15720
  • Jani Hun
    #15640
    Nos, képet nem mutatok, mert énszerintem kurvajó, szóval nem spoilerezek. Annyi a negativja hogy a kedvenceket nem szinkronizálta át sajnos, de amugy szerintem teljesen jó. Gyors, letisztult, könnyen átlátható. Szertintem 9.8/10
  • Prince23
    #15639
    na töltöm én is, addig vélemények?
  • Jani Hun
    #15638
    nemtom én kiváncsi vagyok milyen lessz, remélem valamennyivel hamrabb befog tölteni mint eddig, még midnig nincs ssd-m:P

    Töltsek fel printscreent ha felrakta?:D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.03.16. 16:22:47
  • Jim Morrison
    #15637
    4giga? Nemááá :(
    Lehet kapunk új mapot is. Ja nem....:(
  • Jani Hun
    #15636
    Az haggyán. mire rájöttem hogy hogy kéne updatelni.. Mivel az originbe nincs olyan funkcio hogy check for updates, és a bf4 re kattintva is csak egy nagy sárga download gomb jött fel igy utánaolvastan. 30 perc után rájöttem hogy ha rányomok a downloadra akkor csak a patchet szedi le nem az egész játékot (pedig 24 gigát ir ki amikor leacceptolod a letöltést..) Jah, amugy 4giga a patch, bár nemtudom hogy egy uj UI hogy lehet 4 giga... biztos 4k-s betütipussal :D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.03.16. 16:16:21
  • Jim Morrison
    #15635
    Időben szóltak :D
  • Jani Hun
    #15634
    Dzsaszt szejin

    BATTLEFIELD 4 PC UI UPDATE IS ROLLING OUT, STARTING 08.00 UTC/1:00 AM PT MARCH 16. IF IN-GAME, YOU WILL BE PROMPTED TO EXIT AND UPDATE YOUR GAME CLIENT.
  • Jani Hun
    #15633
    Battlelog BF4.

    "NEW BATTLEFIELD USER INTERFACE FOR BATTLEFIELD 4 PC IS COMING. LAUNCH DIRECTLY FROM ORIGIN TO UTILIZE NEW UI ONCE THE MANDATORY UPDATE ROLLS OUT. RELEASE DATE WILL BE ANNOUNCED SOON."
  • Prince23
    #15632
    Battlefield 1 menuben, jobb oldalt a gyors menunél, ha rákattintok a BF4-re, már be is jelezte hanyas levelen vagyok. Pont azon a helyen mutatja, ahol a Bf1nél.

    Lehetséges hogy már kompatibillis lett az "new hud"dal?

    Bár telepités opcio nincs még benne... de az is lehet, hogy manuálisan, normálisan kell feltelepíteni, és akkor ott lesz?

    Valami tipp Bf4-es Bf1-es tulajok? akinek mind ketto game fent van,,,, Vélemény esetleg?

    Az tudom, h az update tavasszal jon hozzá,,,, de most ez kiváncsivá tett
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2017.03.11. 19:25:33
  • Adam Jonas
    #15631
    Most nézem, Origin-en a Digital Deluxe Edition csak 7,5€...Ti meg nem szóltok :D :D :D
  • pett3rson
    #15630
    naja, nagyon hülyéknek kell lenni a másik csapatban, hogy egy ilyet összehozzon...
  • Jim Morrison
    #15629
    én már rég lelőttem volna rpg-vel
  • toza #15628
    sok huje..masodik halalnal valtasz enginerre es szetlovitek mind allat.. gyagyak
  • pett3rson
    #15627
    hát ha nincs normális légvédelem akkor igen, így is lehet...amúgy tele van mákkal, de jól is játszik, kétségtelen.
  • toza #15626
    ja h igy kell helikopterezni..

    cte t nyomta vki!?!

  • Prince23
    #15625
    Akkor ebből április lesz...
  • S8DJ
    #15624

    Dear Battlefield 4 player,

    An important change is coming to your Battlefield 4 experience for PC. The new Battlefield user interface will be introduced for PC players in early Spring, 2017. This UI provides a more intuitive and centralized experience for all your Battlefield games.
  • Prince23
    #15623
    Bf1 gyormenuben elérheto a BF 4. A Hardline meg Coming soon...

    Lehetséges hogy már kijott az update?
  • yossarianHUN
    #15622
    +1
  • Gauge
    #15621
    Remélem , h soha.
  • Prince23
    #15620
    És mikor fog átállni az új HUD-ra, amit a Bf1 is használ (battlelog nélkül már)? :D
  • Jim Morrison
    #15619
    nemtom, de lehet mielőtt kijön gyorsan tolok pár kört... idén még nem is játszottam vele.
  • yossarianHUN
    #15618
    És ez is olyan lebutított fos lesz, mint a BF1-é? Mert annak a "next-gen UI"-ja egy kalap szar a Battleloghoz képest.
  • Jim Morrison
    #15617
    An important change is coming to your Battlefield 4 experience for PC. The new Battlefield user interface will be introduced for PC players in early Spring, 2017. This UI provides a more intuitive and centralized experience for all your Battlefield games. Changes include:

    • Functionality for squad creation before you enter a match

    • A recommendation engine to suggest relevant maps, modes, and more

    • A unified user interface allowing you to launch Battlefield 1 from your Battlefield 4 client (if you own both games)

    Note that Battlelog will still be available on battlelog.battlefield.com/bf4 after this new UI is rolled out.
  • toza #15616
    ja ja..es nem lehet majd mecs utan cseten beszelgetni ..pedig az ottani anyazas volt mindigis legjobb resze jateknak..
  • yossarianHUN
    #15615
    Ja, jön a "letisztult" UI a BF4-be is. Ahelyett, hogy inkább beraknák a Battlelogot a BF1-be...
  • Jim Morrison
    #15614
    wooot
  • toza #15613
    JAJ! jon az uj(2 eves swbf es fos) interfesz!!! elbaznak mindent rohadekok...
  • Baker1
    #15612
    Nincs is baj, én is akármelyik játékkal játszom, mindig kiteszem és büszkén vállalom nemzeti hovatartozásomat, vagyis azt, hogy magyar vagyok. Tehát szerókon általában így néz ki a nicknevem: Baker [HUN]. :D
  • VO101Tom
    #15611
    Hogy kinek milyen tapasztalatai vannak külföldön érő magyarokkal, az egy dolog. De azon rinyálni, hogy valaki a nevében megjeleníti a nemzeti hovatartozását, az meg teljesen más téma, és hatalmas faszság is. Nem csak azért mert semmi köze hozzá, de nyiss meg akármilyen logot, tuti, hogy fogsz találni RUS, PL, SLO, NL satöbbi cimkéket is. És nyilván HUN-t is. Nincs ezzel semmi baj.
  • Baker1
    #15610
    Ezt csak arra írtam, hogy ebben a témában egyetértek vele, persze az is lehet, én voltam rossz helyen és Londonban például minden magyar segítőkész és barátságos, közvetlen, nem utolsó sorban normális valamint a földön jár. :P Nem ismerem tozát, csak ezen ügy kapcsán írtam a topikba, igazából olyan off komment gyanánt. :) Idehaza érdekes, hogy normálisabb magyarokkal találkozok/találkoztam mióta hazajöttem, nem úgy mint odakint, ahol elméletileg senkinek nem lenne oka arra, hogy olyan legyen, amilyen kint is volt, mert nem kell idegeskedni a lóvén, meg hasonló dolgokon...
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.12.31. 14:08:36
  • Jani Hun
    #15609
    a négy jelzö közül melyik nem illik tozára? ugyan olyan mint amilyenkről beszél..
  • yossarianHUN
    #15608
    És akkor találkoztál egy tucat ilyennel, ergo minden magyar büdös bunkó, naplopó, nagypofájú alkesz gyökér, és ne engedjük nekik, hogy beleírják a HUN-t a nevükbe? Vagy most ezzel hova akartál kilyukadni? :D
  • Baker1
    #15607
    Annyiban igazat adok Tozanak, hogy amíg kint voltam 3 évig az Egyesült Királyságban (Anglia déli részén), olyan magyarokkal találkoztam, akik ténylegesen mintha a legalja közül került volna ki itthonról. Bunkók, parasztok, nagyképűek, önteltek és fel voltak háborodva, ha megkérdeztem, ugyan már, mire vagy ennyire nagyképű, holott még csak pár hónapja vagy kint. Mintha némelyikük az egekben járt volna, kultúra vajmi kevésbe szorult beléjük, a 3 év alatt kb. össz-vissz 4-5 normális magyarral találkoztam, akikkel jól elvoltam. Az összes többi meg állandóan csak alkoholizált állandóan. Persze Londonban lehet más a helyzet.
  • Jani Hun
    #15606
    Te nem boxoltál véletlenül 2 évet?:D Képzeld el, én szeretem ha látják a játékosok hogy magyar vagyok, legalább játék közbe van kivel beszélni anyanyelven, HUN-t kb 10 éve használtam utoljára, ami ez az sg account volt, mostanába inkább Huncut vagyok, igy külfödi is rájön, és a magyar is :D
    Meg amugyis, nem tökmindegy mi a játékbeli neve az embernek? Hát legyen hun elötag, én csak örülök nekik, akkor is ha spawnkillt nyomnak, megyek másik szerverre, van elég..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sosem birtam megérteni hogy miért köteketsz és trollkodsz szándékosan, topiktól, és témátül függetlenül. Én is éltem külföldön de sose arra vertem, veled ellentétben, söt magyarokkal is találkoztam/éltem/dolgoztam odakinn, mégse szidtam öket mert másmilyenek.
    Ha ennyire magyar ellenes vagy ellehet innen szépen menni, változtass nevet, és ne beszélj magyarul. Magadnak tennéd ezzel a legnagyobb szivességet, feltéve ha tényleg ennyire szavar hovatartozásod.
    :
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2016.12.31. 12:00:59
  • toza #15605
    ?en csak hc-n jatszom.. ki a pro mennyire?!
    mindegy.. beszeljetek dogtagokrol meg uav rol inkabb mostmar.
  • Zsoxx
    #15604
    Vagy aki annyira pro, az menjen hardcore szerverre.
  • Jim Morrison
    #15603
    ha mindent aláhúz, akkor jobb klikk a beviteli mezőre - spell check, majd kiválasztod a magyar nyelvet.
  • toza #15602
    ? marmint sg?ja .. kulfoldon vagyok..minden egyes szot alahuz..

    es talalkoztam itt sok magyarral ,es a legbunkobb parasztok ...
    ezert utalom oket... lenyegtelen...

    giornalista- ha csak a statod fenyezesert jatszol akkor +1 buuu neked...

    sokkal izgalmasabb egy kiengyiletett mecs mikor 4-0 ra vegzodik meg stb,mint AA ban vegigulni bazisrol stb..

    elesetteket mindig vedelmezni kell. noobozas meg " ez " helyett inkabb a gyengebb csapatba atallva mutatnak meg milyen roppant ugyesek v akarmi...




    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.21. 19:02:19
  • SzinesGeza
    #15601
    Kár, hogy a beírt szövegben nem húzza alá a rendszer a hibás szavakat.
    Ja, de.