1786
  • Alexease
    #259
    A korabbi vertziok mentek rendesen, csak az 1.0 csinalja?

    Ird me ide, ha jol latom, ott vannak a keszitok, "jelenleg" is valaszolgatnak a problemakra: http://steamcommunity.com/app/431600/discussions/0/
  • JonasSandor
    #258
    this application has requsted the runtime it in an unusual way.
    Please contact the applications support team for more information.
    Ezt írja ki.
  • JonasSandor
    #257
    2008-as a kártya
  • JonasSandor
    #256
    1 gigás a kártya.
  • Alexease
    #255
    Az ATI-t nem ismerem, rakerestem, es ha jot talaltam meg (2008-2009), akkor az a kartya, az en 2 generacioval regebbi kartyamnal is, a grafikoinok alapjan, 15-20x lassabb:DDD Es ha 512MB-os, akkor az eppen fele annyi, mint a program minimuma (1GB).
    De ha eddig ment, akor most is kellene, ott valami mas gond lesz.

    A .NET-hez nem akarok hozzaszolni, azt egyszer nagyopn elbaltaztam, napok volt, amig helyreallt.
  • JonasSandor
    #254
    driver doc-ot leszedtem de az csak bétába lehet lefutattam az ér valamit?
  • JonasSandor
    #253
    A network meg a legfrissebb van a 4.6.1-es de töröljem le az 1.1-et?
  • JonasSandor
    #252
    Egy radeon hd 4670-es.
  • Alexease
    #251
    Kozben leszedtem a Automobilista Beta-t, ha mar van vegleges, ugy sem szoktam tesztelni, es elkezdtem felrakni egy rendes verziot.
    Es igy vettem eszre, hogy nekem "ingyen" jart a Season Pass az osszes majd megjelenoi DLC-hez is, mar bent van a listaban:D

    Valszeg azert, mert mar regebben, tamogatas kereteben megvettem a kovetkezo programjukat (Simracing Bonanza! vagy mi lesz a neve, talan jovore, DX12 meg hasonlo), amihez logikusan jart a program es majd annak a betaja, az GSCE es az Automobilista (+Beta), es ugy nez ki az osszes AM DLC is.
  • Alexease
    #250
    Az milyen videokartya, hogy nincs hozza driver ebben az evben?!:)
  • Alexease
    #249
    A DirectX-et a jatekok konyvtaraba a _CommonRedist-be szoktak pakolni. Amugy a Microsoft-tol, de Win8/Win10-re gozom sincs, azokon mar automatan fent van, frissit.
  • JonasSandor
    #248
    Igen az ékezetes betűk hiányoztak belőle.
    Ezeket a direct x drivereket honnan lehet leszedni?,mert a videókártya driveréből 2015-ös a legfrissebb másik nincs.
  • Alexease
    #247
    Volt benne magyar nyelv?! Mondjuk ilyen programba teljesen felesleges, azt a 10 szot szerintem mindenki megerti:)
    Ha kivettek, akkor valszeg azert, mert beta volt a progi es fejlesztesztettek, de gondolom a veglegesre nem keszult el es/vagy a keszitoje megunta, felbehanyta stb. Azert ez eleg kicsi ceg, valszeg valamelyik jatekos forditotta, nem hinnem hogy hivatalos szakforditot alkalmaztak;)

    Nem tudom mi lehet nalad, nekem sose volt gondom a Reiza cucokkal, pedig mar jonehany eve hasznalom oket.
    Talan valami driver, DirectX, Microsoft NET vagy hasonlo frissites segit.
  • JonasSandor
    #246
    Kivették a magyar nyelvet is belőle, nekem library c++ hibával kidob mi az isten van ezzel?
  • JonasSandor
    #245
    Annyuk picsáját éjfélkor aktiválják
  • Alexease
    #244
    Hatalmas arc ez a fico:))) A video elso perceben 2 hatalmas poen is van:DD

    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2016.08.24. 20:38:31
  • JonasSandor
    #243
    Hát mégse pedig ilyenkor jönnek általában.
  • JonasSandor
    #242
    7-kor aktiválják.
  • JonasSandor
    #241
    Én is 15-én vettem meg 1790 forintért.
  • Alexease
    #240
    A napszak alap, azt meg az rF1-bol orokoltek, de azert azon is dolgoztak, szbbek, realisabbak szinek es egyebek (a sajat shaderekkel egyutt). Plusz eleve a felho/eg/hatter megoldas is "sajat" fejlesztes.

    Nem tudom mikor lesz aktivalva, nekem beta van (tesztelo verzio), vagyis 2-3 hettel a publikus (Steam EarlyAcces/Vegleges) megjelenes elott mindig meg van minden;)
  • Alexease
    #239
    Nem tudom, nem hiszem. Legalabbis mai szintu, modern cucc nem valoszinu. "Regi" DX9 engine, korlatozottak a dolgok. De valami tuti van, mert kepek es videok vannak rola, max valami allitgatos.
  • JonasSandor
    #238
    Napszakváltozás is nagyon jó.
    6-kor lesz aktiválva?
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2016.08.24. 14:02:10
  • lac coo
    #237
    3 monitor tamogatas vegul belekerult ?
  • Alexease
    #236
    Nem nepszeru program, de azert erdemes vegignezni, mennyi mindent belezsufoltak. Nem is a tartalom a lenyeg, bar az sem rossz, hanem a sok-sok szimes ujdonsag, foleg ha az rF1 engine-t vesszuk alapnak.

  • JonasSandor
    #235
    Azt sajnálom hogy a dlc-jeit nem adják ide azt meg kell venni sajnos, ez a 38 kocsi meg csomó pálya is benne lesz holnap?
  • Alexease
    #234
    "Sajnos" a tartalom itt is hasonlo mint az rF2-ben. Minden licensz ami "ingyen" van vagy promo, elsosorban verseny cuccok. De a kinezete es a mukodese miatt, hiaba lenne tele AC-szeru cuccokkal, akkor sem kellene senkinek:D
  • JonasSandor
    #233
    Na végre már éppen időben csaptam le rá hál isten. Jeeeeeeeeee tudtam mikor kell mennem megvenni.
  • Szabi #232
    holnap jelenik meg az 1.0

    autó és pálya lista jól néz ki, de igazából túlzottan egyik se érdekel, legalább szép vegyes :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.08.23. 19:01:37
  • JonasSandor
    #231
    Nagyon király lesz.
  • Alexease
    #230
    EEC GT3 v1.30
  • JonasSandor
    #229
    Nálatok is csinálja ezt a hibát?
  • JonasSandor
    #228
    Sajnos ezt a library szarsággal kivág a játékból, pedig hogy megörültem tudok vele nyomulni, de úgy nézem ide a radeon hd 4670-es vga kevés.
  • JonasSandor
    #227
    Köszi skacok ez jó biznisz volt 1790-ért megkaptam, most már kivették azt a sok szart a Tesco-ból így könnyen megtaláltam a gamet.
  • JonasSandor
    #226
    Egyébként meg mindegy hogy hol vesszük meg csak meglegyen a game.
  • JonasSandor
    #225
    Szegedi tescoba nincsen televan sims 2-vel az egész meg a 3.
  • lac coo
    #224
    IR ilyen arazas mellett nem fog tudni tovabblepni, ahhoz draga, higy ha valaki majd nem akar/tud onlineozni kidobott penz legyen. Szerintem mar most torik a fejuket, hogy valamit ktalaljanak, mert a vasarlasra nem kenyszerithetnek senkit, ahigy meg en latom nagyon sokan probaljak kiblekkelni egy egy szezont vasarlas nelkul. Naluk szerintem is nagyon kellene az offline, anelkul az se fog fejlodni. Tobbieknek meg ebreszto, szim nem szim ma mar a tizeneves vackokat nem lehet eladni...

    Osszefogas nem lesz itt, amig ISI leszarja az egeszet addig semmi nem lesz, marpedig azt teszi. Marpedig ideje lesz a tobbi csapatnak eszbekapni, AC nagyon jol tolja, folyamatosan van bevetele, valszeg konzolon is lesz, meg egy ket evig foltozza, meg csinal beje meg 15 palyat..onnan mar nehez lesz befogni a tobbieknek....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.14. 17:33:00
  • Alexease
    #223
    Ennek ugy lenne ertelme, ha osszefognanak az ISI-vel, es nem kulon-kulon csinalnanak valami kovetkezot, hanem kjozosen. ISI legyartana egy normalis engine-t, hasznalhato koritessel, a Reiza meg gyartana a tartalmakat es a jatekos reszet.

    De az, hogy a Reiza jovore radrotoz erre egy DX12-ot es egyebeket, aztan az ISI is osszebarkacsol valami DX12-ot (akarmikorra), ugy hog se itt se ott sincs megfelelo mennyisegu ember se licensz (foleg nem nepszeru), ugy ismet lesz ket program, ami nem lesz szazas es/vagy nepszeru.
    Es ezt ugy, hogy folyamatosan fejlodik az AC, es lesz CARS2 is valamikor.

    Plusz a Reiza is tervez DLC-ket (mar ehhez is [AM], de gondolom foleg a kovetkezohoz) es az ISI (elvileg) a kovetkezo cuccnal egyertelmuen tartalomvasarlassal probalkozna (lemaradva nehany evet). Aminel durvan szamit a mennyiseg, a tartalom es az ar (az embereknek AC-szeru cuccok kellenek, 8-10-es nepszeru csomagokkal, amibol legalabb 3-4 egyenileg "kell" kategoria). "Ismeretlen", minimal tartalomnal, iR-szeruen arazva, iR szolgaltatasok nelkul nem kell majd senkinek.

    Foleg akkor, ha az iR a kovetkezo 2 evben gondolna egyet, es pl. bevezetne az elofizetes nelkuli hasznalatot, tartalom vasarlassal, sajat szerver inditasi lehetoseggel. Meg ha a szerver inditonak (liga, bajnoksag) ki is kelene fizetnie 1 adag lovet 1 evre (99$), de a tobbiek ingyen csatlakozhatnak, es ha meg dragak is a tartalmak, akkor is eleg nagyot robbantatanak az online versenyzos piacon!

    Az iR offline AI-t nem irom, attol felnenek, de ha nagyon akarnak, meg azt is ossze tudnak loni...

    Es kozben azert az utobbi 5-6 evben a felhasznalok szokasai, igenyei, lehetosegei is elegge atalakultak. Az ISI foleg amiatt bukott, mert a ~2013-ban megjeleno programot a 2005-os igenyekhez igazitottak (nem csak kullemre, hanem foleg koncepciora);)
  • lac coo
    #222
    Hat te , esetleg, en meg egy ertelmes szakaszt nem raktam ossze ralliban :)))
    Amugy en is ugy gondolom, hogy jo ez a jatek, csak minek ?
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.14. 16:33:58
  • b-type
    #221
    áá ezt inkább úgy értem mint rally jellemzőt..fák között, tempóban, ugratók, berepülések..stb. ami általában nincs meg az aszfaltos játékokban mint rF2, AC...
    Ezek elé leülsz, és kell bizonyos idő amire el tudod küldeni tempóban, koncentrációban arra az 'ürítési szintre', amire a dirt rally 3 perc alatt eljuttat. :)
  • lac coo
    #220
    Nagyon reg probaztad le te a Dirt Rallyt ! Siman egyenerteku barmivel, nemcsak lazulasra jo .:)