39
  • immovable
    #39
    Nagyon fáj? :)
  • dresden1
    #38
    Az nem vélemény, hogy meg(sem)lepődtél, hanem csak negatív tükör az értelmi szintedről. Tarthatod gáznak, de egy pók után a hangya kábé 4 embernek okoz meglepetést. Batmanaknél is van bogát szuperhős. Meglepődtél, mi?
  • adampierson
    #37
    Igaz, aki akarja megnézi, aki pedig nem, nos, az nem. Én nem. Szerintem a Hangya ember ugyan úgy nem mozivászonra való, ahogy Vasember (képregényes/rajzfilmes) nemezise sem. Még jó, hogy ezt nem én láttam így jónak, egyedül. Azokat a szuperhősös filmeket szeretem jobban, amelyek inkább Sci-fik, mintsem Fantasy-k. A hangya ember nekem olyan Fantasy-s.
  • immovable
    #36
    Ha fáj az eltérő vélemény, talán nem neked való hely a NET. :
  • dresden1
    #35
    Most vicces akartál lenni, de szerinted egy Pókember után miben meglepő a Hangyaember? Még ha az általad írtak lennének, de ki az a gyengeelméjű, aki az egyik rovarember után meglepődik a másik rovaremberen? Ja, tudom. A troll.
  • immovable
    #34
    Zöld lámpás után meg sem lepődöm. Lassan jöhetne az aspirin-man, vagy apranax-man a menzesz görcsoldó szuperhős.
  • Sliderx
    #33
    medveckiilona-man-t a népnek!!!
  • Bhalage
    #32
    betmen azota szuperhos, miota a kepregenyeken kivul szamos egyeb formaban megjelent egyenesen az arcodba (szemelyes peldaval elve a polcomon a 2 blue ray film, es a steamemen az arkham city es asylum es amugy meg kurvara leszarom nem vagyok a fanja egyszeruen cska tetszett.) nem tudsz elmenni egy jatekboltba, hogy ne talalnal egy betmenes jatekot.

    lehet felreerted a kifejezest betment valoban nem csipte meg semmilyen radioaktiv szazlabu, ugyvesszuk nem "szueprhos" de mivel pizsamaban a haztetokon ugral es uti a rosszfiukat en batorkodtam eme jelzovel illetni, sorry.
  • Bhalage
    #31
    baratom az teljesen mindegy h bhalaget az sgrol hanyan ismerik 10 megkerdezettbol, mert nem belolem csinalnak filmet, nem engem akarnak eladni...

    ritka nagy gyoker hozzaszolas volt ez reszedrol, ezt lassuk be.


    más: azert elnezest kerek, de egyaltalan nem nezek semmilyen rajzfilmet*, igy az avengers 2011 termeszetesen kimaradt.
    *- de azert erzed, hogy ezzel nem vagyok egyedul
  • Bhalage
    #30
    latszik, h a kepregeny-gikek vmit nagyon nem ertenek, csak nyomatjak a baromsagaikat.

    mozifilm keszul.
    a mozifilm nem a kepregeny gikeknek keszul, ugyanis az egy kibaszott minoritas=nincs beloluk bevetel. a mozifilmet nem azert csinaljak, hgoy neked jo legyen, hanem hogy fizess.

    elnezest, h csak 3 "szuperhos" jegyeztem fel, akiket irtam, azokat sokkal szelesebb reteg ismeri (hallott mar rola nemmcsak kepregeny, de egyeb film, rajzfilm, jatek, konyv, fuzet, disneyland stb kapcsan) azert irtam, mert ha beloluk csinalnak filmet azt "mindenki" megnezi...

    hangyamen bukta, mert az egyszeri magyar paraszt nem hallott rola es nem fog elmenni megnezni a moziba

    ennyi.
  • Yagami
    #29
    Látszik is a hozzászólásokon. Se képregény, se kultúra...
  • Yagami
    #28
    "Betmen" mióta szuperhős? Az meg nem ment fel téged sem a butaság alól, hogy csak ezeket ismered. Érdekes, én sosem voltam képregény-rajongó, sőt...mégis hallottam róla. Mik vannak? Superman meg a legnevetségesebb mind közül (na, mit kapok majd ezért). További szép napot!
  • Lokker
    #27
    Bhalage egyre szarabbak a hozzászólásaid (bár a színvonala eddig is a béka segge alatt volt). Téged valami trauma érhetett az első gyerekkorodban (mert most a másodikban vagy) a szuperhősös témával kapcsolatosan. Akarsz róla beszélni?

    Ha kicsit is tájékozódnál mielőtt ekkora f*szságot írsz akkor tudhatnád, hogy már itt is leadták az Avengers 2011-es rajzfilmsorozatot és még a mozifilmet is amikben Ant-man főszereplő.

    Bocs a stílusért de veled így lehet kommunikálni.

    Ja igen, és ha én is megkérdezek az utcán 10 embert, hogy hallottak-e már az SG-n kommentelő Bhalage-ről akkor is kiröhögnek. Kérlek már itt ahol a képregényeknek semmi kultusza nincs mit vársz?
  • Guren
    #26
    magyarországon mi a fasznak megkérdezni bárkit is, amikor semmi kultúrája nincs a képregényeknek.
  • Kensin
    #25
    +1 for medvedisznóember! :)
  • nessboth
    #24
    Ganajtúró-ember? Ő milyen képességekkel bír?
  • Ender Wiggin #23
    "aki kicsit is ért a Marvel-hez tudja, hogy szükség van hangyaemberre és még sok mindenkire Thanos legyőzésére"

    vazzavazzevazze (csúnyábbat akartam írni)

    Én csak a Végjátékhoz értek a Marvel-nél, és szerintem Ender Wiggin meg Bean egyútt szétrúgnák Thanos seggét secperc alatt. Szerinted?
  • Ender Wiggin #22
    Ennyi erővel lehetne Megmondóember is a főhős, aki letudatlan trollozik mindenkit, akinek más a véleménye. A hangyaember (meg jön a mengyelejev-táblás arany, platina, BÁDOG-faszú szuperhősös film is), sajnállak, de egy irtózatos baromság.
    Bhalage-nál az igazság.
  • WoodrowWilson
    #21
    Nem tudom mit vársz, ha te saját magad bevallása szerint három szuperhőst ismersz.
  • Bhalage
    #20
    baratom kerdezz mar meg 10 embert, hogy hangya-men alap szuperhos-e 10 emberbol 10 rohogni fog rajtad, h mi a fasz bajod van :o

    vki nyomjon mar egy konyvet, videot, filmet, jatekot errol a hangyamenrol pls ha ekkora alapisten
  • WoodrowWilson
    #19
    Szíved joga, viszont ettől független az Avengers mégiscsak alap. Szóval te nem az alapokkal vagy tisztában, hanem a három legnagyobbal, oszt csókolom. Troli?
  • Bhalage
    #18
    hangyafasz-man pedig nem.
  • Bhalage
    #17
    lefosom az avengerst baratom, alap szuperhos pedig betmen, spájdörmen és szupernem.
    vilmos?
  • Tinman #16
    Alap!

    Rézgálic-Man az ősellensége, az úgy lenyomja HangyaZembert, mint Potatoe-Man-t a hungazin.
  • dresden1
    #15
    Az Avengers alapítótagja alap szuperhős.
  • Bhalage
    #14
    nem vagyok egy képregeny olvaso, az alap szuperhosokkel tisztaban vagyok, de bazki eddig nem is hallottam a hangya-emberről :o lol

    amugy meg fos.
  • hammerjoe
    #13
    Én nem tudom, hogy kinek mi baja ezzel!! Nem kötelező megnézni egyet sem. Ennyi!
    Nem ülsz be a moziba amikor ezt vetítik, és nyugodt marad a lelked!! Ülj be inkább, egy jó kis magyar filmre.........khm, már ha volna ilyen!
    Azért nekem is volnának ötleteim: papucsállatka-ember = a férjek gyöngyszeme, vagy a gilisztaember = a gerinctelenek vezére......stb.
    Viccet félretéve, attól hogy itt páran a nemtetszésüket fejezik ki a dolog ellen, szerintem a Marvel szarik rá, és úgy is azt csinál, amit akar!!! Ez ellen, egy kis itthoni "szájtépés" nem fog változtatni!! Szóval fölösleges....
  • billbester
    #12
    Tágítják a Marvel Univerzumot az új filmekkel, aki kicsit is ért a Marvel-hez tudja, hogy szükség van hangyaemberre és még sok mindenkire Thanos legyőzésére. A legjobb lenne, ha havonta lenne egy marvel-es képregényfilm :P
  • blessyou
    #11
    Mégiscsak Marvel Studios, hadd költsék a pénzüket képregényfilmekre, hisz ez a profiljuk, ráadásul szerintem kezdenek belejönni a dologba.

    Egyébként nekem is hiányoznak a másfajta minőségi blockbusterek, de erről nem a Marvel tehet...
  • sandor8206
    #10
    nem azzal van baj, hogy az évi 200 filmből 4-5 comic-film, hanem az évi kb. 6-7 nagy költségvetésű blockbusterből 4-5 comic-film, az meg már zavaró lehet
  • xido
    #9
    meg medvedisznóembert :)
  • zetortraktor
    #8
    Szerinted mire van szüksége? Nézted, hogy mi érdekli az embereket? Tényleg évi 4-5 képregényfilm okozott ekkora törést benned? Ennyire zavar? Akarsz róla beszélni?
  • kiralysanyi
    #7
    Nahát, képregényfilm! Mekkora ötlet, erre nagy szüksége volt a világnak... Valaki összedobhatna valami bugyuta vígjátékot is, azokból is nagy hiány van manapság.
  • Harkat 89
    #6
    És meg is tud nőni:) Ezen felül ért a hangyák nyelvén:D Bár ez nem túl hangzatos képesség.
  • dresden1
    #5
    Össze tud zsugorodni.
  • gombabácsi
    #4
    én medveállatka-ember szuperhőst akarok

    a hangyaember amúgy mit tud? szorgalmas? mert akkor nem lesz túl népszerű a fiatalok körében
  • dresden1
    #3
    Csak tudatlan troll, mert valami újat hallott. Mindig hisztizni szokott, pedig nem sok a különbség mondjuk a Pókemberhez képest elnevezésben.
  • TéOeM
    #2
    Nem kell megnézni...ilyen egyszerű.
  • Ender Wiggin #1
    Egyre nagyobb hülyeségeket filmesítenek meg.