11
  • zola2000
    #11
    Az ie9 már tényleg tejlesen rendben van, a 64bites meg teljesen gyors is, nem fagy be gyakran több másodpercre mint anno a firefox, mostanában ha lesz egy megoldás, hogy ie9 alól is letölthessek az indavideoról, akkor a firefox repül a gépemről.
  • syn7h37ic
    #10
    Kezdjük veled.
  • TokraFan
    #9
    Az internet tele van a Chrome adatgyűjtési megoldásairól szóló cikkekkel.
    Ennek tükrében minimum érdekes a meredeken felfelé ívelő statisztikai adat...
    Azt megtudhatjuk belőle, hogy a hazai netezőknek fogalmuk nincs arról, mit is használnak.
  • Reg5
    #8
    Azért az IE9 már egészen jó lett, bár én se azt használom :)
  • TARTYOM
    #7
    A magyarok 13%-át ki kellene végezni
  • mousee
    #6
    Az IE arra jó, hogy megnyissam vele frissen telepített windózos géppel a ninite-ot ;)
  • hunwhite
    #5
    Remélem kiveszik a winOS-ből a sok nyomi böngészőt és csak az Explorer marad!!!
    Hát igen!
    "Megnyitom az internetet az asztalról úgyhogy ha kész a gép akkor légyszíves a netet tedd nekem ki az asztalra, hogy ne kelljen keresnem."
    Milyen internetet?
    "hááát azt az =e= betűset."

    Én is chrome-t használok :D
  • tomboy013
    #4
    Én is annyira használom még leszedem a Chrome-ot. Remélem a Win8-ban már használhatóbb lesz mint eddig.
  • jackoneill90
    #3
    Én még annyira se. Alapból vagy pendrive vagy hdd-n vannak a progik, friss telepitői. alap :Vírusirtó, firefox. Az már megint más tészta, hogy win update explorerben megy normálisan. szóval mégiscsak el kell indítsam.
  • birdo #2
    Ezt a mindenki ..." informatikai lapon vagyunk " számára előre tudott " statisztikát nem kellet volna feltenni.... napokig fognak vívni rajta...
  • fergusonpapa
    #1
    Én szoktam használni! 1 percig amíg leszedek egy másik böngészőt.