1786
  • sertrex
    #1666
    Automobilista 2 V1.3.8.0 Release Candidate Now Available
  • JonasSandor
    #1665
    Ja értem akkor jó.
  • Danecay
    #1664
    Mire godolsz? Arra, hogy a T300 annyi ideje van a piacon? Nmhisemhogy baj lenne ha egyszer jól működik. Ennyi erővel a Ligitech G923 pedig legalább 15 éves, már ha a technológiát vesszük alapul és a G25-től származtatjuk, és nem megyünk jobban vissza az időben, pl. Driving Force GT. Ez mind ugyanaz a technológia, apróbb csiszolásokkal, de mivel egy Driving Force GT is egy mai anpig nagyon jól használható kormány aminek jó áron javasolt is a megvásárlása, úgy egy T300 is tökéletesen megfelel a kor követelményeinek.
  • JonasSandor
    #1663
    Köszi és az nem baj hogy majd 7 éves már a cucc?
  • macleody
    #1662
    Azért ez így elég merész kijelentés :)
  • Axtros
    #1661
    Valójában a Fanatec a legjobb, fényévekkel élethűbb megoldás bármelyik más gyártóval szemben, de nyilván drágább is. De ha a Logitech vs Trustmaster között kell választani, akkor igen, az utóbbi.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2022.06.23. 17:40:46
  • Danecay
    #1660
    Ha megteheted és van választási lehetőség, akkor igen, egyértelműen azt, csak mint ahogy írtam, mindenképpen valamilyen 3 pedálos verziót, vagy ha úgy sokkal drágább, akkor egy 2 pedálos verziót, majd használtan, sokszor szinte teljesen újonnan, venni hozzá legalább egy T3PA pedált, mert a 2 pedálos verzió szerintem eléggé, hogy is mondjam, gagyi. A T3PA-kat olyan 20e Ft örül szokták adogatni, de a napokban láttam egyet 10e Ft-ért is.
  • JonasSandor
    #1659
    Akkor a trustmaster t 300?
  • Axtros
    #1658
    A G923 csak annak jó, aki olyan szimulátorral játszik, ami támogatja a Logitech Trueforce megoldását. A sima szoftver által vezérelt FFB ebben a kormányban gyenge, és nem túl élethű. Nemrég próbáltam ki ACC után az AM2-vel, nem túl valósak az FFB visszajelzések.
  • JonasSandor
    #1657
    Boxba kimenéskor ha sérülés lesz akkor hatalmas hátrányba kerül az ember ahogy elnézem.
  • JonasSandor
    #1656
    Ja értem.
  • Danecay
    #1655
    "a 248 as ami a 300 at váltotta éppen"

    A Thrustmaster T248-as, a T150-es utódja voltaképpen, nem a T300-asé, ugyanúgy hibrid (fogaskerék és szíj) hajtásos mint a T150, a T300 teljesen szíjhajtásos.
  • JonasSandor
    #1654
    Igen azt is nézegettem a t300 at. És ez a 248 as ami a 300 at váltotta éppen.
  • Danecay
    #1653
    Új kormány vásárlása esetén, Logitech fronton jutányosabb inkább egy G29 vagy G920, lévén 30e Ft-al olcsóbbak mint a G923, tudásban pedig nincs nagyon köztük különbség a marketingen kívül. Amúgy meg inkább egy T300-as beszerzését ajánlanám, sokkal jobb vezetési élményt nyújt mint a Logitech kormányok. Sokan az olcsóbb Thrusmaster T150-et vagy TMX-et is jobbnak mondják mint a Logitech kormányokat, amit sem megcáfolni, sem megerősíteni nem tudok, mert nem próbáltam még ilyen kormányokat, viszont ezekből érdemesebb a 3 pedálos verziók, tehát Pro-k között nézelődni, mert a 2 pedálos kivitelek elég gyatrák, már ami konkrétan a pedálokat érinti. Ez utóbbi viszont saját vélemény, a T300-asom alapjáraton 2 pedálos volt, úgy vettem külön egy T3PA pedált, amit aztán Load Cell-esre alakítottam át, de az már más téma. Tehát a T300-asra visszatérve, itt is a 3 pedálos kivitelt ajánlom.
  • JonasSandor
    #1652
    Jah egy g923 kéne hozzá.
  • __Jacek__
    #1651
    Valóság és a billentyűzet? Hogy mondod kérlek?
  • JonasSandor
    #1650
    Jó igaz, de a valósághoz hozzátartozik ezek a dolgok.
  • Danecay
    #1649
    Neked miért éppen azok az elemek hiányoznak az egyes játékokból, amiket alapvetően a legtöbb játékos kerülni szeretne? Itt a Safety Car-t hiányolod, az F1 játéknál pedig a piros zászlót. Mégis mennyit ülnél szívesen a monitor előtt a semmit bámulva verseny megszakítás miatt? A Safety Car is jópofa dolog ha bejön időnként, lehetőleg azért ne minden versenyen, de az az igazság, hogy az ember hamar megunja a mögötte történő körözgetést. Egy szimulátor játéknál pedig valahol érthető, hogy nem billenytűzetre hegyezik ki az irányítást és alapvetés, hogy azt kormánnyal játsszák, mert billentyűzettel kb. nincs értelme szimulátorozásról beszélni, márpedig a Reiza azt csinál, vagy arra törekszik.
    Én azt mondom, hogy ha érdekelnek ezek a játékok, tegyél magadnak egy szívességet és szerezz be egy kormányt, hidd el, sokkal nagyobb élmény nyújtana mint a Safety Car vagy a piros zászló.
  • JonasSandor
    #1648
    Továbbra se lehet billentyűzettel tolni.
  • JonasSandor
    #1647
    Jött az újabb patch. Biztonsági autó van már benne?
  • sertrex
    #1646
    Automobilista 2 V1.3.5.0 Release Candidate Now Available
    (Nem tölti le a Steam automatikusan. Olvasd el a leírásban!)



  • Danecay
    #1645
    Elvileg 04.10-ig jönni fog.
  • Encore
    #1644
    Wow, szuper. :)
    Már alig várom.
  • sertrex
    #1643



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2022.04.04. 10:27:49
  • sertrex
    #1642
  • Danecay
    #1641
    Automobilista 2 April 2022 Development Update
  • Danecay
    #1640
    Hasonlít valamire, de most nem ugrik be, hogy mire
  • sertrex
    #1639





    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2022.03.27. 15:37:52
  • lacica
    #1638
    Megoldodott,köszi !!!!
  • Danecay
    #1637
    Szia!

    Ellenőrizd, hogy a c:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\Documents\Automobilista 2\graphicsconfigdx11.xml, nem e írásvédett véletlenül!
    Ide menti el a játék a grafikai beállításokat, viszont amennyiben valamiért írásvédett lett a fájl, ezt nyilván nem tudja megtenni.
  • lacica
    #1636
    Üdv.Kérdésem,hogy mitől van az,hogy nem menti el a grafikai beállításaimat?? Megköszönöm a segítséget !!
  • Danecay
    #1635
    Sziasztok!

    Hátha valaki nem tudja és jól jön neki az infó! THE ULTIMATE RACING SIM BUNDLE! 7 szimulátor, valamint további kedvezmények 11.93€-ért

    - Assetto Corsa Ultimate Edition
    - Assetto Corsa Competizione
    - rFactor 2
    - Automobilista
    - Automobilista 2
    - NASCAR Heat 5 Ultimate Edition
    - DRIFT21

    Továbbá:
    - 3 hónap iRacing új tagoknak
    - Thrustmaster T248 kormány 20% kedvezmény
    - Thrustmaster T150 kormány 20% kedvezmény
  • Danecay
    #1634
    Automobilista 2 v1.3.3.0 Update deployed
  • Danecay
    #1633
    Jópofa :)

  • Danecay
    #1632
    Azzal van nekem is :) Viszont a játékban több ponton bekapcsolható, konfigurálható, ezek szerint jelenleg a semmi :)
  • Encore
    #1631
    Alapból nincs, Crew chief-fel van.
  • Danecay
    #1630
    Spotter ugye nálatok sincs, mármint, hogy menüben be lehet állítani de nem működik?
  • Danecay
    #1629
    Sziasztok!

    A minap ebbe a videóba futottam bele, és gondoltam kipróbálom, végigcsináltam a videóban látottakat, és hát azt kell mondjam, hogy szerintem egész jó a kapott eredmény. Sajnos olyan túl nagy összehasonlítási alapon nincs mivel bevallom, nem sokat autókáztam mostanában, utoljára valamikor a V1.3.1.1 megjelenése után próbálgattam a játékot, de azt is csak leginkább formula autóval, ráadásul nem is azzal amivel most próbálgattam, kvázi ugyanazzal mint ami a videóban látható. De mentem mentem most ezzel a custom FFB-vel GT3 autókkal is, az is nagyon tetszett.
    Ha gondoljátok, próbáljátok ki Ti is, annyit mindenképp megér!

    A T300-amhoz ha jól rémlik ezeket az értékeket állítottam be:

    Magától értetődően - Custom
    Gain - 75
    Low Force Boost - 15
    FX - 50
    Damping - 15
    Menu Sring Strength - 40

    Nyilván lehetne még finomítani rajta, és autótól függően is változhat, de ezt így egész jónak éreztem.

  • Encore
    #1628
    Én mostanság valamiért az R3E-vel hasonlítgatom össze és ez most jobban tetszik, érzem, hogy él az autó, viszont kis setupolással elég jól be lehet állítani.
  • sertrex
    #1627
    Nekem ez most kivételesen tetszik. Igaz, többet kell a kormánnyal és a gázpedállal gépészkedni, de így sokkal több "élet" van az autókban.
    De nem érdemes ehhez szoktatni magunkat, mert a január végi frissítéssel ez is változhat. A komolyabb változást az okozhatja, hogy felfedeztek egy bugot a differenciál beállításokban és ezt kijavították. Ez felboríthatta az egyensúlyt a legtöbb autónál. Most utána kel ennek is menniük, hogy mind jó legyen.