken a wifi gyenge volt, pár méterre "látott", cserére visszavittem. a másodiknál a wifi semennyire nem ment, visszavitte. a harmadiknál a hátlap nem volt jó, nem ment fel rá :D végül a második hátlapját téve a harmadikra lett a nyertes :D

    vicc
    de amilyen gagyi, lassan 3 éve működik.
  • theone91
    #37
    Egy évig használtam Blade-et és nekem sem volt ilyen problémám.
  • Ari18
    #36
    Érdekes nekem Skate-em van már 9 hónapja és semmi ilyen jellegű problémám nincsen vele. Igazából semmilyen nincsen.
  • Fidolorous
    #35
    Ez a Kis vajon mikor lesz elérhető ?
  • berczely
    #34
    Zsebemben és egy átlagos 3. emeleti lakásban.
  • Narxis
    #33
    Lehet hogy poros helyen tartottad. :D
  • berczely
    #32
    Az én Blade-em kijelzője is belülről porosodott! kb majdnem eldobtam az agyam amikor 1 hónap után észrevettem a porszemcséket! Tisztíttatni akartam, de senki sem vállalta csak nagy pénzekért mert macera lett volna szétszedni. Soha többé ZTE! Havernak Skate-je van az se biztatóbb...
  • Máté94
    #31
    Hiv. oldalon is 1GB van és elvileg FB-s oldal is megerősítette az 1GB-ot. :)
  • Palinko
    #30
    köszi, megválaszoltad a kérdésem :)
  • theone91
    #29
    Lehet félre értelek, de a kérdésed az, hogy a védőfólia mellett hogy érzékel a kijelző?

    Ezeket a fóliákat úgy készítik, hogy teljesen kompatibilisek legyenek a kapacitív kijelzőkkel, tehát ugyan úgy képes töltésátadásra a fólia ellenére is. Nem veszel észre különbséget fóliával és anélkül.
  • Palinko
    #28
    hmm, és hogy tapiztál, ha szigetelő fólia van?
  • Büdös Bohóc
    #27
    Gondolom ha egy iPhonenal szarakodtál volna, akkor arról is instant az lenne a véleményed, hogy többetsoha
  • desigo
    #26
    Ez a Skate nem lett túl sikeres modell...
  • zeli
    #25
    Tavaly decemberben vettem egy ZTE Skate-et, azóta háromszor voltam vele szervizben, kétszer kicserélték, mert a kijelzője _belülről porosodott_, ami szerintem kúrva gáz. A másodikkal mondjuk más probléma is volt. Én többet ZTE-t biztos nem veszek.
  • theone91
    #24
    Igen, pontosan. :D
  • ForzaInter
    #23
    azt írtam, hogy olaszországban is van gyárja az applenak, nem azt, hogy csak ott gyártják. egy ismerősöm mondta akinek iphone van. ezek szerintem hülyeséget mondott:D