57
10537337_713512215351701_709904262803398
  • ForzaInter
    #57
    igen és dupla résszel indít elvileg.
  • Monoton
    #56
    trakt.tv szerint
    Next episode to collect
    2x75 Charlie Plays Hide and Go Cheat
    airs November 4, 2014 at 4:00
  • ForzaInter
    #55
    Ja.. Semmi hír róla, hogy mikor folytatják.. Pedig már nincs sok rész hátra.
  • Monoton
    #54
    Ezzel a sorozattal meg mi van, hogy egy ideig dupla rész, majd utána semmi?
  • Monoton
    #53
    Igen, mindenképp jót tett a sorozatnak a szerződtetése. :)
  • ForzaInter
    #52
    Jordan lett az utóbbi pár részben a kedvenc karakterem. Sokkal jobb mint Kate volt, és nem mellesleg jobb csaj is.:D Nagyon eltalálták a karakterét! Sean-al együt sokat dobtak a sorozaton, kár hogy nem a legeleje óta szerepelnek.
  • Monoton
    #51
    Jaja, jobban áll neki a szerep. Bár én hiányolom a volt feleségét, szerintem a közös jeleneteik nagyon jók :D
  • ForzaInter
    #50
    ezt a bannert még nem is láttam:D

    mióta kiírták kate-t sokkal jobb lett a sorozat. sean karaktere nagy király, jó döntés volt megtenni állandó szereplőnek, sokkal jobb mint charlie néger haverja. az új csaj is rendben van sztem. egyedüli gyenge pont charlie volt felesége, meg a szomszédja, de olyan sokszor nem szerepelnek hálistennek.

    szerintem ameddig kate állandó szereplő volt addig charlie karaktere túl komoly, visszafogott volt. nem állt jól neki az komoly tereaputa szerep, viszont mióta kiírták katet átment ilyen részeges, kurvázós stílusba mint amilyen tahm-ben is volt, ez sokkal jobban áll neki.
  • Monoton
    #49
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, elég gyorsan kiírták Kate-et :D
  • grebber
    #48
    Hm érdekes a Scarry Movie 5 kapcsán meg kb egymást gyilkolták annyira utálják egymást duma ment!De hát a pénzért bárkivel bármit :D
  • Steve Downie
    #47
    És kibaszott jó rész! :)
  • Steve Downie
    #46
    Most kezdtem nézni a 12-t és igaz: közös epizódban Charlie Sheen és Lindsay Lohan :D
  • Steve Downie
    #45
    én is pont tegnap :-) a templomos buenos diason még mindig röhögök
  • ForzaInter
    #44
    na végre behoztam a lemaradásomat:D
  • Sir Quno Jedi
    #43
    murva jó kis sorozat
  • Steve Downie
    #42
    És egyre jobb lesz. Eddig a börtönös jelenetek voltak a kedvenceim, de most már szinte végigröhögöm a 20 percet :)
  • ReszegKoldus
    #41
    Marcy :D
  • Sir Quno Jedi
    #40
    első két rész egész jó volt, főleg, hogy megen előkerült a fater
  • Steve Downie
    #39
    A Shameless-en kívül ezt vártam még nagyon, végre indul a második évad 17-én.
  • ForzaInter
    #38
  • Andr0
    #37
    90 rész berendelve.
  • ForzaInter
    #36
    90 rész lesz még ha berendelik
  • Andr0
    #35
    ez volt az évadzáró? nem volt olyan feelingem. De jó volt, az biztos. Szerintem lesz folytatás egy teljes évaddal, de ez csak tipp.
  • Steve Downie
    #34
    Vége az első évadnak, jó kis 10 rész volt ez! A 9. epizódban még Martin papa is beköszönt (szintén eredeti névvel).
    Ha lesznek infók a folytatásról, ne habozzatok megosztani őket! :)
  • Anthrax
    #33
    7. részig látottakról a véleményem,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charlie hozza a formáját, igazából saját önmagát adja, nem is igazán kell neki megjátszania magát. Az első részben ahogy beszól az előző tévé társaságnak és a 4k részben mikor ledobja a régi golf ingét legjobb pillanatok egyike volt. A másik pozitívum a csoportól Ed karaktere és mellette ülő melegé (bocs,nem jut eszembe a neve) a többiek nem értem miért vannak ott a csaj, szerepe teljesen érthetetlen és a mellette ülő mindig kanos de 1x nem dühős fickó is felesleges. Ed viszont zseniális és belőle ki is nézed,hogy tényleg baja van mindennel és mindenkivel. A sorozatban a többi karakter számomra érthetetlen és némelyik felesleges. Utóbbiak táborát erősíti a szomszéd, miért van egyáltalán ott ? Az exe meg úgy beszél mintha mindig be lenne lőve, hogy sikerült neki megszerezni ezt a szerepet, pedig van benne potenciál, hogy szívják egymás vérét, de a beszéde teljesen elrontja az egészet számomra. A gyereknél egy gondom van ez a kényszer betegséges dolog. első részben kiderül,hogy 4x kell neki minimum becsukni az ajtót és ennyi, azóta csak szóba hozzák,hogy jaj sose lesz barátod mert ilyen betegséged van, vagy jaj ezt hogy fogja viselni. Szerintem ezt a szálat el kéne felejteni vagy akkor ne csak néha napján jöjjön rá a dolog. Összességében nézhető a sorozat, maradok végig, de számomra vannak nagyon idegesítő momentumai amit Charlie és Ed játéka feledtet.
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Ja, a pszichomókus csaja, akit dug, azt is láttam több sorozatban is, azt is csípem. Pedig egybderekú, laposmellű, tésztaképű bula, de tudja hozni magát ha kell.

    Felesége is profi, tán csak a lánya olyan semmilyen kicsit.
  • Andr0
    #31
    jaja nagyon forma az öreg...:D eszméletlen:D Szerintem jóa sorozat de nem csak Charlie miatt...
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Most a 7. részen vagyok túl és azt kell mondjam szvsz. szórakoztató kis sitcom ez. Főleg a dutyis részek korrektek! :D

    Kedvencem Ed az antiszemitahomofóbrasszistavietnámiveterán! :D
  • ForzaInter
    #29
    akkor van jó formába charlie ha csajozik. olyankor nagyon nagy dumákat tol:D
  • Steve Downie
    #28
    Nekem nagyon bejön, az a csajozás a múlt heti részben is... :-D
    Überelhetetlen ez az ember.
  • ForzaInter
    #27
    nem alacsony a nézettség. kábel szinten ez nagyon jónak számít. a többi fx-es sitcomhoz kell viszonítani. a wilfredet amiből már asszem a 3. évad megy csak fele ennyien nézik, a louie-t meg 1 millioan. szóval ha marad ezen szinten az am akkor tuti berendelik a +90 részt.

    csak ne lenne ilyen hullámzó a teljesítmény. végre az elmúlt részben elkezdett csajozni is charlie, olyankor tudja hozni igazán a formáját:D komoly, hogy denise richards 41 éves, én kb 25-30 közé saccoltam, durván jól tartja magát. amugy sheen ex-felesége:D
  • Andr0
    #26
    igen nekem is nagyon bejön a sorozat :D:D alacsony a nézettség (viszonylag) de ennek az adónak így is jó...:D Az öreg a buzi a kiscsávó meg a csaj is formák...:D Charlie meg ilyen ziccereket visz be az ex-nejének hogy ilyet még a TBBT-ben sem láttam:D:D
  • ForzaInter
    #25
    ja és az öreg a terápiás csoportból nagyon nagy arc. bár a többiek is jók.
  • ForzaInter
    #24
    ez az 5 rész kurva jó volt.

    charlie most hozta a formáját. eddig nekem amugy elég hullamzó a sorozat. az 1 rész közepes volt, 2 rész jó, 3 is. a 4 egyáltalán nem tetszett.

    amúgy végre megállt nézettség esés. nem, hogy csökkent volna ha nem nőtt a nézettség egy kicsit.

    Anger Management 1x04 2.42M; 18-49: 1.0
    Anger Management 1x05 2.65M; 18-49: 1.1

    ha marad ezen a szinten akkor szerintem berendelik a +90 rész, mert így is kétszer olyan nézett mint a többi fx sitcom
  • Steve Downie
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A börtönös rész xD
  • ForzaInter
    #22
    De még így is bőven az FX legnézettebb sitcomja.
  • FZoleee
    #21
    Az Anger Management - 1x03 nézettsége: 3,4M (18-49: 1.4)
    Durván esett:(
  • Andr0
    #20
    elég beteg.. és volt egy két komolyabb beszólás is :D
  • ForzaInter
    #19
    ennyire jó volt?:D
  • Steve Downie
    #18
    Hatalmas :DDDDD