12
  • teddybear
    #12
    "Olyan mintha a Samsungot baszogatnád a Telenor-nál uralkodó viszonyokért."

    Nem azért baszogatnám, hogy a te szavaiddal éljek, mert Samsungot árul, hanem a munkakörülmények miatt.

    Le kéne végre szokni a seggnyalásról.
  • narumon
    #11
    Viszont cserébe nem apple alkalmazottak, semmi közük az apple-hez. Ezek külön magyar cégek, akik szerződéses viszonyban vannak az apple-lel. Olyan mintha a Samsungot baszogatnád a Telenor-nál uralkodó viszonyokért.
  • Papichulo
    #10
    "Egyre több ilyesmit hallottam, tapasztaltam az utóbbi időben."

    Az Apple szervizekkel kapcsolatban?

    "Ami pedig a vásárlást illeti, az EU-n belül nem szabadna lenni területi szegregáció, de mégis van."

    Mire gondolsz? Nagyon keves szolgaltatas van, ami nem egyseges az EU-n belul.

    "A szervizt meg te sem tagadhatod."

    Mit nem tagadhatok? Meg miert tagadnek barmit is? Semmi erdekem nem fuzodik hozza :)

    Nem tudom olvastad-e, de a cikkben eleg kedvezo tapasztalatokrol szamolnak be.
    Meg ez a vilaggarancia, ahogy az Apple-nel mukodik, nem kicsit kenyelmes.
    Szerencsere ezzel a dologgal nincsenek szemelyes tapasztalataim... nalam meg egyetlen Apple termek sem romlott el, holott van ezek kozott 8 eves PowerBook G4 is.
  • teddybear
    #9
    A Munkahelyi Terror blogon írta az egyik hozzászóló. Szóval ez kérdéses megbízhatóságú füles. De egyáltalán nem lepődnék meg rajta. Egyre több ilyesmit hallottam, tapasztaltam az utóbbi időben.

    Ami pedig a vásárlást illeti, az EU-n belül nem szabadna lenni területi szegregáció, de mégis van.

    A szervizt meg te sem tagadhatod.
  • Papichulo
    #8
    "Viszont csak rajtuk keresztül lehet Apple terméket venni, és ők a garanciális szerviz is az országban. "

    Rosszul tudod.

    Termeket mar lehet kozvetlenul az Apple-tol is venni Magyarorszagon: http://store.apple.com/hu/

    Egyebkent meg vannak az APR-ok melyek az ertekesitessel foglalkoznak es az ASP-k (Authorized Service Provider), akik a szervizelest intezik. Van ugyan atfedes a ketto kozott, de van olyan APR MO-on, aki nem ASP es van olyan ASP, aki nem APR...

    Itt olvashatsz a magyar allapotokrol bovebben: http://mobilarena.hu/teszt/apple_termekek_jotallasa_magyarorszagon/nyomtatobarat/teljes.html

    A szervizes horrorsztori remelem, hogy csak mendemonda, mert az tenyleg eleg szornyen hangzik... tobb szempontbol is.
  • teddybear
    #7
    "Szerintem nem. Itt viszonteladokrol van szo. APR = Apple Premium Reseller."

    Ez csak megnevezés. Viszont csak rajtuk keresztül lehet Apple terméket venni, és ők a garanciális szerviz is az országban. Amivel kapcsolatban is hallottam panaszt nem keveset.
  • teddybear
    #6
    Szervizest kerestek, az alkalmazási feltételek viszont kifejezetten pocsékok. Alig fizet 80-100 ezret, azt is zsebből, hosszú műszak, és vagy be vagy jelentve vagy nem és ehhez jön a szokásosan hülye főnök stílus.
  • Papichulo
    #5
    "itt ők a márkaképviselet. "

    Szerintem nem. Itt viszonteladokrol van szo. APR = Apple Premium Reseller.

    En amugy harom cegrol tudok - melyek foglalkoztatasi politikajahoz semmi koze az Apple-nek - ezek az XMS, az iStyle es a Starking.

    Mit hallottal es hol? Mennyire pocsek a helyzet? Milyen szempontbol?

    Handras ennyire kizsakmanyolna az alkalmazottait? :)
  • teddybear
    #4
    Tök mindegy hogy hívod, itt ők a márkaképviselet.
  • Papichulo
    #3
    Magyarorszagon nincs corporate Apple Store. Itt csak APR-ok vannak...
  • teddybear
    #2
    Az érdekelne, hogy nálunk mi a helyzet az Apple-boltokban? Mert amit én hallottam, az messze nem ilyen szép, és még a magyar viszonyokhoz képest is pocsék.
  • TARTYOM
    #1
    Őrület :D