4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • Elgrecco
    #4839
    Sziasztok!

    Ugyan sajnos az Infestation nagyon leépült, de legalább már játszható (pre alpha) a fejlesztő csapat új koppintása az Aftermath.
    nyitottam neki egy topikot
    http://sg.hu/forum/tema/1428401253
    Ha ez nem kívánatos reklámnak minősül akkor elnézést :S

  • J i GS a W
    #4838
    Újra megy a HunZ.
  • bosco05 #4837
    Hát én official szerveren bohóckodtam pár órát, halott volt minden... Meg sajnos a játék is elég gagyi :S Valószínű neked van igazad nem játszottam hú de sokat, csak én ezt tapasztaltam.
  • soo277
    #4836
    Te meg miről beszélsz ember
    bárhova bemegyek lootolni,több 100 an vannak,van saját szeronk,kinyitom, 10perc alatt tele van
  • bosco05 #4835
    Jól látod, nincsenek csalók, de sajnos játékosok se nagyon, maga a játék pedig nem fejlődött szart se az elmúlt 1 évben.
  • rudii
    #4834
    Csao! Én is feltettem újra, mert régen szerettem, de tényleg iszonyat sok csaló volt. Aztán hátha változott a helyzet.
    Lementem már vele pár órát és eddig nem találkoztam csalóval, pedig volt pár tűzharcom. Viszont sokszor egyedül vagyok, akinek lenne kedve jönni.

    ts3 ip: nexus.tauri.hu:9777
    pw: alma
  • kishandris
    #4833
    Hali!Én 1 hete megvettem újra a játékot hátha a nagy NEW WORD vagy mi után nem lesznek csalók!Tévedtem!Mindenhol ott vannak és mi történik?A kurva dev magához spawnnol és azt mondja hogy csalok! XD én elkezdtem neki dumálni hogy ez tévedés és most vettem meg újra a játékot!Erre fairfight banned gecit ad! Ez volt a második és utolsó próbálkozásom!
  • J i GS a W
    #4832
    valaki játszik még ezzel a szarral engem pár hónapja ok nélkül ,ki bannoltak azóta hol tart ,mi van a game-el?
  • Zoli033
    #4831
    Én amondó vagyok, hogy menjen játszani a Doom1-be az összes cheater csaló szemét, és játsszon good módban. Hogy ennyi öröme legyen az életben, ne több! Tönkreteszi más ember szórakozását, akikből az előfizetők tulajdonképp állnak. A sok semmirekellő senkiházi csaló, az életben is ezt csinálja, élősködik másokon mint a féreg! A banditákról meg az a véleményem, hogy camper idióták, akikre vadászni kell mert szarrágók! Na ez kikívánkozott belőlem. Ezek az Infestation igazi férgei!
  • bosco05 #4830
    Akkor [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1342775517&no=4826]#4826[/URL] :) Nem hinném hogy ilyen adminok vannak egyébként... Ott turpisság lesz nálatok.
  • kishandris
    #4829
    Azok megvannak:D
    de nem annyira szórakoztatóak:D
  • bosco05 #4828
    akkor irány rust vagy dayz :D
  • kishandris
    #4827
    Ez úgy történt hogy haverommal pvpztünk és le lőttünk 2 gyereket és azok írták hogy fucking noob meg ilyenek és valami kódot beírtak a nevünkkel és kidobott a szerver.De nem a fairfightos kódot írták be:D És játék aztán permament bannedet írt!
    Nagyon korrekt játék volt:D
    De nem én vagyok így vele, sok embert panaszkodik de hiába!
  • bosco05 #4826
    Ebben a helyzetben nem sokat. Leírják, hogy csaltál és az accod láthatóan nincs feltörve. Azt lehet csinálni, hogy nem csalsz :D
  • kishandris
    #4825
    Sziasztok!
    Szerintetek az fer a készítőktől hogy egy admin nevezetű tag kibannolt a szeróról+permament bannt kaptam! És valami ilyesmit reagált a support!

    Hello,

    Thank you for contacting Infestation customer support.

    An investigation has been completed and we have verified the detection of hacking on your account. As this violates section 5, "Restricted Software" of the EULA, the action on your account will not be overturned. We are unable to provide any further detail regarding the results of our investigations due to the sensitive nature of the data itself.

    The End Users License Agreement can be found here: http://www.infestationmmo.com/eula.html

    Sincerely,
    Infestation Customer Support

    Szerintetek, ebben a helyzetben mit lehetne tenni?(Nem fogom újra megvenni a játékot!>.<)
  • zafirdrive
    #4824
    Steamen most 1,29€ március 20-ig.
  • soo277
    #4823
    Érdemes
  • Dobronski
    #4822
    Egy ezresért a tied.
  • Vandorplayer
    #4821
    Sziasztok!

    Szeretnék elkezdeni egy játékot. És én az Infestation Survivor Stories-ra gondoltam.
    Mivel a The Walking Dead a kedvenc sorozatom.
    Régen a Star Wars Galaxies-sel játszottam.
    Szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e megvásárolnom a játékot?
    A Star Wars-t boltban vettem. ezt a játékot is meg lehet venni valahol, (és hol?) vagy csak a neten az Infestation oldalán?
    Vannak-e aktív magyar játékosok? És melyik szerveren találom őket?
    Havidíjas mint a SWG, vagy csak egyszer kell megvenni?
    Nagy valószínűséggel további két barátom is csatlakozna a játékhoz.

    Üdv.: Vandor.
  • soo277
    #4820
    Sehogy, azt nem lehet!
  • nikopeti
    #4819
    Sziasztok,én régen megjelenéskor vettem meg ezt a játékot. Hogyan tudom steam-on aktiválni? nem fogadja el a serialom.? Tud nekem valaki ebben segíteni? Előre is köszönöm
  • rooney8
    #4818
    Ertem, koszi
    Na mindegy, utobbi idoben ugysem toltam mar
  • J i GS a W
    #4817
    nem tudták tovább fent tartani a szervert, meg szerintem kicsit bele is untak. most saját game-n dolgoznak.
  • soo277
    #4816
    nem tomface n olvastam én is
  • rooney8
    #4815
    nocsak? mi történt?
  • soo277
    #4814
    Megszünt
  • rooney8
    #4813
    nem tudjátok hunz-vel mi történt?
  • Nekrofil
    #4812
    nálam is van eladó, püben keress ha kell :D
  • Evoluti0N
    #4811
    Ok. Érdekel valakit használt WarZ account? Olcsón adom. :D
  • Jeffjohnson
    #4810
    A járművek még nem csak a teszt szerveren vannak?
  • soo277
    #4809
    Már nagyon jo a gamma
  • Bogyee
    #4808
    Bővített map, Stronghold, járművek, szuper zombi, kraftolás, egyebek.
  • Zero 7th
    #4807
    Javult ez valamit mondjuk úgy a #4733 óta? Lesz ebből játék valaha?
  • soo277
    #4806
    Nem
  • AntiHero
    #4805
    Sziasztok a régen meg vett játékomat áttudom vinni steam-re?
  • Bogyee
    #4804
    Ide írd ki nyugodtan

    https://www.facebook.com/infestationmmo.magyarorszag

    Biztos találsz embereket :)
  • Dragunow
    #4803
    Sziasztok!

    Közös túlélésre, gyüjtögetésre, PvP-re keresek csapatot. A fenti ts címre próbáltam csatlakozni de nem sikerült. Ha tud valaki adjon ts-címet plz ahol lehet kommunikálni.
  • Bogyee
    #4802
    Aki még a legelején vette a játékot az kapott (verziótól függően) 2 vagy 6 hónapnyi stronghold szerver bérlésre is elhasználható gc-t :)
  • sanyesz55
    #4801
    Szia, egyébként nekem is az a gyanúm, az a baj hogy a prociba integrált az az inteles csoda, nem is tudom minek, próbáltam hogy letiltom és úgy, de nem akarja. Hál isten minden más megy, csak ezzel van baj.
  • Bogyee
    #4800
    Esetleg ha van olyan beállítás a biosban amivel le tudod tiltani az integrált vga-t azt érdemes kipróbálnod.