1787
  • Danecay
    #1707
    Közben megkaptam az asszonytól szülinapomra, úgyhogy rámegyek :)
  • JonasSandor
    #1706
    Nálam a nascar széria a menő.
  • lac coo
    #1705
    A CMf1 most remek lett...
  • Danecay
    #1704
    Nekem az a bajom, hogy korábban ez érzésre volt sokkal jobb is. Még Mi is beszéltünk róla, hogy ez vagy az a jobb, miközben én szimuláció terén inkább az AMS2 mellett tettem volna le a voksomat, de én eddig ezt, a nagy fizikai UPDATE ellenére inkább rosszabbnak érzem mint jónak.
    Nyilván, tegyük hozzá gyorsan, hogy én csak az említett 2 szériát próbáltam, és azokat is csak emlékezetből hasonlítottam össze, de én akkor is éreztem ezt sokkal, de sokkal jobbnak mint az F1-et, de most érzésre, rosszabb annál.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2023.07.16. 16:23:31
  • lac coo
    #1703
    Én elég régen mentem vele, de épp emiatt a minden négykerékkel sodrodni akar dolog miatt hagytam ott...abszolut pcars feeling. -maradtak volna rf2 motornál...
  • Danecay
    #1702
    Érzésre, nekem volt már merevebb, feszesebb, tapadósabb, hihetőbb a játék ezekben sorozatokban, miközben természetesen a valós körülményekkel nincs összehasonlítási alapom, de az a mostani nekem olyan szó szerint sínautós. Írtam előző hozzászólásomban az oldalcsúszást, de az is leginkább placebo, mármint, hogy van, de abszolút kontrollálható, ami persze nem lenne baj ha az ember eleve számol egy bizonyos fokú sodródással, de itt nem erről van szó elég rövid tapasztalataim alapján, hanem arról, hogy egyszer csak váratlanul elkezd sodródni, vagy keresztbebicskázni az autó, ami ha váratlanul is jön, egy gyors ellenkormányzással simán kivédhető. Én direkt kikapcsoltam a törést a gyakorlás miatt, de nem kerültem olyan szituációba ami ezt indokolta volna.
    A videó leírásából én azt a következtetést vonnám le, hogy a sráca az 1.5-üs update Release Candidate kiadását próbálgatja és elemezgeti, viszont én is frissítettem legutolsó RC kiadásra, de nekem a verziószám v1.4.8.1, szóval ezt sem igen vágom, hogy hogy kerül szóba az 1.5-ös verzió, amikor még az v1.4.8.1 is RC fázisban van.
    Persze lehet én nem vagyok elég tájékozott, mert tényleg több hónapja köröztem a játékkal utoljára, de akkor meg nem értem :)
  • Danecay
    #1701
    Már rég játszottam vele, de most rápróbáltam a Formula Calassic Gen 4-re és a Formula Ultimate Gen 2-re, de mindkét esetben ugyanazt éreztem, azt, hogy nagyon túlkormányzottak az autók, olyan mintha a cockpit elejében leszúrt gombostű körül fordulnának és hajlamosak az oldalcsúszásra. Csak alapbeállításokkal próbálgattam, de furcsa, hogy mindkét generációnál, amik között több mint 30 év van, ugyanazt éreztem.
  • alma2
    #1700
    Na vegre valami, azota nem is koroztem massal hihetetlen nagy elmeny az a.i kozott drifetlve poziciot szerezni!
    Nagyon, nagyon jo lett. kb minden szavaval egyet ertek a csokanak, igy legalabb nem kell leirnom :)


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2023.07.10. 12:43:17
  • sertrex
    #1699
    Automobilista 2 V1.4.6.0 Available as a Release Candidate

  • sertrex
    #1698
    Automobilista 2 March 2023 Development Update


    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2023.03.03. 17:36:50
  • JonasSandor
    #1697
    Na igen.
  • Danecay
    #1696
    Köszi, de először érjen ide :)
  • JonasSandor
    #1695
    Szurkolok azt a legnagyobb csomagra menj.
  • Danecay
    #1694
    Sajna, jelenleg ez az egyetlen elérhető szolgáltató. Elvileg év végére jön a Telekom, remélem így is lesz.
  • JonasSandor
    #1693
    Ja értem, állítólag lehet az egyet is vr ba tolni. Kár hogy gyenge a neted nincs másik csomag?
  • Danecay
    #1692
    Bocs, de nem. 34GB szükséges szabad lemezterületet ír, ami még csak meg is lenne, viszont rohadt lassú netem van, és egyébként pedig nem játszanék vele, tekintve, hogy ott az AMS2, ami a mellett, hogy sokkal jobban néz ki, még egész jó is, és amióta VR tulaj lettem én is, az sem mellékes, hogy tudja ezt az opciót is. E mellett pár kivétellel az összes népszerű szimulátor is megvan eredetiben, így a problémád megoldásában történő segítse nyújtáson kívül, nem igazán lenne indokom feltelepíteni, viszont mivel mint ahogy írtam, a relatíve nagy méret és lassú internetem miatt, ne haragudj, de nem fogom letölteni. Na meg aztán ki tudja, lehet ugyanúgy nálam sem menne.
  • JonasSandor
    #1691
    Feltelepíted?
  • Danecay
    #1690
    Sajnálom, ez esetben nem tudom megnézni. Egy időben egyébként ingyen osztogatták a játékot, nekem is így lett meg a FULL-os csomag :), de jelenleg nincs telepítve.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2023.02.28. 16:42:30
  • JonasSandor
    #1689
    Jaja, ezért jobb az 1. Megvette az egyik tagom is azt nyomnánk vele egy jó kis nascarral.
  • Danecay
    #1688
    Hát valóban nem egy gMotor-ra épülő játék az AMS2, még ha az alapja onnan is györeredzik. Elvétve azért erre is vannak MOD-ok, még ha nem is olyan számban mint az AMS1-hez.
    Amúgy én írtam korábban, hogy majd ránézek, de ezek szerint elkerülte a figyelmemet, hogy az első résről van szó.
  • JonasSandor
    #1687
    Csak azt moddolni meg nem lehet.
  • sertrex
    #1686
    Szerintem itt már a többség AMS2-vel játszik.
  • JonasSandor
    #1685
    Próbálta valaki már?
  • JonasSandor
    #1684
    De továbbra se látjuk egymást.
  • JonasSandor
    #1683
    Annyi volt az egész hogy megfigyelésbe volt kapcsolva XDXDXD
  • JonasSandor
    #1682
    Mindent megpróbáltunk semmi több napja szenvedünk vele.
  • Danecay
    #1681
    Én sem nagyon próbáltam még a multit, de barát meghívása Steam-en, vagy ilyesmi?
  • JonasSandor
    #1680
    Egyszerűen az istenért se működik ez a multizás, már mindent megnéztünk semmi. Mikor létrehozom a pályát akkor nem is tudok a pályára gurulni sem. Hát ilyet nem basztam még.
  • JonasSandor
    #1679
    Múltizni hogy lehet vele?,nem látjuk egymást mért?
  • JonasSandor
    #1678
    Megnéztem a beállításokat én marha nem kapcsoltam be a kipörgésgátlót :D:D
  • Batman15
    #1677
    Szerintem ez a baj:
  • JonasSandor
    #1676
    Az 1-et felraktam, de vezethetetlen mind úgy csinál mintha kitörne a kocsi alapból, régen tudtam tolni mitől van ez?
  • Solt
    #1675
  • Timbu
    #1674
    December 2022 Development Update
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Looking Forward to the New Year

    We are still working on our complete dev plan for 2023, but a few bullet points are already well-defined:

    Multiplayer is still an area users have been urging for further improvements on, and we´ve been spending a lot of time over the last few months looking for the structural reforms needed for a more robust multiplayer experience – although not many fruits have come from it yet, we´re confident we have learned enough to achieve some significant progress over the course of 2023 – once we do, offering scheduled races will be the logical next step (we are already experimenting with it in Beta).

    On the Content front, the Adrenaline Pack DLC will bring dirt track & rallycross racing for aMS2 along with other types of extreme motorsports, bringing some new dimensions to the sim.

    2023 is looking to be an exciting year for Endurance Racing, and AMS2 will reflect that with further development to endurance gameplay features and some exciting endurance content

    Modding Support – As has been stated from the beginning, AMS2 and the Madness engine was not designed as a modding platform but that does not mean modding isn´t welcome – we are aware of how critical modding is for the longevity of any game, and we are pleased to see that some intrepid modders are already taking on the challenge, with some success cases beginning to pop up.

    Because the game was not designed as a modding platform, both creating and installing mods for AMS2 still is a somewhat cumbersome process, and while it´s unlikely it will ever be as smooth as other platforms designed for that purpose, we are looking into some achievable measures to try at least reduce some of those difficulties, and also plan on offering some resources/information for serious modding teams looking to bring their scratch-made content to the sim. We will also soon offer an AMS2 Modding subforum for users to share info and resources for modding in AMS2.
  • Solt
    #1673
    Urak,

    Tudja valaki, hogy milyen életpályát szánnak még a játéknak? A 2020-2022 Season Pass gondolom csak azokat a DLC tartalmakat takarja amik még idén jönnek, de mik a további tervek?
  • JonasSandor
    #1672
    Ma nyomtam egyet, és azt vettem észre a legvégén beküldték az SC-t mióta van benne?
  • sertrex
    #1671
    Automobilista 2 V1.4.3.0 Now Available as a Release Candidate

  • sertrex
    #1670
  • sertrex
    #1669
    "Automobilista 2 V1.4 is coming out this Saturday 27th around 15h GMT - the new update packs a mega list of game-changing improvements, new features, cars and a great surprise - the 2022 reform of Spa-Francorchamps will available with V1.4 as a free addition to the existing Spa-Francorchamps DLC!

    We´d like to take this time to present a video overview of the game as of this release and go over some of the game-changing improvements being brought to the sim and demonstrate how AMS 2 V1.4 is an experience not to be missed by any sim racer - check it out!"
  • sertrex
    #1668