5627
10804749371368208052.jpg
  • Szpecnyaz
    #4137
    Nagyon igyekeznek hogy jóvá tegyék a bűneiket :D.
    Am tök jó, már félretettem rá a pénzt, erre ingyér van. Kellemes meglepetés :).
  • Vorrhess
    #4136
    Na ez király ,itt az újabb ingyenes dlc 3 frakcióval :): Nomadic Tribes
    Steam-en a DLC-nél ki kell jelölni és aktiválja is.
  • PrasCo
    #4135
    Nincs ilyen funkció, és mondok egy jobbat: Ahogy eddig észrevettem, még akkor SE látod, hogy mit építettél. :] Előre leprogramozott tile-ök vannak, amik a város méretét és kultúráját veszik figyelembe tippem szerint.
  • sövény
    #4134
    Üdv! Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet megnézni belülről a várost úgy mint az első Rome-ban? Vagy ilyen funkció nincs a Rome 2-ben és csak akkor látom, hogy mit építettem mikor esetleg megtámadják a városomat?
  • KingPunisher
    #4133
    Ostromok továbbra is gázak, de töredéke most már ahol ostromolni kell, kisebb városoknál ált kijön a sereg a város elé és megtámad.
    Battle AI még azért gáz, de aki szereti TW-t már azért elvan vele, viszont kampány AI szerintem az eddigi legjobb amit TW játékban láttam.
    Olyanokat csinál, ámulok csak :P Ügynökök seregek mozgatása mind mind parádés.
    Volt egy erős város fallal körülvéve, látta nem tud mit kezdeni szépen elkezdett fosztogatni, mikor odavittem egy sereget meg szépen fogta magát és lelépett. Elégedett vagyok vele nagyon..
    Támad ha kell szövetkezik ha épp ugy a helyes, azért Shogun 2-be ilyen nem volt, össze vissza megtámadott ha kellett ha nem.

    Persze van még gond gazdagon, messze még a tökéletestől de rengeteget fejlődött, ha marad ez az iram 1-2 hónap és tényleg finomhangolni kell csak.
    Jelenleg az ostrom az ami nagyon zavaró még :P ott tényleg nem tud az AI a helyzettel megbírkózni.
  • Bandras DaSilva #4132
    Változó. Néha okés, aztán meg megint csak áll. Legalábbis nálam. Főleg ostromoknál. Olyan mintha még mindig triggereltetni kéne. ha kicsit megpiszkálod elkezd mozgolódni.

    Kicsit változatosabb seregeket csinál, viszont még mindig sok a parittyás. CAI sztem agresszívabb lett. Alakul csak lassan. Formációk még mindig nem maradnak meg.
  • MT16
    #4131
    Mondjátok, hogy most már vállalható a csatákban az AI! vagy még mindig borzasztóan buta?
  • Prince23
    #4130
    Hardon vagy Legendaryn tolod?

    Ezek az alábbi képek veszettül gyönyörűek... Mien konfigod van?
  • sakkay
    #4129
    Nagyon jó képek.
  • gseldon
    #4128
    Az AI továbbra is rengeteg parittyást gyárt. Nagyon idegesítő...
    Komolyan egy full-os sereg fele, legalább 10 egység parittyás a keleti seleucid vazallusoknál.
  • KingPunisher
    #4127
    Elkezdtem az 5. patch utána Suebi frakcióval ami immáron Germán föderáció lett :P
    Élvezem azt kell mondjam első eset, hogy élvezem a Rome2-t ^^
    A kampány mapon nagyon jól játszik az AI, különösebb gondom nincs vele sőt már 4 oldalról támadnak, eddig vagy 5 hadüzenetem volt tényleg kihívás még a túlélés is.
    Erős seregeket képez, a battle is jobb lett, ott azért még van munka bőven de már élvezhetőbb játszható az is.
    Sokat javult a játék, elégedett vagyok még 5 patch és karácsonyra az év játéka a legjobb RTS lesz ebből..
  • a.carkey
    #4126
    +2
  • a.carkey
    #4125
    +1
  • a.carkey
    #4124
    Pár kép:
  • a.carkey
    #4123





  • Kurfürst
    #4122
    Nagyon durván jó ez a patch. Most játszottam egy 12 000 fős csatát, semmi lassulás, 3+2 fullstack sereggel. :)
  • a.carkey
    #4121
    Jobbak lettek az egység animációk is. Több az 1vs1.






  • Kurfürst
    #4120
    Tegnap röviden próbálgattam, tényleg elég baba lett
  • a.carkey
    #4119
    Na, ez így már jó. Sebességileg most már nulla problémám vele maxon. A Szelekuidák nagyon korrektek lettek. Ami viszont baj, különösen egy új nép megjelenésével, hogy a wiki még mindig bugos, pl. a Szelekuidák lebontva nincsenek benne. Csak a barakk és kisegítő épületeiket végigkattingatva lehet egyáltalán felmérni, hogy milyen egységeket is tudnak. Szerintem, a hét elején jön majd egy kisebb patch ami ezt tuti javítja.
  • Armisael
    #4118
    Igen ez volt az. Thy
  • Nos
    #4117
    Ez Steam probléma lehet, nekem a beta patcheknél fordult elő ilyen. Volt, hogy a steam újraindítása után sem ment tovább, csak egy-két óra múlva.
  • Szpecnyaz
    #4116
    Nincs elég helyed. Általában ilyen 10gb+ hely kell neki.
  • Armisael
    #4115
    Másnak nem áll fen aza probléma, hogy a Steam nem frissíti a Rome 2-t? (Ma érkező 5. patchre gondolok) A játék mellett azt írj, hogy "Frissítés szünetel" ha elakarom indítani (Jobb klikk és frissítés folytatása akkor sem indul el.

    Steamet tömbszőr is újraindítottam indítottam. Elképzelhető, hogy a steam/szerver oldalon valami fenforgás?
  • Szpecnyaz
    #4114
    Elég jónak tűnnek ezek a szeleukidák. Nagyon jó nehéz gyalogság + az új örmény nehéz lovas.
  • Szpecnyaz
    #4113
    Esélyes, a teljesítmény, AI rutin stb javításoknak biztos kell a restart.
  • gallardo
    #4112
    azt tudjátok hogy érvénybe lépjenek a módosítások ahhoz új játékot kell kezdeni?
  • Szpecnyaz
    #4111
    Mégis jönnek :D.
    "We’re delighted to share with you news of the next free content drop for Total War: ROME II, which is available today in an automatic update. The Seleucid Empire is now a playable faction in single-player campaign and multiplayer games."
  • Szpecnyaz
    #4110
    Patch note
  • Szpecnyaz
    #4109
    Mondjuk van egy 4 napos bejegyzés a Nomadic Tribes DLC-re is, szóval hátha.
  • Szpecnyaz
    #4108
    Remélem hogy nem. Kell a francnak, ha a szeleukidák helyett jön.
  • Kurfürst
    #4107
    Blood pack jön DLC-ként?
  • ratgab
    #4106
    Egyetértek. Nem igazán értelmezhető, hogy a mostani vagy a következő javításra gondolnak.
  • Szpecnyaz
    #4105
    Meg gondolom nem véletlen hogy nem volt beta patch a múlt héten.
  • Szpecnyaz
    #4104
    Valóban nem egyértelmű. De nyilván az szeleukidákra gondolnak.
    Legalábbis remélem, mert már nagyon várom őket :P.
  • Kurfürst
    #4103
    Tegnapi CA post a hivatalos forumon

    "To make the regular patches possible we have to overlap them, so while patch 5 will go live tomorrow, we\'ve already started work on patch 7. ...For now, we’re about to roll out our largest patch yet, which contains a number of key fixes and changes. The next update will also bring you new, free game content which we’ve been talking about for a while… we hope you like it. Alongside this, you’ll see our next major step towards mod support for ROME II."

    Tehát, ha jól értem a Patch 5 ma pénteken jön (ez elég világos), az eddigi legnagyobb lesz és lesz benne "free content" is (szelukidák?). ez utóbbi kicsit félreérthető, hogy a mostani 5, vagy esetleg a Patch 6-ban lesz benne.

    Ezután a patchelés lelassul, többhetente, havonta jönnek a patchek, mert főleg AI/kampány, mélyebb gameplay változtatások, jobb moddolhatóság a cél és az sokkal több tesztelést igényel.
  • Szpecnyaz
    #4102
    Erről hol van infó?
  • a.carkey
    #4101
    Az ötödikben egységjavítások lesznek, pl. mi hol képezhető.
  • Szpecnyaz
    #4100
    Amik szintén egy patch társaságában szoktak érkezni. Mellesleg erre a hónapra lett ígérve. Szóval már bőven itt lenne az ideje.
  • a.carkey
    #4099
    Rome 2\'s Roman Auxiliaries Forces
  • MaRee
    #4098
    Az majd DLC-ben lesz.