15
  • dresden1
    #15
    Egy film még a visszafogott jelzőt sem érdemli meg. Főleg egy olyan film, amit nem is láttál. Ha lenne 5 nézős film, akkor lehetne visszafogott. Ha 10, akkor közepesen jó.
  • dresden1
    #14
    A film művészet, LOL. Mi a művészet a Cápapolip 2-ben? A főzés sem lesz művészet, csak mert páran azzá teszik maguknak és a vendégeiknek. A festők is eladni akarták a műveiket. Szóval.
  • Pretorian
    #12
    Azért szerintem meredek ezt a hónapot visszafogottnak nevezni. TDKR valószínűleg elviszi a hátán az egészet. Legalábbis remélem. Sokan reméljük.
  • Katalizátor
    #11
    Először is nem értem miért személyeskedsz! Másodszor pedig PONT EZT írtam! Vagy most akkor miva?

    Egyébként meg IGAZÁBÓL a film az művészet, csak nem egészen úgy kezelik egyesek.
  • zetortraktor
    #10
    Jól érzed, hogy nem vágod, ha most jössz rá arra, hogy a filmeket a pénzért játsszák. Mi másért? Persze, hogy a pénzért.
  • Katalizátor
    #9
    Nem azt mondom, hogy minden film a moziban behozza a pénzét. De a pénzért van ott! Néha a marketingesek is hibáznak, de attól ez még a filmek legnagyobb piaca. Ma már tudod, a filmgyártás is ennek alapján működik. De biztos én nem vágom...
  • zetortraktor
    #8
    Én vágom, abból, amit leírtál, látszik, hogy te nem vágod. Tele van a mozi nem pénzkeresős filmekkel. Amire gondolsz az általában vagy van DVD-n, vagy olyan friss, hogy még nem jelenhetett meg.
  • Katalizátor
    #7
    DVD-s vackok? Eg csomó, amire gondolok, még ott sincs! Töltsd csak le!
    Egyébként vágod egyáltalán hogy működnek a mozik?
  • xido
    #6
    bocsánat..felületes voltam..akkor inkább azon csodálkozom,hogy alig fél éves film már át is ment az amcsik emésztő csatornáján és kitolták a kötelező remake-t :)
  • xido
    #5
    LOL mit keres moziban,mikor dvd-n megjelent már tavasszal???
  • zetortraktor
    #4
    Ja, Éljenek a DVD-s vackok. Milyen pénzkereső filmeket látsz te itt? Bel Ami? Setup? LOL? Ezeket még be sem mutatták, így nem tudod, mit keresnek, vagy örülnek, ha egymillió dollár bevételük lesz.
  • Katalizátor
    #3
    Jó filmek mindig jönnek ki, csak nem a moziban. Oda csak a "legtöbbpénztkereső" filmek jutnak be, ami nem mindig egyenlő a minőséggel.
  • dresden1
    #2
    Sok jó filmet nem láttál idén, ez téged minősít. A Sötét lovagot meg nem is láttad, látatlanban minden várt film jó. Koppanni akkor koppansz, ha megnézed. Az pedig még csak nem is visszafogott, ha egy film van a hónapban. Az kábé ergya. Ha lenne 5-10 jó film, az már korrekt hónap lenne.
  • Alwares
    #1
    Visszafogott?? A sötét lovag ver mindent ebben az évben sztem és sok jó filmet nem láthattunk idén...