5627
10804749371368208052.jpg
  • Ozzyehh
    #4907
    Ajánlott gépigény
    Operációs rendszer: Windows 7 / Windows 8
    Processzor: másodgenerációs Intel Core i5 CPU, vagy azonos szintű AMD
    Memória: 4 GB RAM
    Grafika: 1 GB-os, SM 5.0-t (DX11) támogató VGA
    Full HD monitor
    nem értek egyet :) ráadásul eddig mindent visz maxon a gép... metro last light stb nem hinném, hogy itt lenne probléma

    és ezt az édes kevést te se gondolhatod komolyan :)
    ráadásul ha figyeltél volna , mondtam, hogy battle módban semmi akadozás teljesen sima játékélmény extra beállításokkal, csak néha droppol ha ráközelítek... kampány mapon is van amikor teljesen sima semmi akadozás, de van hogy meghülyül..
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.09.05. 19:20:34
  • grebber
    #4906
    Maxhoz ez a gép (Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb ) édeskevés.
  • Ozzyehh
    #4905
    maxon, de nem mindig droppol csak bizonyos időközönként és battlemódban semmi gubanc ott nagyon picit esik vissza
  • grebber
    #4904
    Milyen beállításokkal játszod?
  • Ozzyehh
    #4903
    Valaki? miért van vajon kevés fpsem amikor a gépem megvan hozzá? :)
  • Ozzyehh
    #4902
    Az furcsa, hogy megvan hozzá a gépem bőven, de vannak fps problémák? kampány mapon például, lelassul, de van hogy ha ráközelítek az egységekre akkor is csökken az fps
  • Paladin
    #4901
    Nem ott vettem a kódot, de steamen megy. Az alaprutin (ellenőrzés, vagy törlés és újrainstallálás) megvolt?
  • hooah
    #4900
    Van itt valaki aki steamen vette meg a játékot? Az enyém már tényleg nem virágboltos de marhára nem akar indulni.
  • sakkay
    #4899
  • Paladin
    #4898
    Nekem a Divide et Impera pack jött be legjobban (DeI). Igényes cucc.
  • Zozzancs
    #4897
    Sziasztok, valaki megmondaná nekem, hogy mely modokat érdemes felrakni a játékhoz ?:)
  • obe
    #4896
    1. értem, köszönöm...akkor pl kapu előtt, település védelemben fogom használni ..hold ground

    2. gyanús volt egy éve mikor játszottam, volt 3 kikötőm, de nem vettem észre jelentős különbséget..de az köszi
  • sakkay
    #4886
    Az elsőnél a válasz az, hogy ha tartják az alakzatot, nem mennek előre nagyon akkor sem, ha az ellen lehetővé tenné azt (nem nyomják'), továbbá nem veszik fel az ellennel a teljes felületen a harcot, ha mondjuk az szélesebb alakzatban áll. Védekezésnél, vagy időhúzásnál jó ez az alakzat.
    A 2 nem mondok semmit, mivel ahány mód annyi verzió. Az alapnál meg nem emlékszem már.
  • obe
    #4885
    srácok, 2 kérdést ha szabad..

    1.csata közben az az opcio hogy alakzatban maradva harcoljanak mire jo ?..hamarabb felörlik az ellent ?..sosem használtam

    2. egyelöre 6 városom van, arminiumban trade port-al...több lesz a kereskedelmem ha meg egy trading port-ot huzok fel, vagy marad annyi a bevetel amennyi eddig is volt ?...köszönöm elöre is

  • sakkay
    #4884
    Ezt miből szűröd le? Sehol nem mondják, hogy nem lesz kieg. hozzá. Az a gond , hogy a DLC itt mást jelent(náluk) mint amit az ember megszokott. Amúgy lehet abból a szempontból igazad lesz, hogy pici módosítással eladják külön játékként.
  • Although
    #4883
    Ezek szerint nem lesz barbarian invasion?
  • grebber
    #4882
    Total War: Rome 2 Emperor Edition - minden, és még száz órányi tennivaló
  • sakkay
    #4881
    Kijön egy új kieg, vagy edition, és végre állítólag, rendezik a politikai részt.
  • PrasCo
    #4880
    Érdemes amúgy ránézni ezekre a játékokra dobozosan is. Szándékosan nem mondok boltnevet, de bizony van, hogy dobozosan ennél is olcsóbban vágják a kuncsaft után már.
  • bazsidiver
    #4879
    Humble Bundle-n le van árazva az eddigi összes total war játék 80%-al, sajnos a rome 2 dlc-k nincsenek
  • TomStorm
    #4878
  • Edorn
    #4877
    Frissült a magyarítás: total-war-rome-2-magyaritas.darkrpg.hu
  • Tomipac
    #4876
    Sziasztok. Keresek valakit aki szívesen játszana Co-op campaing módban.
    Skype:tomi_pac
  • hooah
    #4875
    Sziasztok

    Az lenne a problémám, hogy megvettem steamen a játékot és bárhogy indítom csak egy ablakot kapok a TW sorozatokkal legfelül és RomeII DLC reklámokkal minden máshol, a gép meg úgy tudja, hogy fut már a játék, de sehol semmi. Az ablakon meg semmi nyomógomb ami elővarázsolná a játékot.

  • uwu420
    #4874
    Nem, de az se lenne jó ha ugyan ilyen hosszadalmas lenne, csak végig nehéz :)
  • Terawatt
    #4873
    Vannak elvileg nehezítő modok, azokat nem próbáltad?
  • uwu420
    #4872
    Már nem nagyon játszom vele, nagyon könnyű a shogunhoz képest, és mivel nincs benne kihívás unalmas is, meg túl hosszú, és végig ugyanazt kell csinálni. Mondjuk a Fall of the Samurai is hasonlóan hosszadalmas volt, a rengeteg tengeri csatával, de azt legalább el lehetett rontani :)
  • Terawatt
    #4871
    Sajna egyet értek. Nekem nagyon is bejött ez a rész is, de a pénz elég szépen bejön. Legutóbb ott voltam, hogy két-három év alatt egy hosszú háborúnyi bevétel jött be, pedig még "csak" 10-11 városom volt.
  • uwu420
    #4870
    Valószínű a mod miatt ment tönkre, ilyen gázos bugok csak megjelenéskor voltak benne, már rég láttam hasonlót.

    Amúgy meg szard le a tábornokokat, majd lesz másik, nyomd le automatán, és csináld tovább! Semmi szükség rájuk, egy jól összerakott sereg ami 4-es szintű egységekből áll amúgy is megállíthatatlan. Ebbe a részbe pénzzel bármit meg lehet oldani, és van is belőle rengeteg.
    Nem Shogun, ahol a egy 5 csillagos tábornok 5 tapasztalat feletti egységekkel már majdnem pótolhatatlan veszteségek voltak.
    Itt veszel újat azt kész, nem probléma.
  • uwu420
    #4869
    Én több néppel is végignyomtam. Nagyjából az utolsó 3 petch-et 1-1 végigjátszással próbáltam ki, de csak elvétve találkoztam bugokkal, és egyik se volt olyan végzetes.
  • Kurfürst
    #4868
    Már bocsánat, de ha felraktál valami modot és hülye az ai, akkor az miért a játék hibája??
    A sima gyári nálam ilyent nem csinált eddig. A legutóbbi peccsek óta egész jó lett.
  • Mozes
    #4867
    Hát a megjelenés után (lassan 1 év) most vettem elő újra és nekem azért jobbak a benyomásaim mint anno voltak amikor bevágtam a szekrény aljára. Az interface olyan szar amilyen volt, de sokkal gyorsabb lett minden szinten a játék és egetrengető bug-al nem találkoztam eddig. Mondjuk lehet később lesz, még csak 5-6 órát nyomtam.
  • ChuckYeager
    #4866
    Üdv.
    Még egy észrevétel:Ez a játék egy f.s!!
    A csatám:betámadott az Ardei nép Brundisiumba tengeről partraszállással ,a következő történik:van 3 garrison hajóm azzok mikor csatába keverednek ,majd menekülnek beleakadnak az ellen szállító hajóiba és onnantól kezdve az ellen hajói mes se mozdulnak.Lehet végig várni a 40percet,és mivel veszteségek szinte semmi a köv.körben újratámad!ez megy már 4.kör óta:((
    Ha a hajókkal nem foglalkozom akkor partraszáll és a Kapu felgyújtása után megáll és hagyja ,hogy a missile unitok amortizáljanak belöle,majd mikor elfogy a lőszerük megint megvárjuk a hátralévő időt.
    A másik lehetőségem az auto battle akkor bukom Brundisiumot és két tápos General-t.Mert azért az ellen csapatai nagyobbak,jobbak.

    EZ ILYEN JÁTÉK? MERT AKKOR KUKA!?
    erdeti game, patch 13,1 és DeI mod van fent!

    A CA az elmúlt 10 évben nem tudta megoldani a normális ostromot?
    Ennél a med1 is szászor jobb volt!Ez túró,nulla,zero!

    DIE,DIE,DIE!
  • Kotomicuki
    #4865
    Amennyiben egy pl. 800*600-as felbontásban ez a probléma megoldódik, akkor mindenképp a VGA-RAM mérete is közrejátszik az akadásban.
    Halványan az AMD processzor teljesítménye is benne lehet - ha BE, akkor némi tuninggal is ki lehet próbálni: ha ezután javul a helyzet (full HD-ban), akkor a CPU is sáros.

    Az egységméret helyett a grafikából csípnék inkább vissza, mert az 1 GB VRAM, manapság, már nagyon kevés a maximális grafikai részletesség mellett.
  • uwu420
    #4864
    Az elején nem kell vele foglalkozni, 1-2 kereskedő partner mindig akad, de ennél több nem nagyon szokott lenni, itt másképp kell pénzt csinálni.

    Ha a győzelemhez kell összegyűjteni a 15-öt az más. Akkor fizetni kell nekik. Nem azért mert megéri, hanem azért hogy legyen. De ebbe a játékba annyi pénzt lehet csinálni, hogy pár száz ezret is kifizethetsz egy szerződésért anélkül hogy megéreznéd.
  • ChuckYeager
    #4863
    Köszönöm a segítséget,egy mod rendezés végül segített.
    Lenne egy érdekes kérdésem,észrevételem
    Miért van az ,hogy a csatánál a grafika jól fut ,tehát nem az fps szám esik le,hanem csak az egységek,emberek mozgása animációja lesz szagatott,főleg ha öszecsapnak az egységek,de akkor nagyon akadozik DE nem a terep csak az egységek mozgása.Mit lehet tenni?melyik grafika beállítással lehetne ezt kiküszöbölni.Jelenleg minden ultrán van 1920-as felbontásban.Mert az fps szám jó!Lehet az egység méret csökkentése javítana?
    Gép:FX-6300 (6magos)
    8GB RAM
    spphire 7950 1GB
    lehet vga RAM is kevés?
    ja és SSD-n van a progi.
  • Mozes
    #4862
    Miért van az, hogy senki nem akar velem kereskedni?! Shogun2-ben elég egyszerű volt, ha nem volt ellenséges a két nép között a kapcsolat akkor trade agreement-et kötöttünk. Itt jó a kapcsolat és akkor is elutasítják az ajánlatomat. Kell valami mást is ajánlani?!
  • Mozes
    #4861
    Frissítsd a drivert és Steam-ben a játékfájlok ellenőrzését futtasd le. Nekem is volt már ilyen
  • sakkay
    #4860
    Rakj újra mindent.
  • ChuckYeager
    #4859
    Üdv.
    Segítséget kérek!
    Régen nem Rome2-öztem tegnap elindítom felrakja a frissítéseket.Még aszem a 8 patch volt mikor utoljára játszottam vele.
    Indítanám el kezd forogni kurzor mintha dolgozna de nem történik semmi:(
    Ha megint indítom azt írja a Steam ,hogy app is already running és tényleg a feladatkezelőben ott van mint egy 25MB program ,de nem történik SEMMI!
    HELP!!!