67
  • caius marius
    #27
    Mit nem hiszel?
  • jAMEsbAUd
    #26
    Tegyuk hozza, hogy 93.000 fontot gyujtott ossze a kiscsaj... en is menzan nottem fel, de azert ne az legyen mar a kovetendo pelda, mert akkor jarjunk lovaskocsival, ne metroval, mert regen az is jo volt... hihetetlen nagy parasztok vannak itt is sajnos :(
  • globint
    #25
    Csak erre reagálok: 往前看同志 Nem hiszem!
  • Shiny Copperpot
    #24
    Éljen a civil kurázsi!
  • Shiny Copperpot
    #23
    Skócia. Értő olvasás rulez.
  • Shiny Copperpot
    #22
    Normális. Én is írtam 9 évesen naplót. Ha manapság lennék 9 éves, nyilván és is az interneten vezetném (valszeg álnéven).
  • GAVI
    #21

    azért megérte mert az újabb menü javult:)
  • duke
    #20
    "Nem semmi a kiscsaj.... Már 9 évesen egy szabadságharcos! :)"

    Nem szabadsagharcos, hanem egy mocskos terrorista. Nem tudom mit finomkodnak az amcsik, mar reg guantanamo-n volna helye, az egesz csaladjaval egyutt.
    Ma meg csak par kiszaradt uborka, holnap meg felrobbantja a feherhazat. Amcsik megvizsgalhatnak, hol toltotte ez a kislany a nyariszuneteit, mert lehet terrorista kikepzo taborokba kuldtek a szulei. Gyanus.
  • gombost
    #19
    Én is menzán nõttem fel. De mondok durvábbat. Szerettem a menzás kaját. Azonban nézd már meg a kislány blogját, hogy mit etetnek velük. Nem elég, hogy nem néz ki túl jól, de én ennyi idõsen éhen haltam volna ilyen adagok mellett.
  • Merces
    #18
    javasold neki, hogy azt is postolja ki milyet sz@rik.........
  • btomi1980
    #17
    Ha én lennék a konyhás a sulijában... minden nap kapna egy kis turhát, sir-t (angolosan), túrót... ez a kis gané!
  • btomi1980
    #16
    32 éves vagyok! A "szaros-hugyos" menzán nőttem fel! Jéééé... és élek, majd kicsatanok az egészésgtől! Pedig etettek, itattak velünk minden szart!

    - Hal-lisztel zabáltatott csirke!
    - Sajt (se íze, se bűze nem volt). Olyan mintha rajta se lett volna a kaján.
    - Húsleves... bár a sok cérnametélt mögött/alatt soha nem találtam meg a husit.
    - Megkímélt minket a 86'-os sugárfertőzött zöldségektől, gyümölcsöktől!

    + Szocializálódás a többi gyerekkel.
    + paradicsomleves RULEZ!!!
    + sosem ettem volna sóskát vagy spenótot.
    + nem híztam egy dekát sem.
    + nagyanyám örült, hogy főzhetett valami jót az unokának.
    + láthattál konyhásnéni szerkót (térdig fűzös fehérdorkó + redvás fehérköppeny + sapka)! Wáááááá, de ré is volt!
  • torreadorz
    #15
    Szerintem meg nem volt semmi különösebb gond az iskolai menzával. nem tudom hogy amerikában mérgezik-e a gyereket de felénk biztosan nem volt mérgező a kaja, maximum néha a szakács nem jól találta el az izeket.
  • Zenty
    #14
    Jah nem akarják, hogy lássák, hogy rakás szar az iskolai menza amivel mérgezik a gyerekeket.

    Szerencsére én megusztam az iskolai menzát annak idején, bár volt részem néha benne...
  • Zombee
    #13
    Itt sem tiltották be, csak a fényképezéshez nem volt joga.
    Nálunk viszont betiltanák. Ahol élek, az önkormányzat bezáratta a városi honlap fórumát, miután a helyi művelődési ház alvállalkozásba kiadása kapcsán vita (kérdéses a jelenleg ott dolgozó közalkalmazottak állása, illetve a jövőbeni színvonal is, tudva, hogy az önkormányzat milyen szakértők kezére bíz mindent) kezdett kibontakozni, és bíráló hozzászólások is megjelentek. Ugyan egy valóban névtelenül, paraszt módjára beirkálóra hivatkoztak, de azt egyszerű törléssel is meg lehet oldani.
  • bestpixel
    #12
    Jogi szempontból az iskola magánterületnek minősül (ugyanúgy mint pl. egy bevásárlóközpont, vagy a metró), ezért annak tulajdonosa jogszerűen tilthat a területen bármilyen fotózást. Innen nézve a kiscsajnak ki kellett volna kérni minden egyes ott készült fotó nyilvánosságra hozatalához az iskola vezetésének engedélyét. Tehát teljesen jogosan tiltották le.

    Másrészt a menzai kaják minőségét nézve teljesen érthető, hogy így próbál harcolni az egészségtelen ételek ellen.

    Tehát most már, hogy engedélyezték neki, törvényileg és erkölcsileg is helyes a fotók posztolása.
  • gemihu
    #11
    Én csak azt látom,hogy nincs egy normális szabályozás erre az egészre.
    Nem lehet fotózni, mert mindig attól kell tartani,hogy valaki cseszegetni fog érte.

  • Sir Quno Jedi
    #10
    Ne aggódj, csak feltűnési viszketegségben szenvedő retardáltak írnak már manapság blogot, én nem tartozom közéjük.
  • narumon
    #9
    én meg hozzád lépnék oda és ütnélek úgy pofán, hogy egy hónapig nem tudnál enni csak csövön keresztül...
  • COOLancs
    #8
    Szerintem egy 9 éves fogja be és tömje a majmot. A menzás néni helyében odamennék hozzá miközben eszik, és akkorát lekevernék neki mint a bendegúznak xDDD Többet nem fényképezgetne ...
  • skiryo
    #7
    Te ne írj blogot ;-D
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Namost haverom is kiposztolja facséra mit zabál éppen, volt hogy lelépett egy kis időre, otthagyva a társaságot, hogy átugrik asszonyhoz nagymamához gyerekhez stb. és már jön is vissza, mink meg néztük facsén, hogy éppen milyen válogatott házi finomságokat zabál (míg mi éhesen vártunk rá). Vicces vót. :D Aztán megjött ártatlan arccal, hogy ő sietett is vissza... :DDD
  • Gerhard
    #5
    Az apjával kezdte el írni a blogot. Gondolom ő javítja ki stilisztikailag.
  • caius marius
    #4
    Ott a pont.
    Zseniális a kislány. Itthon ez tutti nem működne.
    Be ugyan nem tiltanák, de leszarnák ki mit szól. Itt aztán blogolhatna...
  • gombost
    #3
    Igen. Különösen, hogy a tanárai és a szülei engedélyével történt. Valamint, hogy érettebb megnyilatkozásai vannak, mint a blog.hu sztárjainak.
  • Bendzs
    #2
    Engem csak egy dolog "zavar":
    "Egy 9 éves kislány... [...] ...kirakja blogjára."
    Miért van 9 éves kislánynak blogja? Vagy ez a mai világban normális?
  • endrev
    #1
    Nem semmi a kiscsaj.... Már 9 évesen egy szabadságharcos! :)

    Mostantól legyen a neve: Joan Darco!