15720
  • Jim Morrison
    #15600
    En csak tf2 ben szoktam valtani a gyengebbik csapatba, ott az altalaban eleg volt, itt nem :D
  • yossarianHUN
    #15599
    Az hagyján, de ha baráti társaságról van szó (márpedig ha ugyanazon klán tagjai, valószínűleg arról van szó), akkor nyilván nem fogják felosztani a bandát csak azért, mert az ellenség béna.

    toza: Nem, nem divat, de ha te se szó, se beszéd verbálisan nekimész valakinek csupán amiatt, mert HUN van a nevében, akkor ne legyél megütközve, ha onnantól ő is feljogosítva érzi magát, hogy véleményezze a te személyes viselt dolgaid.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.12.21. 16:28:34
  • giornalista
    #15598
    nem tudom, én azért játszok, hogy nyerjek, nem azért, hogy a leigázott ellenfélnek jobb legyen a meccs vége. sosem váltanék csapatot vesztes csapatba, főleg, ha jók a statjaim: nem azért küzdöttem végig egy meccset, hogy aztán a végén elveszítsem :D

    a HUN-os agymenésed meg teljesen komolytalan. ha valaki kiírja, miért zavar? a dánok is rendszeresen kiírják. én speciel sem büszke nem vagyok arra, hogy magyar vagyok, de szégyellni még kevésbé szégyellem, hiszen ez nem erény, hanem egy állapot. ettől függetlenül van, hogy kiírom én is, és kifejezetten örülök, amikor más szervereken HUN-osokat látok, legalább tudom, hogy el tudom őket küldeni a faszba édes anyanyelvünkön :P
  • toza #15597
    szoval nallatok divat kirohogni a betegeket meg hatranyos helyzetueket ... kiraly.


  • toza #15596
    es mihez van kozom?! :)
  • S8DJ
    #15595
    Itt adhatod neki az áldást:


  • yossarianHUN
    #15594
  • VO101Tom
    #15593
    Szerencsére a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy téged mi zavar.
    Eengem például nagyon zavar a diszleksziás szövegeidet értelmezni minden alkalommal, amikor rinyálsz valamiért.
    Mégsem mentem sírni sehova, hogy ez a toza gyerek miért nem tanult meg általános iskolában fogalmazni...
    Foglalkozz te is inkább azzal, amihez van közöd.
  • yossarianHUN
    #15592
    Ejha, működik a hiperglobalizáló liberálagymosás
  • pett3rson
    #15591
    Bocs, de ez nem igaz. Rengeteg olyan klánt és játékost ismerek akik feltüntetik a származási országukat, sőt!! Büszkék rá!

    Egyedül mi Magyarok vagyunk olyan faszok - tisztelet a kivételnek - akik ezt szégyellik...hogy miért szégyellik?? ezt tőlük kellene megkérdezni...

    Személy szerint ahol tudom kiírom, hogy HUN vagyok....
  • S8DJ
    #15590
    Neked mi a nickneved?

    Én nem vagyok a barátod, mert HUNNNN vagyok!
  • toza #15589
    nem..

    2016 ban mar nem vagany kerkedni hovatartozassal..2000 ben meg izgi volt mert 10 embernek volt internete...

    most mar mind egyek vagyunk...mindenki beszel angolul..
    mindenki mindekinek a barattya..

    teljesen zavaro es folosleges...

    senkit nem erdekel honnan jottel...
  • S8DJ
    #15588
    Remélem azt elnézed, ha a nicknév elé rakom: SentineLHUN
  • toza #15587
    teljesen mindegy... ha jol megy(kb mer tankbol spawn killegeti az 1 zaszlot tarto benabbakat) ,es 1000-300 on all a mecs akkor fogod magad es csapat valtasz h izgi legyen a vege es kesz...

    mintha ovisok kosaraznanak gimisekkel es gimisek rohognek h,de benak ovisok..es meg verik is mellulet hozza..

    mondom nallunk 20-16 volt a legjobn stat..tobbi 15-30.. nalluk meg 30-0 ak 5 kb...

    anyazasra meg poccenni vicces...

    jolenne vmi vote scramble v akarmi
    .
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.20. 21:36:56
  • Zsoxx
    #15586
    Heli gunnerként pl. nem nehéz ilyen statot csinálni. Ha gyengébbek az ellenfelek, akkor tankkal sem.
  • yossarianHUN
    #15585
    Te kezdtél neki anyázni, és még ő a köcsög? Miért nem vagyok meglepve :D
  • toza #15584
    mert 19-0 val tolta egyikuk ,es 300-1000 volt es pampogtam h mi csapatunkban 10-20 al volt kb mindenki nalluk meg 32-5,29-0 meg 19-0 a hun osnak pl es pont 20-0 lett es beirta h 20-0 ,es irtam csetbe h valcson csapatot ne vaganykodjon,annya picsajat.. es vissza irt h amator vagyok,es irtam h nem eza lenyeg hanem h valtson csapat,h izgalmasabb legyen,es erre kickeltek language miatt.. szal biztos intezkedet v vmi.. szal nevetseges..


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.20. 20:44:55
  • Zsoxx
    #15583
    Van, aki még nem szégyelli, hogy magyar.
    Amúgy mit rugózol ezen folyton?
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.12.20. 19:41:27
  • toza #15582
    ismeri vki a [HUN] nevu csodajofej csapat tagjait vki?! ki a fasz rak orszag roviditest klan elotag hejere?! mi a fasznak kell vaganykodni azzal h ki honnan jott!? idiota izek...:(
  • VO101Tom
    #15581
    Arra pont jó volt, hogy unatkoztam, és elütöttem vele az időt. :) És akkoriban nagyon mentek az éjszakai pályák is...
  • Jim Morrison
    #15580
    Ja emlekszem meg mondtal is egy programot ra amit letoltottem. Meg nem toroltem le, majd valamikor kelleni fog...valszeg csak jovore:)
  • VO101Tom
    #15579
    azt egyedül kell megcsinálni, a specifikus szervereken - ha van egyáltalán - csak a fejetlenség és egymás -akarva, akaratlan- szívatása megy. A lámpa kapcsolgatós rész inkább csak lassú, de ha engineerrel vagy, és a repair bot-ot otthagyod a lámpáknál, akkor sok időt lehet spórolni. Aztán csak kimatekozod, hogy melyik kombinációval fog világítani az összes lámpa. A morzés rész viszont nekem szívatós volt, nem tudok morzézni, hiába próbáltam lejegyezni, mindig belekavarodtam. A szöveg is qrva hosszú, és azt sem tudod mikor kezdődik az ismétlés. Szerencsére google playen van csomó app, amivel már le lehet fordítani a morze kódokat (light source-ból is tud olvasni, csak le legyen nagyon gagyi a kamera a mobilon). Onnan már viszonylag egyszerű volt...
  • Jim Morrison
    #15578
    Hat ja, alapjaraton eleg szopo. Dice camo ahogy mar irtam nagyon kellene, de azzal tenyleg pocsolni kell :(
  • VO101Tom
    #15577
    Nekem is így lett meg, pár délután után azt mondtam bekaphatják, megszerzem így. Ez tényleg el lett túlozva, nem is értem milyen scenario játszódott le bennük, mint lehetséges forgatókönyv, vajon hogy szerezhetik ezt meg a népek normál szerveren? Úgy el vannak rejtve, hogy véletlen úgysem botlasz bele, ha meg kifejezetten ezeket keresed, akkor meg a feladatot nem tudod normálisan csinálni... és persze azt kellene feltételezni, hogy az area21 meg a másik havas szaron tényleg rengeteget játsszon az ember, ami ráadásul nem is életszerű... a másik ilyen a DICE camo, az is bonyolult volt, de legalább nincs vakszerencséhez kötve, hogy mennyi ideig kell retkelni a feladattal, ráadásul egyedül is kényelmesen meg lehet csinálni (sőt, jobb is ha nem kapcsolgatják a kapcsolókat mások ide-oda)...
  • Jim Morrison
    #15576
    imádom, belépek : spawn me
    meg is van :D
  • Jim Morrison
    #15575
    3perce: találtam egy dogtag search szervert. 1 perce: lett egy dogtagem :))) (hangar 21en)
    csávó megkérdezte dogtagért jöttem? mondom ja, menjek oda hozzá késeljem a dobozkát. úgy tettem, meg is lett a dogtag :))
    én meg hétvégén pár órát keresgéltem rendes szerveren... :C tényleg a specifikus szerver a megoldás :)
  • VO101Tom
    #15574
  • Jim Morrison
    #15573
    oké, csak panaszkodnom kellett, meglett :) god damnit, hülye 60ticken kerestem mindig :/ (30on volt)
  • Jim Morrison
    #15572
    íj már megvan. igen, UCAV ot akkor kapom meg, ha nyerek egy air Superiority mapot. keresőben csak azokat dobja ki, de nincs egy se :(


    jaa, most nézem a 60tick bent maradt... kivettem, így legalább találtam üreseket..
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.12.12. 15:47:15
  • VO101Tom
    #15571
    Nekem is air superiority mapon lett meg a UCAV, de fogalmam sincs mikor mennyire vannak tele. Esetleg keress rá server névben arra, hogy "ucav".

    A másikhoz: Ha csak az íj kellene, azt ugye tudod, hogy az Operation Outbreak mapon bármilyen játékban simán felveheted ládából? A középső kis falu, conquestben a C ponttól keletre van egy félig szurdok, félig alagút, ott van egy ládakupac, ki kell nyitni az egyik alsót, és abból felvehető az íj. Véglegesen megkapod, nem csak arra a játékra.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.12.12. 15:16:32
  • Jim Morrison
    #15570
    az fasza.

    UCAV unlocknak jobban örülnék (csak az hiányzik), de fél év alatt egyszer láttam egy szervert Air Superiority móddal, az is üres volt :(
  • Adam Jonas
    #15569
    Egyébiránt a BF4 1 hétig ingyenes játszható most.
  • VO101Tom
    #15568
    Az a gáz vele, hogy pálya kezdés után 15 perccel tesz ki egyet, majd 10 percenként váltja a helyeket, hogy hova rakja ki, de egy időben egyszerre csak egyet. Ha valaki felveszi, akkor egy ideig megint semmi, majd kezdi elölről. Én sem találtam soha, volt egy olyan szerver, ahol mindenki ezeket kereste, napokig kellett retkelni vele, mire meglett. Komolyan ennél még a DICE camo is egyszerűbb volt. Azért is érdemes ezt kifejezetten dogtag kereső szerveren nézni, mert ha megvan, akkor kell magad mellé három másik játékos, akiknek ugyanígy megvan legalább egy talált dogtag, mindenkin a korábbi phantom assignmentek cuccai vannak (ruha és fegyver skinek), és úgy mentek fel a lifttel az íjjért. Ha egyedül játszol, erre csak olyan szervereken van esély, ahol mindenki ezt az assingmentet csinálja.
  • Jim Morrison
    #15567
    utóbbi. térképről nézegetem a helyeket, de sose találok :(
  • VO101Tom
    #15566
    íjpuskához kellene, vagy a phantom assignment kell?
  • Jim Morrison
    #15565
    Ti szereztetek dögcédulákat mapokon? Egyszerűen nem találok egyet se :(
  • Zsoxx
    #15564
    HUN utótaggal könnyebb magyarokat találni, mint obszcén szavak beírásával.
    Persze a stílus maga az ember...
  • giornalista
    #15563
    ma egyébként 30% akció van az originen mindenre, bár az indulóár meg elég magas...
  • toza #15562
    meg varjal ki egy karacsony v januari leertekelest..

    bf3 is volt mar ingyen.most bf4 jon biztos..

    bf3 premium 1000-1500,bf4 premiummal 8-10 ..ejha..ezen sokat kell agyalni.. :)
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.09. 11:26:08
  • toza #15561
    szegyeld magad h nem vettel meg mindkettobol premiumot...

    mijen gyagya kerdesek ezek!?3-5 eves jatekoknal!!

    nyilvan azert "draga" meg,mert jo es sokan jatszak...

    termeszetessen vedd meg mindkettot..
    megbizhato cd key oldalakon 10 -15 ropi sincs..annyit boven meg er..

    egyebkent meg barmelyik szerveren beirod h "picsafasz" ,es maris 4-5 ember ugrik akik magyarok es ott tudsz baratkozni..

    megtobben meg (leragadva 90 evekben...pffffff..)

    "HUN" uto v elotaggal nickukben toljak..szoval latod h tele a szerver magyarokkal...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.09. 11:19:15