15720
  • Vadnokedli
    #13328
    32 MB egy txt? Hány oldalas? Én speciel telefonon nézem.
  • SergioAmigo
    #13327
    kamu lista akkor oké de egy txt nem tud adathalászni
  • SergioAmigo
    #13326
    Téged kéne kilönni inen a francba egy tv rakétával.
  • SergioAmigo
    #13325
    Te veled mivan ember én tölttötem fel milyen adathalászat? az egy sima txt miért is kéne kirúgni engem?
  • Vadnokedli
    #13324
    Nem tudom ez miért van, Helikopterbe is 2 RPG -kell hiába kúrva nehéz vele eltalálni a gyorsan repkedő szarokat..
  • Stief
    #13323
    Az egy nagy hülye aki ezt beszopja! Inkább a kérdésemre válaszoljon valaki! SergioAmigot meg rúgja ki valaki az sg-ről!

    Kérdés! Tudja valaki hogy miért lettek ilyen gyengék a rakéták? Szörnyű! Javelinból is 4 kell hogy megdögöljön egy kurva tank, persze ha javítják akkor semmi. Tv rakéták szintén egy nullák. Remélem a jövőben kicsit feltunigolják!
  • item
    #13322
    HOAX! / Adathalászat

    Senki ne töltse le a linken lévő fájlt,ha jót akar magának!

    Origin not hacked ea confirms false alarm!
  • Stief
    #13321
    Kérdés! Tudja valaki hogy miért lettek ilyen gyengék a rakéták? Szörnyű! Javelinból is 4 kell hogy megdögöljön egy kurva tank, persze ha javítják akkor semmi. Tv rakéták szintén egy nullák. Remélem a jövőben kicsit feltunigolják!
  • SergioAmigo
    #13320
    Feltörték az origint 1 millió adatot loptak el itt a lista mindenki keresse ki magát ha benne van sosban jelszócsere



    http://www14.zippyshare.com/v/82851357/file.html
  • N3suten
    #13319
    az a színvakoknak van ,de persze másabb a megszokottól ...
  • hemmis
    #13318
    igen köszönöm nagy izé vagyok hogy nem találtam viszont köszönöm szépen a segítséget
  • Vadnokedli
    #13317
    az a Color-Blind, azt keresd.
  • hemmis
    #13316
    köszi de nem arra gondoltam egyszer nem emlékszem már hogyan de a szineket tudtam változtatni ellenség, csapat, szakasz,nem élethalál fontos csak bosszantó hogy nem találom
  • Vadnokedli
    #13315
    Méretét akarod? a Gameplaynél(lehet nem pont itt van de nincs olyan sok fül hogy ne találja meg az ember) tudod a HUD-nál százalékosan csökkenteni-nagyobbítani
  • hemmis
    #13314
    sziasztok
    azt tudja valaki hogy hogyan lehet a játékban "battlefield 4 " a minimapp-ot beállítani átállítani egyszer sikerült de azóta nem találom köszi
  • Drazse23
    #13313
    Megint off, de egy ilyen jármű kellene a Dragon's Teeth-be. Katonai (itt rendőri) SUV automata gránátvetővel és géppuskával. Nagyon OP.
  • N3suten
    #13312
    Kössz
  • Vadnokedli
    #13311
    Van saját topikja is ám..
  • N3suten
    #13310


    Ahol mindenkit a pénz vezérel ...




  • Drazse23
    #13309
    Off téma, de ha már ilyen rendőrös/SWAT-os lesz a következő BF, így gondoltam belinkelem:
    Videó
  • scomcomputers
    #13308
    Én már regeltem vagy 20-szor, de semmi....az open beta az mikor kezdődik?
  • oneal1
    #13307
    az túlzás hogy osztogatnak:)

    2 kulcs volt pc-re de ez is valami:D
  • N3suten
    #13306


    A Battlefield Facebook oldalán HardLine Béka Kódokat osztogatnak ...





  • sanya200
    #13305
    Ezt most találtam nem birtam kihagyni azóta röhögök rajta
  • sz4bolcs
    #13304
    uhh

  • sz4bolcs
    #13303
    naná! :D Amúgy ebből a cikkből van, csak annyira off, h. nem akartam betenni ide egy kép miatt..
  • Drazse23
    #13302
    Zavod 311?

    Itt látható az összehasonlítás a valódi ukrajnai helyszín és a játék között.
    A cikkíró az utolsó két képpel egy kis párhuzamot is vont a közelmúlt eseményi és a játék között.
  • sz4bolcs
    #13301


  • Yuppie
    #13300
    Mért kár. Mivel ezt nem a dice csinálja, hanem a dead space fejlesztőcsapata, adjunk nekik időd, hátha nem olyan hányadékot adnak ki a kezük közül, mint a nagyra becsült a dice a bf4-el.
  • giornalista
    #13299
    a ballistic shield support only gadget lesz, igen.

    járművekről egyelőre nem volt szó az új DLC kapcsán. mondjuk én azt hittem, hogy az E3-on legalább bemutatják majd...
  • Drazse23
    #13298
    A balistic shiel fegyver vagy gadget lesz, illetve csak a supportos fickó használhatja? Pl. assault nem?

    Valami új, városi hadviselésre alkalmas/átalakított jármű (lásd. Aftermath) nem lesz? Nem a kis robotra gondolok jármű alatt.
  • DarkSector
    #13297
    kár hogy csak regisztrálni lehet....
  • SergioAmigo
    #13296
    http://www.battlefield.com/hardline/beta?intcmp=opm_bfh_beta-reg
  • SergioAmigo
    #13295
    YOUR REWARDS
    Weapon camo/skin in Battlefield Hardline
    Weapon sight in Battlefield Hardline
    Additional Battlefield Hardline content
    Unique dog tag in Battlefield 4
    The Battlefield Hardline gear will be available when the game releases on October 21, 2014. The Battlefield 4 unique dog tag will be available in the game next month.
  • giornalista
    #13294
    LOL

    a Paracel Storm map is benne lesz az EA golf játékában (PGA Tour)...
  • SergioAmigo
    #13293
    valami plugin bug lehetett :D
  • giornalista
    #13292
    az lesz a baj ezzel a pajzzsal, hogy innentől mindenki valamiféle robbanószerekkel fog játszani TDM-en. senki sem fog revive-olni, mert az M320-at viszik magukkal.

    elég nevetségesnek tűnik egyelőre ez a pajzs, kíváncsi leszek rá, este kipróbálom.
  • Zozo76
    #13291
    enlob6
  • SergioAmigo
    #13290
    http://p.coldline.hu/2014/06/08/1488732-20140608-FLW6eI.png
  • SergioAmigo
    #13289
    Ezmi?!!