4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • Laza
    #4518
    "Nekem maximum annyi elonyom lehet hogy egyet hatralepek es zonan belul vagyok igy nem tud rajtam sebezni ha szerencsem van, de ennyi erovel o is fedezekbe huzodhat amig en nem lovok, tehat kis tulzassal meg azt is mondhatnam hogy fairplay a dolog."

    OMG, fairplay, mi?
    Pont ezért nem ugyanaz, mint a városban kempelni, mert ott várakozás közben is meglephetnek, a SZ szélén meg nem.
    De ha magadtól nem érted, akkor feleslegesen magyaráz neked bárki.
  • 1NST1G8R
    #4517
    Meg mindig nem, mert ahogy irtad is korabban ott sokkal konnyebb lootolni igy nincs is akkora kesztetes arra hogy megolj egy jatekost.
  • Sotyka
    #4516
    Tudom hogy ezért meg leszek kövezve hogy megint offolok és behozom a dayz-t de ott arányaiban sokkal barátságosabbak a playerek (azt hogy miért már régebben kifejtettem), szóval de, valahol a játékosok hibája.
  • 1NST1G8R
    #4515
    Erre meg reagalnek:

    "Egy olyan helyen lődözöd le ahol pont az a lényeg hogy biztonságos helyen legyenek. A játékban a pk pont az ilyen dolgok miatt tart, ahol."

    Csak hogy tisztazzuk: safe zone-on belul biztonsagban vannak, es safe zone-bol kifele en sem tudok loni, szoval minketten a zonan kivul vagyunk ha tuzet nyitunk. Nekem maximum annyi elonyom lehet hogy egyet hatralepek es zonan belul vagyok igy nem tud rajtam sebezni ha szerencsem van, de ennyi erovel o is fedezekbe huzodhat amig en nem lovok, tehat kis tulzassal meg azt is mondhatnam hogy fairplay a dolog.

    A jatekban a PK azert tart ott ahol, mert lehetoseg van ra hogy barkit barmikor megolj ha ugy tartja kedved, es ha oszintek arakunk lenni ez meg fel sem rohato a jatekosoknak, hiszen ennek a jateknak nincsen celja. Nincsen semmi mas ami akkora "beteljesedest" okozna minthogy megolj egy masik jatekost, azt hiszem ebben egyet erthetunk.

    Amig ez igy lesz addig fikarcnyit sem fog valtozni a helyzet, es hidd el ez nem a playerbase hibaja. Sokan vannak itt akik mast latnak, vagy latnanak bele ebbe jatekba mint ami valojaban, en ezt megertem, sot valamilyen szinten egyet is ertek, de sajnos az a helyzet hogy ezek illuziok, barmennyire is szeretnenk hogy ne igy legyen, a jelenlegi keretek kozot ez a jatek nem tud mas lenni mint egy loot gyujtogetos pvp lovolde zombikkal nehezitve.
  • 1NST1G8R
    #4514
    Bocs ha szemelyeskedesnek vetted, nem annak szantam.

    Azert nem spawnrape mert nem az eppen belogolo jatekosokra lovok ugy hogy eselyuk nincs visszaloni. Az en ertelmezesem szerint ez a cselekves meriti ki a spawnrape fogalmat, de cafolj meg ha tevedek.
  • tutituti
    #4513
    Én meg azt tenném hozzá hogy míg én értelmesen válaszolok és Laza is addig annyira erőltesd meg magad hogy nem személyeskedsz!

    Miért ne lenne spawnrape amúgy.Egy olyan helyen lődözöd le ahol pont az a lényeg hogy biztonságos helyen legyenek.
    A játékban a pk pont az ilyen dolgok miatt tart, ahol.

    nem mondta senki hogy ezért most máglyán égsz el, mi meg körbetáncolunk,csupán hogy nekünk nem tetszik.Lehet csinálni de így én nem szívesen csatlakoznék a csapatodba ha úgy van.
  • 1NST1G8R
    #4512
    Ja es meg hozzatennem hogy ha csak melee fegyvert latok meg alap hatizsakot egy playeren BARHOL ugy, hogy nalam mar lofegyver van, azt sem szoktam bantani, csak ha feltunoen kovet es nem ir semmit, mert akkor eleg nyilvanvalok a szandekai...
  • 1NST1G8R
    #4511
    A safe zone melletti kempeles nem spawnrape, en a kimeno forgalomra nem lovok, csak a visszaterokre meg a tobbi kemperre :)
  • 1NST1G8R
    #4510
    Szerintem semmi kulonbseg nincs a safe zone melletti meg a barhol mashol kempeles kozott, nyilvan szarul esik ha te vagy a szenvedo alany, de ez van, velem is megcsinaltak mar nem egyszer, szoval ugy erzem ugyanannyi jogom van ott kempelni mint barki masnak. Egyebkent hogy megnyugodjon a kis lelki vilagotok elarulom hogy kb. tobb olyan szinten zenesz kempert szedtem le safe zone mellett aki visszaterokre vadaszott, mint tenyleg gyanutlan aldozatot aki cuccot ment lepakolni.

    Egyebkent erdemes kiprobalni mar csak a vicc kedveert is, menjetek be egy 100-as publicra ami tele van, alljatok ki safe zone vegere (belulre) de valami feltuno helyre, aztan lehet nezelodni honnan lottek rad vagy 5 tarat.

  • Huvi
    #4509
    Nem tudja valaki miért dobál ki a szerverekről a játék bizonyos időnként kidob :S Teljesen randomra eddig nem volt ilyen. Kidob a menübe és ennyi.
  • tutituti
    #4508
    ebben egyetértek!

    A spawnrape csúnya dolog.
    De kinek mi jön be.

    (anno bf2-ben csuklott pár gyerek anyja az hétszentség,de legalább permban volta jutalom)
  • Laza
    #4507
    Képzeld, nem szoktam csinálni. Városi kempelés egy dolog, de a SafeZona az gáz.
  • 1NST1G8R
    #4506
    Koszi, problem? Amugy ne mondd hogy te sosem probaltad ki ezt... Meg azt se gondold hogy csak ezt csinalom...van hogy elbujok egy kukaban es ott kempelek... Nem am, szoktam en rendesen is tolni, sot foleg gyujtogeto eletmodot folytatok, de ha sokan vannak egy szerveren muszaly ovatosnak lennem, olyankor inkabb bekempelek egy helyet es "deer hunter"-t jatszom, mert ha csak fel-ala maszkalok 100% hogy elobb utobb leszednek, nagyon ritka hogy ki tudok szurni valakit elobb minthogy engem vennenek eszre ha mozgasban vagyok.
  • Laza
    #4505
    Sajnos már tényleg többségben a tizenpár éves kölköknek jön be ez a játék, azoknak is azért, mert élvezik a másik szopatását.
    Ezektől a vinnyogó hangú, pofázási kényszerbetegségben élő hülye gyerekektől teljesen ki tudok készülni.
  • Laza
    #4504
    Fantasztikus játékos vagy ...........
  • tutituti
    #4503
    azon is.(kerestem hogy linkelem de el kellett ugranom itthonról )
    Na az elég korrekt.
    csak a ts-t ne használd,mert kitéped a hajad a vinnyogó kisgyerekektől

    a chat ablakot post-ittel le kell ragasztani mert csak a "Csaló,hacker,f*sz,b*zi" megy.

    De az admin korrekt és a fb oldalon is sokat infóznak.
    néha kinyitják a szervert és szarrá lövik a jónépet.(beássák magukat valahova és lelődöznek mindenkit,ilyenkor felesleges felmenni mert megnő a csalók száma is!)
  • Warrika
    #4502
    mondjuk ha a zombi mmo hungaryn játszol akkor nem lényeges azt megtaláltam:)
  • Warrika
    #4501
    nah és erre a magyar szerverre miként lehet bejutni? kicsit nagyobb játékélmény lenne ha magyarokkal lehetne játszani és legalább lehetne új ismerettségeket kötni hisz ez mégiscsak 1 csapatjáték.
  • 1NST1G8R
    #4500
    Itt kell keresgélni: "there doesn't seem to be anything here"...
  • tutituti
    #4499
    Itt kell keresgélni

    Én egy fix magyar szerveren vagyok,de itt is van csaló elvileg.bár mi csapatban megyünk és eddig nem haltam meg.A többiek is tisztán fair playben.

    A public szervereket el kell felejteni és egy eu-s vagy us privát szerverre költözni és csak ott játszani.Így az admin is megjegyez és kevesebb a haxor

    (a miért pedig:A szerver tulajok már most ESP és egyéb játékélmény romboló programokat szúrő antihack szoftvert futtatnak.Ez jegyzi az eltérő és furcsa dolgokat,ezt az admin kivizsgálja és saját belátása szerint cselekszik.
    Negatívum,ha valaki hülyegyerek vagy okoskodó esetleg nagypofájú,azt is bannolják aztán kész.
    De ezekért nem is kár mondjuk!)

  • Warrika
    #4498
    ha tudsz valami jobbféle servernek a pw-jét akkor elküldhetnéd nekem pm be nagyon örülnék neki:)
    az eddig összeszedett felszerelésem 90% át elbuktam és volt mikor még safezonból se léptem ki...
    mert igaz a hackerek ott is simán megölnek mert mért ne alapon...
  • tutituti
    #4497
    A játékosok nagy része már most privát szerverekre menekült.

    aki nem tud ilyet,érdemes ellátogatni Redditre és ott páran megosztották a pass-os szervereket!
  • Warrika
    #4496
    szerintem ahelyett hogy ilyen semmilyen patcheket adnak ki inkább rá állhatnának az cheater problémára már játszani se lehet a játékkal ha nem olyan helyre mész ahol tuti nincs senki.
    ilyeneket látni hogy a gyerek aimmozik és repül a levegőben átmegy a falakon látja ki merre van és látja a lootokat is esélyed nincs összeszedni itemet mert vagy felszedték vagy valameik házon keresztül mint 1 kamikaze repülős neked ront és instant fejes 1 krugellel ami azért vicces mert dmg tesztek alapján krugerrel semmilyen módon se tudsz 1 golyóval megölni valakit akifull hp-n van de ők megteszik...
    ha ez így folytatódik a játékosok nagy része vagy abbahagyja a játékot vagy privát szerverekre menekül.
  • 1NST1G8R
    #4495
    Ja persze ugy is megy csak en ha ezt csinalom atvaltok tavcsore azzal pasztazok, es ha akad egy celpont akkor atvaltok fegyverre de ugy hogy mar be vagyok zoomolva igy csak kilepek a zonabol es mar lovok is.
  • tutituti
    #4494
    Az semmi,de safezone-ban az m16-os a kezemben.
    többieknek mondom ilyen a C-mag.
    F6 kiválaszt,és oké minden.Visszacserélem és eltűnt a full tár C-magom!

    amúgy a zoom dolog elég egyszerű.

    fegyver kiválaszt-backspace-zoomolás-és közben fegyver újrakiválaszt.
    ekkor bezoomolva marad.Újra backspace és ismét normális a nézet.
  • 1NST1G8R
    #4493
    Kinyirtad a Silver Surfert?!

    Amugy ennek mar ideje volt: Fixed bug when in prone with empty hands and aiming it would play prone moving animation.

    Meg olyat is csinal ha safe zone-ban allsz es kivalasztasz egy fegyot, ugye nem tudsz zoomolni. DE! Ha kilepsz, bezoomolsz, majd visszalepsz, bezoomolva maradsz, nem tudsz visszazoomolni csak ha megint kilepsz safe zonebol. VISZONT! Ha atvaltasz kukkerre, az is be lesz zoomolva, de azzal mar visszazoomolhatsz, majd ha megint bezoomolsz es atvaltasz fegyverre, megint be lesz zoomolva a fegyver. Szal ez arra jo tulkepp ha tegyuk fel safe zone szelen kempelsz, siman atvalthatsz tavcsore ha ki akarsz zoomolni, majd vissza es be lesz zoomolva a fegyod, ki sem kell lepni safe zone-bol. Lehet ez igy kicsit erthetetlen de probaljatok ki es meglatjatok.
  • Laza
    #4492
    Nem tudom van e hozzá köze, de míg fejbe lőttem a zombikat, minden második dobott pénzt, és mikor kalapáccsal ütöttem, akkor egy sem.
  • Sotyka
    #4491
    Hehe, találtam frostyban egy ezüstből lévő zombit :D (ami érdekes hogy 50-ből ez volt az egyetlen ilyen, és nem is közvetlen betöltés után volt)
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128374578
    Amúgy mintha kicsit kevesebb pénzt dobnának most már a zombik.
  • Sotyka
    #4490
    láttam ezeket az új bútorokat a külömböző épületekbe, de szerintem nagyon nem illik a játékba. A legtöbb ház úgy néz ki mint ami egy évtizede elhagyatott, de azért az épületekben még teljesen ép számítógépek vannak felállítva? ... foglalkozhatnának inkább egy nagyobb mappal vagy valami, nem ilyen haszontalan apróságokkal.
  • Laza
    #4489
    Na, nyomtam egy kicsit ha már új patch :)

    Nem értem én ezt a szerver hopping 'büntető' rendszert? Mégis mi a fenét büntet? Kitesz a város mellé, de kb 200m-re (30mp) a bolttól, csak be kell fussak. És mindenki ezt csinálja ilyenkor, mikor a szervereken kb nincs senki. Üresek is a boltok, az emberek max 5 percre jelennek meg a listában, mennek is tovább.
    Ezzel az 1 órás limittel pont a normális játékosokat szívathatják, az ugrálókat nem :)

    Egyébként még mindig gyorsan lehet haladni, kalapáccsal 3 ütés fejlre egy zombi, és még mindig nincsenek elég sűrűen, max 2 jön egyszerre, sima ügy. De ált mire a második odaér az első halott. Ugyanez hárommal, gyorsan kifekszenek.

    Ellőttem egy tárat is, így még gyorsabb a haladás. Egyes lövés, mindenkinek egy fejes :)

    Mondjuk itt nem ront rád az egész falú, és nem is termelődnek a semmiből, simán lehet irtani :)
  • Laza
    #4488
    Ennyire unatkozol? :)
  • tutituti
    #4487
    ok,nem szóltam.
    Az első patch leírás fele ennyi volt.

    Azóta javították.Azért lett pár előnyös dolog.De a stronghold szerver még mindig nincs sajnos.

    (újra nekiálltam :D )
  • tutituti
    #4486
    Összefoglalom a patchet: LÓFASZ!

    De azért itt van hátha valakit érdekel:

    Patch Notes 2/19/2013
    New features:
    New safe settlement icon on top of player?s health instead of pop up window at the top of the screen
    After server restart, it will now take time for all item spawns to spawn, previously after server restart all spawn points were forcefully populated with items, which can be abused.

    Design:
    Balanced and fixed all spawns across the map
    Expanded Ridgeway airport base as part of map balancing making the West side of map more beneficial
    Added more value and zombies to West Boulder Meteorological station
    Lessened value of items in Campos City to help with overall map balance
    Fixed many exploits in Norad and other areas of map
    Fixed wire fences so players can shoot through them
    Optimized the item spawn system

    Bug Fixes:
    Fixed an issue with rented servers due to which some of rented servers were not starting up
    Fixed chat exploit that was allowing to post messages without name prefix
    Fixed exploit that was allowing to disable grass rendering
    Fixed bug with military rucksack when last row of items wasn't displaying in-game
    Fixed bug when player that is in prone was loading up as standing up
    Fixed bug that weight wasn't updated for characters that are in clan
    Fixed bug when TPS crosshair was visible in FPS mode
    Fixed bug when forcing empty hands gun would disappear instead of showing up on your back
    Fixed bug when in prone with empty hands and aiming it would play prone moving animation
    Fixed bug when HUD is hidden, pressing on F1, F2, F3, F4 would cause to lose control of player movement
    Fixed crossbow bug: zombies were hearing it from too far away
  • Laza
    #4485
    Van ezer másik játék, tovább kell állni. Én sem játszottam még idén, és egyáltalán nem is hiányzik.
    Majd egyszer belenézek ha 'kész' lesz :)
  • Bogyee
    #4484
    Mindig lesz új cheat, befoltoznak egy lyukat lesz majd egy másik amit kihasználnak.
    Eddig is játszottak ezután is fognak, főleg saját szerveren.
  • Warrika
    #4483
    kezd érdekes lenni ez a játék az új hack miadt...
    már nem találni olyan szervert ahol nem látnám fél órán belül 2-3 alkalommal a chaten a kiírást és ahol azt látod ott bizony valaki használja is...
    ha nagyon hamar nem történik valami ez a játék halott.
  • Sotyka
    #4482
    igen, 2 napja egész frostyt kivittem 1 darab kalapáccsal, úgy hogy nem sebződtem de minden épületbe amibe lehetett bementem. mivel a zombik nincsenek egymáson így le lehet húzni őket 1-2-esével, és úgy meg simán kilehet szedni meele fegyóval, csak nyomni kell a gombot, vagy ha 2 van akkor felváltva váltogatni, és meg se tudnak ütni. persze ha valaki elkezd sprintelni a város közepén és magára húz 10 zombit akkor semmit nem fog érni 1 meele fegyóval, de ha jól csinálja akkor 10/10-szer kivihető bármelyik város.
  • Elgrecco
    #4481

    Sotyka
    "a zombik meg eszméletlenül gagyik, és korántsem kell tőlük tartani, 1 meele fegyóval lazán kipucolsz egy nagyvárost úgy hogy 1 zombi sem ér"

    voltál te zombizni az új patch óta? (mondjuk norad-ban)

  • Laza
    #4480
    Jaaj ... persze, jól néz ki, de ez halálra scriptelt demó ... be is bna ha a végleges játék is ilyen lenne :)
    Mozizni így elmegy ... de játszani??
  • KiruHoshino
    #4479
    Ezt már láttam pár hónapja és valóban nagyon állat. Csak kár, hogy only kozolos lesz. :)