5627
10804749371368208052.jpg
  • Bandras DaSilva #3095
    Nem tudsz kivenni egységet külön, csak ha csinálsz még egy flottát.
  • Elar
    #3094
    Most egy problémám van.
    A 3 hajós flottából, hogy tudok kivenni egységet?
    Sehogy? Vagyis csak akkor ha eg új flottát indítok új generálissal?
    A meglévőt nem lehet megbontani?
  • EM64T
    #3093
    De nekem nem érdekem a kliens státusz, mert sokkal többet nyerek, ha elfoglalom
  • TomDantes
    #3092
    Nem az a lényeg ,hogy mennyit adózik, hanem hogy inkább feladja a független státuszát, mert Róma egyre erősebb, és inkább lesz kliens állam, minthogy valamelyik másik nép bekebelezze.
  • zotyesz18
    #3091
    Mi az új patch béta kódja?
    Bármit írok be érvénytelennek érzékeli...
  • Tikal #3090
    aha, mióta meghatározó hatalom lettem a térségben, egyre többen jönnek kunyerálni pénzt meg szövetséget :)
  • EM64T
    #3089
    A kliens állam nem sokat ér, ha körönként 12 aranyat adózik...
  • TomDantes
    #3088
    Érdekes. Jártatok már így? Az egyik szövetségesem, felajánlotta, inkább a kliens államom lenne...nem akar önálló lenni? Rendben.

    Egy másik kis ország, egyik körben szövetséget kért, másik körben, hogy üzenjek hadat a szeleukidáknak, segítsek nekik.

    Ez nagyon tetszik, az egyre erősödő Rómához a kisebbek igyekeznek közeledni, meg nyerni maguk mellé más nagy hatalommal szemben, Róma védelme alá helyezni magukat.

    Végre nem az van, hogy mindenki ész nélkül megtámad, ha kell ha nem.
  • Molnibalage
    #3087
    Nálam is.
  • Prince23
    #3086
    A kérdésemre a választ esetleg tudjátok? Civil war ....

    A sima légiónál én nem láttam attacking testudót amúgy.
  • ratgab
    #3085
    Van támadó testudo is.
  • Elar
    #3084
    Dehát van defensive és attacking testudos is
  • Prince23
    #3083
    Ha követem a politikusok gravitas mérőjét, akkor ugye elvileg nem tör ki civil háború?

    #Elar:
    A tesztudó formáció csak védekezésre jó, amint támadás parancsot adsz ki, rögtön alapértelmezett támadó állásba állnak.
  • Elar
    #3082
    A Hastatinál, hogy műxik a az attacking testudo?
    Bejelölöm - összeállnak - kijelölöm a támadnivaló egységet - szétválnak.
    Mit csinálok rosszul?
  • Slewy
    #3081
    Nagyon jó. egy bajom van vele, hogy hard a campaign hard a csata és tegnap 4200 katonéval támadtak 1700-at kb és 200-at vesztettem, ők meg 3900-at. Igaz, hogy én first cohortokkal, pretoriánusokkal mentem, úgy láttam ők meg csak hoplitákkal. Szóval ennyire már ne legyen könnyű na, vagy gyártson táposabb kattonákat és fejlesszen gyorsabban, vagy hulljanak jobban az enyémek is.
  • Terawatt
    #3080
    Nullával behozza a konzolt, de szerintem fejlesztőknek van bent.
  • Hunor1
    #3079
    :( nincs is command billenytű sem?
  • Terawatt
    #3078
    Téves riasztás. Megnéztem és nem csinált semmit. Egyik fórumon valaki azt írta, hogy med 2 óta nincs már ilyen. Hiszek neki.
  • Hunor1
    #3077
    a command menü melyik gomb?
  • Terawatt
    #3076
    Van. Konzolba kell beírni amit írtál.
  • Hunor1
    #3075
    hi. van olyan lehetőség mint a Med 2-ben hogy az egész térklp látható? pl command menüben : toggle_fow ?(ha jól emlékszem)
  • PrasCo
    #3074
    Más. Olyan akad másnak is, hogy "Fail to load"-dal kiköpi az összes battle replay-t?
  • Prince23
    #3073
    Ha nagyobb a birodalmad, akkor kezd lelassulni, ergó visszatér a lassulás mint megjelenéskor. Ez csak az elején gyors... amikor még kis állam vagy, ha elkezdesz terjeszkedni, majd belassul az :D Birodalmi magaslatokban gondolkodj persze, Itália + Göröghön ha meg van nekem nem volt köridő AI lassulás.
    Ja és béta patch nélkül írtam ezt :D
  • Tikal #3072
    nekem kódot kér..
  • Vorrhess
    #3071
    Steamen belül klikk a Total War: Roma II-re majd tulajdonságok, és ott megtalálod Béták alatt a patch2beta-t ,kiválasztod és már tölti is. Ingame a menüben lehet nem írja ki de attól telepítve van. Elég gyors a kör váltás végre :D Remélem nem csak az első pár körben amit eddig letoltam. :)
  • EM64T
    #3070
    Hogy kell beállítani a bétát?
  • Vorrhess
    #3069
    Na exe fáljban nekem is 1.0.0.1-et ír szóval felrakta a beta patchet. Kezdtem új Roma kampányt. És már érzem is ,nem akad a kampány térkép. Legalábbis az első pár körben. Remélem 100 kör múlva sem fog :)
  • gallardo
    #3068
    Akkor valószínűleg nem állítottátok be a bétát mert nekem 1.0.0.1-et ír.
  • MaRee
    #3067
    Same.
  • Vorrhess
    #3066
    Érdekes. Nekem is leszedte de verziónak 1.0.0-t ír.
  • Tikal #3065
    miért 1.0.0 verzio van még mindig??? .exe fájl is ezt írja, meg a játékban is, most akkor leszedte a steam a patch-t vagy nem???
  • Bandras DaSilva #3064
    Et még csak beta patch, steamről lehet tölteni, az igazi jövő hét elején.
  • MaRee
    #3063
    rlslog.net
  • Terawatt
    #3062
    •Reduced infantry run speed, charge speed and acceleration in battles.
  • bubis asvanyviz
    #3061
    A hajóknál elvileg javították nem pedig gyorsították a sebességet.
  • IvanJacint
    #3060
    ncore-on es bithorlon nincs fent sajnos
  • MaRee
    #3059
    Tudom, hogy lehet, kb 400 köröm van összesen már a kampányban mindenféle népekkel, ez valami idétlen bug volt, kb 6. próbálkozásra sikerült megtámadni normálisan.
  • MaRee
    #3058
    De, torrent oldalakon fent szoktak lenni a javítások warezhoz is.
  • Prince23
    #3057
    A hadvezéredet lehet tápolni, hogy minél nagyobb terültet menjen csapatával. Ehhez persze el kell pár győzelem is :) De így sosem lesz meg neked ez a skill, ha mindig csak pár centire vagy a térképen az ellentől.

    Most a római birodalmat építem, és megint kitört a polgárháború, mint a spártai birodalom esetében. Végül kizavartam őket az északi törzsekhez az erdő mélyére, így csak egy városuk van, azt mindjárt le is gyalulom. vesszen a szenátus :D Egyébként baromi könnyen elfoglaták itáliát, amikor megjelentek a kis köcsögök, sőt egész Hellászt is elfoglalták. nem elég nekik csak Itália, de még terjeszkednek is.... kicsit furcsa. És csak engem támadnak, senki mást. mondjuk gall törzseket támadhatták volna...

    A hadvezéreimet ki kellett vonjam a háborús övezetből, akiket végül Dél-Itáliánál, illetve Pannónia provinciánál egyesítettem. Két oldalról csapoltam le őket 2x2-es felállásban, később egy ötödik hadvezért is toboroztam Pulpudévánál.),
    végül a veterán hadvezéreket ott is fogom hagyni a barbár horda ellen, mivel Karthágónál bebiztosítottam magam Cornelius Scipio toborzásával :D Mondjuk a hadjárat elején Scipio-val mentem porrá égetni Karthágót anno. Ez vszeg a leszármazottja, bár tök egyforma nevek vannak, mintha azt vettem volna észre a Scipio család esetében. Na szóval, ez a polgárháború valamilyen szinten jó, mert átkalibrálja a megtervezett stratégiát, hogy kivel és hol támadjak. Nos, ez megváltozott. Cyrenaica meghódításával rögtön - eröltetett menetben - Syrcasua felé vettem az irányt a legjobb légióimmal. Akivel pedig elfoglaltam Gibraltárt, azt is hamar visszavezényeltem eröltetett menetben, természetesen városról városra haladtam e tempóban. A városokban ugye pótolják az elhalálozott / reményt vesztett katonáimat.
  • IvanJacint
    #3056
    de nekem ninncs steam,es nem eredeti a jatek,akkor en nem juthatok a javitasokhoz?