15720
  • Zsoxx
    #15560
    BF4-et vegyél. Egyrészt kell a friss husi a terepre, másrészt már kissé könnyebb érvényesülni a kezdőknek, mióta a vérprofi lvl140-es kockák többsége elhúzott a vérbe BF1-ezni.
  • Jim Morrison
    #15559
    én azt mondom bf4.
    Magyarokat szoktam látni kb mindig, biztos van valami nagyobb csoport ami szívesen lát mindenkit.

    De majd más remélhetőleg ír a közösségi oldalával kapcsolatban, én egyfajta lone wolf vagyok (egyedül szoktam tolni)
  • Zoolee1976
    #15558
    Sziasztok!
    Meg van a Battlefield 3 és az Armored Kill kiegészítő.Kérdésem az lenne érdemes-e a maradék 2-3 kiegészítőt megvennem ehhez,vagy vegyek Battlefield 4 prémium editiont?Melyik játéknak van nagyobb és értelmesebb Magyar játékosokból álló közössége?Szóval hosszú távon melyik játék Magyar online közössége "szavatosabb"?Válaszaitokat előre is köszi!
  • Jim Morrison
    #15557
    azért szólhattatok volna, hogy phantom assignements nekem kell először manuálisan ulockolni ... :p
  • toza #15556
    csak mert ugy.. ketszer is kivertem.. a focim kozben..
  • S8DJ
    #15555
    Gondolom az ottani Tescoban :D
  • pett3rson
    #15554
    azt kiírja, legalábbis nálam régebben írta, hogy na MOST nyomd az F-et (vagy ami Nálad a késelés), de ez kb 0,5-1 mp, mármint a reakcióidőd rá, tehát marha gyorsnak kell lenni hozzá. azt nem is tudom, hogy ha nyomogatod mint a vesztés azt beadja-e, lehet nem, már nem emlékszem. Szerencsén múlik sokszor, de nekem néha sikerült. Rá kell érezni, mint sok másra.egyébként.
  • Jim Morrison
    #15553
    köszi!
    ha mondjuk sarokban háttal az enemynek guggolsz, akkor nem látja, hogy maxon pörgeted a defit :p lehet inkább lelő de én inkább késelek :D
  • VO101Tom
    #15552
    Ha a két játékos egymással szemben áll, akkor a késelés kivédése automatikusan elindul. Ergo aki előbb késel, nagy eséllyel az szívja meg, mert a kivédés már csak a másikon múlik. Ha viszont oldalról, felülről vagy hátulról késel, ott nincs védésre lehetőség. Ezért szokták azt csinálni, hogy szalad feléd, majd az utolsó pillanatban elugrik oldalra, hogy kvázi oldalról késeljen ne szemből.

    Ezt a defis dolgot én sem tudtam, mondjuk ahhoz kell azért idő, hogy feltöltsd, szándékosan ezzel a késelőket nem hiszem, hogy lehetne szivatni, ahhoz lassú és látványos védekezés. De jó tudni, hogy van ilyen is :)
  • Jim Morrison
    #15551
    na, ezt jó tudni :D
    amúgy ha már késelés... pontosan mikor lehet F el kivédeni? sokszor sarkon mikor talizok ellennel elkezdem lőni, de ő meg szemből simán lekésel, meg ilyesmik. Vagy amikor én próbálok döfni, de kivédik. Pontosan mikor lehetséges ez?
  • SötétBarom
    #15550
    Legviccesebb az, hogy ha töltöd a defit, és közben valaki megpróbál lebökni késsel, azt agyonbassza az áram. :DD
  • grebber
    #15549
    Tescoba most 1264 ft a BF4 Premium
  • Jim Morrison
    #15548
    á köszi, eddig szerintem engem is csak quick chrageoltak... ez így már fasza lesz
  • pett3rson
    #15547
    A full charged dolog élesztésnél is jól jön, mert akkor teljes életet adsz a csapattagnak, nemcsak éppen hogy éljen. Szoktak neki örülni, ha szorult helyzetben van és még pár lövést kibírva el tud onnan jönni, egyébként csak ingyen frag-et adsz az ellennek.
  • Jim Morrison
    #15546
    múltkor kérdeztem játék közben, hogy hogy kell defibrillatorral ölni, azt mondták legyen fully charged, hiába próbálkoztam nem jött össze. Ma csatlakozok egy mapra (hogy a gát aktiválós assignementet megcsináljam), ki is farmoltuk páran azt a 2 assignementet, és megtanultam, hogy a defibrillatornál a hosszan lenyomva a def gombot jelenti a fully charged :( 150 óra után még mindig tanulok...
  • Jim Morrison
    #15545
    köszi!
    Utolsó 30 órámat szerintem chain linkel töltöttem, elég buli, shotgunt is csak nemrég ismerkedtem meg, elég jó cucc. Bár sajnos defibrillator killt még nem sikerült összehoznom, se a magas tornyon landolást, ezek hiányoznak, hogy mindent fegyvert szépen unlockoljak :/
  • Smithwarden
    #15544
    Grat! :)

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.10.27. 21:53:15
  • Jim Morrison
    #15543
    152 óra kellett a level100hoz :/
  • toza #15542
    nem.
  • S8DJ
    #15541
    Bugos? Sokkal optimalizáltabb mint a böngészős hoki.
  • toza #15540
    sztem is csodalotos,nem ertem miert sirnak miatta emberek..

    kicsit zabalja hatterban ramot bongeszo,de azt belehet zarni egybol ahogy jatek tolteni kezd.. stb
  • Jim Morrison
    #15539
    Nekem battleloggal sincs semmi bajom.
  • toza #15538
    de igen PS4 re me XBOX 1 re .. pc re marad.. ne band, teljesen fos az uj ui- szerverbrozer bugos meg stb.
  • S8DJ
    #15537
    De.
  • Jim Morrison
    #15536
    Nem csak annyi volt, hogy bf1 hez nem battlelog lesz?
  • Zsoxx
    #15535
    Esetleg javaslom egyéb, népszerűbb BF4-es fórumok látogatását, hogy képben legyél. Mert nagyon úgy tűnik, te még azt se tudod, milyen évet írunk.

    Bár a postjaidat látva ezen nem is csodálkozom.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.10.24. 20:04:04
  • Zsoxx
    #15534
    Úgy látom, te szívsz.
  • Jani Hun
    #15532
    esztet szivtuk valszeg mind
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2016.10.24. 19:32:06
  • Zsoxx
    #15530
    De arról volt szó, jól mondja.
  • Ryder159
    #15528
    Helló! Nem úgy volt hogy a BF1 megjelenésével megszűnik a battlelog, és ingame szerver kereső lesz?
  • bazccka
    #15527
    Továbbra sem fut Windows 10-en ez a xar...
    Minden alkalommal ez a koreográfia:
    starting in windowed mode
    setting up to fullscreen
    fagyás
    battlelog hibaüzi
  • bazccka
    #15526
    Uram Atyám! Ez volt a megoldás... Hát mit gondolnak ezek? Ráérő időmben programozok? :D
  • Jani Hun
    #15525
    Próbáld meg configba (nem emlékszem már melyik file volt az) átirni dx11 helyett hogy mantle-t használjon, vagy forditva, nekem is volt hasonló problémám, igaz nekem crashelt minden variációnál.
  • bazccka
    #15524
    Köszi a tippet... Megnéztem, be volt alapból kapcsolva. Próbáltam már különböző böngészőt, visszaellenőriztem a játékot és a DLC-ket Originben, VC redist-et és DirectX-et újratelepítettem, de nincs több ötletem sajnos. Úgy néz ki, nem úszom meg a teljes újratelepítést :(
    Utoljára szerkesztette: bazccka, 2016.10.17. 17:30:59
  • VO101Tom
    #15523
    Üdv. Nálam amikor belépési problémáim voltak, az oldotta meg, hogy bekapcsoltam a "plugin-free connection". (Battlelogon jobb felül a névre viszed az egeret, akkor lenyíló menüben settings, majd bekapcsolod ezt a fícsört). Ennek egy hátránya van, az origint kézzel kell elindítani, mielőtt battlelogon valahova be akarnék lépni, viszont amióta használom nálam nincs sikertelen belépés, nincs fekete képernyő vagy egyszerűen meg sem jelenő játék. Anno a video beállításokat nem figyeltem, lehet, hogy neked teljesen más a problémád, de egy próbát talán megér.
  • bazccka
    #15522
    Üdv!
    Nemrég leporoltam és újra elővettem a BF4 játékomat, azonban a multiplayer-el valami igen nagy geb@sz van, mer' fullscreen-ben a Loading Screen után a játék visszadob a battlelog-ba, általában ezzel az üzenettel: "Connection to the server has been lost. Please check your internet connection or try again later. " A tűzfal engedéllyel nem lehet gond, mert bár router-em van, de az UDP-TCP port nyitva van, és ha nem fullscreen-ben indul a játék, hanem ici-pici ablak módban, akkor fut és be is lép a szerverre, tudnék is vele gémelni, csak ugyebár így - az ablakmérettel egyenes arányban - eléggé le van rontva így a dolog élvezeti értéke. Borderless Window-ban is ugyanez van, szintén kifagy a cucc. Próbáltam PROFSAVE_profile szerkesztéssel, de a probléma megmaradt. Nyilván megoldás lenne, ha újra lenne az egész Premium Edition- telepítve, de aki találkozott már esetleg hasonló jelenséggel, és tudja erre a megoldást, megköszönném ha megosztaná... elég macerás lenne megint 75 Gb-nyi adatot újratelepíteni. Hálás köszi!
  • Jani Hun
    #15521
    Jé ezt jó tudni, köszi :D
  • Zsoxx
    #15520
    Na ma is tanultam valamit.
  • giornalista
    #15519
    nem elmenekülnek (bár z is lehet), hanem két, figyelmen kívül hagyott requested után belőled lesz a squad leader :)
  • Jim Morrison
    #15518
    ja, én is szoktam kérni, és jön a válasz leadertől: What? you need order when there is only 1 mcom?
    :D