5627
10804749371368208052.jpg
  • KingPunisher
    #3055
    Nha kiváncsi leszek papíron olvasva jól hangzik minden :P
  • EM64T
    #3054
    Elvileg a steam letölti automatikusan.
  • IvanJacint
    #3053
    de honnan lehet letolteni a javitasokat?
  • PrasCo
    #3052
    Igen, néztem, a gyalogság sebességét elvileg mérséklik, a "shock cavalry" sebessége pedig növekszik, úgyhogy látható a tendencia, én a hajókat néztem, hogy aaazokat növelik? Hova?! :D

    Amúgy hazaértem a megvásárolt játékkal, virágboltit töröltem, CD-ről telepíteném... már az első CD hibás. A pék f*szát, azt! "Mindegy", jön le Steamről már úgy kettő óta, még fél óra és lent lesz.
  • Molnibalage
    #3051
    A gyalogságnál csak lesetem az első csatánál, hogy a séta mekkora sebességgel megy.
  • Bandras DaSilva #3050
    Ahogy nézem ezeket variálják főleg. Ha jó lesz akkor nem sprintel már a gyalogság, a lovasok gyorsabban rohamoznak, lassabban bomlik a morál...hosszabb csaták, elvileg az ai is alakul.

    Megnézem sztem, aztán majd kiderül, hogy jobb vagy rosszabb :D
  • PrasCo
    #3049
    "Improved ship movement speeds in battles."

    wat.
  • Bandras DaSilva #3048
    patch 2.0 beta tölthető.

    Tartalma:

  • Szpecnyaz
    #3047
    Am érdemes feltenni a Radius féle modokat. Most kezdtem egy új kapmányt a párthusokkal +modok és sokkal jobb a játék. Az AI mintha kevésbé lenne passzív, meg sokkal jobb seregeket állít össze. Már nem parittyásokból áll a serege fele.
  • Bandras DaSilva #3046
    Tegnap nekem töltött valamit iszonyú sokáig, aztán én is azt néztem, hogy visszaesett az fps. Eddig nem volt semmi bajom, lehet felteszem ezt a beta peccset és talán az megoldja. Nem tudom mit frissített a steam a Rome2-n mert túl sok részletet nem adott.
  • Bandras DaSilva #3045
    Nem minden egység tud laza formációt felvenni. Amelyik tud, annak a karakterlapon alul ott van az ikon.

    Elvileg ha bezoomolsz vagy bemész abba a cinematic nézetbe (insert), akkor a space lenyomása után lehet irányítani az adott csapatot. Ez ballistáknál vicces. Egyéb egységnél nem próbáltam.
  • Molnibalage
    #3044
    Tudom, hogy el lehet tüntetni, de nekem az lenne a jó, ha RTW méretű lenne az egységkártya.
  • MaRee
    #3043
    Benchmark nálam is csillagászati számokat mutat, csata közben meg örülök ha van 10.
  • Molnibalage
    #3042
    Nekem ultra beállítoásokkal a benchmark átlag 30 FPS felett ment a köv konfigon:

    i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM, a CPU maxra van húzva.

    Ehhez képest amikor volt egy partaszállásos csata a főtér könynékén elkezdett már sokkal alacsonyabban is akadozva futni a csata, valamiért. Az árnyékokat kikapcsolva ez megszűnt, de akkor meg a fényviszonyok lettek furcsák.
  • MaRee
    #3041
    I betüvel el tudod tűntetni az army panelt csata közben.
  • Molnibalage
    #3040
    Az egységkártyák méretét nem lehet változtatni? Szinte a fél képernyőt betölti 1280x1024-ben.
  • MaRee
    #3039
    Heh, még szarabb, mint eddig volt. Most megint megmakacsolta magát a játék, pedig még a nagy monitorom is elromlott és a kicsin játszom (1280x1024), LOWON szaggat az egész, játszhatatlan, fos. A campaign ai 5 kör óta szopat, megtámadja a városom amitöl 3 centire állok, én megtámadom őt, ő elmenekül 2 centire, én meg nemtudok utána menni. És ezt minden körben. Ennyit arról, hogy "a warez a hibás".

    #3038

    Tudomásom szerint mindkét kérdésre nem a válasz, legalábbis én még nem jöttem rá, hogy kell.
  • Molnibalage
    #3038
    Én úgy érzem, hogy nekem kell, mert sok apróság van, amit meg kell tanulnom.

    A stratégiai nézetben pl, nem lehet támadási parancsot kiadni vagy csak én vagyok láma?

    A katonák nem tudnak laza formációt felvenni, mint az RTW első részében Minden egységnek meg volt akkor a képessége erre.
  • MaRee
    #3037
    Na lett egy eredeti verzióm tesóm jóvoltából, mindjárt meglátjuk mit tud
  • drop
    #3036
    akkor felteszem én is rá, kíváncsi leszek mit javít
  • TomDantes
    #3035
    Nem kell ide prológ hadjárat. Menet közben lehet beletanulni. Bele kell csapni a közepébe.

    A fejlődési fa, szerintem átlátható. Ha például felépítesz egy katonai épületet, és a következő szintűt még nem lehet, egy kis ilyen piros jellel, mutatja, mit kell hozzá kifejleszteni.
  • Pluskast
    #3034
    Folyamatosan. A héten már volt egy nagyobb patch.
  • drop
    #3033
    mikor jön ki a javítás?
  • Paladin
    #3032
    Enciklopédia (jobb klikk az ikonon, de lejjebb valaki írt linket a játékon kívüli verzióra is). Az épület fejlesztési fát szépen mutatja. (Hozzá kapcsolódó egyéb infókkal már van gond :) ).
  • Tikal #3031
    a jobb felső sarokban meg tudod nézni a főképernyőn...
  • Since
    #3030
    Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem, hogy beállítottam steamen belül hogy töltse le az 1.5 beta patchet, viszont nemtudom hogy tényleg letöltötte-e... Hogy tudnám a legkönnyebben megnézni?
  • Molnibalage
    #3029
    No, kipróbáltam én is. Jól mutatja, hogy mennyire láma vagyok, hogy a prológ hadjáratot is képes voltam elbukni.

    Az első csatát le lehet tolni úgy, hogy a tábornok nem hal meg, akit az MI vezérel?

    A II. fázisban azt nem láttam át, hogy melyik épület hogy és mit csinál és mik a növekedési feltételek. Annyra tömör az ábrázolási forma, hogy nem látom át, hogy mi kell mihez, mi van kész és mi a fejlődési fa. Nincs eről valami összefoglaló anyag, amin ábrázolva van fa struktúrában?
  • Glasses
    #3028
    rome II magyarositás frissités
  • Glasses
    #3027
    [URL=http://total-war-rome-2-magyaritas.darkrpg.hu/][/URL]

    frissités
  • TomDantes
    #3026
    Minek családfa, ha több család is van? A mostani rendszerben nincs értelme.
  • Prince23
    #3025
    Pedig elkélt volna a családfa... családstatisztikával együtt... mit ért el, hány csatát, ostromot ért el, plecsnikkel, kitüntesekkel együtt. Az hogy csak aktuális képviselőnk van a családból elég leegyszerűsített dolog.
  • a.carkey
    #3024
    Bocs. Nem akartam tapló stílusra, tapló stílusban válaszolni, és nem is szokásom. Még 1x bocs. Szar napom volt.
  • a.carkey
    #3023
    Minden ott van az encyben. Miért rejtély? Nincs családfa sem. ÉS?
  • a.carkey
    #3022
    Ha autista vagy, akkor nem lehet rajtad segíteni, hogy nyomd már meg b+ a kibaszott jobb gombot ...
  • Paladin
    #3021
    Optimalizálatlan: hell yes.
    Hardver-összeesküvés: a francokat :) Kiadó határidőt ad, játék nincs kész, kiadó nem enged, játék félkészen jelenik meg.
    Hol is láttam ilyet? Ja igen... az utóbbi évek játékainak felénél legalább :)
  • Prince23
    #3020
    De arra nem is gondoltok, hogy rosszul optimalizálták a játékot?
    Most emiatt a játék miatt ne vegyetek nyolcmagos CPU-t :D majd a patchek kijavítják hónapok múlva, szerintem a SEGA szándékosan így csináltatta meg a CA-val a játékot, hogy a szám tech boltoknak - procik és VGA-k terén - menjen az üzlet :)

    De lehet csak paranoiás vagyok ez esetben :D
  • Nos
    #3019
    Valószínű, mert a gtx650 is simán viszi az ultrát.
  • TomStorm
    #3018
    Gtx670 de szerintem ide processzor kell jobb.
    Most jegelem a játékot 1-2 hétig és veszek hozzá Fx8350-et meg eredeti Rome2-t.Ez a Phenom egy szálon már gyenge proci
  • Gauge
    #3017
    Milyen videókártyával?
  • TomStorm
    #3016
    Feltettem Win8-at,rosszabb mint az előző Op.rendszerrel:D
    Ott ilyen Fps drop azért sose volt..